Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    no to super bys sie pochwalila jaka to (podaj linka)
    hmm my w tym roku planujemy kupic kilka rzeczy " drukarke, dysk zewnetrzny, nowy tapczan. tv i kompa mam nadzieje ze po malu uda nam sie wszystko zdealizowac




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      http://www.hoopla.pl/produkt-samsung...is--14812.html
      taka ooo...kurde,a to dopiero początek,jeszcze zmywarkę musimy kupić i nowy okap(stary mój M spalił

      Nadia mi przebudziła ale nie zaglądam do niej i chyba śpi dalej

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        to mozna spalic okap?? a lodowka fajne tez mi sie podobaja takie srebrne tylko taka mala sie wydaje? mi sie podobaja 2drzwiowe




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej dziewczynki

          Ja się meczę zeby nakarmić swoją małą.Nie chce jesc.Zjadla o 11.30 deserek i nie glodna
          No i nic nie pospala dzis tylko 40 minut

          Teraz lata jak szalona po domu i o jedzeniu nie ma mowy...



          Anetyslaw Wow superowa lodówa
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Cześć Dziewczynki,

            Przepraszam, że mnie nie ma ostatnio ale mam małe problemy, z którymi musze sobie jakoś poradzić... staram się Was czytać jak tylko mam wolną chwilkę.

            Marzeni nic na siłę, jak zgłodnieje sama do Ciebie przyjdzie. Byle tylko nie zmuszać do jedzenia...

            Anetyslaw lodówka naprawde super, jeszcze takiej nie widziałam...
            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Wreszcie się moje dziewczę najadło.Po 4,5 godzinach.
              Ehh ostatnio cos nie chce jesc,kaszy od dawna ani mleka,no i nie chce gotowanych zup.Najlepiej kupcze.I to dziś nie głodna jakaś...

              A swoją drogą jak często jadają Wasze dzieci?
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                hej my dzisiaj dzien sprzatania i zakupow moj m w domku wzial wolne zeby sie pouczyc bo w weekend mnostwo zaliczania ma . bylam w biednorne i kupilam malej 2 pary rajstopek kurcze byly takie ladne w motylki albo takie w male kwiatki czy kropki i cholera same w duzych rozmiarach

                marzeni moja mala je przed 7 mleko
                potem kolo 9 jest sniadanie
                przed spaniem zjada deserek ale nie zawsze czyli kolo 12-13
                potem jest obiad kolo 15 i pozniej je tak po 17 jakis deserek czy owoc zalezy na co ma ochote i potem o 19 mleko no i w nocy tez je zazwyczaj 2x mleko niestety
                w mniedzyczasie jak dziadek jest z nia to zawsze jej daje jakies chrupki czy paluszki a twoja jak jada??
                zazwyczaj Oliwia tak je czasem sie zdarzy ze je rzadziej




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej

                  Ja dziś też może podskoczę do Biedronki,jka M wróci z pracy.
                  A jaki rozmiar kupilas i jakie te z frotą czy te drugie zwykłe?

                  U nas jest tak:
                  8-9 je kaszę z deserkiem inaczej nie zje(musi być z przodu na łyżeczce deserek)
                  11-12 jakis danonek,owoc,albo przekąska
                  14-15 obiadek
                  16-17 czasem coś zje czasem nie,zależy czy jest głodna
                  ok.19.45 kolacja Kaszka z odrobiną deserku na łyżeczce
                  ewentualnie jesli nie je kaszy na snieadnie lub kolacje to zjada kanapeczke z wedlinką,serem zóltym czy paróweczke.
                  Na sniadanie czasem jajecznice robie no nie wiem wymyslam zeby zjadla jak kaszy nei chce przelknąć.
                  Mleka nie pije wcale,niestety.

                  W miedzy czasie w ciagu dni zjada sobie:jakies chrupki,paluszki,biszkopty no nie wiem zalezy na co ma ochote.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    80/86 te z frottka bo tych zwyklych rozmiarow juz nie bylo a wiekszych nie chcialam i sa super body tej firmy co byly poprzednio za 15 2 -pak z malymi nadrukami bede musiala kupic
                    hmmm to chyba tak zle z tym jej jedzeniem nie jest




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      No niby nie tyle ze kaszy to zjada ze 120 czasem 150 to gora,a czasem wogole.I sa dni ze calkiem nie jest glodna jak wczoraj...

                      Aaa to z frotki 80/86 sa juz za male na nas praktycznie.Moze beda wieksze.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Body jej jakies czas temu kupilam i chrzestna tez jej kupila wiec mamy zapas
                        A propo to wlasnie czekamy na chrzestna Martynki,ma wpasc zaraz w odwiedzinki
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej wpadłam żeby się pochwalić że Gabrysia już nam ładnie chodzi
                          Co do jedzenia marzeni to u nas z mlekiem jest tak samo ale znalałam rozwiązanie Ponieważ ma mlekowstręt to kupiłam jej mleko Nan waniliowe i zwykłą kaszkę ryżową i robie jej kaszke na mleku i w smaku jest pycha...a jeśli Martynka musi mieć jakiś posmak owoca to może spróbuj tak samo, bo ja mam wrażenie że te kaszki mleczno-ryżowe mają mało mleka....ale to może tylko mi się tak wydaje...
                          a u nas jest tak:
                          8.00 kaszka na mleku ok. 180ml
                          10.00 kanapka lub przekąska + soczek
                          12.00 jogurt +owoc
                          14-15.00 obiadek
                          17.00 przekąska
                          20 kaszka na mleku ok.150ml (ostatnio nawet 200ml)
                          I powiem wam że nie mam pojęcia gdzie jej się to mieści, wszystko chyba spali bo waży tylko ok. 9,5kg
                          anetyslaw bardzo ładna lodówka, my też sobie właśnie kupiliśmy sprzęt do kuchni ale ze zmywarki zrezygnowaliśmy bo za mała kuchnia.

