Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    cześć kochane!!!
    U mnie znowu życiowe zmiany. Życie przyniosło je same...
    Zmieniłam prace.
    Zadzwoniła do mnie koleżanka z którą studiowałam, że w biurze projektowym szukają asystenta projektanta. Wybrałam się na rozmowę i podjęłam decyzję o zmianie. I tu zaczęła się moja gehenna. Na szybkiego wypełniałam książkę uprawnień dniami i nocami...i we wtorek przyniosłam wypowiedzenie do pracy. Na początku jak im powiedziałam tj we wtorek i w środę było całkiem spoko, aż dziwnie spokojnie byli chyba w szoku.... Natomiast od wczoraj i dziś jest apogeum złość i wyżywanie się co ja na swój temat nie usłyszałam... słuchajcie nawet szukali tej firmy do której przechodzę, dowiadywali sie o niej szok po prostu nie wiem co oni mi chcą pokazać. Mam miesięczny okres wypowiedzenia, nie chcieli iść na ugodę żebym odebrała tylko urlop. Kazali mi zostać do 14 czerwca i dokończyć zaczęte tematy (oczywiście to nie jest realne bo tego jest mnóstwo) i od 15 do końca czerwca wykorzystuję urlop. Dziewczyny jeszcze 8 dni roboczych w pracy jeśli powtórzy sie to co było dziś to chyba pójdę po zwolnienie bo normalnie się wykończę psychicznie..... Ja już nie mogę się doczekać nowej pracy . Ja nie przeniosłam się dlatego że zaproponowali mi większe wynagrodzenie- bede się cieszyła jak uda mi się zarobić tyle samo co w tej pracy, ale głównie dlatego że to są sieci gazowe czego nie umiem i mało osób to umie i fajnie było by sie tego nauczyć, poza tym tam wyznają, że 7h pracy a intensywnie wystarcza...pracują od 8-15 i jest blisko....co mogę chcieć więcej...aha i nie ma czegoś takiego jak praca do domu Jak mogła z takiej szansy zrezygnować. Wreszcie więcej czasu dla Gabi, w domu głowa wona od pracy........ Kurde nie mogę tego pojąć co oni robią i jak mi utrudniają, ludzie są wredni
    sloneczko nie obrażaj sie tylko wracaj
    jaka ja no to fajnie ze Nadusia idzie od września do przedszkola moja Gabi też. Pewnie będziem trochę przeżywać.
    ewisienka kochana ja bede miałą urlop to moze uda nam się spotkać na kawkę co??
    marzeni napewno bedzie dobrze Martynka szybko sie oswoi z siostrzyczką. Kurde jak wam zazdroszcze że juz iedługo bedzieci tuliły maluszki. Ja mam zamiar przeczekać tylko okres próbny w nowej firmie i jak dostanę umowe na dłuższy czas to od razu wznawiamy staranka.
    majajula super masz te dziewczynki. Wrzuc jeszcze zdjęcie najstarszej córci.

    aha i przez ten obrót spraw mam teraz urlop w czerwcu-planowalismy z Michałem wczasy w sierpniu, naszczęście jemu udalo sie w pracy przelożyć i wyjeżdzamy na tydzień do Karwi . Mam nadzieje ze sie zresetuję troszke.

    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIECIACZKÓW!!!!
    buziaki




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      BGKM to super że zmieniasz pracę a aktualna no cóż zaciśniesz zęby i te 2 tyg jakoś zlecą ale pewnie nasłuchasz się nie wiadomo czego ale przyjmij postawę kaczki po której wszystko spływa a jak nie dasz rady to weź zwolnienie i już bo takiego czegoś jak upokarzanie w pracy nie powinno być
      cieszę się z Tobą a urlop taki nagły i niezaplanowany czasem jest dużo lepszy - przynajmniej czekanie Wam odejdzie
      My jutro wyjeżdżamy na tydzień oby tylko pogoda się poprawiła

