Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    majajula dzieki za stronke tez chetnie skorzystam my sie w weekend zabralismy za kac vegas 2 ale jakos nie mozemy do konca obejrzec

    jaka ja nie rob ochoty na frytki mniam uwielbiam ja mam jutro szybki obiad tylko dla nas dwoch czyli warzywa z patelni plus smazona kielbaska lub kabanosy

    u nas dzien leniwy bylysmy na zakupach w koncu kupilam nowy zamek do oliwi kurtki ( dostala ostatnio od krzycha ciotki po jej corce mase rzeczy juz od niej dostalismy ) na ta pore teraz w sam raz bedzie szkoda ze zapomnialam zmierzyc zamek do moich spodnie potem to sprzatanie ( w moim komandorze juz mam mega balagan nie wspominajac o oliwi pokoju) i nauka a teraz oliwia z tata sklejaja samolot ich nowe wspolne hobby ciekawe jak im pojdzie musze isc im pstryknac jakies fotki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Jaka_ja mmm co za przepis na kotleciki,chyba skorzystam.Coś innego,już przepisik skopiowałam.
      Podaj jeszcze jak mozesz przepisiki na sałatki hawajska itp.Ostatnio lubię robić sałatki,poszukuję jakiejś nowej.



      Słoneczko A Ty masz jakieś przepisy na dobre sałatki?

      W weekend wybieramy sie do moich rodziców,bierzemy urlop na poniedziałek więc bedzie długi weekend.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        To Słoneczko czekamy na fotki

        Ja nie mogę zagnać mojego dziewczęcia do kąpieli, bo leci Rodzinka.pl, a ona kilka razy z nami oglądała i dzisiaj też chce i koniec


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          marzeni musze sie zastanowic jak co dam znac
          jaka ja dobrze ze mowisz dawno nie ogladalam a moja oliwia nie chce za to spac a raczej nie mamy z tym problemu

          oliwi wyszla jakas plama na policzu wyglada jak uczulenie do tego m zauwazyl ze na brzuchu tez jej cos wyszlo mam nadzieje ze wapno zdziala jutro cuda i obedzie sie bez wizyty u lekarza

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            he he my nie mamy problemu z polozeniem Martynki.Zasypia nawet przed 20tą
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              wiesz co innego marzeni kiedy dziecko ma wlasny pokoj a oliwia zasypia z nami w pokoju praktycznie zawsze jest tak ze przylozy glowe do poduszki i po chwili slysze jak chrapie

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                marzenia Jutro Ci napiszę jakieś przepisy na sałatki, ok?
                Dzisiaj już zbyt zmęczona jestem.
                Resztką sił oglądam Rodzinkę, może jeszcze Top Model mi się uda i idę pod prysznic i lulu...

                Dobranoc Kobietki:*


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  eh kolejny ponury dzien :/ a tak w ogole dzien dobry

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    SłoneczkoDzień dobry!Tak, u nas też ponuro.Pada
                    Oglądamy Domisie z Nadusią a Ignaś zasnął w leżaczku.
                    Moja siostra się na dzisiaj zapowiedziała, fajnie

                    marzenia Oto obiecane przepisy:

                    SAŁATKA HAWAJSKA:

                    1 mały słoiczek selera marynowanego
                    1 puszka ananasa
                    1 puszka kukurydzy
                    3 jajka
                    30 dag szynki drobiowej
                    majonez
                    sól
                    pieprz

                    Seler, ananas oraz kukurydzę osączamy z zalewy. Nitki selera kroimy na mniejsze kawałki. Jajka gotujemy i obieramy. Ananas, jajka i szynkę kroimy w drobną kostkę. Wszystkie składniki dokładnie mieszamy. Dodajemy majonez i doprawiamy solą i pieprzem.

