Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Słoneczko Ja już drugą zimę podaję Martynce tran,kupiłam też czosnek w tabl dla dzieci,ale niestety nie umie połknąć.Rozduszonej też nie chce wypić.
    W czasie jak teraz troszkę przeziębiona daję Bioaron C i rutinaceę tak wspomagająco.

    Jaka_ja No to imprezkę urodzinową czas zacząćJa już szczerze mówiąc nie mogę sie doczekać urodzin Martynki.
    Dzisiaj coś przeglądałam i wpadły mi w oko fajne klocki Lego z Kubusiem Puchatkiem
    http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-...869536077.html
    Martynce się bardzo spodobały.Kto wie może się pomyśli na prezent od Mikołaja albo pod choinkę
    Widziałyście je może?

    Jaka_jaNadia ma chyba domek Hello Kitty?Fajny jest?
    Last edited by marzeni; 20-10-2011, 21:11.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      widzialam jest kilka zestawow roznej wielkosci u nas by sie nie sprawdzily bo oliwia wolie juz zwykle z czego tata bardzo sie cieszy ja na mikolaja chce cos takiego : http://allegro.pl/zestaw-piesek-i-ry...874355891.html a na gwiazdke jakas gre planszowa plus moze jakas na play

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Dzieci śpią, ja już w łóżeczku...Błogi spokój po całym dniu

        marzenia Nadia nie ma domku z Hello Kitty, ma domek z Króliczką Marysiąhttp://babybart.pl/pl/p/Domek-z-krol...n-Families/853

        Co do zestawu Duplo z Kubusiem nie widziałam...ojjj...Nadusi pewnie bardzo by się spodobał Lubi Kubusia.

        Nadia dostanie od chrzestnych takiego laptopa w prezencie urodzinowym
        http://allegro.pl/laptop-edukacyjny-...870585978.html
        Myślę, że fajny,nie mieli pomysłu. Sama im podsunęłam. Połączenie nauki i zabawy.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Fajny taki laptop,Martynka ma podobny.Czesto sie nim bawi i wlacza piosenki i każe nam tanczyć.Niektóre zadania są jeszcze za trudne,ale to wiadomo dziecko rosnie.Myslę że to bardzo dobry pomysł na prezent.
          Wy już pewnie się gościcie od samego rana
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            hello
            jaka ja mam nadzieje impreza/imprezy udane pochwal sie co mala dostala

            a ja juz jestem zdecydowana koncze ten semestr i przenosze sie do innej szkoly bo tutaj to kpina normalnie wczoraj siedzialam 3h na komunikacji ktora w sumie to troche strata czasu bo nic sie z niej nie wynosi za bardzo bo to taki polski gadanie i niczym i wszystkim potem bylo 1,5 gramatyki gdzie byla wejsciowka a potem baaardzo krotkie omowienie czasow terazniejszyc zrobilismy tak mega szybko 3 cw i do domu a na next zjezdzie juz bedzie co innego :/ jednak chyba ta druga szkola nad ktora sie zastanawialam bedzie lepsza przynajmniej juz bede tam kogos znala hehe bo ludzie tez beznadziejni w mojej gr


            a dzisiaj idziemy na imprezke pierwsza odkad oliwia sie urodzila (domowek nie licze)
            nie wiem czy wam juz pisalam oliwia ma zapalenie gardla i kurcze jutro mielismy isc z krzycha rodzenstwem na targi modelarki i mam dylemat czy ja brac czy zostac z nia w domu bo chetnie bym sie przeszlabym bardziej ze pojedziemy autem :/

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Skoro nie jestes zadowolona z tej szkoly i masz mozliwosc przeniesienia to czemu nie.
              Ja bym raczej małej nie brała skoro ma zapalenie gardła.A nie możesz zostawić jej z mamą lub tatą?
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                nie chce jej zostawiac juz i tak sporo w tym tyg ja zostawialam z rodzicami bo albo jechalismy po nowy komputer albo po buty dla mnie albo dla krzycha a potem jak bylam w szkole to tez rodzice z nia zostali dzisiaj wychodzimy i tez beda jej pilnowac mam nadzieje ze zasnie do naszego wyjscia :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  JAKA_JACzekamy na relację z urodzin))
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej!

                    Kilka zdjęć z urodzin Nadusi
                    https://picasaweb.google.com/1173932...Kw&feat=email#

                    Tylko mi dajcie znać, czy możecie otworzyć linka, bo jeśli nie to wstawię tradycyjnie.

