Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    marzeniaNie, pączusie robiłam bez drożdży tzw. angielskie pączki.Bardzo prosty przepis znalazłam i wyszły super, może nie idealnie okrągłe ale wyszły o wiele ładniejsze niż na załączonym zdjęciu...no i przede wszystkim smaczne

    http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=3647

    Przesadziłam z tymi pączkami, sporo zjadłam tych naszych, mąż jak wracał z pracy, też jeszcze do cukierni wjechał...ojjj...pewnie już nadrobiłam te 1,5 kg

    Co to za kotleciki z ryżem???


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej!

      Co tak cichutko tutaj? Piszcie...

      Siedzę, przy kawusi i szukam pomysłu na aranżację okna. W głowę już zachodzę, bo ja nie lubię takich tradycyjnych firan i sama nie wiem, co wybrać...Zna się któraś z Was na tym, może coś mi doradzi, coś podpowie...?

      Wcześniej miałam takie jakby zwisające muszle...ale trudne to w utrzymaniu czystości, bo strasznie zbiera kurz...wkurzyłam się i wyrzuciłam
      Attached Files


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej własnie wypiłam kawkę oglądając na wspólnej.

        Kotleciki z ryżem taki prosty przepis:
        3 saszetki ryżu gotujesz
        20-25 dkg żółtego startego sera (ja daję salami)
        koperek
        1 jajko
        sól,pieprz do smaku
        Przestygnięty ryż łączę z serem,dodaję koperek,jajko,przyprawy.Mieszam wszystko i formuję kotleciki.
        Smażę na oleju na rumiano.

        Taki to przepis,nam smakują
        Do nich można zrobić jeszcze jakiś sosik,i podać z jakąś suróweczką np.z kiszonej kapusty.

        Ten przepis na pączusie podoba mi się,chyba kiedyś zrobię

        Kurczę nie wiem co Ci doradzić w sprawie tego okna.
        Jedyne co mi przyszło na myśl to takie rolety rzymskie,ciotka męża takie sobie zamówiła.Wyglądają naprawdę fajnie.
        Jednak widzę,że masz w oknie takie tradycyjne rolety,więc nie wiem jak by to razem się komponowało?
        http://www.google.pl/search?q=rolety...w=1134&bih=581

        Wczoraj moja Martynka przyniosła zdjęcia z balu i z Mikołajem
        Last edited by marzeni; 18-02-2012, 12:17.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          marzeniaTak mi się też podobają, siostra mojego męża ma.Super to wygląda.Proste a bardzo efektowne.
          Tylko niestety u nas nie będą pasowały. Planuję remont pokoju ale to jak Ignaś trochę podrośnie, wtedy wyrzucę te rolety żółte, bo i tak mi nie będą pasowały do tego co mam w planach beżowo-brązowa kolorystyka i pewnie zrobię sobie takie rzymskie.
          Póki co kupię chyba takie zwykłe 3 roletki w złotym kolorze http://allegro.pl/roletki-tuby-firan...107760962.html zawieszę na różną długość i na jakiś czas będzie ok.
          Muszę się niestety sugerować tym co na razie mam mam w pokoju, żeby jakoś to pasowało.

          Przepis fajny, wypróbuję.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            No tak skoro planujecie remont pokoju,to pewnie,że lepiej się wstrzymać.
            Te co pokazałaś spodobały mi się,fajne rozwiązanie.

            Ja nastawiłam pralkę i jeszcze jedną wstawię,teraz lecę zmienić pościel.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              jaka ja z aranzacja okna to ja ci nie pomoge bo ja mam zagracone z powodu braku miejsca i tak znajduja sie na nim drukarka playstationplus zazwyczaj jakas butelka z piciem i kubki bo na lawie brak miejsca i w chwili obecnej moje pudelka z koralikami bo czekam na dostawe zeby cos porobic

              marzeni
              hmm musze sprobowac te kotleciki a co jeszcze z nimi podajesz?? oliwia ma podobna sukienke tylko czerwona

              ja chce juz wiosne bo tez planujemy odswiezyc nasz pokoj krzychu chcial nawet tapete zdzierac ale stwierdzilam ze jeszcze o dziwo po tylu latach jest ok( i jakos nie chce wydawac duzo kasy na pokoj gdzie mam nadzieje za max trzy lata nie bede mieszkac) wiec tylko odmalujemy sciany sufit parapet i kaloryfer i kupimy kilka drobiazgow plus przemeblujemy

