Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    dzien doberek z rana nam sie cos pogoda popsula cos pochmurnie za oknem no i strasznie wieje od kilku dni. M wczoraj przez przypadek wyladowal w lidlu i kupil Oliwi zestaw Polly Pocket a nie mialo byc wiecej zabawek :P
    anetyslaw sliczne fotki ale widzze tej twojej maludzie dalej wloski nie rosna ja nie lubie polskich autorow jakos mnie nie przekonuja moj m lubi.
    jaka ja do twarzy Nadii w tych kolczykach ja stwierdzilam ze Oliwi przekłuje jesli sama tego bedzie chciala albo pzynajmniej za rok bo teraz to straszny roztrzepaniec ze cos by sobie z tym zrobila.

    Teraz mykam pod prysznic ale jak wroce to wam wstawie fotke jako moje dziecko pozostawione na chwile z czekolada wyglada :P a i chce sie wam pochwalic moim naszyjnikiem ktory robilam 3 h ze az mnie paluchy bolaly tylko musze najpierw zrobic fotki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Słoneczko To wstawiaj fotki. Czekam

      W sumie można powiedzieć, że Nadia sama chciała kolczyki, bo zauważała, jak ktoś ma, mnie ciągle też maltretowała pytaniem dlaczego ja mam a ona nie ma. Jest dumna z tych kolczyków
      Takie maleńkie kolczyczki naprawdę w niczym nie przeszkadzają.U mniejszego dziecka chyba trochę bałabym się, ale taka porawie 3-latka...bez obaw.
      Nie namawiam, ale to naprawdę żadna dla dziecka trauma

      Dzisiaj sobie pospałyśmy dłużej, bo Nadia się obudziła o 7:00 wypiła mleko i do 9;00 jeszcze spała
      Generalnie budzi się szybciej, chyba to lato tak na nią wpływa, budzi się ok 6:15-6:30, w ciągu dnia nie śpi, zasypia 20:30-21:00. Chyba, że w ciągu dnia przyśnie to wtedy 22:30 idzie spać

      Miłego dnia.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        my tez dzisiaj do 9 sobie pospalysmy mi Oliwia wstaje miedzy 7-9 zalezy o ktorej pojdzie spac, a chodzi w tych samych godz co Nadia od zimy planuje nauczyc ja zeby juz o 8 byla wykapana
        oto fotki :
        1) czekoladowy potwor
        2 ) naszyjnik
        3) zawieszki
        4) kolczyki
        Ogólnie wczoraj mialam produktywny dzien bo zrobilam sobie 3 bransoletki dwie pary kolczykow i ten naszyjnik ahhh jak ja lubie blyskotki
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Śliczne te Twoje błyskotki.
          Robisz na sprzedaż???
          Zakupiłabym coś. Jakąś bransoletkę może.

          Ja noszę głównie srebro.
          Jak dla mnie jest najbardziej uniwersalne.
          Jednak w moich koszykach pełno mam różnych koralików, bransoletek i kolczykow. Zawsze się na coś skuszę

          Ja sprzątam od rana, piore, łazienkę ''wylizałam''.
          Nawet jeszcze na spacerze nie byłam.

          Szukam inspiracji na obiad, ale chyba rybka, frytki i jakąś surówkę zrobię.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            kiedys troche sprzedawalam ale mam zamiar sprobowac w jakis internetowych galeriach albo na allegro

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Masz jakieś bransoletki do sprzedaży?Ostatnio choruję na bransoletki...Jakbys miała coś, to poproszę fotki

              Od jakiegoś czasu zbieram z Apartu koraliki do bransoletki modułowej. Drogie to, bo koralik ok 70 zł kosztuje. Mam dopiero 8 koralików, więc niż nazbieram całą, to trochę czasu minie, ale frajdę mam ogromną z każego koraliczka

              Jest w czym wybierać, prawda?

