Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Super fotki Nadii u fryzjera)
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      witam kochane!
      Po weselu jesteśmy zmęczeni ale było suuuppperrr. Tak na marginesie to zwykle jest fajnie, jak cholernie nie chce mi się iśc- a tak było tym razem.
      Cała imprezka - ślub i wesele ok. 80 km od kielce wiec ciężko mi się wracało bo byłam kierowcą. Mieliśmy być maksymalnie do 23 , ale Gabi się zdrzemneła godzinkę i buszowała do 1.30.... w sumie to nie było zbytnio małych dzieci - byłą jedna dziewczynka 3,5 letnia ale taki dzikus że szok nie chciała nawet wziąść Gabi za rekę a co dopiero iść tańczyć) i Gabi przez to byłą nieswoja na początku ale po oczepinach się rozkreciłą- mój lew parkietu.
      Załączam pare zdjęć-nie narobiłąm dużo bo szybko rozładowałą mi sie bateria
      marzeni śliczna jest Martynka i jak dobrze ze juz się unormowało z przedszkolem.
      jaka ja śliczna fryzura Nadusi i sama niunia też oczywiście-całą mamusia - ja bardzo podobnie chcę obciąć Gabi. Już mi żal tych loczków, ale i tak trzeba je bedzie kiedyś ściąć. Mojej Gabi rosną włoski bardzo szybko ale im ma dłuższe tym abrdziej wylatują i robia się okropne kołtunki. A Nadusi da sie związać teraz włoski w koka/pytkę?
      Attached Files




      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        BGKM Też jestem tego zdania,że jak się nie chce iść to jest fajnie
        Gabrysia bardzo urosła,śliczna z niej dziewczynka no i miała piękną fryzurkę
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Właśnie''Taniec z gwiazdami'' oglądam, mam nadzieję, że nie zasnę w trakcie, bo wczoraj na "Mam talent'' zasnęłamZmęczenie moje wychodzi, ojjjj....wychodzi...

          BGKM Ślicznie wyglądałyście. Gabi ma już bardzo długie włoski. Mi z jednej strony też trochę szkoda było Nadusi włosków, ale teraz wydają się o wiele grubsze, mocniejsze...i taka twarzowa ta jej fryzurka.
          Tylko mam wrażenie, że poważniej wygląda...Ostatnio wszysycy jej dają 4 -5 lat! Tym bardziej, że ona wysoka.
          Mówisz ''cała mamusia'' a Nadia wcale nie jest do mnie podobna! To cały ''Radzio'', jak to wszyscy mówią
          Da się Nadii spiąć włoski.

          Mam nadzieję, że mi Ignaś da trochę pospać, bo ostatnio noce są tragiczne i jestem zmęczona.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            o kurcze wlasnie mi przylo 20 ksiazek :d za darmo macie moze abonament w plusie i jestescie w programie 5plus?? bo wlasnie jest fajna promocja za 500pkt mozna dostac rabat 30zl na ksiazki w empik.com

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Co u Was kobietki?

              My w poniedziałek byliśmy na pierwszym szczepieniu. Ignacy waży już 5,8 kg!Przybrał pięknie, bo jak wychodziliśmy ze szpitala ważył równe 4 kg. Pediatra się pytała, czym ja go karmię, że tak rośnie
              Mąż się śmiał, że hamburgerami

              Nadia się ostatnio bardzo niecierpliwa zrobiła, wszystko musi być teraz-zaraz, bo jak nie, to zaczyna płakać, no i wszystko musi być po jej myśli.Strasznie się zrobiła płaczliwa i wrażliwa. Trzeba z nią jak z jajkiem.
              Mam nadzieję, że to jej szybko minie. Myślę, że tak może odreagowywać pojawienie się braciszka i to, że już nie jest jedyna...
              Muszę mieć do niej teraz dużo cierpliwości, a przy takim chronicznym niewyspaniu, to czasami mi tej cierpliwości brakuje...