      Jaka ja super Nadia moja też dobrze Olgę przyjęła Julka trochę gorzej ale teraz widzę jak bardzo ją kochają też takie buziaki w biegu s ą słodkie ale też wyrywanie zabawek doświadczamy ale to normalne Olga chce coraz więcej a Maja nie zawsze chce ustąpić i też jej do tego nie zmuszam. W ko.ńcu Olga nie może dostawać wszystkiego co tylko zechce

      MOje dziewczyny (te starsze do 11 bawiły się nowym zabawkami) a Maja już od 7 rano buduje hehe

      Marzeni malutkie pampersy kurcze ja niedawno kupowałam i kilka zostało tych 1 i masakra jakie maluchy się rodzą człowiek tak szybko zapomina

      Mój m pojechał do szkoły jeszcze 3 zjazdy i wakacje ech jeszcze 3 semestry i koniec studiów Boziu jak ja nie lubię ciągle być sama

      no nic zabieram się za pakowanie jeszcze muszę przeprać trochę rzeczy

      miłej soboty


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        dziękujemy za komplementy Maja wreszcie nabrała dziewczęcego wyglądu hehe

        co do 4 dziecka to nie takie proste 2 + 4 to już = minivan bo w Wawie bez auta to nie ma szans
        i jednak jest 50% szans że 4 to będzie dziewczynka hehe
        nie nie na razie nie chcę
        a mąż ostatnio stwierdził że może 3 nam starczy

        a nie pisałam Wam na terenie gminy Piaseczno powstaje program DUŻEJ RODZINY 3+
        posiadając taką kartę (zapisy w sierpniu) mamy wiele zniżek na wydarzenia kulturalne basen ścianki wspinaczkowe zajęcia dla dzieci w domu kultury itp -50% do tego przedszkole państwowe w 1 kolejności będzie przyjmować dzieci z takich rodzin nie będą rozdzielać rodzeństwa (bo teraz zdarza się że matka lata po 2 przedszkolach bo tak jej dzieci przyjeli -paranoja)
        powiem Wam że cieszę się bo wysłać 3 dzieci na dodatkowe zajęcia to już nie mały wydatek


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ta emoikonka znaczy ze sie nie obrazilam nie musicie byc nie mile i na mnie napadac a przynajmniej sie tak poczulam.
          nie pisze bo sie ucze a tylko zauwazylam takowy komentarz ewisienki i tyle
          a i marzeni nie prosilam sie o wolanie o mnie

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Sunny ucz się ucz a jak już będzie po sesji to wracaj do pogaduch do nas


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej Kobietki!

              Jakie plany na dzisiaj? U nas deszczowo, wietrznie...pogoda jesienna wręcz.
              Nadia z tatusiem byli na zakupach spożywczych teraz Nusia zasnęłaNie wiem o co chodzi...Ignaś się bawi klockami lego...hehe... Chyba pojedziemy do jakiegoś centrum, bo muszę kupić Ignasiowi sandałki, bo ma tylko jedne z miękką piętką a wolałabym usztywnione na te jego pierwsze kroczki, które wkrótce może stawiać i dla Nadii chciałam trampki, mąż sobie jakieś spodnie chciał kupić...Póki co kawkę piję i się zastanawiam co w taki dzień pochmurny robić...
              Na obiadek mam dzisiaj rybkę smażoną i fryteczki, szybciutko i smacznie...mniam.

              BGKM Gratuluję znalezienia nowej pracy! Cudowna wiadomość, będzie Ci bez wątpienia lepiej niż w tej starej...jeszcze troszkę zaciśnij zęby i będzie po problemie a jak Ci będzie bardzo źle, to idź na zwolnienie, nie ma sensu się męczyć w takiej sytuacji.

              Słoneczko Ucz się ucz...nikt na Ciebie tutaj nie napada, nie naskakuje.Bez przesady...Będziesz miała czas i ochotę to napiszesz.

              Brzucholki Kochane Jak się dzisiaj czujecie?

              majajula fajnie z tą kartą wiem, że w Gdańsku też jest coś podobnego, bo sąsiadka z naprzeciwka ma trójkę dzieci i przynajmniej jeśli chodzi o komunikację miejską mają za darmo, nie wiem, jak z resztą...ale chyba też jakieś zniżki różne....Fajna sprawa.

