Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    ja zyje ale jakos weny do pisania nie mam pogoda moze nie sprzyja caly dzien pada ale nie przeszkodzilo nam z m przejsc sie do sh w weekend do szkoly musze sie pouczyc jutro bo przypomnialo mi sie ze mam w sobote wejsciowke przynajmniej nadrobie czytanie na wykladach
    mam ochote obejrzec jakas fajny babski film albo fajny babski serial ale nie wiem za co sie zabrac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Co do seriali to ja ostatnio kolejny sezon'' Fringe'' zaczęłam, no i dalej ciągnę ''Six Feet Under''....no ale to typowo babskie nie są.
      Dzisiaj mi dzieciaki tak dały w kość, w szczególności Ignaś, że już tylko o kąpieli marzę i śnie, co niniejszym zaraz uczynię...
      Dobrej nocy.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Jestem jestem i ja dziewczynki nie było mnie bo pomagałam mojej szwagierce z Pitami. Wczoraj przyjechałam do domku i znowu musiałam wyjść bo mój nasz starszy zaprosił nas na urodzinową herbatkę Wróciliśmy później i już nie miałam siły nic pisać.

        Jaka_ja zdjęcia dzieciaków śliczne, Nadia bardzo ładnie zajmuje się braciszkiem. Zobaczymy jak będzie u nas- jak na razie są chęci, zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości. Dziś rano mi powiedziała, żebyśmy dzisiaj wyciągnęły dzidziusia

        Marzenia jak tam zdrówko? Ja dzisiaj idę do lekarza na USG, idziemy w trójkę zobaczymy czy coś nam dzisiaj lekarz powie na temat płci, czy nam dzidziuś pupkę pokaże

        Słoneczko ja tam miałam w niedziele nic mi się nie chciało, ja już chcę wiosnę a tu pogoda nie wiosenna za bardzo.

        Ok uciekam się wykąpać bo dzisiaj jeszcze koleżanka do mnie z synkiem ma wpaść przed lekarzem. Też jest w ciąży i ma termin na kwiecień. Miłego dnia kochane.
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej!

          Ja przy porannej kawusi...
          U nas piękne słoneczko, więc jak tylko trochę się ogarnę idziemy na spacerek.

          Po takim dniu spodziewałam się strasznej nocy, tymczasem...Ignaś spał od 20:30 do 7:00 bez pobudki na karmienie.Chyba sam był zmęczony tym dniem. To jego pierwsza w pełni przespana noc, w dodatku bez karmienia nocnego.
          Jestem w szoku

          ewisienka no właśnie, muszę usiąść przy pitach i nas rozliczyć. Dobrze, że przypomniałaś..
          Daj znać, jak będziesz po USG. Jestem tak ciekawa, co maluszek wam pokaże...

          marzenia jak samopoczucie? Dzidzia już się rozbrykała w brzuszku?


          Miłego dnia!


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej

            Ja wstałam niedawno z bólem głowy,nie wiem czy przez pogodę czy co?
            U nas na odwrót jak u Was,deszcz pada i jest brzydko.Pogoda nie nastraja.
            Może tez zaraz kawke zrobię,bo śniadanko już zjadłam.

            My już pieniązki ze skarbówki wzieliśmy,wysłaliśmy przez neta i za 2 dni kasiorka była

            Tak tak czuje dobrze ruchy,wczoraj nawet dosyć często je czułam . Najbardziej kopie jak leżę sobie na płasko.

            Z moim zdrowiem róznie,wczoraj zdawalo mi się lepiej,a dziś ten nos jakiś znowu przytkany.

            Ewisienka Czekam na relację z wizyty,i ciekawa jestem czy dowiecie się co będzie.
            He he śmiać mi się chce z Weroniki,że chciała wyciągnąć dzidziusia
            Martynka tez czasem pyta kiedy on wyjdzie.Podbiega całuje i krzyczy "Jak tam się masz dzidziusiu?"

            Aj mamy okropny dylemat z imieniem....

            Jaka_ja Ignaś wynagrodził ci chociaż w nocy ten wczorajszy kapryśny dzień
            Last edited by marzeni; 29-02-2012, 11:04.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Nadusia rozpoczęła dzisiaj sezon rowerkowy
              Tak szalała z synkiem znajomej, że oczywiście upadek zaliczony ale dzielnie go zniosła i jeździła dalej.
              Teraz ogląda Shreka, Ignaś póki co spokojny, więc idę szybki obiadek zrobić zanim m wróci, no i obowiązkowo popołudniowa kawusia...

