Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    anetysław
    wspolczuje straty zdjec ale to jeszcze nie przesadzona sprawa moze wszystkie da sie odzyskac. Co do zdjec brzuszka to ja mam kilka... moj maz cykal jak szalony ale nie wiem gdzie sie to wszystko podziało co do odlewu brzucha to nawet o nim nie myslalam zaluje natomiast ze nie zrobiłam odciskow stopek i raczek mojego malenstwa :/

    słoneczko
    ...
    musze tez odwiedzic kolezanki, niby blisko a jednak nie ma czasu do siebie zajrzec.

    BGKM

    to jagodzinka sie nie odzywa ooo to nie wiedziałam. pamietam, pisała że staraja sie o dziecko moze sie udało i nie ma teraz zbyt duzo czasu. Na nk faktycznie jej dawno nie widzialam. Cóż moze tak jak ja wpadnie ktoregos dnia ciesze sie ze tak miło mnie przyjełyscie spowrotem. Ciesze sie ze podoba Ci sie Twoja praca. Nie ma to jak praca ktora sprawia przyjemnosc i przynosi satysfakcje a z płaca masz racje popraujesz dluzej dostaniesz wiecej

    uciekam bo padam z nog dopiero co wrociłam i marze o łózeczku
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Dzień dobry

      Ja też mam trochę zdjęć brzuszka, mam je na komputerze ale chyba będe musiała je zgrać bo tak jak mówicie jeszcze komp padnie i tyle będzie po zdjęciach.

      Podobnie jak u Pamki, mój m mi cykał te zdjęcia kiedy się dało
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        to sa zdjecia antonia....
        z grudnia chyba....
        swiatecznych jeszcze nie mam na kompie
        Attached Files
        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ale sie chlopak zmienil i jak mu wlosy urosly!!! super wyglada to czekamy jeszcze na fotki urodzinowe




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej kochane ale miałam do poczytania super Witam nowa ale już poznaną na innym forum mamę i Ciebie Pameczko kochana również.
            słoneczko i marzenia m pamiętacie jak mówiłyście o zamierającym forum to teraz kochane nie możemy narzekać bo jest wkońcu większy ruch.

            Pamka Antoś jak wydoroślał normalnie nie do poznania. Kochana ja ostatnio też zaczęłam pracować i nie mam czasu na nic. Co prawda pracę mam do 15 ale w księgowości gdzie pracuję rzadko wychodzę o tej porze. zazwyczaj zostaję po godzinach bo tyle roboty. Weronika zostaje z dziadkami i z moimi rodzicami. Od września poślę ją do żłobka żeby miała większy kontakt z dziećmi.
            Jamirka nasze córunie to imieniczki fajnie że do nas dołączyłaś będzie weselej
            BGKM kochana kuruj się bo poważne choróbsko Ci się przyplątało oby Gbi nie złapało. Fotki prześliczne a Gabi jak się zmieniła oj kiedy my się teraz umówimy na tą kawusię, chyba już u Was w nowym mieszkanku? Kiedy się wprowadzacie, na jakim etapie jesteście kochana
            jaka_ja no dzielna ta Twoja kobietka jest. Kochana odpoczywaj sobie i dzięki za polecenie filmu na pewno się na niego wybierzemy tylko muszę wyciągnąć tego mojego męża-węża z domku hihi buziaki
            Anetyslaw kochana no rzeczywiście zaczął Wam się pechowo ten rok, ale teraz na pewno będzie z górki a zdjęci myślę że da się jakoś odzyskać.

