Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Jaka_ja Tak jestem dumna z MartynkiPierwsze dni w przedszkolu bardzo przeżywałam,a teraz jest inaczej.Bardzo się cieszę

    Słoneczko U nas imprzeka bedzie dwudniowa.Myslałam że wszyscy goscie bedą w piątek jednak Kuzynka z męzem i Laurą(3latka) i ich rodzicami przyjadą w sobotę.
    W piątek planuję obiad, tort i różne ciastka,owoce,cukiereczki,szampan i winko
    W sobotę muszę troszkę więcej naszykować,z racji że ciocia i wujek przyjadą do nas pierwszy raz na nowe mieszkanie miedzy innymi,więc taka podłączana parapetówka bedzie.
    Mam w planach
    Obiad:Kurczak+ ziemniaczki opiekane
    Śledziki pod pierzynką
    Sałatka wiosenna i chyba ta od jaka_ja z kurczakiem
    Wierzyczki (nowy przepis wynalazłam w gazetce przeslij przepis
    Może zrobię roladę ze szpinakiem i łososiem
    I jeszcze zupkę porową

    W piątek bedzie nas 12 osób z Martynką.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      my tez robimy dwie imprezy jedna w sremie druga u nas zeby oliwia miala takie male przyjecie z dziecmi.
      u nas dzisiaj piekna pogoda wiec plan na dzis sprzatanie, obiadek spacer i obijanie czyli ksiazka moze jakies gry

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej!

        marzenia widzę, że już planowanie imprezki pełną parą

        Słoneczko to ja wczoraj miałam taki dzień totalnego obijania się...wpadła do nas siostra moja najmłodsza i pół dnia graliśmy w Eye Peta i Start The Party Gry dla Nadii w sumie, a cała rodzina się bawi

        Dzisiaj jedziemy wszyscy do Gdyni do mojej drugiej siostry, zobaczyć jak się urządziła na nowym mieszkanku.

        Miłego dnia.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej!

          U nas dzisiaj taka mgła, że bloku obok nie widzę
          Ignasiek zasypia a Nadusia ogląda bajeczkę, a mamusia przy kawce siedzi przy kompie i nawet pod prysznicem jeszcze nie była...
          Muszę się Wam kochane pochwalić, że mój synek ostatnio pobił rekord spania.
          Spał od 20:30 do 4:30, potem cycuś i spanko jeszcze do 7:00. Po takiej nocy byłam jak nowa

          Anetyslaw fajne foteczki z baletu, ale nic na siłę...jeśli się nie spodobało, to nie ma sensu,spróbujecie za rok... no i ta dziewczyna, która prowadzi balet w tak młodej grupie powinna chyba mówić językiem dostosowanym do wieku dzieciaczków....
          Co do wizyty u siostry, dziękuję, udana.
          Moja siostra tylko podłamana trochę, bo pracę straciła, ale szuka teraz pełną parą więc mam nadzieję, że szybko coś znajdzie.

          Miłego dnia.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            hello u nas piekne sloneczko za oknem a oliwia nie chce isc na dwor tylko chodzi i spiewa po domu a szkoda bo moja mama chciala z nia isc to bym mogla sie w spokoju pouczyc no coz ... w tv leci mi mtv gdzie jest maraton cribis wiec tylko siedze i sobie marze ze tez tak chce a czas najwyzszy zabrac sie za planowanie imprez dla oliwi i musze sie zastanowic po kupic wszystkim na gwiazdke bo chce prawie wszystkie prezenty w tym miesiacu juz kupic!!!

            a tak z innej beczki czy to prawda ze w tym roku mozna sobie po raz ostatni odliczyc dziecko od podatku??

            anetyslaw hmm bez komentarza na ta dziewczyne od zajec i jak tu dzieci maja cos zrozumiec , ja tez sie zastanawiam nad jakimis zajeciami dla oliwi ale pomyslu brak a chciala bym gdzies blisko z racji braku auta. a moje zdrowko hmm troche lepiej w ciagu dniajuz tak nie kaszle najgorzej jest przed zasnieciem
            a kiedy Nadia dokladnie ma urodzinki?? czekamy na jakas relacje tak w ogole

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Moje Dziewczę zawsze mnie czymś zaskoczy, nie uczyłam jej liczyć do 10, a ona dzisiaj płynnie od ''1 do 10''

              Słoneczko a Oliwia kiedy dokładnie ma urodzinki? Menu już ustaliłaś?