              Miłego popołudnia.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Wow już sezon rowerkowy??
                Martynka co raz wspomina jak to będzie szalała rowerkiem na wiosnę.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Tak, suchutko u nas i słonecznie więc dzieciaki od razu poprosiły o wyjęcie rowerków!
                  Dzisiaj to prawdziwie wiosnę poczułam na dworku, jakoś lżej mi na duszy


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    u nas paskudnie zreszta ja dopiero z lozka wstalam o 15 bo przezylam dzisiaj najgorszy pierwszy dzien okresu od baaardzo dlugiego czasu dwie tabletki nawet nie pomogly faceci maja pod tym wzgledem za dobrze
                    marzeni ja tez bym miala dylemat co do imienia dla dziewczynki tak mialam z oliwia az zobaczylam kiedys rozmowy w toku hehe dla chlopca u nas imie czeka od ciazy tylko teraz trzeba malucha zmajstrowac

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Słoneczko aż takie bolesne masz miesiączki? Bierzesz tabletki antykoncepcyjne?One jednak łagodzą bóle.
                      Faceci pod każdym względem mają za dobrze wg mnie

                      Nadia z tatą jechali do oceanarium, bo dzisiaj nam się kończy ważność groupona, Ignaś akurat spał i nie miałam sumienia go wybudzać i ciągnąć, ale trochę żałuję...bo przynajmniej byłby jakiś rodzinny wspólny wypad.

                      Zamówiłam Nusi ten płaszczyk szary i jeszcze alladynki jeansowe jej od tego samego sprzedającego zamówiłam.

                      Miłego wieczorka.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        jaka ja ostatnio takie mialam wlasnie przed ciaza po ciazy bralam moze przez jakis czas az nie podarlam przez przypadek recepty i jakos od tamtej pory nie bylam u lekarza a czas najwyzszy ale teraz przynajmniej wiem ze tamte tabletki nie byly juz dla mnie dobre mam nadzieje ze mi przejdzie do piatku bo nie wysiedze 4,5h na wykladach na tych krzeslach
                        jedyny plus ze moje nowe torebki dzisiaj przyszly oliwia sobie oglada scooby doo bo tak ladnie sie dzisiaj bawila az w szoku jestem ja chyba lookne pretty litter liars bo na nic innego nie mam sily glowa mnie do tego wszystkiego boli grrr

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          A my właśnie zjedliśmy pizze,zamówiliśmy bo chodziła za mną

                          Pochwal się co za alladynki kupilas?
                          Przeglądałam garderobę Martynki i będę miała dla niej płaszczyk na wiosnę,więc ten zakup mnie ominie.
                          Ten co kupiłaś Nadii to fajny,ja mam coś podobnego dla Martynki.

                          sloneczko współczuje Ci takich bolesnych miesiączek...

                          Dzisiaj Ugotowani,oglądacie?Ja jakoś ostatnio zaczęłam.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            marzeniaOchoty mi narobiłaś na pizzę, a tego programu nie oglądam, jakiś odc. widziałam.
                            Spodnie takie jej wzięłam
                            http://allegro.pl/spodnie-jeans-pump...150546043.html
                            fajna cena
                            Trampeczki też wypatrzyłam fajne
                            http://allegro.pl/wiosna-2012-sliczn...158779688.html
                            Półbuciki też muszę kupić ale raczej już nie zamówię tylko pobiegam z Nusią po sklepach, bo to już coś sensownego musi być i cena inna wchodzi w grę więc nie będę ryzykować.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Fajne spodenki,mieliśmy podobne kiedyś.
                              Trampeczki też super,ostatnio mierzyłam nóżkę Martynki to ma 15,5 cm więc pewnie na 16-16,5cm trzeba coś szukać.
                              Oj buciki to i ja bede musiała kupić bo to co sezon się wymienia.
                              Ostatnio bluzę z kapturkiem plus bluzeczka ,w Lidlu fajną jej kupiłam za 35 zł więc śmieszne pieniądze.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Jestem dziewczynki już po USG, mój dzidziuś niestety się nie pokazał, szkoda, ale najważniejsze że wszystkie pomiary są bardzo dobre i z tego najbardziej się cieszę. Miałam też USG szyjki i jest rewelacja nie to co z Weroniką także jestem szczęśliwa. Cytologia też w normie , mam tylko troszkę za dużo pałeczek kwasu mlekowego - dostałam globulki i za tydzień badanie moczu do kontroli.
                                Dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 g fuj na samą myśl robi mi sie niedobrze.

                                Jaka_ja Synek to zuch chłopak - wiedział, że przesadził i dał Ci dzisiaj pospać. U nas tez była śliczna pogoda aż żyć się zachciało

                                Idę bo mnie dziecko wola napisze potem papapap
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X