Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej

    Mnie od rana dziś głowa boli,chyba jakieś wysokie ciśnienie jest.U nas minus 20 stopni.
    Byłyśmy znowu w odwiedzinach u kuzynki ma 7 letnią Pati i roczną Olę,Martysia się pobawiła lecz wolała bawić się ze starszą
    Kurczę stwierdziłam,że codziennie gdzieś chodzimy,i nie mamy chwili odpoczynku

    Ja też jestem ciekawa takiego spotkania na żywo.Jednak chyba to nierealne.Zbyt duże odległości mamy do siebie.Ja najbliżej miałabym chyba do ewisienki:)

    Kawkę piłam już dzisiaj w gościach,więc teraz nie reflektuję
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      marzeniaTo w Gdańsku chyba najcieplej mamy -16,5 póki co na termometrze...Nadia też uwielbia starsze dziewczynki. Mam wśród znajomych 2 takie- Martynka 7 lat i Aśka 6 lat. Dla niej to wzory do naśladowania
      Tęsknię już za tą Nusią moją

      Przyszłe mamusie, a brzuszki już widać?


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        U nas w nocy mam być dzisiaj -30stopni.

        U mnie brzuszek już widać jakoś z Martynką mniej było widać na tym etapie ciąży.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          W drugiej ciąży szybciej widać. U mnie też tak było


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            marzeni pokazuj

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Właśnie ewisienka marzenia proszę zdjęcia brzuszków z profilu. Zaznaczam, że uwielbiam kobiety w ciąży, więc będę się zachwycać


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Dziewczyny oglądałyście na TVN 24 materiał o małej Madzi
                Boże W szoku jestem Ciarki mam na całym ciele i nie wiem sama co myśleć...

                http://www.tvn24.pl/


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Tak ja własnie obejrzałam.Jestem w szoku jak można coś takiego zrobić
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    no comment nawet jak byla w szoku po tym wypadku to jak mozna wymyslic taka szopke?????ilu ludzi sie w to zaangazowalo, przeciez wypadki sie zdarzaja i jak mozna wlasne dziecko porzucic w lesie??

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Pierwszą reakcją powinno być wezwanie pogotowia, prawda?
                      Ja nie wierzę, że to był wypadek...nie wierzę...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        to tak jak ja kiedy oliwia dostala drgawek moglam ja na balkon wystawic albo zostawic sama sobie a nie po pogotowie dzwonic ehh szkoda gadac jesli nie chciala tego dziecka mogla je oddac zostawic dziadkom
                        i jak mogla oklamywac najblizszych bo pewnie nikt poza nia nie wiedzial

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          ale szczerze nie pierwszy taki przypadek nie ostatni u nas na osiedlu kupe lat temu (w bloku na przeciwko mnie) mieszkala kobieta a w sumie mloda dziewczyna z dzieckiem albo dwojka i z ojcem tych dzieci nie ukladalo sie im i chciala go zostawic a on co zrobil?? zabil ja dzieci a na koncu siebie ranil ciezko ale chyba przezyl bo brat tej dziewczyny akurat ich odwiedzil

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Co w człowieku może drzemać...straszne...Tyle zła człowiek jest w stanie wyrządzić, nawet tym najbliższym, pod wpływem jakiegoś bodźca, impulsu, choroby psychicznej...nie wiem...Zło się szerzy...


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              tez sobie tego nie wyobrazam co moze sklonic czlowieka do czegos takiego? i co wyzadzajac krzywde nie komus obcemu a czlowiekowi ktorego sie niby kocha a jak czytam watek na forum o tym i niektore dziewczyny to usprawiedliwiaja ze mogla spanikowac bo sie bala ze jeszcze meza straci nie miesci mi sie w glowie

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                ja też nie wiem kompletnie co się teraz dzieje,ile zła panuje co raz częsciej się słyszy o różnych tragediach.
                                Nie rozumiem jak można wyrządzić krzywdę najblizszym,czy swojemu dziecku???
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X