Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    O widzisz kochana,nie dawno się martwiłaś,że nie wychodzą a tu już 7.Teraz wychodzą jeden za drugim.Niedługo Nadia przegoni Martynkę
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      witam moje kochane

      słoneczko
      fajnie ze sie uczysz angielskiego. ja tez bardzo lubiłam angielski. To dobry pomysl z tymi certyfikatami takie przygotowanie. Super. Podziwiam zapał i detrminacje. Fajnie jak ktos ma pomysł i dazy do jego realizacji.

      anetysław
      pierwsza wizyta nadusi u dentysty za wami. jak sie nadii podoba szczotkowanie?? ja tez chciałam wybrac sie z Antoniem do dentysty na konrole..
      mam nadzieje ze katarek nadusi szybko przejdzie

      ewisienka
      ztym odkładaniem to nie jest taki zły pomysł. ale ja od niedawna pracuje i wczesniej nie kupwałam sobie zbyt czesto ciuchow i innnych rzeczy wiec teraz nie moge sie powstrzymac (musielismy troche odlozyc a z m. pensji ansza trojka to cienko). musze sie wziasc w garsc hehehe

      jaka_ja
      moj Antek ostatnio niespokjnie spi w nocy co prawda nie budzi sie ale bardzo sie kreci i poplakuje przez sen. jestem pewna ze to zeby bo slini sie strasznie i wkłada do buzi całe raczki, szukatam paluszkami po dziasłach.

      jamirka
      mam nadzieje ze wszystko w porzadku i dasz sobie rade z tym problemem trzymam kciuki :*

      marzeni
      moj antonń je jak sie obudzi przewaznie jest to
      10.00 - 10.30 kaszka owocowa
      pozniej o 14.00 - 14.30 jemy obiadek
      w miedzy czasie ciastko albo chrupki kukurydziane
      pozniej koło 18.00 jablko (z gruszka lub marchewka, bananem, kaszka)
      kanapka z masłem wedlinka lub jajkiem
      i na nockaszka sliwkowa zdrowy brzuszek

      BGKM gratulacje dla Gabrysi!!! teraz mama bedzie biegac dopiero.

      w tym tygmialam od rana wiec byłam nieprzytomna. nienawidze wstawac o 5.00. jeszcze nie mam tak zle bo kolezanka z pabianic wstaje godzine wczeniej o 4.00 SZOK.

      bylam z antosiem w poradni na kontroli.
      dostalismy skierowanie na badania. Morfolgie, badnie kału. Moj syn jest zdaniem pani dr b. blady. W poniedziałek mam wyniki.
      Poza tym mam skierowanie do rehabilitacyjnej poradni. Anton jak idzie to stawia stopki troche do srodka. CZasem bardziej czasem mniej a czasami wcale. Ale pani dr. stwierdzila ze lepiej jak obejrzy go reh.
      Dzwonilam do przychodni reh. Ale zapisy takich maluchow prowadza 2 lutego. Wyobrazam sobie jak bede wisiala na telefonie tego 2. pewnie wogole sie nie dodzwonie tyle bedzie telefonow. Bede musiała wziasc wolne i tam jechac. tak samo z okulista. Mamy w łodzi jeden dobry szpital dla dzieci z dobra przychodnia okulistyczna i chciałam go zapisac wlasnie tam. zapisy od 3 lutego. eh tak to jest z tymi lekarzami.

      moje mamusie co myslicie zlobku?

      buziaki uciekam bo moj lobuz mnie woła
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej

        Ale macie fajnie z tymi ząbkami... Weronika jak skończyła pół roczku to wyszły jej 2 dolne jedynki i nadal cisza... już się martwię. Byłyśmy ostatnio u pediatry i niby powiedziała, że już je widać... ale ja jakoś nie widzę mimo że Mała znowu wszystko pcha do buźki... no nic zobaczymy.