              Słoneczko no to masz co czytać kobieto Ja mam dwie książki Llosy do przeczytania,zamówiłam je, jak wróciłam ze szpitala i póki co kilka rozdziałów z jednej udało mi się przeczytać.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                jaka ja no duzy chlopak ale moja oliwia tez tak szybko przybierala na wadze , ja do oliwi nie mam czesto cierpliwosci ale tu moze tez byc winny moj charakter bo ja lubie zeby bylo tak jak ja chce ale musze przyznac ze malzenstwo i dziecko troche to zlagodzilo heh
                a ksiazkami musialam sie podzielic z m i Oliwia wlasnie musze jeszcze jakas poszukac do ang do 15 zl. a czytasz cos teraz?? ja po dluzszej przerwie znowu za cos sie zabralam pewnie teraz bede miec mniej czasu i bede czytac ksiazki do szkoly tzw lektury chyba ze to bedzie w pozniejszych latach i dont know
                marzeni fajne fotki tak zimno u was ze Martynka juz czapke nosi?? u nas jest jeszcze sliczna pogoda.
                BGKM fajne foty ja juz chce 15 bo to bedzie taka odskoczna od codziennosci

                aaaa nie wiem co kupic tesciowej na 50 urodziny jakies pomysly?? bede wdzieczna


                my wczoraj bylysmy w tym klubie malucha i moje dzieckonawet wejsc nie chcialo troche ja musialam zmusic nie chciala bawic sie z innymi dziecmi potem jak bylo malowanie to sie bardziej przekonala potem jakies cw byly to tez brala udzial ale ja musialam byc obok mysle ze bylo za duzo dzieci bo ok 18 teraz idziemy jutro i juz bedzie mniej dzieci bo podzielili na dwie grupy wiec mysle ze z czasem bedzie chetnie chodzic az w koncu bedzie zostawac sama dobrze ze polubila panie ktore to prowadza.
                a ja w piatek do szkoly ratunkuuuuu!!! czuje sie totalnie zielona jestem ciekawa co bedzie na tych zajeciach .

                dodaje kilka fotek (dawno nic nie dawalam) musze sie jeszcze usmiechnac do szwagra bo robil oliwi fotki na wielbladach uhh chcialam dodac ich wiecej ale karta chyba mi sie popsula od aparatu bo jej nie czyta :/ wlasnie wrzucam fotki i zawsze je zmniejszalam w programie a tu widze forum samo je zmniejsza chyba tak kiedys nie bylo n ine??
                pierwsze foto najlepsze : tata ratuje reke kena
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Słoneczko Nadia ma mój charakter dlatego tak mi momentami z nią ciężko Jest tak samo jak ja uparta, lubi postawić na swoim więc już teraz dochodzi do spięć, starć, aż się boję co to będzie później...
                  Cierpliwa jestem, bo wiem, że muszę. Moja mama nigdy nie była w stosunku do mnie i mojego rodzeństwa cierpliwa, krzyczała na nas, wiem jak to boli, więc mojemu dziecku staram się tego oszczędzić.Staram się jak mogę, by jak najwięcej z nią rozmawiać i tłumaczyć...ale teraz chyba jakoś gorzej mi to wychodzi, bo często muszę się ''rozdwajać'', bo jest jeszcze Ignaś który akurat płacze, który chce cycka, który ma mokrą pieluszkę itd.

                  Czasami mam wrażenie, że Nadia robi po złości, bo gdy np. Ignaś zaśnie ona zaczyna wymyślać, piszczeć, skakać, krzyczeć... W takich chwilach to modlę się o jeszcze większe pokłady cierpliwości, bo jest ciężko wyperswadować jej takie zachowania. Nie chcę jej ograniczać, ale też musi zrozumieć, że braciszek śpi i potrzebuje choć trochę spokoju.
                  Problemem jest też to, że dzieciaki mają wspólny pokój.
                  Przecież nie powiem Nadii, że ma wyjść z pokoju, bo akurat Ignaś śpi....Prawda?
                  Naprawdę przydałoby się nam większe lokum, ale póki co nie mamy perspektyw.
                  Jak wrócę tzn. poszukam nowej pracy, to może wtedy coś ruszymy w temacie.

