Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Słoneczko u nas na Gwarnej jest coś. Moja mama tam zawsze chodzi i kupuje super ciuchy.

    Skoczuś i dlatego ja jakbym mieszkała z moją ukochaną teściową to po miesiącu był wylądowała w wariatkowie. Ona ma swój świat i wszystko MUSI być tak jak ona chce. Ale dzięki temu, ze jest taka uparta to nie jeździmy tam na noc. Teraz czeka mnie wyjazd w niedziele, bo mąz musi opony zmienić. I mam nadzieję, że Miś nie będzie chciała iśc do babci, albo będzie jej płakać. I wcale się nie ździwie, jak podczas płaczu Misi będzie kazała mi jej wytłumaczyć, że ona (teściowa) jest kochającą babcią i Miś jest u siebie w domu. Ewidentnie teściowe nam się nie udały...

    Ewisienka mój mąż też na początku nie wiedział, że Miś dostaje od babci ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą. Teraz już mu to nie przeszkadza. Faceci chyba tak mają, muszą dojrzeć do pewnych rzeczy, heh
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      a moj nie ma z tym problemu tez bardzo lubi szczegolnie jak dostanie cos dobrej marki




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Mój mąż musi mieć spodnie z New Yorker'a. Kosztują 159 zł, ale nosi jest dłuuuuugi czas. Kupuje sobie zawsze lepsze, droższe ciuchy. A ja się ciszę jak kupię sobie spodnie za 40 zł na wyprzedaży
        A jak mi rozmiar spadł to będę miała większy wybór (bo zawsze rozm. 26,27 są o wiele tańsze). I tak pewnie za 40 zł dostane coś fajnego Ale narazie nie chce nic nowego, wystarczy mi to co mam. Chcę tylko sweterek na gwiazdkę od męża.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          a ja chce kapcioszki na zime zeby mi w domku cieplo w nogi bylo




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
            a moj nie ma z tym problemu tez bardzo lubi szczegolnie jak dostanie cos dobrej marki
            No to zazdroszcze mój nic takiego nie zaloży. Ale jaz Blanką moge takie ciuchy nosic i mu to nie przeszkadza a on tak jak twój Atusiu kupuje porzadne drogie na dłzszy okres


            A ja nie wiem co chce po choinkę!!!
            chociaz moment żeby mała zdrowa była

            A pochwalic sie musze bo ja jak skoczek maniakiem zdjec jestem i moj mąz zeby mozna było uwietrznic jej zachowania było lepeij sprawił prezen dzisiaj i kupiłkamere. No to teraz bede szalec

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ja też chcę kamere. Ale narazie nie ma na to sianka.

              Dzisiaj musiałam spotkać się z Mistrzem męża. I po spotkaniu mi napisał smsa, że dziwi się Piotrkowi, że zostawiła taką ładną zone samą. Hehe. Ostatnio też włączyłam numer męża i jego kolega do mnie dzwonił spytać jak mu tak idzie i czy tęsknie za mężem.

              Obiecałam mężowi i mamie, że będę ćwiczyć co drugi dzień i kurcze jakoś mi tak dziwnie. Muszę się słuchać mamy jak małe dziecko.
              Jutro jade do gina. Zrobi mi pewnie cytologie. Misiak jedzie do prababci na spacerek. A później jedziemy do mojej kuzynki i zobaczyć za zimową czapką dla Małej.
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ania - bluzka jest świetna, bardzo mi się podoba - zwłaszcza te kolorki. W życiu bym nie pomyślała, że zdobyłaś to na ciucholandzie! Koniecznie zaprezentuj się w tej bluzeczce!

                Dziewczyny, któraś z Was pisała, że dostała okres - u mnie pierwszy raz po porodzie pojawił się już 11 lipca, dzień przed chrzcinami. Trwał chyba jakieś 10 dni i myślałam, że umrę! Zaraz po tym poszłam do gincia po tabletki (Cerazette) i u mnie cisza. To są takie tabletki, które bierze się bez przerw po całym opakowaniu...I znów czuję się jakbym była w ciąży - koniec z okresem na dłuższy czas

                O dzisiejszych urodzinach nie ma co wspominać - żenada!!!

                Lecę poczytać jeszcze książkę przed snem. Misiak nasz właśnie zasnął

                Do juterka - przy kawie. Obiecuję, że jutro już Wam ją przyrządzę
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  A ja piewszy @ po porodzie miałam 4 tygodnie temu I nic nie zapowiada, że się to powtórzy. A brzuch też mnie bolał jak nie wiem... Nic mi się nie chciało, chodziłam rozdrażniona.
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Wiajcie dziewczyny !!!

                    Buczku dużo zdrówka

                    Delff i Skoczku śliczne są wasze dziewczyny. Skoczku współczuje teściowej, ja moją lubie, ale mieszkałam z nią 6 miesięcy i nie dawałam rady.

