Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Ciekawi mnie ten magazyn, też nie wiedziałam, że wyszło coś nowego, bo w sumie bardzo rzadko kupuję bo mam tych gazet pełno z czasów, gdy byłam z Agatą w ciąży, a nigdy nic nowego w nich nie ma.
    Ale może ta będzie warta przeczytania muszę to sprawdzić, a cena na początek, na zachętę bardzo dobra.

    Z tym piciem u mnie to jakoś inaczej trochę, kiedyś jak nie było dzieci to potrafiłam podrinkować i piwko wypić nie jedno, a teraz jakoś nawet nie mam ochoty, czasem tylko coś mnie najdzie, zresztą ja taki typ jestem, że bez drinka potrafię się fajnie bawić i znajomi się dziwią bo mówią, że oni by tak nie potrafią, jak ja że nie piję a bawię się tak samo fajowo jak reszta.

    Skoczku ja na szczęście mogę dzieciaki zostawić z teściową to jedyny jej plus chyba, tylko jak wychodzimy a on już pyta o której wrócimy to się odechciewa iść, gdziekolwiek, mogła bym zawieść dzieci do moich rodziców im to obojętne o której wrócimy i nie ma znaczenia czy odbierzemy dzieciaki późnym wieczorem czy rano, ale w tedy była by obraza majestatu- teściówka miała by pyzę, że dzieci zawozimy do rodziców i koło się zamyka tak źle tak nie dobrze, ale czasami tak robimy rzadko ale zdarza się tylko wtedy wracamy z imprezy do rodziców do domu a nie do nas, albo wcale nie mówimy, że wychodzimy gdzieś pobalować a dzieci są u mojej mamy, i mamy z głowy fochy.

    Ale nadrukowałam- spadam obrać ziemniaczki.
    Piszcie piszcie lubię taki ruch u nas.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Mała mi marudzi, a nie chce spać, więc się z nią trochę pomęczę.

      Zapomniałam się wczoraj pochwalić, dostałam paczkę z Pampersa, co prawda tylko dwie pieluszki, ale jak dają za darmo...
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        A czy ja mówie ze4 lubie gumki ale poki co to nie ma innej możliwości. ja Blanke planowąłam tezale na ten rok tzn na 2010 wyszło wczęsniej ale niczego nie ząłuje przynajmniej nie musłałam o tym kiedy wrezice bede w ciązy

        Na szczepieniu Blanka strasznie plakała teraz śpi u dziadków a ja jestem w domu zeby cos przygotowac i troche posprzątac. Zaraz do niej jade bo karmic trzeba

        Moi rodzice to jak zostaja z Blanka to sa wniebowzieci, tesciowie chyba tez chociaz nie wiem, nigdy sie nie pytaalm czy im pasuje. Zreszta siedza w domu a my wychodzimy jak Blanka pojdzie spac wiec co im może przeszkadzac. Chyba ze ostatni weekend kiedy wróciliśmy przed 1 w nocy ale takto to 23 max. Mała śpi spokojnie wiec nie trzeba nic robic tylko zaglądac od czasu do czasu

        ja niestety myszko nie mam cie na naszej klasie wiec nie wiem jak wyglądasz ale możesz mi dane podac

        A jeżeli chodzi o picie to najbardziej mam ochot na gina z tonikiem i niekiedy łyczka podpijam męzowi, poza tym to jakoś specjalnie alkohol za mna nie chodzi.

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Skoczku zapraszam, będzie mi miło zjeść obiad w takim towarzystwie - szkoda, że tak daleko mieszkasz a nóż bym cię ściągnęłam do mnie na obiadzik.

          Ja też już dostałam Pampersy jakieś 3 tygodnie temu.
          AGATKA 16.04.07r
          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
          W końcu w komplecie
          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Aniu, ja chyba całe wieki nie jadłam gołąbków! Moja mamuśka robiła najlepsze - nie te zawijane, ale z posiekaną kapustą i zapiekane w piekarniki...Mmmm...

