Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Madzia tez bym sie wkórzyła na teściową ,dzięki bogu do mojej jak się mówi to dociera a twoja jednym uchem wpuszcza,drugim wypuszcza-jak to się mów

    Paula ja też ogarnięte mam to teraz można się byczyć Widać że tatko poświęca czas dla synka,oby tak już zostało(trzymam kciuki!)

    Aniu no nie wątpie że Agatka ma nie małą frajde z lataniach po kałużach ładne widoczki.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      paula ale tomus ma kolorowo nad lozeczkiem )


      Co myslicie apropo artykułu?? ja bym tą położną gołymi rękami zabiła jakby krzywde Kubusiowi zrobiła,biedne dziecko niedosc ze porodem wymeczone to jeszcze na zywca palca mu ucieli KATASTROFA




      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Madziu,no to pieknie teściowa sie zachowała nie ma co... Mam nadzieję, ze uda się wymienic rowerek na konia!
        Ewelka, przeczytalam ten artykuł i w szoku jestem! Biedna Malutka
        A kolorowo, fakt, Tomus ma... Nie chciałam by miał "lysą" ścianę, a Kubuś to zawsze takie miłe urozmaicenie dzieciecego kacika



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Kochane ja lecę pomyć korytarz. Jutro mam cały dzień zaplanowany na zakupy i pichcenie, ogólnie zaczynam przygotowania do imprezy, więc pewnie odezwę się dopiero wieczorkiem.

          Ewelka to straszne z tym maleństwem! Przez niedopatrzenie dziecko teraz bez palca będzie!
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ewelka co do artykułu to faktycznie tragedia ja to bym ją chyba ze skóry obdarła tak okaleczyć maleńkie dziecko. Może przeszczepiony paluszek sie przyjmie bo wiadomo u małych dzieci wszystko sie szybko rozwija, oby nie dostała jakiegoś zakażenia. Istna Masakra.

            Widzę, że Kubuś bardzo zadowolony z prezentów, no i ty masz chwilkę dla siebie.
            Fajnie, że wszystko wam się tak dobrze układa, oby tak dalej.

            Madziu co do teściowej to szkoda słów, oby udało albo chciało jej się go wymienić na tego konika.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Kuba wstal i sie ladnie bawi ja tym czasem skikam do lazienki bo tam tez czeka mnie male sprzątanko, do póżniej !!




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ewelka jasne ze nie o wszystkim mozna pisac, myslama tylko ze to cos co nadaje sie do pisania, super ze wszystko uklada sie po waszej mysli.
                Krzyn na kontroli wagowej jak zawsze wypadl marnie- 8260 ale chyba juz taka jego uroda. Zreszta z Ewelka ciagle w tej kwesti sa problemy i wszyscy na mnie patrz jak bym ja glodzila. Mam nadzieje ze Kubunio nie zlecial z wagi skoro tak marnie jadl.
                Aniu Agata jak Ewela mogla by caly dzien na deszczu siedziec, bo mzona wtedy kalosze wlozyc czasem nawet trudno jej wytluamczyc ze dzis jest slonko i kaloszki, peleryna i parasol zostaja w domu.
                Paula wszystko Wam sie ulozy
                Skoczku niezle z ta tesciowa; oby tylko ten rower dalo sie wymienic, bo dwa to przesada.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ja miałam pomyć podłogi, a przypomniało mi się, że wkrótce mamy Dzień Dziecka i trzeba prezent zamówić. http://www.allegro.pl/item1040231391...er_zabawa.html W zabawkach jest taki wybór, że sama już nie wiedziałam, co kupić i padło na tego interaktywnego pieska
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    wstawiam kilka fotek z wesela, tylko oczywiscie ja nie mam zadnego zdjecia, bo moj m nie pomyslal o tym zeby mnie uwiecznic
                    Attached Files


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      życzonka dla naszej forumowej księżniczki z okazji pierwszych ueodzin!!!

                      I zalegle życzonka imieninowe, dla Paulinki!