        Byłyśmy dzisiaj na spacerku i na saneczkach ale faktycznie zimno.. teraz jak patrzyłam jest - 17... brr... ciekawe jak jutro będzie?? szczerze to żal nie wychodzić jak w ciągu dnia świeci piękne słonko
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej dziewczynki nie mogłam ostatnio wejść na forum a chciałąm z Wami trochę pogadać.
          Marzenia n moja weronika uwielbia mleko, dała by się za nie pokroić, a jedzonko u nas wygląda mniej więcej tak.
          6:00 Mleko 180 ml (tak wcześnie bo małą zabieram do rodziców jak jadę do pracy )
          około 9:30-10.00 kaszka lub serek lub kanapka lub jajeczniczka
          około 13:30-14:30 obiadek czasami dwudaniowy
          - w między czasie mała je sobie jakiegoś herbatnika, wypija 200 ml picia
          około 18:00 - 18:30 mleczko lub serek jeśli rano nie jadła

          BGKM gratulujemy chodzenia, super, teraz nasze skarby będą biegać a my może w spokoju sobie wypijemy kawusię. No kochana czekam tylko na wiadomość od ciebie i na pewno się zjawię na kawunię.

          Anetyslaw lodówka świetna, ja też mam SAMSUNGA ale kupowałam ją 5 lat temu i powiem Ci że jest rewelacyjna choć nie ma takich bajerów jak Twoja. Co do spania małej z Wami to wiem coś o tym bo ja z Weroniką śpię często, tzn ona z nami i jest nam bardzo wygodnie choć wiem, że źle robię, ale niestety moje dziecko by się często budziło w nocy, a z racji tego że mamy ogroooomne łoże to nam to nie przeszkadza jakoś bo na pewno się nie gnieciemy

          Jaka_ja pewnie trzeba korzystać z uroków zimy, ja niestety z małą nie wychodzę teraz na sanki bo jest zakatarzona dalej, a boję się żeby mi się nie rozłożyła bardziej bo teraz nie mam nawet jak wziąć wolnego w pracy bo zbliżają się zebrania i trzeba robić sprawozdania, a ja się ich bardzo boję bo pewnie ze wszystkim na czas nie zdążę.

          Pamka pytasz się o żłobek. Ja będę posyłać małą do żłobka od września - oczywiście jak się dostanie, bo u nas ciężko z miejscami w żłobku, ale jestem dobrej myśli. Na pewno będzie mi serce pękać z rozpaczy ale myślę że to przetrzymam, moja koleżanka jest strasznie zadowolona z tego żłobbka bo oddała tam syna we wrześniu i mam nadzieję, że ja również będę.
          Kochane my dopiero wróciliśmy od moich znajomych bo zrobiliśmy sobie imprezkę. Obejrzeliśmy wczoraj dwie serie Zmierzchu i powiem Wam, że film jest rewelacyjny teraz czekam na 3 część która do kin wchodzi dopiero w czerwcu, ale książkę mam zamiar przeczytać na dniach . Mała mi teraz śpi, a ja biorę się za obiadek.
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Jamirka nie przejmuj się ząbkami bo u nas też późno wyszłu. weronika miała 8 miesięcy gdy wyszły jej 2 dolne jedynki po 4 miesiącach wyszły jej dopiero dwie górne, a teraz ma już 9 zębów i kolejne też już widać.
            Daj mi namiary na nk na priva wysyłam Ci moje namiary
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ewisienka
              pytam bo ja rowniez będę posyłała Antosia jak sie oczywiscie dostanie. Dzowniłam juz i chcialam go wpisac na listę oczekujacych ale jest ogromna. U nas w Lodzi tez jest problem a na osiedlu na ktorym mieszkam to juz wogole.
              Pani ze zlobka do ktorego dzwonilam poradzila mi zeby go zapisc na nabor wrzesniowy to napewno sie dostanie. Coz zobaczymy
              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                ewisienka
                przeczytałam cała sage zmierzch i ksiazka jest fantastyczna film tez obejrzalam ale jednak ksiazka lepsza
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  No właśnie koleżanka ma mi pożyczyć 4 części Zmierzchu i też mówiła, że książka lepsza jest, także jak tylko dostanę książki od razu zabieram się do czytania
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    ewisienka w takim razie milej lekturki
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Dziękuję bardzo. Siedzę na necie i szukam jakiś ozdób do domku. dziewczyny pomóżcie bo ja nie wiem już sama jak mam w sypialni ściany w dwóch kolorach zieleń Amazonii-podchodzi pod kolor mchu i taką zieleń jaśniejszą podobna do limonki to jakie mi dodatki pasują. Wiem że szaroście ładnie komponują się z zielenią ale ja chcę ożywić trochę ten pokój bo jest za smutny. pomóżcie mi kochane.
                      Szukam praktycznie wszystkiego od obrazów, po dywany i firanki
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Cześć

