Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Witam Mamuśki

    MamoTymka, duzo zdrówka, oby to jednak nie była ospa!

    My kupujemy bardzo skromne prezenty. Mały już dostał, jeszcze tylko kufer na zabawki, lub jakies autko i będzie super. T ma nowe kolumny do sprzętu grajacego na poczet Świat, ja dostałam nowe buty, więc sobie nic nie kupujemy. A rodzicom... Hm... Teściowej może cś do domu - jakiś obrus, albo kosmetyk, teściowi nie mam pojęcia co. A moim rodzicom... nie wiem... tez jakąś drobnostkę, prawdopodobnie kosmetyk. ZObaczymy

    Ja dzisiaj i jutro mam zalatany dzionek. Za chwilke biore się za wysprzątanie całego mieszkanka na weekend, potem wieksze zakupy i to tyle.
    A jutro rano, po 3 miesiacach przyjezdza moja mama - z tortem z racji moich urodzin ;D Oczywiscie przyjezdza glownie do Malego, ale wreszcie sie spotkamy. Ciesze sie na ten przyjazd, choc ostatnio moja mama potrafi zepsuć mi humor i zdenerwowac jak malo kto, ale to długa historia...

    No cóż, uciekam, bo każda minuta jest na wage złota

    U nas sloneczko wyjrzalo, az sie milo na duszy robi. Ale ziab na dworzu podobno... Ja chce latoooo!!! ;(
    Miłego dnia!



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ja też chcę lato!!! Niby 13 stopni, ale to w słońcu, bo od rana pięknie świeci. Widać, że mróz trzyma, bo auta na dworze pozamarzane, a mi szyby parują, bo mamy źle wstawione, i pomyśleć, że to robiła firma mojego szwagra

      Ja też już przy kawku, nocka super ciurkiem przespana.
      Muszę po kawie wyjść do bankomatu i idę po te legginsy, bo się doczekam. Ale obmyśliłam, że pójdę w dżinsach, żeby nie zamarznąć, a w toalecie chyba założę sobie gatki, żeby dobrze wyglądać.

      MamoWcześniaka ja myślę jednak że to ospa, albo różyczka. Tak czy siak zdaj relację po wizycie!
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Napisane przez ola_ska Pokaż wiadomość
        madziu zobacz co ja dziś widziałam: http://www.tchibo.pl/Pomysly-na-najb...200000289.html prawie na samym dole strony po lewej, taki sam tylko tańszy
        Ja kupilam Julii tego psa - jest bardzo fajny!



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Skoczku hmm sama jestem ciekaw co lekarz powie

          Musze chyba się przenieść do przychodni która jest pod moim domem bo teraz to jeżdżę na drugi koniec miasta trochę mi daleko jak by nie było
          a teraz okres zimowy i szkoda mi dzieci tak ciągać

          Prośba niech któraś z was napisze cokolwiek do mnie na pw bo chyba coś mam z wiadomościami na priva ze nie mogę odbierać czy co ja nie wiem

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Specjalna dedykacja dla Eweliny: ja i moje słodkie krągłości w legginsach, czyli moja "kreacja" Andrzejkowa i na końcu moja córa po fryzjerze
            Kochana Ewelinko nawet Ci pokażę, jak mój tyłeczek zyskał z tych gatkach - jest superaśny, więc pokazuję Ci się tyłem
            Attached Files
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              P. S. Sorki za żółte skarpetki i brak makijażu
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ale mała fajna;-) no i kreacja ekstra;-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  hej kochane....


                  sorki, ze wczoraj już nie weszłam, ale przyszła kupela i planowałyśmy co i jak dokładnie zrobic z jutrzejszymi andrzejkami, no imprezka już zapięta na ostatni guzik, oby tylko Samuel przespał noc....

                  nocka za nami w całości przespana choć wg. mnie za krótka, bo junior stwierdził o 6 20, że jest wyspany i trzeba było wstać...po śnia daniu pojechaliśmy na zakupy i wymienić tłumik w aucie, bo chyba zapomniałam wam wczoraj napisać - pewnie z tej radości zdanego egzaminu, - wyobraźcie sobie jadę na ten egzamin i tak już cała w nerwach a tu jak wjechałam do Raciborza coś strzeliło i słyszę, że coś mi obciera w aucie więc na pobocze a tu tłumik wisi na 1 śrubie a reszta leżała na asfalcie...no nic zadzwoniłam do m. i przyjechał na szczęście zdążyłam na egzamin a m. urwał tylko to co wisiało do końca i tak wracałam do domu no nic w ten sposób znów nieplanowany wydatek na prawie 300zł...

                  dziś jeszcze w planach mam porządki bo od kiedy popołudnia spędzam po za domem to ciężko mi utrzymać w domu całkowitą czystość więc mam dziś troszkę do roboty a na 17 idziemy szykować salę na jutrzejszą imprezkę, bo pewnie od ostatniej imprezy nikt tam nie zaglądał...

                  u nas za oknem też słoneczko ale na termometrach tylko 4stopnie a w nocy było - 4

                  Madziu a jak tam ta "wysypka" u Edzi??

                  kurcze dzwonek do drzwi zaraz wrócę a jak nie dam rady to poóźniej wpadnę nie gniewajcie się....




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    No właśnie wysypka stoi w miejscu, nie przybyło nowych kropek, ale ten strupek na policzku zrobił się zaropiały, a kawałek dalej jest zaczerwienie, więc to wygląda tak, jakby tylko od tego policzka się rozrastało. Ale lekarka powiedziała, że akurat w tym miejscu wdała się infekcja i powinno udać się to podleczyć.
                    Na szczęście to ani nie ospa ani nie różyczka, ale wczoraj pisałam smska do ciężarnej siostry i chyba ją przestraszyłam tą ospą, bo dwa dni temu byliśmy u niej na kawie, a Edzia już była w kropki. Ale wiem na pewno, że ro nie jest zakaźne.
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      zrobiłam zdjęcie tych plamek Tymka
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        To chyba różyczka http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziec...9,1396243.html
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?p=1518750 tu jest nawet zdjęcie
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            A to jest ospa http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=177632

                            Trochę nie wyraźne są Twoje zdjęcia
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              A to są nasze kropki, brzydko strasznie wygląda ta na policzku, a ta druga to kropka na brzuchu, dokładnie taka sama jest na nodze i ramieniu.
                              Attached Files
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Cześć laseczki

                                Madzia PRZEKONAŁAŚ mnie ,mam już upatrzoną tunikę na allegro do leginsów ,zobaczymy, nie zaszkodzi spróbować co nie A jakie buciki do tego ubierasz??? Bo ja mam kupione te botki krótkie za kostkę ale nie wiem czy do takiego stroju to ja sobie kozaczków do kolan nie dokupię,hm.....

                                Mamo Tymka wysłałam ci wiadomość na Priv mam nadzieje że otrzymałaś. Co do tych plamek to jakoś na ospę mi to nie wyglada, Może to różyczka właśnie

                                Elu ale miałaś przygodę z autem ;/

                                Kuba właśnie zasnął,Mężuś w pracy ... na szczęście jutro już zaczyna się weekend,a do wyjazdu kochane moje zostało tylko 21 dni

                                Ide na allegro szukać kojca dla Kuby,.swój już podarł z boków i nie chce go zawiozić do Polski więc tego wyrzuce a kupie nowego który już bedzie czekał w PL




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X