Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Skoczku u nas to samo co u cibieale na spacer chybawyjde troche siebie przewietrzyc. mała zapakuje w koce i w droge tylkona razie mi śpi , Zaraz ide sie rorch epomalowac zeby jakos wyglądac

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      No, ja już popijam kawki - jak mi jej się chciało!!! Włosy na szybko umyte, Edzia leżakuje w swoim wyrku.

      Wczoraj się dowiedziałam, że bliska kumpela z liceum jest w dziesiątym tygodniu ciąży! Ale fajowo! Przypomniały mi się moje czasy, kiedy to ja robiłam test i kiedy pierwszy raz poszłam do gincia na usg. Aż się łezka kręci - a teraz czekam na zębole mojej marudnej Królewny ;p

      Wczoraj z mężkiem oglądaliśmy bajkę Odlot - bardzo ładna, mąż nawet się na niej wzruszył
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Witam.
        Nie zdążyłam Was jeszcze poczytać bo mi sie mała budzi. Napiszę Wam tylko że jestem wściekła i mam zepsuty humor . Tak w skrócie to w pracy pozwolili mi póki co nie robić podyplomówki a tu Ministerstwo się uczepiło i raczej będę zmuszona. Jutro muszę jechać do pracy po podpisywać jakieś papiery z pismem do Ministerstwa, żeby pozwolili mi pracować. Ciekawe co z tego wyniknie. Strasznie mi nie na rękę z tymi studiami bo nie dosyć że nie bardzo mam kasę to jeszcze mniej czasu z małą. Jak stwierdzą, że muszę te studia zrobić, to chyba pójdę na wychowawczy i tyle. Ale jestem zła.
        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          http://www.kolorowakrowa.pl/Magiczne...-Zolw-p838.php
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Skoczku a któy facet sie wzrusza. To są chya baaardzo żadkei przypadki. Co do tego żólwia to już go widziałm na takiej stronce z gadżetami, paranoja tyle kasy chociaz i tak tani wtedy aj patrzyłam to kosztowal 140zł.
            Martaula wspólczuje,ale skoro tak ci szkoda czasu z mała to wychowawczy to nie jest zły pomysł no chyba ze kasa z dwóch wypłat wam strasznie potrzeba to wtedy rozumiem
            Last edited by delff; 02-11-2009, 11:20.

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Wiecie, ja sobie nie wyobrażam tego, że musiałabym zostawić Małą i wrócić do pracy!!! Chyba bym tam nie wysiedziała! Dlatego poniekąd cieszę się, że moja przygoda z pracą się zakończyła. Poza tym byłabym chyba zmuszona oddać Edzię do żłobka...?!

              A wiecie, w tamtym tygodniu kupiłam sobie tą gazetę Mamy radzą mamą, i powiem Wam, że nawet fajna, sporo krótkich artykułów na najróżniejsze tematy - począwszy od ciąży, skończywszy na przepisach kulinarnych dla maluszków. A cena tego miesięcznika jest super -0,99zł!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Dziewczyny, co tu taka cisza?! U mnie Edi śpi, pokoje mam wysprzątane i ogromnie się nudzę!!!

                Siedzę na necie i szukam co piszą o połączeniu karmienia piersią z solarium, bo Oleńka narobiła mi smaka!!! Oj, słoneczka mi brakuje!!!
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  My wróciłyśmy z rehabilitacji i jak doszłam do domu to zauważyłam, ze zgubiłam Małej bucika. Więc zostawiłam ją z dziadkiem i pojechałam do ośrodka szukać buta - był na parkingu Misiak ćwiczyła 25 minut, bo później już jej się nie chciało, marudziła, brała smoka do buzi i na twarz zarzucała sobie przytulankę.
                  Ja właśnie kończę moją kawe, bo głowa znów mnie boli jak nie wiem....

