Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    marzeni my czesto robimy salatke szefa z knorra czy co tam to jest albo daje pomidory salate ogorek i mieszam jogurt naturalny z sosem wloskim.
    ostatnio jadlam pycha salatke : ziemniaki , ogorek kiszony, majonez, sol i pieprz ziemniaki ugotowane wszystko kroisz mieszasz do smaku i jest pycha ale najlepiej samkuje swieza.
    kroje tez salate pomidory papryke ogorka i zielonego i kiszonego jajko wszystko ukladam na plaskim talerzu i polewam sosem wloskim.
    czyli takie proste rzeczy nic niezwyklego ale musze cos nowego wymyslic dawno nie jedlismy salatki

    aaaa wlasnie ogladam wszystkie nasze fotki w tym te gdzie oli byla malutka i znowu mi sie zamarzylo
    Last edited by Sunny87; 27-10-2011, 21:21.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      aaaa i jak tu nie chciec takiego maluszka
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        hej!
        Nadusiu i Karolku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI TRZECICH URODZINEK!!!!!
        czytam te wasze przepisy i wydają sie być super. Napewno spróbuję tą hawajską zrobić na Gabi urodzinki. Widze ze na tapecie macie urodzinki wiec pokaże co Gabi sobie wybrała:
        http://allegro.onet.pl/big-klocki-he...883174114.html
        sunny my teraz codziennie ogladany zdjęcia Gabrysi jak była maleńka- na jej życzenie...i powoli nakręca nas że chce takiego w domku oj mam nadzieję że już niedługo.
        marzeni te klocki też mi sie podobają z kubusiem , ale niestety reklamy z hello kitty robią swoje już nic innego nie wchodzi w gre
        jaka ja widać że urodzinki bardzo udane!!! śliczne prezenciki dostałą Nadusia i fajny torcik.

        U nas Gabi coś chodzi i kicha cały wieczór mam nadzieje że się nie rozchoruje bo planujemy wyjazd na swięta.




        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ahhh ja też dołącze
          Attached Files




          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Dzień dobry!

            Kończę poranną kawę i idziemy na spacerek, bo fajnie dzisiaj, słonecznie

            Kochane-słodkie te Wasze maluszki, trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie...i nasze dziewczynki to już 3-latki.

            To i ja wstawię zdjęcia Nadusi
            Attached Files


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ...a tutaj aktualne zdjęcia Ignasia
              Attached Files


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                BGKM ja milo ze do nas zajrzalas
                jaka ja Nadia wcale nie podobna do siebie

                u nas ladny dzien na dworze nie bylismy bo mnie jakies chorobsko bierze ah i ta nauka :/ jakos nie potrafie sobie zorganizowac czasu ale juz nie bede narzekac :P

                wlasnie czekamy na pizze dawno nie jadlam mniam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Tak, Nadia zupełnie inaczej teraz wygląda,głównie za sprawą koloru włosów ale za to z Ignasiem jako niemowlęta wyglądają bardzo podobnie do siebie, ciekawe, czy w przyszłości będą do siebie podobni...

                  ...a to ja po wizycie u fryzjera, na razie jestem na etapie oswajania się sama ze sobą

                  Wybaczcie, że takie odwrócone, nie wiem dlaczego, u mnie na kompie są ok.
                  Attached Files
                  Last edited by jaka_ja; 28-10-2011, 21:31.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    jaka ja ladnie :d kurcze jak tak patrze to tez bym chetnie co nieco sciela tyle ze nie wiem co by zrobic no i ja musze troche poczekac bo ja sie scinam tylko w sremie dziewczyna bardzo fajna i do tego te ceny oliwi grzywke zawsze podcina za free mi czesto tez, krzychu placi 8zl a ja za farbowanie (ona kupowala farbe) zaplacilam 30zl :d

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      SłoneczkoJak tanio! Ja za strzyżenie płacę 25-40 zł. Koloryzacja u nas ok 100zł.
                      Mi już się strasznie nudziły te długie włosy, kilka lat nosiłam, w dodatku ja mam cienkie i łamliwe strasznie włosy.

                      Prysznic, śniadanie i uciekamy z Nadią na zakupy, naszych Panów zostawiamy w domku.

                      Miłego dnia.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        a ja bym musiala ruszyc w koncu dupke ogarnac pokoje troche sie pouczyc podrukowac cwiczenia i zaczac sie pakowac bo do wtorku jestesmy w sremie dobrze ze na zakupy isc nie musze bo obiad bedzie raz dwa czyli moj maz zazyczyl sobie wczorajsza pizze (bleee nie lubie takiej) a my jemy warzywa z patelni ze smazona kielbaska i kabanosami.


                        ah maraton hausa leci na axn czyli wiadomo co bedzie leciec w tle

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Ja spożywcze zakupy mam zrobione, mąż robi po drodze z pracy
                          Na ciuchowe zakupy jedziemy z Nadią Przede wszystkim buciki na zimę muszę jej kupić, zobaczymy co nam jeszcze w oko wpadnie


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            to sie potem pochwalcie co kupilyscie oliwia juz ma kozaki wiec to mamy z glowy moja mam jej kupila z okazji urodzin

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej!

                              Już się chwalę Słoneczko poniżej zdjęcia butów, kupiłam w CCC, już wcześniej je wypatrzyłam a jak Nadusia przymierzyła, to utwierdziła mnie w przekonaniu, że właśnie te a nie inne
                              Kupiłam też berecik i szalik, no i kilka drobiazgów. Sobie trochę kosmetyków.

                              Anetyslaw Ignaś waży 6,5 kg. Rośnie jak na drożdżach

                              Muszę częściej wyruszać sama z Nadią na zakupy- obiadek zrobiony, mieszkanko ogarnięte, aż miło

                              Teraz kawusia i coś słodkiego...Jak karmię, to mam wieczną ochotę na słodkie.
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                a tu jak zawsze cisza :/
                                my juz w domku i zdecydowanie nie ma to jak sie wyspac we wlasnym lozku
                                opoczelismy troche od codziennosci posmialismy sie pogralismy w gry z krzycha rodzinka odwiedzilismy krzycha ciotke wiec oliwia sie pobawila z dziecmi pomeczyla ich swinki morskie do tego dostala dwie siaty chiuchow szkoda ze wiekszosc sobie jeszcze polezy w szafie dostala tez swietna kurtke na teraz niby na metce napisane 3-4 lata a oliwia sie w niej jeszcze topi szkoda
                                w poniedzialek bylismy odwiedzic krzycha mame w pracy w szpotalu (jest rehabilitantka) krzychu przy okazji odwiedzil ostry dyzur bo dzien wczesniej przewiercil sobie paluch wiertlem (takim malym) dostal antybiotyk i tyle ale mowil ze bylo tam dziecko cos kolo wieku naszych dzieci ktore sie poparzylo goraca herbata i ja nie wiem co babcie ktora sie tym dzieckiem zajmowala podkusilo ze to oparzenie posypala maka ziemniaczana (chybacos jej sie pomylilo z odparzeniami) i biedne dziecko bedzie cierpiec jeszcze dluzej to jej sie na klatce takie bloto zrobilo

                                marzeni jak tam przygotowanie do ur bo niedlugo wasz czas

                                uhh a ja jestem chora dalej kaszel nie daje mi spokoju a w piatek do szkoly i chyba sie tam udusze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X