            Kochane ja teraz czekam na księdza bo chodzi po kolędzie, a moi teściowie jak zwykle się zmyli i ja zostałam jako reprezentanta hihi. Mała z męzem na górze bo od wczoraj zaczęło ją coś łapać. Przyplątał się kaszel i katar do nas i prubuję wodą morską (kupiłam sterimara z Cu )wyleczyć bo kropelek używałam ostatnio i chyba tak nie można ciągiem tylko przez 5 dni najdłużej. Wczoraj Weronika zasnęła mi kochane po 18.50 i wstał dopiero dzisiaj rano o 8:30 oj ten mój szkrab troszkę się wyspał i sama nie wiem czy jej coś jest czy nie, bo przecież jak dziecko śpi ładnie to bez pobudek i pojękiwań to chyba nic nie dolega a ten katar może mieć przyczynę w tym, że nam wyszła chyba 5 ten trzonowy ząbek.
            oj gdzie Ci ministranci normalnie chyba tu oszaleję czekam na nich chyba już 40 minut i nadal ich nie widać pewnie przerwę sobie zrobilina obiad. o losie.

            Ok uciekam kochane obadać sytuacjię. Miłego weekendu
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ewisienka zaglądaj do nas częściej tak często jak tylko się da! A jak tam nóżka Weroniki ?? nadal utyka ??

              My dzisiaj same z Weroniką. Pewnie do wieczora... i wczoraj i dzisiaj... ehh... w sumie to się już przyzwyczaiłam.... mężek pojechał do swoich rodziców, pomóc trochę także my jesteśmy same i mam teraz trochę spokoju bo Weronika ma drzemkę taką trochę dłuższą po południową.

              Coś dzisiaj pustki... ale to chyba przy weekendzie, czas dla rodzinki bo i tatusiowie w domku

              to do później
              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Witajcie!

                Byliśmy dzisiaj po naszą Nadziulkę...ojjj stęskniłam się za córcią przez ten tydzień, baaaaardzo.
                Nasza roześmiana mordka przywitała nas dwoma nowymi ząbkami, w końcu jej się przebiły górne jedynki.Obie jednocześnie.Bardzo się ucieszyłam.W końcu nam się wypełnia powoli ta buziulka.
                Byliśmy na saneczkach, coprawda nie długo, bo zaczął wiać strasznie zimny wiatr, ale mieliśmy frajdę, Nadia pewnie największą
                Prawda jest taka, że jak się ma małe dziecko odkrywa się dziecko w sobie.Potrafimy się cieszyć z drobiazgów.

                pamka Antoś nie do poznania, śliczny i duży chłopczyk z niego, włoski ma już długie, cały do schrupania ten Twój synek....

                Anetyslaw strasznie szkoda tych zdjęć.Mam nadzieję, że uda się je odzyskać. Uwielbiam robić zdjęcia,staram się jak najwięcej uwiecznić, dla mnie to byłaby nieodżałowana strata.
                Te z okresu ciąży dażę wielkim sentymentem.

                ewisienka my już 2 tygodnie po kolędzie. Mamy fajnego księdza, żartowniś taki, więc i na kolędzie mieliśmy wesoło. Tym razem w większym składzie, bo i teściowa z nami była, więc się ksiądz zdziwił, że nas tak dużo.
                Mam nadzieję, że zwalczysz ten katarek Weronisi i że nic poważniejszego się nie przyplącze. Dużo zdrówka.

                BGKMTobie również dużo zdrówka. Fotki śliczne- ale jak nie mają być śliczne, jak na nich takie śliczne dziewczyny!