                  A co do spania z soboty na naiedziele. Przetrzymałam Misie od 16. O 20 była kąpiel. Później cyc i Miś odrazu usnęła. Spała do 9 (z 10 minutową przerwą na cyca o 7). Tylko wczoraj nadmiar wrażeń i nocka porozwalana...
                  Lece, bo Miś się budzi...
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    okazalo sie ze mam zapalenie oskrzeli, wiec nie obeszlo sie bez antybiotykow. pozniej jedziemy z mackiem do lekarza zeby go osluchal, lepiej dmuchac na zimne,

                    mi tez brakuje slonka skoczku, i jak wyzdrowieje to naewno pojde do solarium i fryzjera..a co..trzeba sobie humor poprawic jakos.

                    macius dopiero co zasnal z wielki mtrudem, nie daje sobiie katarku odciagac ciagle krzyczy jak mu odciagam albo psikam woda morska.

                    zebolka mamy coraz wiecej ciekawe kiedy wyjdzie caly.

                    ide cos zjesc i sie pomalowac, bo jak mezus wroci z pracy to jedziemy do lekarza, a ja wygladam jak sciana- biala tylko z ocami i nosem czerwonym, wiec puder musi byc.
                    milego dnia dziewczyni duzo zdrowka zycze


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Ja pojechaąłm autem do rodziców i tm wyciagnełam wózek i poszłam na pół godzinny spacerek. Super słoneczko świeciło i mała usneła bo marudziła troszke bo śpiaca była. oczywiście na spacerku miała byc moja kuzynka ze swoim chłopakiem Chan Hao ( dobrze napisałam chińczykiem jest) ale neistety musieli sie uczyc bo jeszcze studiuja i wyszli na chwilke przywitac sie z Blanka i poszli do domciu a ja na spacerek.
                      Troche wymarzłam. Teraz juz jestesm w domciumała śpi a ja włożyłam piersi z kurczaka do rozmroenia bo na obiad chyba zrobie kurczaka z warzywami na patelenie. Przynajmniej szybko sie robi.

                      Momo wrcaj do zdrowia, no i niech maćkowi szybko wyjda te zabk bo akutak trafiły mu sie w moment kiedy ty taka zchorowana jestes

                      Atusia takie ćwiczeni to pół godzinki trwają? Pytam sie bo nie wiem na co mam sie nastawić jak pójde. Moją ma ostatnią drzemke ok 15-16 i poźniej już do 18 musi czekac na kąpiel. Byłas u lekarza z tymi twoimi bólami głowy? Może powinnas iśc i może rezonans sobie zrobić. lepeij dmuchac na zimne

                      ja nigdy jeszcze na solarium nie byłam i jakos specjalnie nie narzekam na brak opalenizny.Może jedynie na poprawi samopoczucia to by sie przydało.

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Hejka.
                        Mój humor odrobinkę lepszy. Malutka sobie drzemie, a ja czekam aż Damian wróci o 16 z pracy i przytuli .

                        My wczoraj cały dzionek spędziłyśmy na dworze a dziś zrezygnowałyśmy ze spacerku bo zimno a poza tym nie chce mi się wychodzić.

                        Dziewczynki czy wszystkie majowe dzieciaczki odwracają się same z plecków na brzuszek lub odwrotnie?? Moja niestety nie i się martwię. Ona w ogóle nie lubi leżeć na brzuszku i po 2 min już marudzi.
                        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          U nas ćwiczenia trwają 45 minut, ale Miś nie chce całości wytrzymać. A do lekarza ide jutro. Pewnie jakieś migreny mam. Guza na mózgu już mi raz podejrzewali, więc dzięki teraz wole NIE. A do lekarza muszę iść, żeby mi tabletki przywrócił.

                          Momo współczuje. JA już dawno tak porządnie chora nie byłam i nie tęsknie za tym

                          Ide na melise, bo moje dziecko mnie dziś irytuje. Ryczy cały czas i nic tylko na rączki. Teraz zasypia, a ja w końcu ogarne u rodziców...
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Marta ja też mam leniuszka w domu. Kula się na boczki, ale m a za cięzki tyłek by się przekulać.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Mojama to samo częsciej sie przewróci na bok niz na brzuch kiedys obila to cżesciej ale teraz bardzo żadko powieizabym nawet zewogóel treba ja zmuszac bo sama nie chce.

                              Atusia mam nadziję że przejda ci te bóle i bedziesz mogła spokojniejsza być

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ja zakładam, że te bóle to migreny, bo są nieznośne.

                                Misiul padł więc lece sprzątać
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X