              Przyznam, że pierwsze słyszę, żeby znieśli ulgę na dziecko.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                mi tak maz mowil ze slyszal mam nadzieje ze to nie prawda.
                oficjalne urodziny oliwia ma 21 listopada ale robimy je 26 i 27 listopada. nad menu jeszcze nie myslalam jedynie o slodkim musze jeszcze reszte ustalic i dogadac sie z tesciowa tez co i jak.
                to gratulacje dla Nadi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  hello i jak tam mija dzionek?? u nas niby slonecznie ale mrozno
                  nie ma to jak wyslac babcie z oliwia na dwor bo wrocily z czapka barbie otworzyli nowy sklep dla dzieci w naszym bloku i juz byly oblookac heh tez musze isc bo wlasnie robilam porzadek i musze oliwi kupic jakies rekawiczki bo ma tylko 2pary i jakies ladne biale albo czarne grube rajstopy aaa i przydalyby sie jakies spodnie na snieg bo ma tylko jedna pare

                  a tak z innej beczki jaka ja masz moze jakis pomysl na obiad bo nie mam pojecia co zrobic jutro i w piatek

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Słoneczko wczoraj na obiadek miałam schab w sosie musztardowo-śmietanowym, smakowało nam, po raz pierwszy robiłam, banalnie prosty przepis
                    Wklejam Ci linka:
                    http://www.dwiechochelki.pl/2009/11/...e-w-sosie.html

                    Dzisiaj mam mielone+ryż+mieszanka meksykańska, wszystko to wymieszane w woku To już kilka razy robiłam.

                    Może skorzystasz.

                    Dzisiaj mój mąż nie jechał do biura, bo coś źle się czuje, został w domu.
                    Miała wpaść moja koleżanka z dziećmi ale nie chcę, żeby się dzieciaczki zaraziły, więc odwołałam spotkanie
                    Kurde, w dwupokojowym mieszkaniu ciężko zrobić izolatkę dla chorego...Nadia i tak non-stop z mężem, cieszy się, że tatuś jest w domku...Ignasia staram się trzymać trochę na dystans i siedzimy w pokoju dzieciaczków.
                    Mam nadzieję, że się nie pozarażamy.

                    Nadusia ogląda ''Jak wytresować smoka'' a ja siedzę nad angielskim, ściągnęłam sobie Easy English, może ta forma nauki mi podejdzie, na razie ''obczajam'' program.

                    Buźka.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      dzieki za przepisy
                      witaj w klubie ja siedze nad czasami przyszłymi i jakos mi sie nie chce cw robic ta pogoda chyba tak dziala na mnie bo cos mgla sie zrobila i nic nie widac
                      kurcze musze jeszcze powymyslac prezenty na gwiazdke bo chce zaczac kupowac zeby miec z glowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        U nas też beznadzieja...nawet nie wyszliśmy, cały dzień mgła, tak jak wczoraj...
                        Szybko prezenty robisz... Ja jeszcze nie mam pomysłu, nawet nie wiem, co Nadii kupić i Ignasiowi...Dla Nadii może jakieś lego albo jakiś zestaw z ciastoliną. Sama nie wiem. Ignaś w sumie zabawki niemowlęce ma, po Nadii. Może jakiś pierwszy samochodzik, widziałam reklamę samochodu sterowanego grzechotką...może to.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej dziewczynki
                          Dawno mnie nie było - powód jest jeden- brak czasu (wychodze z domu o 6.30 a wracam około 19.00).
                          Teraz będę musiała troche zwolnic tempo i zacząć baardziej dbac o siebie tzn o nas bo Kochane jestem w ciąży w końcu nam się udało
                          Trzymajcie za nas kciuki, jak na razie 4 tydzień.
                          Dziwczynki trzymajcie sie cieplutko papa zajrzę w weekend
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            KOCHANA GRATULUJĘ!!!!!!!! aż mi ciary przeszły, jak przeczytałam o tej cudownej wiadomości!!!! Bardzo się cieszę, bardzo!!!!
                            Dbaj o siebie, o Was, chuchaj, dmuchaj...i zwolnij tempo, więcej odpoczywaj i dziel się z nami swoim samopoczuciem.

                            CUUUUUDOOOOOWNIEEEEEEEE!!!!!!!


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ewisienka hmm zazdroszcze no i oczywiscie gratuluje zeby ciaza dobrze ci mijala dbaj o siebie moze teraz bedziesz czesciej zagladac hehe

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej dziewczynki
                                Dziękuje za gratulację, strasznie się cieszę i za razem bardzo boję. Boję się żeby nie było powtórki z rozrywki, choć lekarz powiedział mi że prawdopodobieństwo jest bardzo duże. (z Weronika skracała mi się szyjka i tym sposobem w 4 miesiącu zakładali mi szew). trzymajcie kciuki żeby tym razem było inaczej.
                                Oj marzy mi się już zwolnienie tempa i chyba niedługo udam się na zwolnienie myślę że pod koniec grudnia albo na początku stycznia bede miała więcej czasu do odpoczynku, a przede wszytskim dla Weroniczki bo ostatnio mam go dla niej coraz mniej, a tak nie powinno być.

                                Kurcze wkurzyłam sie na mojego M bo zaczał na mnie krzyczeć że powiedziałam kierowniczce że jestem w ciąży. Paranoja jakaś przeciez jej musiałam powiedziać, a zwolnić mnie nie zwolnią bo mam umowe na stałe i moga mnie cmoknąć jak cos pójde na zwolnienie.

                                Ok uciekam zajrz jutro bo padam na twarz papa trzymajcie sie cieplutko
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X