Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    anetyslaw hmm niestety oliwia na rodzenstwo jeszcze sobie pare lat poczeka :/
    a oto fotki
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej!

      My po urlopie jestesmy,było bardzo fajnie.Pogoda dopisała,dużo pozwiedzaliśmy i odpoczeliśmy.
      Wolniejszą chwilką wrzucę jakieś fotki.

      Chyba Sylwia już urodziła bo widzę jakieś gratulacje u niej na fb)
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Melduję Kochane, że wróciliśmy dzisiaj ze szpitala

        W poniedziałek od 8:00 zaczęły się skurcze, ale bardzo rzadkie, co pół godziny, co 15 min itd.do szpitala jechałam ze skurczami co 5 min- tak ok 15:00.

        Ignaś urodził się o 19:30.
        Waga-4130 kg! 57 cm.
        Ciężko było. Bardzo...ale najważniejsze, że już jest z nami.
        Nie spodziewałam się, że będzie taki wielki.
        Miałam USG w dniu porodu i wykazało, że będzie ważył ok 3,7 kg, a tu masz...

        Z nereczkami wszystko ok, dzisiaj miał usg.Tak bardzo się bałam, a wszystko się dobrze skończyło.

        Jest cudny, a ja przeszczęśliwa

        Jutro wstawię jakieś zdjęcie i napiszę coś więcej.
        Póki co padam, w szpitalu praktycznie nic nie spałam.

        Buźka.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hey dziewczyny

          Ale wyczułam moment.
          jaka ja z całego serducha gratuluję syneczka!!! Waga imponująca!!!
          Odpocznij sobie a jutro zdaj relację jak minęła Wam pierwsza noc, jak Nadia zareagowała na braciszka no i fotki oczywiście
          Ja też obiecuję, że jutro napiszę co u nas bo wiem, że Was zaniedbałam.
          Pozdrawiam Was wszystkie mamuśki!
          jagodzianka

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Mnie tez się udało wyczuć moment. Właśnie wrócilismy z Karwii. Musiałam zajrzeć przeczuwałam
            jaka_ja kochana GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERDUCHA!!!!! ŚCISKAM CIĘ MOCNO I PRZESYŁAM BUZIAKI. TEŻ PROSZĘ O RELACJE JAK TO WYGLĄDA TERAZ.... JAK TO JEST Z DWÓJKĄ MALUCHÓW , JAK NADUSIA I JAK TY SIĘ ODNAJDUJESZ
            JESZCZE RAZ GRATULUJĘ KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              jaka ja gratuluje ah jak wy mi nagle wszystkie zaczniecie rodzic to ja tez bede chciala ,a mlody jest ogromny urodzilas go sama tak??
              anetyslaw mieszkaniowo - finansowy, na glowe bym dostala w dwojka z moja matka na karku
              jagodzianka no w koncu sie pojawilas
              BGKM jak ci sie podobalo w Karwii?? my chcemy tam za rok pojechac bo tescie maja tam dzialke wiec o wiele wiecej kasiory na przyjemnosci bedzie hehe

              u nas pogoda do d.... czesto pada i to tego wiecznie duszno i cieplo grrr

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Kochane...

                Ignaś jest cudowny, tylko je i śpi...co ok 2,5- 3 h karmię go i zasypia.
                Noc minęła równie spokojnie. Karmiłam go o 23:00, potem o 3:00 i 6:00, po karmieniu od razu zasypia.
                Narazie jest tak spokojny i tak grzeczny, że aż nie wierzę, że to moje dziecko Praktycznie nie płacze.
                Nadusia była zupełnie inna, strasznie absorbująca. Dużo płakała i stale chciała być przy piersi.

                Poród był ciężki, strasznie się rodzi tak duże dziecko, myślałam, że umrę, ale dałam radę...
                Tak, rodziłam swoimi siłami, siłami natury jak to się mówi. Co wycierpiałam, to moje, ale było warto. Jak mi to maleńkie cudo położyli na brzuszku...ehhh...łzy szczęścia i nic więcej.

                W dniu porodu miałam usg, wychodziło, że będzie ważył ok 3,700kg, a tu po porodzie taka NIESPODZIANKA!
                Jak położyli Ignasia na wagę, to nie wierzyłam własnym oczom! Nadal nie wiem jak ja to zrobiłam.

                Nadia troszkę jest zazdrosna, ale generalnie bardzo dobrze przyjęła braciszka.
                Chce go głaskać i tulić i ciągle mówi: "Jaki ten Ignaś malutki'' "Patrz jakie ma malutkie rączki'' ''Mamusiu, jak on Ci się zmieścił w brzuszku''.

                Póki co jest naprawdę cudownie. Oby tak dalej.
                Attached Files
                Last edited by jaka_ja; 26-08-2011, 18:56.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Jeszcze kilka zdjęć...
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Kochana Sylwio wielkie Gratulacje!!!
                    Synuś wielki,imię piękne.Bardzo mi się podoba.Fajnie,że tak nazwaliście.
                    Ładne zdjecia ,fajne te Wasze całej rodzinki.
                    Tak myślę,że Ignaś jest bardzo podobny do tatusia.Mam rację?

