Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Za Flixo płaciłam 40,36 zł, więc nie ma tragedi, do tego tuba do inhalacji 19 zł.
    To jeszcze nie źle, ja za swoje szczepionki na odczulanie płaciłam 190 zł, z refundacją, cena bez 345 zł KOSMOS!

    Ja właśnie kawkę piję, mąż swoją wypił w biegu i poleciał do roboty, był trochę wcześniej, żeby sobie urlop na 100% załatwić.
    A ja umyłam włosy, posprzątałam chomikowi i wyprasowałam. Jak mnie wena nie opuści, to posprzątam chałupę zamiast jutra. Wtedy zostanie mi na jutro pakowanie i jeszcze chcemy na rynek wyskoczyć, bo będą rzeźbić w lodzie.
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ewelka- Macius laczy sie z Kubusiem w OSPIE!!!
      wczoraj mlody mial wysoka goraczke, wiec poszlam z nim do lekarza, bo nie chcual jesc, mowil ze go wszystko boli...lekarka powiedziala ze ma angine i dala duomox i inne leki, dzis do poludnia mial tez ponad 38, a gdy juz mu spadla goraczka zaczely pojawiac sie krostki, wiec pojechalismy na pogotowie i lekarz tylko potwierdzil moja diagnoze. na domiar zlego wszystkie apteki u nas pozamykane, a jest ich z 10, wiec musze czekac do jutra zeby wykupic masci dla naszej biedronki
      kazal nam odstawic antybiotyk i siedziec w domu, aaaa i jeszcze sie smial ze macius jest dzis 5 dzieckiem z ospa na pogotowiu- wiec chyba u nas panuje.

      macius juz spi, a ja wlaczylam szperacza na allegro, moze cos ciekawego wyhacze...
      milej nocki zycze


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Dzieciaczki co Wy z tymi ospami? Jakiś wysyp
        Ja mam nadzieję, że Edzi kaszel będzie już przechodził.

        My już spakowani, Edytka szybko zasnęła, ja wykąpałam się, wysuszyłam i czekam na męża, jak wróci.
        Rano wstaniemy, zjemy śniadanie, spakujemy resztę (mamy masę bagaży, jakby na miesiąc urlopu, a wszystko przez to, bo święta i trzeba się inaczej ubrać niż na codzień, do tego prezenty, zakupy itd.) i wyruszymy najpóźniej koło 11. Mama będzie już z ciepłym obiadkiem czekać - to lubię!

        Wię z racji tego, że do świąt się już nie odezwę składam Wam serdeczne życzenia! Oby pod choinką były same trafione prezenty, żeby w karpiu nie było ości Życzę Wam aby te święta były spędzone w gronie rodzinnym, w cieple domowym. Wesołych Świąt życzą trzy Skoczki
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Witajcie!
          Wszystkim chorowitkom życzę DUŻO ZDRÓWKA!!!

          U mnie prezenty już zapakowane, ciasto w piekarniku, Tata robi sałatkę, a ja mam chwilkę na złożenie Wam życzeń, gdyż pewnie nie znajdę jutro czasu, gdyż do 14 pracuję, a potem szybko trzeba się szykować na kolacje u nas i u Teściów.
          Tak więc...

          Już za chwilę na niebie pierwsza gwiazda zabłyśnie
          Niech Twe serce szczęście ciśnie
          Niech śliczna choinka zaświeci
          Niech promyk nadziei w Tobie wznieci
          Niech kolędy zabrzmią w koło
          Cała rodzina śmieje się wesoło
          Będzie fajnie i serdecznie
          Twa radość niech trwa wiecznie!

          Wesołych Świąt życzy
          Paulina z Rodzinką



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Niech choinka się całą noc świeci
            Niech cieszą się z tego też małe dzieci
            Niech renifer grzeje z kopyta
            A Mikołaj za prezent chwyta.
            Niech życzenia sypią się wokół
            Niech smutki opuszczą lokum
            Niech nikt nie tonie w amoku
            bo zbliża się najpiękniejszy dzień w roku.

            zdrowych i spokojnych a przedewszystkim rodzinnych swiat zyczy Monika i chlopaki


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Niech te Święta tak wspaniałe
              będą całe jakby z bajek,
              niechaj gwiazdka z nieba leci,
              niech Mikołaj tuli dzieci,
              biały puch niech z góry spada,
              niechaj piesek w nocy gada,
              niech choinka pachnie pięknie no
              i radość będzie wszędzie!


              WESOŁYCH ŚWIĄT życzą

              Ela, Rafał, Wiktoria i Samuel




              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Zdrowych,spokojnych,rodzinnych świąt Bożego Narodzenie oraz fantastycznych prezentów pod choinką życzy Ania z rodzinka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Hej Kobietki!
                  Jak tam Święta? U nas w sumie to już po Świętach. Ja jutro do pracy niestety.
                  Wigilia minęła bardzo sympatycznie. Grono ścisłe, ale najważniejsze, że życzliwe sobie, a nie jakieś sztuczne uśmiechy. Mały z prezentów uradowany. Najbardziej jednak z klocków, o których marzył. Wczoraj byliśmy oglądać żywą szopkę i radochy Mały miał sporo. Wstawiam zdjęcia:
                  1) z Małym:

                  2) Tomcio czyta

                  3) Krzyczy WESOŁYCH ŚWIĄT!

