Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Za nami piękny dzionek w Łebie. Jutro napiszę coś więcej... i wkleję jakieś zdjęcia,bo teraz tylko kąpiel i spaaaaać...taka jestem zmęczona


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      A my mieliśmy tez super dzionek i fajną wycieczkę pomijając fakt,że w trakcie popsuł się nam samochód.Mimo to było super.Byliśmy w Parku Dinozaurów,takim mniejeszym niż się wybieramy do Bałtowa.Pochodziliśmy też sobie po starówce w Zamościu.
      Wrzuciłam kilka zdj na nk,na więcej też nie mam dziś siły.
      Paa
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej!

        Pojechaliśmy dzisiaj nad jeziorko, ale coś pogoda się w trakcie zmieniła i w sumie długo nie byliśmy, a szkoda...bo się nastawiłam na leżenie plackiem i czytanie książki

        Parkiem Dinozaurów w Łebie jesteśmy zachwyceni. Piękny, duży obszar- 20 ha, stawy, mościki i mosty, dinozaurów dużo, sala kinowa, piękny plac zabaw, mini zoo, gastronomia też ok.
        Spokojnie cały dzień można tam spędzić i człowiek nudzić się nie będzie.

        Widziałam marzenia, że też byliście w jakimś parku dinozaurów

        Wrzucam Wam linka do zdjęć:

        https://picasaweb.google.com/sylwiia...ILpr67Fwo6dQQ#

        Miłej niedzieli.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          mi tez sie marzy taki park dinozaurow ah moze w przyszlym roku
          a my zamowilismy dzisiaj tv i play station jak dobrze pojdzie to jutro juz bedzie a za dwa tyg remont pokoju dla oliwi i przeprowadzka az sie jej boje
          zamowilam sobie dzisiaj dwie ksiazki fajnie bybylo jak by jutro byly do odebrania skoro i tak bedziemy w malcie zalatwiaz formalnosci w zwizku z tv

          jaka ja fajne fotki

          my dzisiaj chcielismy sie nad malte przejsc ale pogoda ponura i zrezygnowalismy

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            U nas pogoda beznadziejna dzisiaj...praktycznie cały dzień pada.Nie wiem, czy w związku z pogodą, czy z czym mam zupełny spadek formy. Nic mi się nie chce. Miałam w planach poprasować malusie ciuszki, poukładać w komodzie, tymczasem patrzą na mnie...
            Nawet na spacerku nie byłyśmy, bo mi cały dzień niedobrze, słabo i duszno...
            Oglądamy ''Primeval'' na przemian z Kubusiem Puchatkiem.Tzn. jak ja oglądam to wynajduję Nadii inne zajęcia, chociaż ona lubi dinozaury i różne stwory...Przychodzi mi do pokoju i zagląda


            SłoneczkoJakie książki zamówiłaś???


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              jaka ja wspolczuje zlego samopoczucia mnie zadko to dopadalo w ciazy ale inaczej na pewno jest jak sie ma dodatkowo male dziecko lez i wypoczywac dwor nie ucieknie.
              zamowilam pamietniki wampirow czesc II i 4 czesc czystej krwi tak mnie napadlo na wampiry ale moja lista jest megggaaaa dluga hehe dobrze ze ida moje imieniny bo od krzycha rodzenstwa zawsze dostaje ksiazke jaka mi sie zzamarzy

              u nas dzisiaj nudno caly dzien padalo. wczoraj z m zamowilismy przez neta w komputroniku tv i playa i juz ladnie stoi nam wszystko na komodzie szkoda tylko ze tak malo gier mamy kazdy po jednej maz jakas szczelanke (karabin mu sie do niej marzy bo jest to gra na move) ja mam sport tez na move a oliwia eyepeta ktorym jest zafascynowana i byl wieki placz jak miala isc sie kompac teraz znowu musze obmyslic plan gdzie ja mam to wszystko poukladac

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Co u Was Kobietki?

                U nas dzisiaj basenik.Zaprosiłam moją sąsiadkę z dołu z dwójką dzieciaków. My wypiłyśmy kawkę, pogadałyśmy sobie, a dzieciaki poszalały na tarasie w baseniku
                Pogoda ładna, więc trzeba wykorzystać.

                Słoneczko Właśnie wczoraj mnie mąż nakręcał, żebyśmy do PS3 dokupili move i pokazywał mi na youtubie filmiki z tą grą- mam na myśli Eye PetMówisz, że fajna sprawa...? Może się skuszęNadia pewnie byłaby zachwycona, bo na same filmiki reagowała bardzo entuzjastycznie.

                Miłego dzionka.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  jaka ja pierwsze slowa oliwi jak sie obudzila mowia same za siebie "wstalam moge gre??"
                  najlepsze jest to ze moj m woli chwilowo grac w moja gre niz w swoja xD
                  Last edited by Sunny87; 12-07-2011, 16:45.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Dobre!Uważaj, że bo nie będzie chciała nic innego robić
                    Jaką Ty masz grę?Pisałaś coś o sporcie, ale co konkretnie?