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej

                Jaka_ja mi się podobają takie roletki http://allegro.pl/rolety-dziennoc-w-...099331694.html widziałam to na żywo, wygląda rewelacyjnie my robimy po świętach zamianę pokoi - kosztem sypialni robię pokoik Weronice. I też mam problem jak zaaranżować okno zarówno w naszym pokoju dziennym, jak i w dziecinnym. Mam też założone takie rolety jak Ty i zastanawiam się nad tymi tubami co pokazałaś - fajne są.

                Marzenia piękne zdjęcia ma Martynka. Ja jeszcze nie mam Weroniki zdjęć bo na razie trzymam ją w domu bo mamy ferie
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Ewisienka U Ciebie już 20ty tydzień,połowa ciąży
                  Ja ostatnio jak się położę na płasko,zwłaszcza wieczorem,czuję chyba ruchy maleństwa.To jest coś jak uderzenia serca
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    marzenia śliczne zdjęcia!

                    ewisienka te rolety bardzo fajne, nie widziałam takich...i cenowo ok, nie wychodzi tak drogo...
                    Co do lokum, ile Ty masz pokoi w mieszkaniu? Duże masz mieszkanie?

                    No to zamówione te roletki, czekam, ciekawe jak wyjdą


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Które zamówiłaś te co pokazywałaś czy ewisienki?
                      I jaki kolorek?
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Zamówiłam te firanko-roletkiZłote, bo takie mi do pokoju jakoś najbardziej pasują.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Jaka_ja mam na razie 2 pokoje, kuchnię, łazienke i duży przedpokój. Na razie 74 m2. W planach mamy budowę poddasza gdzie chcemy mieć 3 pokoje, łazienkę i garderobę. Mam nadzieję, że uda nam się za jakieś 2 lata ruszyć z budową.
                          Na razie chce urzadzić małej pokój i nam pokój dzienny. Najbardziej szkoda mi jest mojego wielkiego łożka bo muszę go złożyć dopóki nie zrobimy góry , ale co tam najważniejsze że moja myszka będzie miała swój pokoik.

                          Marzenia tak już prawie połowa ciąży strasznie to szybko leci. Może to ruchy obserwuj
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            ewisienkaJaki fajny metraż! Przy dwóch pokojach to masz salony nie pokoje Ja mam 45 m2 i dwa pokoje i wydawało mi się duży korytarz
                            Jak zrobisz poddasze, to już w ogóle będziesz miała pałac. Zazdroszczę, bo mi się strasznie marzą duże przestrzenie...ale póki co trza się cieszyć z tego co się ma, ważne, by było funkcjonalnie i przytulnie...
                            Przy takiej rodzince jak mam marzą mi się osobne w przyszłości pokoje dla dzieci, sypialnia...ale póki co się nie zapowiada...

                            marzenia To pewnie już pierwsze ruchy poczułaś, cudownie

                            Polecałam Wam stronkę www.ciufcia.pl Fajne gry, zabawy, zadania dla naszych dziewczynek.
                            Lecę oglądać z Nadią Kung Fu Panda. Muszę jej czytać Mamy wersję bez lektora.

                            Kawusi mi się chce i pączusia
                            Miłego popołudnia.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              hej
                              Wpadłam tylko na chwilkę napisać że ciężko mi na sercu, dzis odbył sie pogrzeb mojej kochanej babci -Nasz anioł odszedł od nas 14 lutego :* Trzeba sie pogodzić tylko trochę potrzeba czasu....




                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                BGKM współczuję śmierci babci, trzymaj się kochana -czas leczy rany.......
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X