Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Delff - przynajmniej widać, że ktoś korzysta z kuchni Mała marudziła, nakarmiłam ją i usypia w łóżeczku - obym nie zapeszyła, ale znowu ładnie zasypia w ciągu dnia, jak i wieczorami!

    A u mnie słoneczko wyszło i...aż chce się żyć i uśmiechać!!!

    Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tych własnych kącików - u nas nawet nikt nie zapuka zanim wejdzie. My mieszkamy w 6 osób (7 - z Edytusią), na dole dziadkowie Darka, a my dzielimy piętro z Teściami - oni mają sypialnię i pokój dzienny i my mamy sypialnie (ale dużo mniejszą od ich sypialni) i pokój dzienny. Wszyscy w domu mówią, że i my w końcu będziemy mieć swoje piętro, ale to wiąże się ze śmiercią Dziadków - pewnie przejmiemy po nich cały parter. Głupio tak o tym mówić, ale ja już chciałabym mieć swoje małe M. gdzie w kuchni będzie panował MÓJ bałagan, a w łazience będzie pełno funkcjonalnych szafek!
    I szczerze mówiąc wolałabym odziedziczyć to piętro, na którym teraz mieszkamy, bo tu są 4 pokoje, a na dole już tylko 3. Poza tym rozumiem, że schody są męką dla starszych osób, więc nie chciałabym, żeby Teściowie na starość musieli jeszcze męczyć się ze schodami. A nam z Darkiem marzy się jeszcze drugie dziecko, więc to by nam bardziej odpowiadało. Ale obawiam się, że Teściowa na to nie pójdzie, bo jest bardzo wybredna
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      A to ta sukieneczka
      trudno jej było zrobic zdjecie bo zaczeła mi nogi podnosić i nic nie było widac.
      To już urana jest na wyjście do babci jeszcze tylko rajtuzki
      Attached Files

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Momo - koniecznie pochwal się zdobytym łupem!!! Ja muszę sobie szmateksowanie w tym miesiącu już odpuścić, mieliśmy dużo wydatków - szczepienie Edytki, OC do zapłaty, urodziny Darka...Więc może w listopadzie po wypłacie zrobię napad na ciucholandy
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Śliczna ta sukienka! Fajnie, bo nie różowa!

          Ja kupiłam w kwietniu od znajomej 6 wielkich worów z ubrankami (jestem zapatrzona do końca 1 roku życia Edytki) i większość ciuszków są różowe, no ale co zrobisz...taka karma ;p

          Dziewczyneczki macie może śpiworki do wózków? Jeśli tak, to jakie??? Bo ja dopiero muszę jakiś wykombinować, ale nie wiem na co się zdecydować!
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            skoczus ja tez szukam spiworka..zaraz wejde na allegro..moze tam cos bedzie ciekawego


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              CZeść dziewczyny...

              JA wpadłam tylko napisać, że przez jakiś czas mnie chyba nie będzie... Mam strasznie bóle głowy i monitor mnie drażni. Dodatkowo Misi idą zęby i jest okropnie marudna. Cały czas płacze, chce być wiecznie u mnie na rączkach. Smaruje jej bobodentem, daje panadol przeciwbólowy i działa to na krótko. Ja nie mam nawet jak śniadania zjeść czy napić się kawy. Płacz Misi + boląca głowa to dla mnie za wiele. Chodze przybita, nic mi się nie chce. I jakoś nie potrafię się ogarnąć.
              Trzymajcie się dziewczyny i do zobaczenia w krótce, mam nadzieje
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ja właśnie poprasowałam. Wczoraj zaszalałam z praniem, powiesiłam to na strych, a teraz miałam kupę prasowania - rzeczy Edytki, ubrania Teściów i nasze. Mój Bąbelek jeszcze śpi - zrobiło się tak przyjemnie, że otworzyłam jej w sypialni okno, więc pewnie dobrze jej się nyna.

                Ania wielkie dzięki za ten pomysł z białym lenorem - kupiłam od razu 2 l. (jakby małej nie pasował, to my go wykorzystamy). Już dwa razy płukałam w nim ciuszki Edytki i jest super, żadnej wysypki, a jak pachnie! Płyn sprawił się super, a Ty zasługujesz na mega buziaka! :*:*:*:*:*:*:*
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Atusia, biedactwo, teraz Ty się nam wykruszasz! Może to migreny? Ściskamy Was mocno, wracaj do zdrowia i do nas! :*
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    atusia trzymaj się i nie denerwuj; Krzyn też marudny przez zęlby wyje po 3 godziny i nic nie pomaga;
                    Delf ale laseczka z Blanki
                    Skoczku my mamy dla małego kombinezon na zimę, także jakiś śpiworków do wózka nie kupuję.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      skoczek ten jest tani i wyglada w miare tu link
                      http://allegro.pl
                      /item775987812_spiworek_polarowy_do_wozka_i_na_sank i_spiwor.html


                      http://allegro.pl/item773983961_spiw...ka_spiwor.html

                      i ten drugi tez jest okej

                      ja tez plukam ciuszki macka w lenorze bialym. i wszystko jest okej

                      atusia wracaj do nas szybciutko, bo smutno bez Ciebie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        hej dziewczyny!
                        nie było mnie tu 2 dni i tyle nastukałyście, że nie mam czasu przeczytać!nadrobię zaległości i się odezwę może później, bo zaraz mały wstanie na zupkę a ja nie mam siły na nic, bo mały miał noc z cyklu fatanie....


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Delff blancia jest śliczna ...a jak podobna do Ciebie!masakra!

                          Ja mam i śpiworek i kombinezonik, właśnie kuba nynka sobie w śpiworku na dworze i jestem pewna że jest mu ciepło i przyjemnie bo jest taki misiow0-superowy!A kombinezon przydaje się w mega chłodne dni, bo nigdzie nic nie podwiewa i jak np.przemieszczam się z kubą, z auta, na zakupy,etc to wiem że mi go nie zawieje, choć zbyt wygodne dla niego chyba to nie jest-wygląda jak mały Buli, ale takie uroki chłodnych dni...ciekawe co będzie mroźną zimą?!


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            jeżeli chodzi o śpiworek to mam zamiar kupic taki

                            http://www.allegro.pl/item764537507_...ka_110_cm.html

                            jest odpinany wiec jak za rok bedzie w wozku zima jezdzic to bede iodpinac nogi zeby sie nie pobrudziły a w ciałko i nózki bedzie ją grzało

                            Kombizezonów ma chyba z 3 kompelty ale jednak w takim spiworku wydaje mi sei wygodniej i cipelej

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              a ja wczoraj wyprasowałam GÓRE prania i dziś już są dwa następne i jedno w pralce do którego czas zajrzeć...aż myśleć się nie chce...dobrze że słoneczko wychodzi i na dworze jest dość przyjemnie, bo coś marudna się robie...
                              dziś m przywiezie obiad od teściowej-hura bo gotować mi się zupełnie nie chce!

                              dzis miałam iść do pracy, ale teściowa podziębiona i nie chce ryzykować i narażać kuby, zwłaszcza że wczoraj był szczepiony.Może jutro gdzieś się ruszę, bo czuję że zaczyna mi siadać na głowe!


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                fajnie te śpiworki; my jednak przetestowaliśmy kombinezon na ewelce i sprawdził się także i Krzyń będzie w kombinezonie. Taką osłonkę na nóżki to ma moja spacerówka, takie dodatkowe zabezpieczenie żeby dzidziuś nie zmarzł.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X