              http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,25
              Last edited by jaka_ja; 27-05-2011, 16:57.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                a bransoletki mam tylko ja nie mam srebrnych bo brak funduszu bo sa drogie materialy do takowych a takie modulowe fajne planuje sobie zrobic ww przyszlym miesiacu u moim sklepie jeden koralik kosztuje 1 zl co prawda to nei apart ale co tam hehe chce tez sobie zrobic cos ala charmsy czy jak to sie tam pisze
                a ja za chwile jade do tesciow grrr :/ nie chce mi sie dobrze ze jutro wracamy z nowa fryzura

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Nie musi być srebro, jakbyś miała coś z jakimiś czarnymi koralikami, to ja bardzo chętnie kupiłabym od Ciebie

                  Tak, patrzałam, takie podróbki grosze kosztują na Allegro. Wyglądają praktycznie tak samo.

                  Co planujesz za fryzurkę nową?
                  Mnie kusi żeby jakoś sporo ściąć, ale się boję, że będę później żałować.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    jaka ja nie mam nic czarnego zawsze mozna zamowic na fb dodalam kilka fotek moich wyrobow zreszta raczej nie problem zrobic cos np jak robilam ten naszyjnik to wzorowalam sie na naszyjniku chanel chyba nie pamietam teraz hehe

                    a co do fryzury to ja sie farbuje znowu na rudo podcinam i robie grzywke

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      witam...

                      z Antosiem spędziłam ten weekend u teściów. niestety nie za bardzo mi sie podobało :/
                      no nic ważne, że dziecko jest zadowolone. pogoda nie dopisała nam za bardzo, dopiero dzisiaj było ładnie.

                      jutro do pracy ble...
                      chciałam się dzisiaj wcześniej położyć ale jak widać nie wyszło. Antek był dzisiaj nieznośny. Może to ta zmiana pogody. Raz ładnie raz brzydko, raz deszcz raz słońce.

                      jaka_ja
                      taka bransoletka to super pomysł. Możesz mieć więcej koralików i składać sobie bransoletkę w zależności od humoru i okazji. Fakt drogo ale chyba się opłaca.
                      Ja bardzo chciałam bransoletkę z apartu do charmsów. Maż obiecał, że mi kupi na rocznicę + jednego charmsa, resztę skompletuję sobie sama
                      Musze troszkę odbudować moja kolekcję bizuterii, niektóre oddać do czyszczenia. Troszeczkę to zaniedbałam a wiadomo każda z nas lubi błyszczeć

                      sunny
                      też miałam kiedyś rude włoski. super kolorek ale dla osób które chcą przy nim pozostać strasznie trudno się później go pozbyć...

                      oj oglądałam x-factor... szkoda pani Małgosi. Szpak zupełnie w tym odcinku mi się nie podobał a piosenkę RHCP to po prostu... eh szkoda gadać... okropność.


                      dobranoc kobitki
                      Attached Files
                      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        witam

                        pustki oj pustki...

                        kupiłam Antosiowi namiocik, piłkę i duże zabawki do piasku na Dzień Dziecka. Zrezygnowałam z rowerka. Musiałabym kupić '12 a nie jestem pewna czy mój chłopczyk będzie chciał jeździć. Wydaje mi się, że jest to na razie taka fascynacja a nie prawdziwe chęci czy potrzeba. W przyszłym roku kupię mu już większy żeby miał na jakiś czas z tej '12 szybko by wyrósł.
                        Kupiłam mu taki wakacyjny zestaw, ładna pogoda myślałam że wypróbuje na weekend, niestety myliłam się teściowa odmówiła nam przyjazdu.
                        Widocznie nacieszyła się wnukiem na jakiś czas. szkoda, bo wtedy kiedy naprawdę miałby super warunki do zabawy mógłby sie wyszaleć to odmawia a jak jest brzydko i pada to chce żebysmy przyjechali i dziecko cały dzień siedzi w domu.
                        Przecież i tak się nim nie zajmuje. Czy kto widział babcie która swojemu jedynemu wnukowi podaje rękę na do widzenia i dzień dobry? Która nie bierze na kolana?