              Miłego dzionka!


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej

                My byliśmy z rana na małych zakupkach.Kupiłam sobie koszulę nocną do szpitala,parę drobiazgów dla maluszka i gąbke do kąpieli.
                Kupiłam jeszcze po 1 kg czerśni i truskawek i zajadamy...mniam...
                Obiadek też dziś robię szybki piersi z kurczaczka w sosiku koperkowym,ziemniaczki i sałata ze szczypiorkiem i śmietaną.
                U nas pogoda jesienna,wiatr wieje mało głowy nie urwie,więc bedziemy siedzieć dzisiaj w domu.Poza tym Martynka ma jakiś brzydki mokry kaszel,nie podoba mi się.
                Właśnie się inhaluje z tatusiem.

                słoneczko A propo "wołania" to zrobiłam to tylko z dobrego serca.

                BGKM Gratuluję nowej pracy!!!Ludźmi się nie przejmuj,jak to dizewczyny napisały,zagryź zęby i olej to.Ja kiedyś też przechodziłam z jednej pracy do drugiej to potraktowali mnie koszmarnie.Złośliwość ludzka nie zna granic

                Ja ostatnio kiepsko się czuję.Raz to ta pogoda,nie wpływa na mnie zbyt dobrze.Dwa to końcówka ciąży i brzuch mnie boli,ciągnie dołem,a w nocy przewracam się z boku na bok jak słońi kręgosłup też daje mi już popalić.

                Moja koszula do szpitala
                Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:20.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  My siedzimy w domku
                  upiekę dziś karpatkę a na obiad spaghetti
                  wieczorem biszkopt zrobię a jutro masę z bitej śmietany plus truskawki ozdobię torcik jakoś zrobie sałatkę grecką plus lody i tyle na Majkowe urodziny kurcze 4 lata temu też tak wiało


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    marzeni mi średnio te z boku rozpinane się sprawdziły
                    ja miałam taką jak w załączniku i ciągle mi się rozpinała a i łatwo zapiąc się nie dała
                    najlepiej funkcjonalna jak dla mnie to na ramiączkach
                    Attached Files


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      marzenia Fajna aplikacja na koszuli
                      My się wczoraj truskawkami objadaliśmy...mniam...uwielbiamIgnasio też zajadał. Mam nadzieję, że go nie wysypie...bo truskawki lubią uczulać.Czereśnie też lubię ale jeszcze nie miałam w tym roku.

                      majajula To Twoja Maja przodowniczka jeśli chodzi o nasze dziewczynki i urodzinyMy dopiero koniec października więc mamy jeszcze trochę czasu.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        majajula czyli w sumie taką samą miałaś tylko inna aplikacja z przoduNo zobaczymy.To tylko do szpitala,w domu to ja w koszulach nie śpię,nie lubię.Najchętniej i w szpitalu bym była w piżamach ale nie pozwalają.
                        To jutro macie imprezkęFajnie.

                        jaka_ja Truskawki zajadam codziennnie,tak mnie nachodzi na niea czeresnie też pierwszy raz kupiłam dzisiaj.
                        Last edited by marzeni; 02-06-2012, 13:08.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Marzeni ja też tylko w szpitalu
                          a jak już leżałam z Olgą na zapalenie płuc a mnie już nie oglądali mąz mi piżamkę przywiózł różnica ogromna cycka łatwiej wyjąć i nie spałam z gołym tyłkiem hehe

                          ja muszę kupić truskawek ale tak wieje że poczekam jak Julka wróci z basenu i podskoczy

                          kurcze czy Waszym dzieciom też tak szybko rosną paznokcie Oldze to jak by nawozem były podsypywane hehe

                          podpowiedzcie mi czym zlikwidować taki odcisk z rdzeniem kurcze Majce się zrobił tylko nie wiem od czego i czym to potraktować


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            odcisk z rdzeniem???chodzi ci o kurzajkę?
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              nie na stopie ma taki nagniot odcisk twardy z takim czarnym dziubkiem


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                hmmm nie wiem co to jest,chyba nie pomogę...
                                może to zmiękczać czymś albo natłuszczać???
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X