                    Urodzinki udane.Nadia zadowolona szczególnie z tortu, bo był w kształcie głowy smoka i o smaku malinowym, czyli dokładnie taki jak chciała.
                    Dostała laptopa, zestaw kosmetyków do kąpieli o zapachu truskawek, bransoletkę i naszyjnik, kilka par majteczek z Hello Kitty, ręcznik z Kubusiem Puchatkiem, dresik, jeansy, bluzę, kubek z Kubusiem,książkę, serwis do kawy porcelanowy,klocki, słodycze i pieniążki.
                    Tylko niestety EyePet, który miał być od nas jeszcze nie przyszedł...

                    Teraz odpoczywamy
                    Last edited by jaka_ja; 23-10-2011, 20:17.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      jaka ja fotki fajne no to teraz pora na zalew listopadowych urodzin szkola ze nikt juz tu nie zaglada tak sobie patrze na Nadie i strasznie mi sie podoba jej fryzurka chyba w najblizszym czasie jak bedziemy w sremie obetne oli te wlosy bo ani nie chce sie czesac ani zrobic kitke grrrr

                      my juz po imprezie ubaw byl po pachy z taka ekipa mozna sie bawic szkoda tylko ze przez polowe imprezy bylo mi nie dobrze bo chyba nie moge laczyc martini i wodki :/ hmm kiedys to nie byl problem.
                      a dzisiaj poszlismy jednak na te targi autkiem podjechalismy po same targi i bylismy w ciepelku krzychu zadowolony oliwia tez bo obok byla wystawa psow

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Jaka_ja Super,że urodzinki udane!Zdjęcia fajne.Nadia ma śliczną sukienkę.Muszę chyba jakąś kupić Martynce bo prawie ze wszystkich mi wyrosła.
                        Dużo fajnych prezentów dostała.
                        Teraz chyba czas u nas na urodziny

                        Nasza niespodzianka też się udała,Martynce się prawie udało nas nie wydać.Przy obiedzie coś wspomniała o torcie,który został w samochodzie,ale obruciliśmy w zart.Niespodziankę chcielismy zrobić po obiedzie.Udało się!Tesciowie się wzruszyli i łezki uronili.Było super.Zachwyceni z pamiątki i tortu.Był truskawkowy i faktycznie był dobry.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej Kobietki!

                          Co porabiacie?
                          My dzisiaj leniuchujemy.
                          Była u nas sąsiadka na kawie, Nadia pobawiła się ładnie z jej synkiem, są w jednym wieku. Dokończyliśmy urodzinowy torcik i ciasto

                          Nareszcie przyszedł EyePet, więc teraz się z Nadią w to zagrywamy. Ignaśko śpi.

                          Miłego dnia.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Anetyslaw dziękuję w imieniu Nadii za życzenia urodzinowe.
                            U nas z jedzeniem ostatnio podobnie. Nadia jadłaby tylko słodycze, gdyby jej pozwolić.Dzisiaj ogórkową zrobiłam, ciekawe, czy zje...

                            U nas dzisiaj super pogoda.
                            My już po spacerku. Zajrzałam do komisu i kupiłam dla Nadii piękny płaszczyk a dla Ignasia dwa kombinezony i czapkę.
                            Chyba zacznę odwiedzać ten komis regularnie, bo rzeczy bardzo mi się podobają
                            Normalnie, to w tej cenie w sklepie nie kupiłabym kombinezonu dla Ignasia, a tu proszę...

                            Tylko w płaszczyku brakuje guziczka, ale coś wymyślę...

                            Już się chwalę...oto fotki.
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Przepraszam ,że spóznione ale

                              100 Lat dla Nadusi,dużo zdrówka,radości i wszystkiego co najlepsze!!!!


                              Super ciuszki jaka_ja ja często kupuję ciuszki w ciuchu Martynce,są ładne i cenna inna

                              Lecę bo wpadłam tylko złożyć Nadii zyczenia.W pracy sobie przypomniałam,że taką gafę strzeliłam.Mam nadzieję,że mi wybaczycie.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                marzenianie ma za co przepraszać, dziękujemy z Nadią za życzenia

                                Tak przy okazji moni Karolek też 23-ego miał urodzinki, szkoda, że Monia już do nas nie zagląda...

                                W ogóle coś dziewczyny o nas zapomniały, pamcia, ewisienka,monia- co u Was?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X