Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    BGKM szkoda ze nie jedziesz kolo 5 lipca do Karwii bo my tez bedziemy
    ewsienka nie wiem czy jedziemy szczerze powiedziawszy bo moj m do dzisiaj nie dostal wyplaty i nie wiemy kiedy ja dostanie mamy jechac niby kolo 5 lipca no ale przez ta wyplate to sie wszystko okaze pewnie za tydz

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      ewisienka dopiero doszukałam się Twojego brzuszka 38 tydieńa Ty taka chudzinka tylko brzusio
      i widzę latasz jak w 2 ciąży

      dziewczyny miłych odpoczynków wyjazdów

      Sunny och Ci pracodawcy mój m miał tak w poprzedniej firmie zresztą z 5 tysiaków mu jeszcze zalegają ale raczej nie do odzyskania bo firma zbankrutowała i jest niewypłacalna

      Marzeni pierz prasuj bo potem nie zdążysz a swoją drogą to chyba najmilszy moment tuż przed porodem takie oczekiwanie i świadomość że to może być już dziś. Ja to patrzyłam na kalendarz i mówiłam czy dziś będzie buumm


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        majajula tyle ze to pierwszy raz tak, ja rozumiem ze oni czekaja za transza 12 mln ale do cholery jak sie prowadzi firme to powinno sie miec jakas zapasowa kase zeby w razie czego zaplacic ludzia bo to jest chyba logiczne ze skoro nie ma kasy to ludzia juz sie tak nie chce pracowac co wlasnie odczuwaja a z drugiej str gdyby nie to ze wzielismy kredyt i nam cos zostalo po zakupie auta bo nie mielibysmy co do garnka wlozyc bo przeslali tylko tyle co na rach

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          no w Krzyśka firmie też tak było a to czekali na coś a to faktura nie poszła a rezerw nie mieli. Fizycznym płacili a umysłowi musieli czekać.
          A pomyśl o tych co mają kredyty do spłacenia np do 20 a tu zastój taki.

          a zmieniając temat kupiłam sobie butki na wesele na szpili; fajnie się chodzi (ćwiczę od soboty) ale czy całą noc dam radę nie wiem


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Ja to dzisiaj bije rekord prania pralką.Właśnie kończy mi się prać pranie,już 5 raz.Mam nadzieję,że pralki nie zajeżdzę

            Anetyslaw,BGKM Miłego odpoczynku!!!
            jaka_ja fajnie,że Nadia ma kolegów i bawi się z rówieśnikami.Zawsze to jakaś odmiana.
            A mąż w niezłym hoteliku się szkoli
            ewisienka Twój brzusio fajniutki,i nie za duży.Mój jest większy.

            W sobotę przyjeżdża do nas na tydzień moja mama.Pomoże mi ogarnąć mieszkanko,mycie okien i takie tam,żeby jak już malutka się urodzi było czyściutko.Teściowa mieszka 10 km od nas ale na pomoc nie mogę liczyć.Zresztą może to i lepiej,mama to mama
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Marzeni to dałaś czadu z praniem boisz się że nie zdążysz ze wszystkim czy tak Cię wzieło???

              Jaka ja i po raz kolejny stwierdzam że faceci mają lepiej a hotel ech świetny i jeszcze Mazury na długo tam pojechał???

              polećcie mi jakiś fajny filmik może być łzawy - mam ochotę poryczeć dziś


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                He he prałam dziś nasze ciuchy,i nawet Martynki kilka par butów uprałam.Jakoś się tak nazbierało i wyszło tyle pralek.No ale już i ciuszki w dwóch pudełkach dla Niuni przyniesione z piwnicy.Przeglądałyśmy z Martynką.Jakie niektóre malusieJutro nastawiam praleczkę
                Kilka białych body czy śpioszków jest zażółkniętych,nie wiem czy to się odpierze?Jak myślicie?

                Co do filmiku to sama nie wiem może "Zielona Mila".Na nim zawsze płakałam.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  majajulaJutro wraca...Pewnie, że mają lepiej...
                  Chociaż ja w mojej firmie też miałam dużo imprez firmowych itd.Teraz to chyba szkolenie dla mamusiek sobie zrobię z koleżankami...no ale takiego wypasu nie będzie

                  Co do filmu "Remember Me'', ''Zielona Mila'' też.

                  marzenia To się dzisiaj ostro za robotkę wzięłaś...syndrom wicia gniazda pełną gębą.
                  Last edited by jaka_ja; 25-06-2012, 21:01.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    marzeni raczej tak ja mialam dla oliwi 10letnie ciuchy i niektore przed praniem byly pozolkle ale po praniu wygladaly jak nowe

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      jaka_ja Wzięlam się wzięłam,teraz mąż troszkę poprasował

                      słoneczko No to jest nadzieja,bo niektóre takie śliczne jak się nie odpiorą pojda do kosza.Martynka mi nawet radziła żeby płynem polać od "zażółceń"
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        marzeni wymocz je w ciepłej wodzie plus proszek do pieczenia

                        dzięki za propozycje filmowe zaraz poszukam winko już otworzyłam i zabieram się za relaksowanie


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          majajula O dzięki za radę perfekcyjnej Pani DomuOstatnio oglądałam ją i coś tam mówiła o proszku do pieczenia.

                          Miłego relaksowania.
                          Last edited by marzeni; 25-06-2012, 21:41.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            ja w tamtym tyg Olgi body tak odplamiałam bo po Majce wygrzebałam pudło letnich ciuchów 86 i nic jej nie muszę kupować aż jej z szafki wylatują tyle się tego zrobiło a myślałam żę wsiąkły te ciuchy gdzieś przy przeprowadzce


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              widze nie tylko ja lubie perfekcyjna pania domu co marzeni??
                              majajula ja tez nie mam gdzie trzymac Oliwi ciuchow ma wiecej odemnie chyba ale to dobrze przynajmniej kupowac nie trzeba dobrze ze moj m nie ma potrzeby posiadania tylu ciuchow co ja , a ja chyba popadlam w ciuchoholizm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                słoneczko Oj lubięOstatnio oglądałam sobie,ale jak widziałam ten syf i brud u niektórych ludzi to się zastanawiałam jak oni moga tak żyć
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X