                  4) Dziadek robił za Mikołaja

                  5) Dostał piżamkę



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    6) i książeczkę z Kubusiem Puchatkiem

                    7) A tutaj maluje otrzymanymi mazakami:

                    8) Ja i T.

                    9) z Juniorem na rękach

                    10 i 11) Ulubiony prezent




                    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      12 i dalej) Żywa szopka






                      Przepraszam, że takie duże zdjęcia, ale nie zmieniłam rozmiaru gdy je wrzucałam :/
                      Last edited by imagination; 26-12-2012, 12:48.



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Hej.

                        Nasze zdjęcia są na Facebooku. U nas ok, w sumie już po świętach, zaraz kładziemy Edzię do łóżka.

                        Niestety nie czuc było tego klimatu świąt, bo u nas cały śnieg się roztopił, na spacery chodziliśmy z kapturami na głowię, bo padało. A jak wychodziliśmy z kościoła, to powietrze pachniało mi jak przy wiośnie, więc to takie bardziej Wielkanocne święta

                        Siostra moja jutro do pracy wstaje, a my będziemy sprzątac i jeśc resztki po świętach I kolędę rodzice jutro przyjmują, a dzisiaj dwie grupy kolędników już były pod domem.

                        A zaraz po Nowym Roku jadę z siostrą do Krakowa, ona ma kontrolę w szpitalu, a potem będziemy chodzic po wyprzedażach
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Szczęśliwego 2013 roku dziewczynki!!!



                          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Dzień dobry!

                            Jak Wasze głowy? A wyspałyście się? Bo mój naturalny budzik przyszedł przytulic się do mnie o 8 rano, a myślałam, że sobie pośpi dłużej.

                            Składam Wam serdeczne życzenia, realizacji planów, spełnienia marzeń, dobrego zdrowia, cudownych kontaktów z najbliższymi i oby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.

                            My z Edzią i siostrą niedawno wróciłyśmy z mszy, zjadłyśmy rozgrzewający obiadek i odpoczywamy. Popołudniu wybierzemy się na rynek miasta.
                            U nas pogoda cudna, piękne niebieskie niebo, 8 st na plusie, ale halny chce głowy pourywac. I tak mam od kilku dni, w sumie, jak tylko stopił się śnieg.

                            Sylwestra spędziliśmy w domu z rodzicami. W ostatniej chwili przyszła siostra ojca z mężem, bo mieli iśc do swojej rodziny, ale tam się pochorowali, a nie chceli siedziec sami.
                            No i tak kilka godzin siedzieliśmy przy stoliku, wujek przyniósł ze sobą akordeon i mieliśmy prawdziwe kolędowanie Edytka zaskoczona, czasami zasłaniała uszy, bo było dla niej za głośno.
                            Dzielnie wytrzymała do północy, ale o 23.30 miała krysys i pytała się czy mogłaby iśc spac. Ale udało nam się jeszcze przetrzymac i o północy stałam z nią na balkonie i oglądałyśmy skromne fajerwerki w okolicy. Ale fajnie, bo to mi przypomniało, że moje dziecko starzeje się ze mną: w drodze do Dobrej już w ogóle nie sypia, a w Sylwestra siedziała z nami tak długo

                            A co u Was? Jak spędziłyście święta i Sylwestra? Mało piszecie przy tej przerwie świątecznej!!!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Hej!
                              Madziu, ja o Świętach pisałam i wklejałam zdjęcia, więc nie będę się powtarzać
                              Sylwestra spędziliśmy w łóżku, przed tv, jedynie fajerwerki oglądaliśmy w oknach. Mały przespał te huki jak zabity
                              Ogólnie jakoś leci
                              A jakieś Noworoczne postanowienia?
                              Ja się odchudzam i muszę nieco zmienić podejście w wychowaniu Tomcia, a tak to mam nadzieje, ze ten rok będzie dobrym, lepszym od minionego.
                              Pozdrawiam!



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Cześć mamcie...

                                U nas ostatnio wiele się dzieje, więc czasu ciągle brakuje
                                święta po części w domu po części u mamy sylwestra organizowaliśmy tu u nas i było bombowo w domu byliśmy o 4:30 a sumiennie obiecaliśmy sobie, że o 3 idziemy do domu dzieciaki z dziadkami w domu, na szczęście przespali całą nockę...

                                No zrobiliśmy sobie prezent pod choinkę i kupiliśmy sobie nowego kompa, bo nasz już to od dawna chciał na emeryturę...No a ja jeszcze dostałam od M nowe kolczyki
                                Dzieciaki z prezentów też zadowolone...

                                Wczoraj przyjechał mój szwagier z rodziną i troszkę chodzę poddenerwowana, ale jest lepiej niż ostatnimi razami...Więc mam nadzieję, żę jakoś przeżyję do dziś wieczór

                                Dobra kochane ja muszę uciekać bo znów coś chcą ode mnie....
                                Postaram jeszcze wieczorem więcej napisać....
                                Last edited by mamasamuela; 02-01-2013, 10:22.




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X