                        Ale trudno zaplanuje Antosiowi weekend, skorzystam z biletu miesięcznego i zaplanuje Antkowi wycieczkę po łódzkich parkach (mój syn uwielbia komunikację miejską). Albo pojedziemy do ogrodu botanicznego (tam jeździ taki zabytkowy tramwaj )

                        Ufff... wygadałam się lepiej mi
                        buziaki
                        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          pamka o matko dlaczego wam odmowila?? jestem w szoku moja to nam wiecznie dupe truje zebysmy czesciej wpadali itp to zycze milego weekendu my mamy tez w planach wypad z okazji Dnia Dziecka ale to dla mojego starszego dziecka bedzie wielki ubaw (czyt mojego meza hehe) jedziemy na Dzien Czolgisty xD moze tez wpadna Krzycha brat i siostra wiec bedzie milo a nastepny weekend dwa absolutoria nasz czekaja

                          ja juz po fryzjerze i hmm srednio mi sie podoba niestety rudy nie wyszedl taki jak bym chciala przez to ze wczesniej mialam czerwone wlosy i mi nie do konca zszedl kolor ale najwyzej za jakis czas sobie poprawie
                          od nas olin na dzien dziecka dostala ciastoline + puzzle scooby doo 2w1 a po kilku dniach moj m kupil sam z siebie mlodej zestaw polly pocket od jego rodzicow dostala znowu puzzle ksiazke scooby doo, czapke i chusteczke z Panna Migotka na szyje a od prababci pacynke wiewiorke.
                          Kurcze przedwczoraj dowiedzialam sie ile u nas przedszkole kosztuje jesli sie posle dziecko na 4 h troche ponad 100zl i jestem zla ze nie pomyslalam i sie nie dowiedzialam co i jak co bysmy sprobowala Oliwie zapisac a tak musze czekac rok no coz...

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            witam

                            sunny
                            wstaw jakieś zdjęcie
                            niestety z farbowaniem włosów już tak jest, że nie zawsze kolor wyjdzie taki jak nam się marzy. Ja farbuje teraz na blond i nie ścinam. Chce zapuścić i zrobić ciemniejsze od spodu. Jak na razie to ten blond nie jest taki jak bym chciała. Jest lepszy niż na ostatnich zdjęciach z nk (mniej żółty) ale jeszcze nie ten

                            Antek dostał od siostry M koszulkę, od brata autko, od moich rodziców zestaw małych i dużych autek hmmm ogólnie sporo autek prababcia zaszalała kasą i jutro może pojadę z nim do sklepu. Widziałam fajne bezrękawniki z bohaterami "autek". Hmmm tak to jest jak ma się chłopca autka autka, pociągi, autka . Chcoiaż zobaczymy jeśli by były puzle to może...

                            Widziałam wczoraj zeszyt dwulatka. Na każdej stronie jest zadanie dla dziecka do wykonania, fajne...

                            Dzisiaj moje dziecko osiągnęło szczyt nieposłuszeństwa... Albo czuł, że to jego dzień i chciał wypróbować moją cierpliwość albo na zmianę pogody (burza straszna była i pada do tej pory)

                            Uciekam się myć i lulu
                            papatki....
                            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              a moj olutek jeszcze dostal kucyka pony i bardzo jej przypadl go gustu u nas burza juz byla a fotki wstawie w weekend po dniu czolgisty

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Ametyslaw ah to sa uroki posiadania domu bo rozumiem ze masz dom skoro Nadia po ogrodku chodzi fajnie przesliczne to foto w twoim avatarze

                                u nas nudy jutro dzien czolgisty pol dnia na dworze fajnie bedzie od chyba tej soboty u nas jarmark swietojanski moze sie kiedys wybierzemy ale ja siebie kiepsko widze otoczona masa stoisk z bizuteria xD do tego rodzice chca robic remont kibelka co jest najgorszcze z najgorszych rzeczy kiedy normalnie z toalety skorzystac nie mozna

                                pamka a jakie plany na rocznice macie bo wy jakos niedlugo ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X