                    SAŁATKA Z MAKARONEM I KURCZAKIEM:

                    Składniki:

                    2 filety z kurczaka
                    30 dkg kolorowego makaronu pene
                    20 dkg sera żółtego - zetrzeć na tarce
                    1 surowa czerwona papryka
                    2 pomidory bez środków
                    2-3 ogórki kiszone
                    1 puszka kukurydzy
                    szczypiorek

                    sos

                    ketchup
                    musztarda, najlepiej ostra
                    oliwa z oliwek
                    sok z cytryny
                    sól i pieprz

                    Filety z kurczaka pokroić w kostkę i usmażyć. Makaron ugotować, al' dente. Ostudzić. Warzywa pokroić i wymieszać wszystkie składniki sałatki z sosem musztardowo-ketchupowym.
                    Podajemy na zimno.

                    Akurat te dwie miałam na Nadusi urodzinki.
                    Jakbyś chciała jakieś jeszcze przepisy to służę pomocą.
                    Mam trochę wypróbowanych

                    Miłego dnia!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      jaka ja dawaj ile wlezie tych przepisow zrobilam sie leniwa od kiedy moj m nie jada w tyg w domu

                      ja wlasnie skonczylam sniadanko oliwia oglada jej ulubiony dino pociag (ona straszny telewidz jest a szczegolnie jak moj ojciec jest bo wiecznie jej bajki wl i ma mnie w nosie jak mu mowie ze nie ma tyle oglasac grrrr) robie lozko i spadamy do biedronki po mleko ah chyba musze zaczac wstawac troche wczesniej do szkoly nie mam problemu wstac ale tak to ciezko mi dupke ruszyc

                      a co do biedronki 3 listopada znowu sa ksiazki za 11zl i musze sie przejsc bo jest king ktorego nie mam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Słoneczko Nie będę tutaj wstawiać przepisów bo przecież tego jest tyle w internecie.
                        Lubię eksperymentować, znajduję jakiś ciekawy wg mnie przepis i robię a jeśli zasmakuje wtedy przepisuję do mojego zeszyciku i robię częściej

                        Ignacy śpi a Nadia buduje z klocków.

                        Trochę się przejaśnia, więc może wyjdziemy się dotlenić.

                        Mówisz, książki w Biedronce...muszę zobaczyć.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          nie lubie interentowych przepisow jak dla mnie za duzy wybor i nie chce mi sie w nich szukac czegos ciekawego tez mam taki zeszyt musze do niego czesciej zagladac chociaz w te weekendy

                          aaaa kurcze zupelnie nie kapuje fonetyki nie bylo mnie na zajeciach bo nie moglam i kurcze nie moge nic sensownego znalesc w necie bo mi wyjasni co i jak :/

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Spacerek mieliśmy długi i udany
                            Po spacerku przyszła do mnie sąsiadka na kawkę i przy okazji przyniosła mi po swoim synku śpiworek do wózka
                            Dokładnie taki sam
                            http://allegro.pl/nowy-spiwor-do-woz...882957333.html
                            Wydatek mam z głowy.
                            Muszę coś sąsiadce kupić, bo oczywiście pieniążków nie chciała za to cudo.

                            Dzisiaj na obiad była pizza, cóż...nie zawsze się chce gotować.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              jaka_jaDzięki za przepisiki,tą sałatkę hawajską znam i robię tylko u mnie ma inną nazwę
                              A ta druga jest fajna chyba zrobię
                              Juro po pracy wyjezdzamy do rodziców.Cieszę się na ten wyjazd,moze i po sklepach u nich pobiegam
                              Moja Martynka już w łożeczku,bedzie zasypiała.Dałam jej buziaka a ona mówi "Mamusiu słodkiego buziaka dałaś"

                              Fajną masz sąsiadkę i fajny prezent ci przyniosła.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Widzisz marzenia jak to z tymi nazwami Ta druga sałatka dobra, a ser i szczypiorek dają specyficznego smaku tej sałatce, no i ten sosik Nam w każdym razie zasmakowała.

                                Co do sąsiadki, to fakt...bardzo fajna. Zaprzyjaźniłyśmy się ostatnio bardzo. Praktycznie codziennie się widzimy.

                                U mnie też dzieciaczki już śpią.Ja biorę książkę i zmykam do wanny, mam nadzieję, że nie utopię książki tak jak ostatnio....zasnęłam w wannie

                                Dobrej nocy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X