                        Za nami ciężka noc.Mała obudzila sie o 1 ze strasznym i przeraźliwym płaczem.Plakala z godzinę.Już nie wiedzieliśmy co robić,chyba to zęby.Na dodatek dostała okropnego kataru,przez co uniemożliwiało jej spanie i oddychanie.Nie dała przeczyscic noska ,musielismy na sile.No i tak do rana nie bardzo juz bylo spania bo co raz sie budzila i plakala.
                        Kurcze nie wiem skąd ten katarNa dworze nie bylismy bo okropnie zimno no i nie mam pojecia.Cieknie jej z nosa okropnie.
                        Teraz spi sobie a ja do Was zaglądam widzę ze w weekendzik cos sie dzieje
                        Ewisienka My wczoraj z mężem też obejrzeliśmy sobie Zmierzch,bardzo nam się podobał ten filmik.
                        Co do wystroju to chyba Ci nie pomoge bo jakos nie mam narazie pomysła

                        Pamka Co do złobka,wiesz ja sama nie wiem.Też rozważam taką możliwość,bo nie mamy niani i tak się boję co to bedzie.W maju wracam do pracy.U nas jest żłobek,ale jakoś mi mama odradza tam posylac.Mowi ze jeszcze jest za mała.U nas jedna opiekunka ma pod sobą 6 dzieci.Poza tym nam troche nie pasuje ten zlobek godzinowo.Czasem pracujemy od 8.15-16.15 ale czasem na zmiany od 6-14 i 14-22 no a żlobek jest od 6.30 z tego co wiem.No i tak sama nie wiem jak z tym złobkiem.Nie mam zadnej kolezanki ktora oddaje dziecko do zlobka i tez nie znam opinii mam...
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          marzeni
                          my pracujemy na zmiany i to z nas ktore bedzie pracowało po południu (14.15-22.15) bedzie zaprowadzało Antośka na 10.00 a to ktore bedzie z rannej zmiany wracało bedzie odbierało go koło 16.00-17.00
                          moja mama pracowała w żłobku i my chodzilismy.
                          teraz tez słysze dobre opine od mam ktore ze mna pracuja i prowadzaja swoje maluchy (co prawda jedne dzieci przyzwyczajaja sie szybciej inne wolniej a jeszcze inne wcale).
                          mysle ze mozna sprobowac.
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Cześć Dziewczynki

                            Ewisienka dziękuje za dane na nk, wysłałam Tobie zaproszenie już teraz wiem skąd ten nick wisienka hi hi

                            Anetyslaw dziękuje za miłe słowa o mojej córci - prawda że slicznotka

                            Dzisiaj zauważyłam, że przebija nam się górna jedyneczka!! huura w końcu. Od jakiegoś tygodnia dosłownie wszystko lądowało w buźce i znowu jest podrażniona.. no ale to przejdzie.

                            Pamka problemy jak problemy trzeba sobie z nimi radzić i niestety jak to mówi jedno powiedzonko umiesz liczyć licz na siebie... jakoś pomalutku go rozwiązuje i na pewno wszystko się ułozy także dziękuje za kciuki

                            A co do żłobka... ja bym chyba nie oddała ale jak ktoś nie ma innej możliwości to chyba nie ma wyboru. Niektóre żłobki podobno są rewelacyjne także warto chyba popytać znajomych.
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              jamirka
                              gratuluje w takim razie Werci kolejnego ząbka
                              my dzisiaj słodkie lenistwo....
                              uwielbiam niedziele!!!
                              szkoda tyko ze tak zimno...
                              na spacer za zimno, niestety
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                ewisienka jak dla mnie film jest tragiczny ale za to ksiazki sa rewelacyjne ja jak na razie przeczytalam tylko 2
                                a co do kolorow w sypialni to moze jakis fiolet by pasowal?? albo cos bialego??




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X