Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Witajcie
    Wrócę jeszcze do tego sprzątania bo Kuba uwielbia bałaganić ale jak zabieram się za sprzątanie on robi to razem ze mną też łapie szmatkę i ścieramy razem kurze a jak idę po odkurzacz to wręcz wyrywa mi go z rąk a jak mu nie dam choć trochę poodkurzać to jest płacz tak więc nie zabraniam jak chce pomagać mamie niech pomaga
    Bardzo dużo robimy razem wkładamy pranie do pralki później razem je wywieszamy jak robię ciasto czy cokolwiek w kuchni on musi mi pomagać bo by nie wytrzymał czasami mnie to denerwuje bo muszę myśleć nad tym co robię i uważać jeszcze na Kubę ale już się do tego przyzwyczaiłam śmieje sie czasami że rośnie mi mały pomocnik
    U mnie z nocnikiem jest różnie Mały lata w pampersie ale jak czuje że sika to biegiem leci do łazienki po nocnik ale i tak nie zdążę mu zdjąć pampersa bo on już się wysika
    Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ja na sekundkę...
      Melduję, że żyję LEDWO, ale żyję. Chora jestem i modlę się by Juniora oszczędziło, choć ostatnio ciągle na kolanach mi siedzi i jest marudny.
      W czwartek mam wizyte Szwagra z rodzinką a w niedziele teściów. Tak więc roboty mam trochę... Postaram się pozniej zajrzeć. Puki co muszę sie wziąć za obiad - mielone robie i juz na sama mysl stania przy garach mna rzuca.
      Niuniek sie wlasnie gramoli mi na kolana... lece, pa!



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Hej

        Kuba obudził nas o 1 w nocy z wysoką gorączką,katarem i kaszlem, pół nocy nie spałam bo robiłam zimne okłady,ponieważ syrop nie zbił temperatury do końca, później czuwałam nad nim,bo bałam się drgawek, rano też wstał z gorączką,dałam syropek i witaminę c ,i temperatura ustąpiła, teraz położyłam Kubusia spać. Biedak... ile on się na choruje tej zimy Dobrze że jeszcze z 3 miesiące i ciepło się zacznie robić. Jeżeli dziś w nocy znów będzie gorączkował,jutro planuje wizytę lekarską, mam nadzieję że to nic wspólnego z poprzednim zapaleniem oskrzeli ....


        Co do sprzątania to u mnie jest tak że jak obieram ziemniaki Kuba stoi koło mnie i mi je podaje, jak robię pranie-wrzuca ciuchy ze mną do pralki,rozwiesza tak samo ze mną. gdy ja odkurzam on drugą rurą od odkurzacza też odkurza gdy ścieram kurze czy myje podłogę Kuba ma drugą szmatkę i robi to samo co ja. Zabawki odkłada na miejsce. Robi ze mną wszystko.




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          a to kilka zdjęć mojego szkraba
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            na ostatnim zdjęciu widać jaki jest porządek jak Kuba zaczyna się bawić

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              cześć...

              ja tylko tak na szybko bo potwornie boli mnie głowa i najlepiej walnęłabym się w wyrko i zasnęła....troszkę mam kłopotów i kilk spraw do rozwiązania więc nie obiecuje że będę miałą czas dla was...

              co do nocnika to u nas nocnik został znów schowany na kilka dni bo Samek reaguje na niego histerycznie...nawet kupiłam już nakładkę na WC ale tam też nie chce siedzieć więc musimy jeszcze troszke poczekać...

              dziękuję za komplementy jeśli chodzi o moje meble, a kurze na nich to nie aż takie straszne

              no kochane jak nie lubicie prasować to wyślijcie mi to pranko bo ja kocham prasowanie i mycie okien, a teraz by mi się przydało troszke więcej obowiązków żeby tyle nie mysleć...

              a jak u was z pogodą??bo u mnie niby świeci słoneczko za oknem i chciałam wyjść z młodym na chwilkę przed drzemką ale teraz patrzę a na termometrze -15

              a w ogóle nie wiem czy wam wspominałam ale od 1 stycznia znów jestem na diecie i zaczynam bieganie bo ostatnio troszkę to zaniedbywałam, mam nadzieję że tym razem wytrwam....trzymajcie kciuki...

              dobra idę pościelić łóżka bo jeszcze do tego nie doszłam...

              miłego dzionka...




              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Misiulka ale masz fajne postanowienie! Bardzo mnie ono ucieszyło!
                Moje Edytka też jest taka, że jak ścieram kurze na mokro, to obowiązkowo muszę mieć szmatkę dla niej, pomaga wycierać mi drzwi, stoły i takie inne większe powierzchnie. Odkurzać też by chciał, najlepiej samą rurką z odkurzacza. Chciałam jej kupić na Mikołaja zabawkowy odkurzacz, ale już nie mam gdzie składać jej zabawek więc szybko nie kupię jej większej zabawki.

                A za nami nocka przespana spokojnie, na szczęście Edytka spała całą noc w swoim łóżku, bo wczoraj znowu spała ze mną od 6 do 8. Dzisiaj tylko obudziła mnie po 4 na picie i spała dalej do 8.
                Ja piję kawę, ale nie bardzo mi smakuje, bo piję ją w samotności.

                Paulina cóż za choroba Cię dopadła? Przeziębienie?
                Ewelka a może mały ze zmęczenia i wrażeń odnośnie zmiany miejsca dostał tej gorączki?
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Madziu tak, katar, goracza, kaszel



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    nie wiem Madzia,ale raczej nie wydaje mi się aby ta gorączka była od zmiany klimatu nigdy nie mial gorączki a przecież już tyle razy jeździliśmy do Pl .... teraz aż chrapie w łóżeczku,dobrze że wczoraj ugotowałam zupkę na dziś,bo mały nic nie pozwala mi robić,a znów teraz jak śpi to nie chce hałasować,żeby przespał trochę tej choroby.




                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      W takim razie życzę dużo, dużo zdrowia dla naszych forumowych chorowitków! Całusy i uściski dla Was! :*
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        dziewczyny szukam projektu domu ,jak znajdziecie chwilkę oglądnijcie to co wybrałam i powiedzcie co myślicie

                        http://www.dobredomy.pl/projekt/orfeusz

                        http://www.dobredomy.pl/projekt/zefir

                        http://www.dobredomy.pl/projekt/ariadnaII

                        http://pprojekt.pl/projekt2621-stokrotka__143_3_m.html




                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          http://www.dobredomy.pl/projekt/saturnII

                          jeszcze ten jest dość ciekawy...

                          Który wam najbardziej odpowiada i dlaczego ?




                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            sorki ze sie tu wcinam ale was tu podczutuje i chcialam tylko rzecz ze mi sie szalenie podoba projekt ariadna II zakochalam sie w wejsciu do domu

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Ewelka, mnie też się podoba najbardziej AriadnaII. Duzo zdrowka dla Kubusia!



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ewelka w sumie, to żaden z domów nie jest w moim guście. Ty szukasz dużego domku a'la dworek, a ja marzę o małym domku. A jeśli miałabym się decydować, to wybrałabym projekt Stokrotka, bo podoba mi się połączenie kamienia z drewnem.

                                Ja szukałabym dla siebie czegoś takiego:
                                http://pprojekt.pl/projekt821-acapulco.html
                                http://pprojekt.pl/projekt1341-aga__112_1_m.html
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X