                    My jesteśmy na weekend u moich rodziców,przyjechałam sobie umalować włoski(mam tutaj znajomą fryzjerkę i zrobić panokcie.Za tydzień weselicho

                    Pozdrowionka.
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      ah ale u nas goraco u wass tez?? maz szykuje nalesniki oliwia gra w eyepeta ja sie lenie :P
                      Jaka ja fajne fotki strasznie ci zazdroszcze oby sie teraz dobrze chowal

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        jaka ja jeszcze raz Wam gratuluję! Ignaś jest na prawdę śliczny!
                        Zdjęcia super, uroczo wyglądacie we czwórkę!
                        Dobrze, że Ignaś jest spokojniejszy będzie Ci łatwiej. Dobrze, że pojawiły sie w takiej kolejności Ja miałam takie same odczucia.
                        Niech Wam zdrowo rośnie to małe szczęście- no nie znów takie małe Wyrazy uznania za poród.
                        Nie jestem w temacie z nereczkami...O co chodzi?

                        BGKM jak się Wam podobało w Karwi? My tam spędzaliśmy wakacje 2 lata temu i bylismy bardzo zadowoleni bardzo spokojna miejscowość.
                        W tym roku byliśmy w Jastarni jesteśmy równie zadowoleni tylko pogoda taka średnia jak na lato no i za szybko minęło oczywiście.

                        sunny co u Was słychać? Jak Oliwia? Pewnie już gada jak nakręcona bo ostatnio jak pisałyśmy to pamiętam jak się martwiłaś, że jeszcze nie mówi.

                        marzeni a jak Wam minęły wakacje? Jak Martynka?

                        U nas wszystko dobrze. Chłopcy rosną już fajnie się "dogadują" razem się bawią, pomału są coraz bardziej zajęci sobą i ja mam lżej
                        Karol w przyszłym tygodniu wyrusza do przedszkola póki co się cieszy ale zobaczymy jak to będzie.
                        Konrad skończył już rok aż nie chce się wierzyć że tak to zleciało.
                        Byliśmy na szczepieniu pani dr wysłuchała mu na serduszku jakiś szmer. Twierdzi, że to niewinny szmer ale musimy jechać do kardiologa. Mam nadzieję, że niewinny...
                        Nie chce zapeszać ale chyba przechodzi mu alergia na białko. No i najlepsza wiadomość dla nas rodziców jest taka, że ostatnio zaczął przesypiać całe noce Wy już pewnie zapomniałyście jak to jest wstawać w nocy ja się niezmiernie cieszę, że już mamy to za sobą! No Sylwia już sobie przypomniała
                        No a ja zaczynam poszukiwania pracy...

                        Pozdrawiam Was mamusie!
                        jagodzianka

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          jagodzianka hmm witaj w klubie ja od pazdziernika zaczynam poszukiwania pracy chce cos na pol etatu bo poza sobota i niedziela w piatki tez bede chodzic do szkoly. hmm co u oliwi ... lobuz z niej straszny i juz bardzo ladnie mowi zna prawie wszystkie zwierzatka podstawowe kolory tez i strasznie cwana jest ostatnio lubi ciagle mowic "za chwile" jak sie o cos ja poprosi albo jak cos znajdzie slodkiego to przychodzi z wielkim usmiechem to cos slodkiego trzyma za plecami i mysli ze nie widze
                          marzeni czekamy na fotki z urlopu i napisz cos wiecej nam tu

                          a bylyscie juz z dzieciakami u dentysty?? my jakis tydzien temu i wszystkie zabki zdrowe do kontroli za 5 miesiecy ah ja tez bym musiala po lekarzach pochodzic

                          lece ogarniac kuchnie i pokoj

                          a nas dzisiaj w nocy o 12 oliwia obudzila z placzem ze nozka ja boli ;/ mam nadzieje ze nie bedzie miec tego co ja . pol nocy jej noge masowalam :/

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej

                            Włoski mam juz umalowane i pazurki zrobionetylko wskoczyc w kreacje i na wesele marsz.

                            Dziś w nocy coś nam Martynka płakała,że boli ją brzuszek,miała troszkę ciepłą głowkę i katar.Boję się ,żeby nic sie nie rozwinęło,bo w czwartek idzie do przedszkola.

