Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    marzeni oo jaka ta bluze kupilas teraz jakos 8marca beda fajne bluzy w biedronce musze oliwi kupic

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      a tu co taka cisza od rana?? oliwia ma w pon imieniny i nie wiem co jej kupic macie jakies propozycje??

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej
        Ja od rana zaglądam tylko jakoś weny mi brak na pisanie, wczoraj pogoda super- słoneczko cały dzień świeciło a dziś od rana szaro, buro i ponuro.Nawet mi się z domu wyjść nie chce.

        Słoneczko właśnie miałam się Ciebie pytać czy co miesiąc kupujesz coś nowego Oliwii? A tu obchodzicie małej imieniny. My obchodzimy tylko urodziny i staramy się pamiętać o Mikołaju, Gwiazdce.

        Może kup coś z Tego Czuczu.
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ewisienka tzn?? chodzi ci o zabawki?? jesli tak to nie ostatnio tylko to czuczu i lalke barbie na rolkach z psami bo taka mialysmy umowe (w koncu udalo mi sie ja oduczyc butelki zaluje ze wczesniej na to nie wpadlam ) zreszta ciuchow tez czesto nie dostaje bo ma ich sporo no chyba ze jakas okazja jak np w biedronce te bluzki za17zl albo jesli cos potrzebuje.
          hmm my w sumie dajemy cos oliwi z okazji ur imienin gwiazdki mikolaja dnia dziecka z tym ze jesli chodzi o dzien dziecka to bedzie to jakis wypad do zoo czy w inne miejsce i teraz cos malego dostanie tez na wielkanoc.

          o czuczu tez myslalam chyba ze znajde te figurki scooby doo jak bede miala w sobote 4h wolnego w zajeciach musze sie przejsc

          marzeni jak tam zdrowko??
          Last edited by Sunny87; 01-03-2012, 12:46.

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej!

            Ja to od rana sprzątam i ciągle coś mnie odrywa od tego, to N. coś chce, to I....ciężko cokolwiek zrobić, jak co chwilę muszę tą robotę przerywać.
            Nadusia teraz rysuje z Czuczu, a Ignaś chwilowo spokojny, więc kawusię szybko spiję i wracam do sprzątania, prasowania i gotowania.
            U nas też szaro-buro najchętniej to położyłabym się pod kocyk z dobrą kawą obok i książką

            Słoneczko My nie obchodzimy imienin....tak jak ewisienka tylko urodziny, Mikołaj, Gwiazdka, czasami coś kupimy bez okazji ale nie zasypujemy Nadii prezentami. Teraz chce ''rybkę Dorotkę, taką jak ma Elmo'' mówi o niej od jakiegoś czasu i chyba się zdecydujemy.
            Wczoraj po tym oceanarium to już w ogóle się nakręciła na rybkę ehhh...

            Miłego dnia Dziewczyny!


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ja tam lubie dawac prezenty wiec korzystam i tez nie zasypuje oliwi jak juz kupuje to cos drobnego czym wiem ze sie bedzie bawic przez dluzszy czas typu gry planszowe bo zabawek ma mase

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej

                Ja dzisiaj wybrałam się na zakupy,w sumie to nie wiele kupiłam,a tylko sie ułaziłam i zmęczyłam.
                Teraz cos mnie boli dołem.
                Kupiłam sobie bluzkę w ulubionym Orsayu i teraz mam wyrzuty sumienia bo nie była tania.
                Byłam w takim wielkim ciuchu,myślałam,że tam coś kupię i na pewno bym kupiła ale jak zobaczyłam ten tłum ludzi buszujących tam to stwierdziłam,że nie będę się przepychała.Po za tym w kurtce i czapce po prostu popłynęłam.Poczekam do wiosny i pojadę tam na łowy

                Ewisienka Szkoda,że nie było widać czy to chłopczyk czy dziewczynka.Najważniejsze że wszystko dobrze.