                          ewisienka pytałaś mnie o postęp remontu, więc kochana jest pełno pierduł do wykończenia typu listwy, zawieszenie karnisza,żyrandoli...i najważniejszego nam brakuje mebli w kuchni. Wczoraj kupiliśmy sprzet i jutro już dokładnie nam stolarz wymierzy szafeczki i będziemy czekać na materiały bo sam montaż to jeden dzień i wreszcie się przeprowadzimy.. WIĘC KOCHANA NIE WYKRĘCISZ SIĘ JUŻ Z KAWUSI
                          jamirka śliczna ta Twoja córunia oglądałam zdjęcia na nk

                          Buźka kobitki




                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej kochane!

                            Upragniony weekend nastał!Nadusia drzemie właśnie a ja się zastanawiam, czy wyjść na saneczki, czy jednak za zimno.
                            Pięknie świeci słonko, ale mróz -15 st, jak wyjdziemy to na krótko.

                            marzenia u nas z jedzeniem różnie,czasami nie ma apetytu, ale generalnie wygląda to tak:

                            6:30-7:30-210 ml mleka
                            ok 10:00- śniadanko: kanapka z szynką albo pól bułeczki,2 x w tyg.jajeczko sadzone albo jajecznica ,naleśnik z twarogiem itd.
                            13:00-14:00- obiadek
                            16:00-17:00- deserek- kaszka z owocem, same owoce(ulubione banany),płatki owsiane z owocem, jogurt itd.
                            20:00-210 ml mleka

                            Przesypiamy ładnie całą noc i nie pijemy mleka w nocy, choć kilka razy się zdażyło, że się rozbudziła i chciała mleczko.

                            Anetyslaw my nie przyzwyczailiśmy Nadii do spania z nami i ona nie potrzebuje tego, ale myślę, że rozbudzały ją w nocy bolące dziąsła( wychodzi jej kilka zębów naraz) i potem miała problem z ponownym zaśnięciem.Ostatnie noce ładnie sama przespała w łóżeczku bez pobudek, z czego się bardzo cieszę, bo mogłam w pracy normalnie funkcjonować

                            Długo zamierzasz karmić Nadię? Poprzednie dzieci też tak długo karmiłaś?

                            Lodówka świetna!

                            BGKM świetnie, że Gabi już sama chodzi! Gratulujemy!!!
                            Last edited by jaka_ja; 23-01-2010, 12:33.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej Kochane

                              My na dworek nie wyjdziemy bo jest u nas strasznie mroźno -20 st brrr
                              Niunia spi i tatuś też przysypia

                              Dziś jest nasza 5 rocznica zaręczyn więc planujemy sobie miły wieczorek z kolacyjką i winkiem.Może obejrzymy jakiś filmik

                              Wczoraj byłą u nas chrzestna Martynki więc było fajnie.Mała się pobawiła z ciocią,ale czas tak szybko zleciał i musiała wracać,z czego Martysia nie byłą zodowolona...

                              BGKM Gratulacje dla Gabusi!!!Pięknie,że już chodzi.
                              Gabi to tak jak Martynka z tym mlekiem,ehhh jakiś mlekowstręt mają.Napewno nie po mojej rodzinie.U mnie rodzice uwielbiają mleko,skolei tescie i mąż nie nawidzą ze tak powiem.To i Martynka sie do nich przydała.Szkoda.

                              Czekamy na fotki które nam kiedyś obiecałaś z mieszkanka przed remontem i poNapewno efekt bedzie niesamowity.

                              Widzę,że moje dziecko mało nie je,choć ma czasem taki dzień ze cieżko ją namówić.Jak każdy może czasem nie jest głodny.Ja nie potrzebnie się denerwuję,ale zawsze to lepiej jak dziecko sie naje i leci sie bawić,niż trzeba ją do tego namawiać.

                              Pozdrowionka i miłego weekendziku
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                My już po wypadzie na saneczki i po obiadku.

                                Strasznie zimno, więc nie byliśmy długo, Nadusia całą buziulkę miała czerwoną-buraczek mały
                                Przez chwilę nie mieliśmy prądu, już się przestraszyłam, bo mamy piecyk gazowy z wewnętrzną komorą spalania, który podgrzewa nam wodę i ogrzewa całe mieszkanie, piecyk jest podłączony do prądu, więc gdy zabraknie nam pradu nie mamy ani ogrzewania, ani ciepłej wody, to byłby dramat, szczególnie przy takiej temperaturze jaką mamy.

                                Przebił nam 7 ząbek-prawa dwójeczka na górze.
                                Cieszę się bardzo, nareszcie buźka się nam wypełni
                                Last edited by jaka_ja; 23-01-2010, 16:20.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X