                            Urlopik zaliczamy do bardzo udanych,sporo jezdziliśmy i zwiedaliśmy.Także w sumie poleżeć nie było kiedy.
                            Byliśmy w Bałtowie w Parku Dinozaurów,w Sandomierzu na przepysznych pierogach,i w Krakowie.Pogoda nam dopisała czekaliśmy na urlop i dobra pogodę i się udało.Może tylko 1 dzień co padało a tak bylo ładnie i słonecznie.
                            Robiliśmy też jakieś sobie jednodniowe wycieczki do Lublina,Nałęczowa i w odwiedzinki do rodziny.Tak więc było superr.
                            Wrzuciłam kilka fotek na link:
                            https://picasaweb.google.com/marzeni...CN7sq8mLwojnHg
                            Musze przyznać że z Martynką można już jezdzić wszedzie,podróze znosi super i lubi zwiedzać,z jedzeniem nie bylo rownież zadnego problemu.
                            W przyszłym roku chyba też jak wy dziewczyny wybioerzemy się nad morze,żeby Martynka się pokąpała

                            Słoneczko Co do dentysty to my również bylismy jakiś miesiac temu i wszystkie ząbki Martynka ma zdrowe.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Cześć dziewczynki
                              Na wstępie chciałam Ci Sylwia pogratulować macie prześlicznego synka. Jesteś bardzo dzielna dałaś na świat na prawdę "kawał chłopa".
                              Kochane tak wiem wiem miałam napisać dawno temu ale .... niestety nie miałam do tego głowy miałam ostatnio kilka problemów rodzinnych teraz już jest lepiej chodź już wiem że nigdy nie będzie tak jak kiedyś. Najważniejsze że ta cała sytuacja zbliżyła mnie i mojego M bardziej a nie tak jak może KTOŚ by chciał żeby było inaczej. Nie chodzi tu broń Boże o żaden romans kochane o nie nie to w inną stronę. To by było na tyle o mojej nieobecności.
                              Poza tym dostałam dodatkową prace.
                              BGKM Kochana czasami takie wyjazdy dają nam naprawdę bardzo świeżych myśli i wracamy z wakacji wypoczęci i z nowymi siłami do walki z szefostwem. Kochana trzymam za Ciebie kciuki. Zdjęcia prześliczne, Gabi jest już taka duża, kochana musimy się w końcu spotkać bo jakoś nigdy nie możemy się zgrać.

                              Dziewczynki u nas ostatnio otworzyli największą w Polsce Galerię Handlową kochane byłam tam wczoraj i normalnie się zgubiłam jeszcze tylu sklepów w jednym miejscu nie widziałam jest tam, dosłownie wszystko na 4 pietrach jest 300 sklepów. Można oszaleć naprawdę dla samych dzieci jest aż 4 sklepy z samymi butami dla dzieci, Oprócz tego ZARA, H&M, CUBUS, C&A, SMYK, 5 10 15, i itd itp

                              Ok kochane odezwę się wkrótce
                              Sylwia Was malutki jest taki piekniiutki, że teraz ide do mojego M i biore się za ... pAPAAPAAPA
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej Kochane!

                                Dziękuję wszystkim za gratulacje i ciepłe słowa.
                                Póki co Ignaś jest grzeczniutki. Noce przesypia, budzi się tylko 2 razy na karmienie i po karmieniu zasypia automatycznie
                                Nie chcę zapeszać i nie chcę za dużo chwalić, ale jest cudny. Z Nadusią miałam urwanie głowy, a tutaj póki co czas na wszystko
                                Nawet paznokcie pomalowaneZ Nadią nie miałam czasu na pomalowanie paznokci przez pierwsze 3 miesiące jej życia
                                Może to tak już jest, że na pierwszym dziecku eksperymentujemy, a przy drugim jesteśmy już bogatsze o doświadczenia, mądrzejsze, przewidujące...mniej rzeczy nas potrafi zaskoczyć.
                                Nadusia ''wisiała'' mi na piersi, podczas gdy Ignaś pije mleczko 15-20 min. co ok 3 h. Oby tak dalej, tego sobie życzę.

                                Wczoraj byliśmy na pierwszym spacerku. Nadusia uczyła się prowadzić wózeczek. Całkiem dobrze jej to szło.
                                Nie tak dawno ją woziłam w tym wózeczku, a teraz ona wozi swojego braciszka...

                                ewisienka bardzo się cieszę, że Ci ochoty narobiłam swoim synecziem na drugie dziecko. Trzymam kciuki! Same przyjemności przed Tobą.

                                marzenia udanej imprezy. Czekam na relację po weselu. Fotki z urlopu cudne. Martynka jest urocza.

                                Słoneczko my jeszcze nie byliśmy u dentysty z Nadusią, czas się wybrać...

                                monia pytasz o nereczki...w ostatnim usg prenatalnym wykryto u Ignasia pielektazje nerkowe-obustronne powiększenie miedniczek nerkowych, byłam cała w stresie, ale cieszę się, że USG po porodzie nie wykazalo żadnych zmian na nerkach, wszystko jest ok.

                                Anetyslaw mówisz...im więcej tym lepiej? Póki co podziękuję. Po wydaniu na świat tego kolosa mam dość

                                Wrzucam Wam kilka fotek ze spacerku. Pogoda nie była najlepsza, ale trrochę się dotleniliśmy.
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X