                Słoneczko Bluzę w Lidlu taką kupiłam plus do niej bluzeczka.
                Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:22.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Marzenia no ja też wczoraj poszłam zrobić zakupy do Tesco i straciłam tylko czas bo nic nie mogłam znaleźć - przebudowują hipermarket, wszystko poprzestawiane, a wcześniej wiedziałam gdzie co leży teraz musiałam chodzić między półkami i szukać wszystkiego. Na dodatek to był jedyny hipermarket w Kielcach gdzie były kasy pierwszeństwa dla kobiet w ciąży- to też zlikwidowali i oczywiście stałam w długiej kolejce bo każdy ma Cię w dupie. Jak przyszlam do domu to bylam wykonczona.


                  kurcze znowu nie mam polskich znakow
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej!

                    Ojjj... Dziewczynyja z ogromnym brzuchem też stałam w kolejkach, nic fajnego...nikt się nie kwapi, żeby przepuścić, a kas z pierwszeństwem dla kobiet w ciąży jest strasznie mało...w ciąży wolałam omijać centra i duże sklepy, zresztą zostało mi do dzisiaj...

                    Ja się ogarnęłam ze sprzątaniem i zaraz ubieram dzieciaki i idziemy do mojej koleżanki na kawusię.
                    Dzieciaczki się pobawią a my pogadamy

                    ...no i strasznie się cieszę, bo koleżanka z pracy, też już tam nie pracuje, zmieniła firmę- zadzwoniła, że jest w ciąży, 10 tydzień, miała wcześniej poronienie i teraz tak się cieszy Oby wszystko tym razem było dobrze.

                    Miłego dnia.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      hej dziewczyny slyszalyscie o czyms takim??? http://www.glossybox.pl/how-it-works oj mnie kusi chyba sobie zamowie po wyplacie szkoda ze nie ma wersji dla mezczyzn bo np na prezent fajna rzecz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Mnie akurat takie rzeczy nie pociągają,zwłaszcza że nie są za darmo.Za 49zł miesięcznie można sobie kupić coś konkretnego i wiesz co kupujesz.A tu Ci wyślą jedną wielką niewiadomą.
                        Takie moje zdanie.
                        Kiedyś dałam się wciągnąć w coś podobnego i nie mogłam się od nich uwolnić.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Słoneczko mnie takie rzeczy też nie kręcą, za 49 zł kupię już jakiś podkład czy maskarę, coś co lubię...jak to marzenia ujęłaś...coś konkretnego.

                          My już w domku. Uzgodniłyśmy z kumpelą, że jak się zrobi trochę cieplej, 2-3 razy w tygodniu wieczorami zakładamy dresy i biegamy
                          Przed latem trzeba poprawić kondycję

                          ...no i przyszły moje firanki Nie jest źle, kolorystycznie pasują do pokoju i całkiem fajne te roletki


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            no to czekamy na fotki

                            Dobry pomysł z tym bieganiem,i fajnie że masz z kim bo samemu kiepsko.Kiedyś sobie biegałam,teraz to moja kondycja marna...
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              marzenia mówisz, masz...robiłam z rana fotki dla mojej mamy i teściowej, bo one wszystko muszą widzieć

                              Tak, też się cieszę, że mam z kim, z tą koleżanką poznałyśmy się jak obie byłyśmy w ciąży, gdy byłyśmy w piaskownicy z córkami, urodziła 3 m-ce przede mną...i od tego czasu często się spotykamy, chodzimy razem na spacerki, w ogóle to taka dziewczyna, która bardzo mi pasuje, bez przerostu ''ego'', prosta, szczera i można z nią ''konie kraść''

                              PS. Nie patrzcie na bałagan na stole, Nadia się rozłożyła ze swoim Czuczu, ja z kompem...wybaczcie
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                No fajne te roletko firanki,podobają mi się.Ciekawe są.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X