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      nic mi nie mow jaki byl dzisiaj placz ze juz koniec grania :/ albo ze ona chce sie bawic z malpka ale nie dociera do niej ze najpierw trzeba zrobic kilka troche nudnych zadan zanim mozna poszalec jutro gry nie bedzie bo byla wieczorem niegrzeczna.
                      a ja mam ta gre : http://www.empik.com/sports-champion...4,multimedia-p
                      moj m wlasnie znowu gra w tenisa stolowego heheh
                      a cos takiego chce sobie dokupic http://www.empik.com/zestaw-sportowy...9,multimedia-p

                      marzy mi sie jeszcze tenis ziemny ale gra kosztuje 200zl :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Słoneczko no właśnie...drogie te gry

                        Nadusia na baseniku, a ja się zabrałam za czyszczenie łóżeczka, kolejną porcję prania i prasowania malutkich ciuszków
                        Żeby jeszcze nie było mi tak duuuuuuuuszno, to byłoby ok.

                        W sobotę jadę na tydzień z Nadią do rodziców na wieś( muszę m.in. fotelik samochodowy dla maluszka przywieźć, bo zostawiłam tam na przechowanie )chciałabym do tego czasu mieć już wszystko gotowe, żeby po przyjeździe zostały mi ewentualnie jakieś drobiazgi z przygotowań.

                        Wczoraj pozamawiałam buteleczki, smoczki, ręczniczek itd.
                        Chyba z grubsza mam już wszystko dla maluszka i dla siebie do szpitala.

                        Miłego dnia!
                        Last edited by jaka_ja; 13-07-2011, 11:10.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Życie tutaj zamarło...
                          Dziewczyny????!!!!


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            no wlasnie gdzie sie dziewczyny podzialyscie bo chyba jaka ja ma mnie juz dosc

                            u nas nic nowegopoprzedni spedzilismy u tesciow skorzystalam ze sremskich wyprzedazy z poznanskich zreszta tez
                            w koncu zapisalam sie na studia i mozna mnie prawie nazwac studentka musze tylko jutro zrobic fotke a w pon jestem umowiona na podpisanie umowy a wtedy tylko czekac na poczatek roku akademickiego
                            mielismy w ten weekend robic oliwi pokoj ale maz chory wiec przekladamy nawet dobrze bo sie na kolor nie moge zdecydowac hehe.

                            dzisiaj wieczorem albo jutro dodam jakies nowe fotki a co mi tam a wy ie medlowac raz dwa!!!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008


                              Cześć!

                              Melduje się i ja.Do tej pory nie miałam czasu przysiąść i coś napisać,bo była u nas mama i pilnowała Martynkę bo niania chciała urlopik.
                              Wczoraj wydelegowaliśmy Martynkę i mamę do rodziców.
                              Mamy wolną chatę wpadajcie na imprezkę
                              Chcieliśmy pomalować drzwi w domu a przy Martynce nie ma jak bo okropny zapach tej farby,także wymyśliliśmy wyjazd.W sobotę pojedziemy do niej.Martynka pierwszy raz wyruszyła bez nas.
                              Wczoraj jak odjezdzała przykro jakoś mi było,że jedzie.Bałam się jak bedzie w nocy,czy nie obudzi się i nie bedzie płakała za nami.
                              Ale ona była dzielna i wogóle jest tam bardzo zadowolona
                              Jutro mąż ma urodzinki,więc zrobimy sobie jakąś romantyczną kolacyjkę winko i takie tam

                              Ostatnio zrobiliśmy sobie wycieczkę do Kazimierza Dolnego.Było super!!!Wrzuciłam parę zdjęć na nk.

                              A co u Was?
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej!

                                Tydzień mnie tutaj nie było, a tutaj jak była cisza, tak jest...

                                Jesteśmy po tygodniu odpoczynku na wsi u moich rodziców. Życzyłabym sobie trochę lepszą pogodę, ale ogólnie odpoczęłam
                                Teraz na tydzień jestem z Nadusią u teściowej. Mam nadzieję, że mały nie zachce wyjść szybciej, bo torby do szpitala ze sobą nie mam

                                Martwię się, chyba Wam nie pisałam...po ostatnim USG wyszło, że maluszek ma powiększone miedniczki nerkowe Nazywają to pielektazją. Podobno w większości przypadków ustępuje samoistnie, nerki pracują prawidłowo, trzeba tylko obserwować. Mam nadzieję, że i u nas będzie wszystko dobrze.
                                Za 2 tygodnie mam USG kolejne, zobaczymy...

                                marzenia Dzielna Martynka. U nas też nie ma problemów, gdy Nadusia ma zostac sama czy u moich rodziców, czy u teściowej. Czuje się bezpieczna. To zawsze mamusie bardziej przeżywają

                                Słoneczko Zdementuj proszę...wcale nie mam ''Cię dość''

                                Dobrej nocy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X