                Dobranoc kochane.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  hej kochane witam z rana. Wczoraj mała poszła mi spać po 22 a my z mężem oglądaliśmy wesele naszych przyjaciół na którym bawiliśmy sie w październiku. dzisiaj jadę do playa bo mam zablkokowany już miesiąc telefon na przychodzące i wychodzące połączenia faktury zostały dawno opłacone a oni nadal mi nie odblokowują jadę się wykłucać.
                  Jamirka mała mi już nie kuleje. Wszystko jest ok, ale jadę z nią na usg tylko muszę się umówić prywtanie bo wolę zrobić jej to usg i być bardziej spokojna.
                  Życzę udanej niedzieli. MAła ma katar mniejszy także się cieszę woda morska pomaga
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    witam
                    niedziela... cudowna niedziela! cały dzien moge spedzic z mezem i synkiem huraaaaaaaa! Dzis jade z siostra na zakupy. pod łodzia mamy bazary na ktorych jest duzo taniej. golnie jest tam sprzedaz hurtowa ale miedzy innymi w niedziele po 18.00 odbywa sie tam sprzedaz detaliczna. Troche mi zal zostawiac chłopakow samych ale zakupy neca
                    jaka_ja, ewisienka
                    my tez juz po koledzie ale niestety ksiadz trafil nam sie niezbyt fajny. Nasza parafia jest baaardzo duza i ksiezy duzo ponad 10. mamy przy kosciele zakon o. franciszkanow, takze u nas kolenda to loteria w zeszłym roku był u nas bardzo miły i fajny ksiadz z łagiewnik (przyjezdzaja czasem do pomocy. fajnie sie złozyło bo łagiewniki maja za patrona sw. Antoniego)
                    ewisienka
                    co sie stalo Werci, ze kulała ??
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      pamka a wiesz co kiedyś zaobserwowałam, że mała tak jakby utyka na nóżkę jak chodzi ale teraz wszystko jest w porządku ale muszę jechać z nią na usg żeby się na 100% uspokić. Teraz mała śmiga ładnie i już nie widzę żeby coś miała z nóżką.
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        witam i stwierdzam ze mi dziecko strasznie szybko rosnie (pewnie tez tak macie) moje sloneczko juz slicznie chodzi daje jej miesiac i bedzie biegac juz nawt prawie w ogole nie raczkuje szkoda tylko ze gada po swojemu chociaz ostatnio spodobalo jej sie slowko kuku i caly czas sie za czyms chowa i krzyczy kuku
                        a wczoraj mi sie kobietka obudzila po 22 i nie spala 2h i nie mam pojecia od czego ostatnio tak bylo zanim sie rozchorowala

                        ewisienka dodaj jakies foto malej!!




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej Kobietki

                          Miło jak u nas coś się dzieje i jest co czytać

                          Weekendzik się już kończy ale należy do bardzo udanych.Wczoraj pojechaliśmy na zakupki,oczywiscie wszystko kupiliśmy to co chcieliśmy,a na koniec wskoczyliśmy do Mc DonaldaMała była z moją mamą,i bardzo obie były zadowolone.
                          Dziś odwiedzili nas teście,no i też było ok i wesoło.

                          My jutro mamy koledę.Ksiądz chodzi od 15tej.Ciekawa jestem jak Martynka bedzie się zachowywała.

                          Aa zapomniałam napisać,że byłam też na kawce u swojej sąsiadki.Niedawno się zapoznałysmy.Ona ma trójkę dzieci.Oj wesoło to tam mają.Mąż jezdzi Tirami i jest jak ona mówi takim "mężem niedzielnym".Współczuję jej bo z trójką samej to jest jej ciężko.
                          Na dodatek są to bardzo żywe dzieciaczki i jeszcze małe.Chlopiec 5 lat najstarszy,pozniej Zuzia 2 latka i 7-miesięcy Michał

                          Pamka Oj wiem wiem fajne macie te Bazary.Kiedyś przyjezdzałam ze zanjomymi pod Łódz.Obkupiliśmy się wtedy bardzo.A jak u Ciebie zakupy?Udane?
                          Fotki świetne,a Antoś faktycznie bardzo wydoroślał.Duży już z niego chłopiec.

                          Anetyslaw Jak tam ząbek Nadii?Jak wyglądała taka wizyta u dentysty?

                          BGKM Twoja Gabi to też już spora dzieczyneczka.No i własnie powiedz nam kiedy zapraszasz nas na wirtualną parapetówkęKiedy się wprowadzacie na nowe mieszkanko?
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Dziewczynki troszkę zdjęć wgrywam
                            Attached Files
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              [ATTACH]4907[/ATTACH]

                              [ATTACH]4908[/ATTACH]
                              Attached Files
                              Last edited by ewisienka; 17-01-2010, 21:02.
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                jeszcze kilka

                                m.jpg

                                m1.jpg

                                m3.jpg
                                Attached Files
                                Last edited by ewisienka; 17-01-2010, 21:03.
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X