Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej

    No tak juz faceci mają to do siebie,że bałaganią.Ja też złoszczę się na swojego ze ciągle muszę chodzić i sprzatac jak sprzataczka.

    Ja dziś na obiadek zrobiłam zapiekankę z przepisiku BGKM i nawet Martynce posmakowała

    I co słoneczko znalazłaś wózeczek,ja szukałam dziś kurteczek na wiosnę dla małej.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Witajcie!

      U nas to jest względny podział jeśli chodzi o prace domowe: gotowanie, zmywanie, wszystko co związane z kuchnią, ścieranie kurzy, czyszczenie luster-ja. Sprzątanie łazienki,odkurzanie, wynoszenie śmieci-mąż. Funkcjonuje to od kilku lat i się sprawdza.

      Kurcze, Nadia mi spadła z odkurzcza, trochę w tym mojej winy, bo gdy odkurzałam wsiadła mi na odkurzacz i chciała jeździć, no i spadła do tyłu.
      Chyba za dużo jej pozwalam...
      Popłakała trochę i przestała, ale chciała się tulić i tulić...przestraszyła się.

      Teraz goni się z kotem po całym mieszkaniu, a ja zabieram się za obiadek...

      Jaki wózeczek chcesz kupić Sloneczko?

      Marzenia i co wypatrzyłaś coś ciekawego?


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        No tak tak u nas też jest podział,mąż zmywa,wynosi smieci,odkurza czasem myje podłogi.Chodziło mi o to,że np.jak urzęduje w kuchni to jakoś nabrudzi strasznie po sobie i nie posprząta co mnie złości

        A tak szukałam,wczoraj nawet licytowałam coś takiego http://www.allegro.pl/item895707196_...czka_r_92.html ale mnie przelicytowali.No i szukam dalej mam na oku taką jeszcze http://www.allegro.pl/item899915201_...a_wyszywa.html i taką http://www.allegro.pl/item899988355_...wiosne_92.html
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Właśnie sobie oglądałyśmy z Martynką filmiki jak byłą malutka,kurcze jak szybko urosła i jaka była kiedyś nie kumata a teraz
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Marzenia u nas jest to samo- jak mój mąż coś robi w kuchni, to po sobie np. blatu nie zetrze, szału dostaję jak to widzę!
            Zwracam mu uwagę i wychodzę na gderliwą żonę, ale co zrobić...wkurza mnie to!

            Wszystkie kurteczki super Marzenko, ale ta pierwsza najbardziej w moim guście.Piękne te wyszywania, kolorek fajny połączony z różem, śliczna, szkoda, że Cię przelicytowali.

            Ostatnio też mnie wzięło na wspomnienia i oglądałam filmy nagrane jak Nadia miała kilka miesięcy. Szok!Ten czas tak szybko leci! Czas na drugie hehehe


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              no własnie o tym mówię,zrobi kanapki i wszystkie okruchy zostawi,stół zapaćkany no trafia mnie jak to widzę.Zwracam uwagę ale nie dociera,i pewnie też tak myśli,ze się czepiam.

              Też załuję tej kurteczki bo była super,może uda mi się znależć podobną.

              A z tym drugim dzieciątkiem to czasem też już bym chciała hehe,no ale mam narazie taki plan,żeby wrócić do pracy i trochę popracować a pozniej sie zobaczy
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                u nas z racji ze ja nie pracuje to pewnie maz sobie mysli ze ja powinnam wszystko robic ... moze i tak ale od czasu do czasu moze pomoc z wlasnej woli a nie jak ja mu powiem i sprzatac po sobie tez by mogl....

                marzeni ta ostatnia rozowa jest sliczna gdyby tylko nie byla rozowa
                dziewczyny ja tez bym juz chciala 2 jak sie dowiedzialam ze kolezanka jest w ciazy to jej pozazdroscilam tego okresu

                jaka ja a wozek chcialabym taki :
                http://www.allegro.pl/item906594988_...ie_kurier.html

                ale podobaja mi sie tez te
                http://www.allegro.pl/item907755542_...e.html#gallery
                http://www.allegro.pl/item906171189_...o.html#gallery
                http://www.allegro.pl/item904269069_...a.html#gallery
                Last edited by Sloneczko8; 01-02-2010, 20:08.




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  coz za pustki
                  pamka BGKM co tam u was??




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej!

                    Byłam dzisiaj u ginekologa na kontroli.Nawkurzałam się strasznie.
                    Babki w recepcji chciały mnie osobno skasować za wizytę-100 zł, za usg-100 zł i za cytologię-30 zł. W sumie miałam zapłacić 230 zł!
                    Stwierdzilam, że w takim razie chcę mieć tylko usg. Zaplaciłam 100 zł, miałam usg, cytologię lekarka zrobila mi za darmo na fundusz, no i pogadałam sobie z nią jak na normalnej wizycie.Zaplaciłam 100zł a nie 230zł

                    Niestety wkładka mi się przesunęła i nie zabezpieczała mnie juz prawidłowo, a miała starczyć nawet na 5 lat!
                    Podobno przy normalnej czynności i skurczach macicy tak bywa, zostaje ona przesunięta na skutek skurczów podczas orgazmów, miesiączki...Zdenerwowałam się.
                    Ginekolog wyjeła mi wkładkę.Chciała się umówić na kolejne zalożenie wkladki, ale ja już nie chcę.
                    Znowu stracę 400 zł i po roku okaże się,ze muszę ją wyjąć...Za dużo ingerencji. Mam tylko nadzieję, ze mi się nie porobiły żadne zrosty itd.

                    Mam czekać na miesiączkę i potem zacząć brac tabletki( przepisała mi)

                    Ehhhh....zawsze coś...


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      hej!!
                      jaka ja no to ladnie chcieli cie wykasowac ja place 150zl i mam w tym usg badanie na fotelu i cytologie (mam nadzieje ze cena sie nie zmienila) a jak bylam w ciazy to tylko za ktg musialam dodatkowo placic 50zl.

                      A ja mam dzisiaj rocznice 3 lat bycia ze soba i niestety moj m... zapomnial no coz tacy sa faceci

                      Dodaje kilka fotek bo dawno nic nie dodawalam
                      Attached Files




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        i jeszcze kilka ze spacerku i nieudanego wypadu na sanki
                        teraz tak patrze i nie chca sie wyswietlic wieksze i nie wiem czemu
                        Attached Files




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej

                          jaka_ja No to faktycznie,teraz to tylko aby oszukać człowieka na maxa ehh co sie dzieje

                          Sloneczko Zadne zdjecie sie nie wyswietla,szkodawrzuc jeszcze raz

                          A może mężuś pamięta i cie zaskoczy milą jakąś niespodziankąWszystkiego naj naj

                          U nas dziś piękna pogoda na dworze,słoneczko na plusie 4 st,jak mała wstanie pojde z nią na spacerek.Juz ma mniejszy katarek.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            marzeni a m nie pamieta po zanim wyszedl do pracy to mu przypomnialam i ani be ani me...

                            daje fotki jeszcze raz
                            Attached Files




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              aaa chyba maja jakis problem bo tak patrzylam na ostatnio dodane fotki i zadne sie nie chca otworzyc spróbuje wieczorem




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                ehh ci faceci nic nie myślą...
                                no i cos dalej nie wyswietla,moze u nich jakies błędy czy coś nie wiem
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X