                    Atusiu gratulacje dla Misi z okazji pierwszej nocnikowej kupki

                    My w sobote mieliśmy "wychodne". Byliśmy ze znajomymi w 2 knajpkach, było bardzo fafnie. M sobie po piwkował, a ja sobie po soczkowałam. Przyznam szczerze, że mam już smaka na jakiegoś małego drinka. Po takim czasie abstynencji, to pojednym pewnie padne. Mały spisał sie na 5 grzecznie spał dziadkom i dał nam troszke pospać w niedziele.Fajnie tak się spotkać ze znajomymi na mieście. Niedzielka zleciała nam bardzo szybciutko, obiad u teściów, kawa u moich rodziców, a wieczorkiem mieliśmy gości. Mały oczywiście bardzo zadowolony bo cały czas coś się działo.

                    Zaczynam małego powoli przyzwyczajać do zostawania z babcią, nie przychodzi mi to łatwo. Zrobiłam sobie dziś wyprawe do ciucholadów, a dziś tu na forum to gorący temat. Ja osobiście nie jestem dobrym szperaczem i zabardzo za tym nie przepadam. Natchneła mnie moja mama i kumpela, ale one to zawsze znajdą takie perełki, a ja jak zwykle nic ciekawego nie znalazłam. Dziś też zleciało szybciutko, wyprawa na ciuchy, potem spacer z kruszkiem i kumpelą i już była 16. Kruszek zrobił mi niespodzianke i spał 1godz i 15, a zawsze to jest jakieś góra 40 min. W tym czasie poprasowałm, kawe wypiłam i sprawdzałam czy z nim wszystko oki.
                    Kajtuś 56 cm 3700 g

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      mOJA POPOŁUDNIU ZAMIAST SPAC 2 RAZY PO 20MINUT USNEŁA O 11.20 I SPAŁA DO 14 NORMALNIE BYŁAM W SZOKU !!! 9capslook mi sie właczył)
                      Wyobrazcie sobie ze jak nigdy nudziłam sie w tym czasie potwornie. Prasowac mi sie nie chciało ,na internecie nie mialam co robic a obiad wczoraj teściowa ugotowala wiec na dziisja coś zostało.Po prostu tragedia i jeszczemi sie spac cchialo jak nigdy. W sumie to mogłam sie położyc, tylko ze ja to popołudniu nie potrafie spac chyba ze jestem chora

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Ja okres dostałm bardzo szybko, bo już po 10 tyg. i była to kompletna masakra, też zaczełam brać cerazette przy następnym okresie, który dostałam normalnie, bardzo mnie to zdziwiło. Ja bardzo dziwnie zareagowałma na te tabletki miałm, co chwile okres. Brałam je tylko przez 6 tyg. i trzy razy miałam miesiączke, wtedy mi się mały rozregulował z jedzeniem i spaniem. Nic teraz nie biorę i mam nadzieje, że Kajtuś narazie nie Będzie miał rodzeństwa. Właśnie tak zaszłam w ciąże, miałam operacje i musiałm odstawić tabletki. Stwierdziłam, że mała przerwa się przyda i już po 3 miesiącach byłam w ciąży Taka mała bardzo fajna niespodzianka, bo tak to byśmy z m, chyba jeszcze poczekali z 2 lata
                        Kajtuś 56 cm 3700 g

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          agis82 ja okres dostałam tez po 2miesącach po ciązy ale nic nie biore. Mimo ze Blanka tez jest wynikiem odstawienia tabletek. Tylko ze nam się to zdażyło dokładnie po 11 miesiacach mojego nie brania. a teraz sa 2 gumki
                          i tez mam nadziej ze skarbek bedzie miał rodzeństwo dopiero za jakies 1,5 do 2-ch lat

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            My też gumki, ale jakoś im nie ufam
                            Kajtuś 56 cm 3700 g

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              ja brałam tabletki po wizycie kontrolen 6 tyg po porodzie. Ale skoro mąż wyjechał to po co mi one...

                              Ja dzisiaj spałam z Misiem godzinke. U nas się poprzestawiało wszystko i wygląda to mniej więcej tak:
                              8.30 pobudka, mlesio, zabawa
                              11,30 spanie
                              13,00-13,30 pobudka, mlesio zabawa
                              14,30 OBIAD i kupka na nocnik
                              15,00 drzemka (trwa 30min do 1godz)
                              16,00zabawa
                              17,30 spać
                              18,30 mlesio, deserek i zabawa
                              20,00 kąpiel, mlesio kołysanki
                              21,00-21,30 ŚPIMY
                              Wiadomo, że zawsze jakiś mały poślizg jest, ale mniej więcej tak to godzinowo wygląda. Misiul jest śpioch za mamą
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                O Wyyyy Proszę zejść z tego tematu... Ja stosuję abstynęcję i mi przykro teraz. A nawet jak Piotr jest w domu to jest zawsze wiele ważniejszych spraw do zrobienie, a to trzeba pogadać, a to Miś przeszkada... Więc ja Was proszę... ZLitujcie się nade mną
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X