Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    kolejna porcja
    Attached Files




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Póki co fotek na razie tyle,jak pozgrywam z telefonu powklejam reszte
      Attached Files




      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Cześć Kochane!
        Dzisiaj jestem bardzo zabiegana, bo sobie postanowiłam, że wysprzątam sobie pokoje, pomyję i pościeram, żeby jutro do sprzątania została tylko łazienka i korytarz. Do tego po powrocie z wakacji nadal jakoś nie mogę się częściowo rozpakować i dosprzątać, dopiero teraz udało mi się pościerać kurze i pomyć podłogi, bo przez tydzień albo mnie nie było w domu, albo spędzałam czas z m.
        A dzisiaj jeszcze jest w pracy, za dwie godziny wróci do domu i ucieszy się, bo nie dość, że upiekłam mu ciasto do kawy, to jeszcze zrobiłam zapiekankę makaronową na obiad.

        Wczoraj byliśmy nad wodą w Porębie od 11.30 do 18, jak tylko wróciłam do domu to byłam taka klapnięta od tego słonka i pływania, że nie miałam już siły do niczego.
        U nas dzisiaj duszno i parno, powietrze takie ciężkie i wilgotne - mogłaby być jakaś burza albo chociaż deszcz, żeby się nieco ochłodziło.

        Edzia zasnęła mi pół godziny temu, dzisiaj jest trochę marudna, z resztą w ogóle od naszego powrotu z wakacji zrobiła się taka marudna i pokazuje już swój charakterek! Rośnie mi chyba mała łobuziara.

        Olu pytałaś o te dzieci mojej siostry - to ona właśnie jest właścicielką dwuletniego prawie Jasia, w styczniu była znowu w ciąży, ale poroniła, a dzisiaj jest w 7 tygodniu ciąży. Mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko dobrze.

        Ok, ja lecę do pieca, bo zaraz muszę ciasto wyciągnąć!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          http://www.bebiko.com.pl/home/konkur...ia-konkursowa/ zagłosujcie na Tomusia klikając w serduszko pod Jego zdjęciem Dzięki!!!

          Ponadrabiam Was jak znajdę chwilkę.



          Głosowanie dopiero od 31.08 :/ wiec nieaktualne chwilowo
          Last edited by imagination; 23-07-2010, 14:06.



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Dziewczynki gdzie sie podziewacie?
            Kuba właśnie ma drzemke a ja siedzę i wcinam czekoladę zaraz idę sobie robić 3 już dziś kawkę,bo jakaś nietomna dziś chodzę, Kuba w nocy budził się jakieś 6-7 razy,zresztą większą część nocki tylko jęczał i stękał ale idą mu ząbki więc nic dziwnego piszecie o tych upałach, w polsce też na okrągło parno i duszno już oszaleć było mozna,a tu tak przyjemnie chłodno,wczoraj padało a dziś słonecznie i jakieś 22 stopnie czyli w miarę,nie za goraco i nie za zimno-w sam raz!

            myślałam że może znajdzie się tu któraś do poklikania zanim mój książe wstanie ale widze że nici z tego więc uciekam po kawuśkę, miłego dnia mamcie!




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              oj to dziś chyba taki dzionek, bo kuba też marudny...a nocki też mniej spokojne i też idą mu zębole, więc czekamy na lepszy czas

              Dziś ur. mojego teścia , wiec byliśmy po pierwszej drzemce, a potem kuba marudził i nie umiał zasnąć, w koncu padł o 16:30 w aucie i do teraz śpi!masakra, zaraz muszę go obudzić, bo wieczor i tak nam się skończy naszybciej o 22!a ja dalej bez energii...

              Ewelcia śliczne fotki, w koncu wczoraj już część widziałam na nk ale milutko się je ogląda, wiec dawaj dawaj!
              ja też coś muszę jeszcze powklejać, bo w sumie nie chwaliłam się po powrocie , ale to później bo lece budzić dziabonga!


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                ojojoj jakie tu przeciągi!
                nikt nic nie stuknął od mojej wizyty?!
                Kuba niechętnie się obudził (tzn został przez mamę obudzony ) i właśnie ładnie usnął.Oby na całą noc! (ale to raczej pobożne życzenia)


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  sprawdzę na jednym zdjeciu czy znów nie wleję fotek gigantów, jeśli tak się zdaży to sorki

                  [URL=http://img225.imageshack.us/


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    [URL=http://img225.imageshack.us


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009



                      Uploaded with ImageShack.us


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        no w końcu! sorki za błedy!
                        zaraz postaram się wiecej wkleić