                  Co do książek, to czytam ''Raj tuż za rogiem'' Llosy. Mam już trochę pozycji tegoż autora, a zaczęło się od "Szelmostw niegrzecznej dziewczynki''. Podoba mi się jak pisze.

                  Co do prezentu dla teściowej to nie wiem, co Twojej teściowej odpowiada, jaki to typ kobiety.Ja mojej kupuję biżuterię, kosmetyki, jakiś perfum, książki.
                  Apropo teściowej, moja przyjeżdża w niedzielę i zostaje na kilka dni. Bardzo się cieszę. Wyskoczę sobie bez dzieci na jakieś zakupy, do dentysty i pozałatwiam kilka spraw. Odpocznę. Jak jest teściowa, to nawet kuchnię jej powierzam, bo ona to bardzo lubi, więc pitrasi nam i dogadza

                  U nas dzisiaj paskudna pogoda, nawet na spacer nie wyszliśmy.
                  Mały drzemie, Nadia się bawi a ja oglądam 5 sezon ''Dextera''

                  Pierwsze zdjęcie BOSKIE! Ileż tatuś jest w stanie zrobić dla Córki
                  Miłego dnia.
                  Last edited by jaka_ja; 05-10-2011, 13:52.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    wlasnie myslam nad naszyjnikiem bo ostatnio dostala od nas kolczyki sama nie wiem
                    a jak tam przygotowania do ur bo Nadia ma chyba 23 pazdziernika?? o ile dobrze pamietam

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Tak -23 października.Póki co nie ma przygotowań.
                      Urodzinki skromne, w domku. Tylko nasi rodzice, chrzestni Nadii i moje siostry i brat...Będzie z 12 osób.
                      Zamówimy tort. W cukierniach Sowa można zamówić Tabalugę Mam nadzieję, że Nadia będzie usatysfakcjonowana. Jak sama powiedziała chce smoka albo dinozaura. Cukiernie oferują różne postaci z bajek ale akurat smoków i dinozaurów niezbyt wiele.

                      http://www.cukiernia-sowa-gdansk.pl/

                      Poprzednio też miałam z Sowy, tyle że Fifi Niezapominajkę.
                      Sowa robi bardzo dobre torty.

                      Teściowa zrobi mi ciasta i rybki. Ja zrobię jakieś sałatki, coś na ciepło i tyle...
                      Nadmuchamy balony, kupimy kolorowe czapki i talerzyki i będziemy się bawić.
                      Jakie Wy macie plany?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Jeśli o organizacji urodzin mowa polecam stronkę:

                        http://www.partybox.pl/


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          my tez urodziny robimy w domu bedzie jakies 20os bo moje rodzenstwo z rodzinami moi rodzice krzycha rodzenstwo babcia i rodzice no i jeszcze moj kuzyn z zona i 2 letnia corka bedzie tort babrie (o zgrozo) bo oliwia ma na tym punkcie manie jesli chodzi o prezent to blaga mnie o ta barbi : http://allegro.pl/barbie-spacer-z-pi...848836685.html
                          chcemy tez zrobic mala dziecieca impreze u krzycha rodzicow (o ile sie zgodza jeszcze nie pyt)
                          u nas tort tak jak w zeszlym roku kupuje moja mama

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej!

                            Tutaj znowu cisza...

                            Właśnie wróciłyśmy z Nadią z zakupów i kupiłyśmy min.książkę ''Książki dla Małych i Dużych'' Wiersze cz 1. Juliana Tuwima z kolekcji DeAgostini.
                            Pięknie wydana,cudowne ilustracje polecam!

                            www.kolekcjaksiazek.pl

                            Może dorwiemy gdzieś jeszcze część 1 tej kolekcji, bo chciałabym jej wszystko skompletować

                            Miłego dzionka.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              no pusto
                              ja bylam wczoraj i dzisiaj w szkole i szczerze na chwile obecna mi sie ni podoba

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Dlaczego Ci się nie podoba?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X