            Oj, chyba wpadnę na obiad do Ciebie - dawaj adresa!
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Właśnie przypomniałam sobie, że pisałyście kilka dni temu o herbatkach, fakt niestety wszystkie mają cukier, ja dawałam je od początku Adasiowi, bo wiadomo na butelce lubił sobie popić od czasu do czasu coś innego i tak do 3 miesiąca, a teraz kupuję zwykłe herbatki ekspresowe np. koper włoski, rumianek i takie cieniutkie podaje bez cukru Agata też takie piła i do tej pory nie słodzę jej herbaty i jej to nie przeszkadza, ja zresztą też od wielu lat nie używam cukru do jedynie do cytryny.

              ATUSIA ty tu mówisz o starości, nie dołuj mnie, to co ja mogła bym mówić, chyba już o menopauzie, skoro ty stara jesteś hehe


              Myszka fajnie, że udało się wam pozałatwiać wszystkie formalności, no i życzę bezproblemowej przeprowadzki.

              Misiek obudził się o 8 na jedzonko i poszedł spać dalej, przed chwilą obudził się na herbatkę i pewnie zaraz znowu zaśnie bo już zaczyna sobie śpiewać, mruczeć a to oznaka, że za raz odpłynie. Cudne jest to jego mruczenie, a szczególnie wieczorem, gdy wiadomo, że za chwilę będzie dużo spokoju, przeważnie do rana.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Skoczku ja robię takie zawijane z mięskiem mielonym i troszkę ryżu i to wszystko w sosie pomidorowym.
                A tych z posiekaną kapustą to nie znam, wiem, że co region to inaczej robi się gołąbki u szwagra w Krakowie to robią takie ogromne i to jest w sumie całe danie nie dodają już ziemniaków ani nic innego , a my jemy je z ziemniakami jak kto lubi to z jakąś surówką czy ogórkiem i są takiej średniej wielkości.

                No to wpadaj na Wrzosową.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  momo83 no i jak tam z tymi obiciami na fotele przypominam w razie gdybyś zapomniała.
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Ewisienka, a co tam u Ciebie? Nic się dzisiaj do nas nie odzywasz! Czyżby ruch na Waszym wątku się zmógł...

                    Ciekawe co u Misiulki...
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Skoczek a u mnie nawet ok. Dzisiaj była siostra ze swoim 4 miesięcznym synkiem n kawusi. Idą mu dwa ząbki i nieźle ją podgryza w cyca. uciekam bo mała wstała
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Dziewczynki, co u Was? Co tu taka cisza? Mi się Edzia w końcu położyła do spania i mam chwilkę dla siebie. Trochę poćwiczyłam i...nudy...

                        Odzywajcie się!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Skoczku czy to ty wstawiałaś tą stronkę z ćwiczeniami, może i ja bym spróbowała, podpuściła bym M. żeby mnie pilnował bo ja to szybko rezygnuję po 2 tyg. silna wola u mnie znika, do ćwiczeń.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            A6W - ja i Atusia to ćwiczymy: http://************************/aerobiczna_6_weidera.html

                            A mi Bąbelek się obudził, i albo sobie pierdzi, albo się kupsko robi
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Aniasz z Ciebie to jest superowa kucharka, cały czas nam robisz smaka, to jakimś super obiadkami lub ciachami. Ja mam dziś na obiad Fix spagetti bolones czyli szybko, łatwo i smacznie Ale o gołąbki to musze poprosić moją mame.

                              Myszka gratuluje własnego mieszkanka.
                              Ja was też nie mam na nk.

                              Mój kruszek właśnie śpi, a ja powinam cos robić, ale mam lenia strasznego. U nas dziś straszna pogoda i ze spaceru nici, więc nie stety siedzimy dziś w domku.
                              Kajtuś 56 cm 3700 g

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                no i po spaniu, aż 20 min
                                Kajtuś 56 cm 3700 g

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X