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Dyzio marzyciel



                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Przepraszam za nieobecność, ale troszkę się w moim życiu pozmieniało(opowiem po urlopie) Dziś w nocy wyjeżdzam nad morze.
                            Pytałyście co u Bruncia, więc wszystko ok. Jest na lekach i nie choruje.
                            Zrobił sie z niego straszny kochany rozrabiaka, coraz więcej mówi i strasznie dużo rozumie. Ale rzeby nie było za kolorowo zaczęły się problemy ze zdrowiem mojej 6 letniej córeczki. Kiedyś wam pisałam że ma wiotkosć mieśni i stawów(jak była malutka lekarze powiedzieli że nie bedzie chodzić, a w tej chwili nie ma różnicy miedzy jej rówieśnikami jest poprostu troszkę słabsza. Ale coś mnie zaniepokoiło(zrobiła się słaba, i strasznie rozkojarzona) Byliśmy u lekarza na kontroli i tez to zauwrzył zlecił dodatkowe badania i wysłał nas do poradni genetycznej poniewaz podejrzewa pewną chorobę. Bylismy w tej poradni Wika miała robione badania(genetyka też zaniepokoiło to co sie dzieje z Wiktoria) i teraz czekamy na wyniki. choroba ma strasznie trudna nazwe, ale wiem na czym polega(człowiek sie cofa w rozwoju psychicznie i fizycznie) Diagnoza jest straszna, ale ja wiem że bedzie dobrze(czuje to).

                            Przpraszam że tylko o nas piszę, ale o czwartej wstaje i muszę się położyć.
                            Za dwa tygodnie wracam i obiecuje że bedę na bierząco sie odzywać.
                            Bardzo was serdecznie pozdrawiam.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Witajcie w ten pochmurny dzień.

                              Właśnie wróciłam ze spaceru, byłam się przewietrzyć z bratem i córką, mąż standardowo siedział w domu przed tv i oglądał z kolei Formułę 1.

                              Dzisiaj mam spadek formy, nie wiem czy to jakieś osłabienie organizmu czy też wina pogody, ale najchętniej przespałabym cały dzień. Teraz trochę pospacerowałam i mi trochę lepiej.

                              Mój biedny brat nudzi się u nas, bo nie ma u mnie takich rozrywek jak u niego na wsi, ale we wtorek jedzie do mojej siostry do Żor, a tam ma starych kolegów, więc będzie miał towarzystwo.

                              Edzia mi ostatnio strasznie marudzi i już chwilami nie mam do niej siły, nawet zaczęłam stosować kary w postaci włożenia jej do łóżeczka, jeśli np. nie słucha mnie i mimo moich uwag włącza i wyłącza tv, albo uderza zabawkami w dekoder. Och, co z niej rośnie!

                              Wiktoria dobrze, że z Brunciem już coraz lepiej, a za córeczkę trzymam mocno kciuki, żeby lepiej się czuła. Szczęśliwej drogi i dużo odpoczynku nad morzem Ci życzymy! :* Koniecznie odezwij się jak tylko wrócisz do domku.

                              Oluś zdjęcia bajkowe, poza tym ja jestem w szoku, że dodałaś zdjęcia na forum! I do tego tyle zdjęć

                              Ewelka Twoje zdjęcia również rewelka, widać, że pobyt w kraju dobrze Ci zrobił, bo aż promieniejesz! Kiedy następna wizyta w PL???
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Madziu kolejna wizyta w grudniu na święta,ale to dobrze bo przy takiej trasie człowiekowi odechciewa się zjeżdżać do Polski,teraz się tyle wybyczyliśmy i po korzystaliśmy z wakacji że te 4 i pół miesiąca spokojnie bez tęsknoty wysiedzimy

                                Wiktoriab
                                bardzo bardzo mocno będe trzymała kciuki za twoją córeczkę! Miło słyszeć że z Brunem wszystko dobrze i mam nadzieję że nie długo te same wieści obwieścisz tyle że w stosunku do swojej córeczki! Trzymaj się dzielnie,wszystko na pewno będzie dobrze!

                                A my dziś tapetowaliśmy pokój Kubusiowi, no i tu niespodzianka,zabrakło nam nie całych 2 rolek tapety za mało kupiliśmy i teraz bede musiała bratową prosić zeby mi w Castoramie zakupiła i wysłała tu do nas bo czekają jeszcze dwie ściany gołe, wywiesiłam firaneczki z kubusiem puchatkiem i zawiesiłam kule(żyrandiol) pokój wygląda ładnie i dziecinnie, miły i przytulny mimo że nie skończony to już mi się podoba,jeszcze na koniec mebelki powstawiam i będzie ok lece spac bo padam na twarz do jutra,odezwe sie pewnie okolo 10 mam nadzieje ze któraś już bedzie na forum,buziaki śpijcie dobrze




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X