                      Ewelcia, super,tak ładnie się wam ułożyło, cokolwiek to jest to gratulujemy!!

                      Buczku, fajne fotki,szkoda że bez Ciebie Ewelcia to prawdziwa księżniczka!A Kezyń-przystojniacha!
                      a co do imprezki to może następnym razem

                      Aniu fajne foteczki z rodzinka!Agatka w kaloszach i z parasolką-super!

                      kochane muszę lecieć, zajrzę wieczorkiem to odpiszę reszcie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Ja mam już posprzątane. Edytka przewinięta i nakarmiona, teraz sobie łazi po pokojach z zabawkami. M. pojechał do serwisu klimatyzacji, bo trzeba jeszcze odgrzybić i przed chwilką mi dzwonił, że są jakieś znowu problemu z tym naszym autem, bo jakaś kontrolka się zapala i trzeba się temu przyjrzeć. Dobrze, że to dzisiaj wyszło, bo pierwsze plany były takie, że podjedziemy pod ten serwis jutro, jak mieliśmy jechać na zakupy. Bo to kwestia ponoć 20 min, a teraz to się wszystko przedłuża.

                        Ale pocieszam się tym, że moja Mamuśka przyjedzie na roczek, i nawet siostra się zdecydowała, że jednak przyjedzie. A mama się jeszcze zapowiedziała, że zostanie na noc, żeby się nami nacieszyć do niedzieli Cała happy jestem.
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Jako że dawno nie wklejałam zdjęć
                          Attached Files
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Buczku, widać, ze dzieciaki świetnie się bawiły. Aczkolwiek szkoda, ze nie możemy Ciebie zobaczyć. Ja zawsze proszę T czy kogoś o fotkę, inaczej tez bym nie miała

                            Madziu, ale Edytka jest sliczna z tymi kucykami Jeszcze raz gorące buziaki dla Niej :*

                            A ja sobie zrobiłam pastę jajeczną. Wczoraj cała poszła, a T sobie znowu zażyczył - jajcarz mój wiec trzeba "mężowi" dogodzic Mały oczywiście mi "pomagał", zagladał do garnka, chciał jajka wyjmować, aż w końcu dałam Mu pokrywkę i pałkę do ugniatania ziemniaków i troche miałam spokoju, choć i tak dochodził, bo spiacy. Uśpiłam Go i drzemie od 45 minut. Potem znów do 22 nie pójdzie spać...

                            A jak On juz pięknie potrafi stać Coraz częściej sam sie puszcza, klaszcze nawet czy je bez trzymania!
                            A oto dowód:
                            IMG_0975.JPG IMG_0983.JPG

                            dopiero teraz dojrzałam... Olu, dzięki za życzenia! :*
                            Last edited by imagination; 27-05-2010, 18:21.



                            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Hej Dziewczynki, co robicie? U nas pada deszcz, ale udało nam się wypić popołudniową kawkę na ogrodzie, Edytka się wybiegała, pograła z tatą w piłkę i teraz podejmuje próby zaśnięcia w łóżeczku, ale wydaje mi się, że chętnie by się jeszcze pobawiła.

                              M. siedzi przy konsoli, a ja właśnie wyszłam spod prysznica i teraz mi tak przyjemnie. Teściowa nie zamieniła rowerku, ten, który miał być dla naszej solenizantki wystawiła do sprzedania w księgarni, a małej dała kinder czekoladę i kopertę z pieniążkami. Już je rozdysponowałam - mała po weekendzie wzbogaci się o konika na biegunach: http://www.allegro.pl/item1044974615..._kon_film.html i domek, ten który zachwalał Oleńka http://www.allegro.pl/item1045425155...atis_20zl.html Już się nie mogę doczekać, kiedy przesyłki dojdą i jak mała zobaczy prezenciki, już teraz wiem, że będzie zachwycona.
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Madziu,świetny wybór !domek to idealna zabawka, bynajmniej nie dla tego ,że masz dziewczynkę, ale dla tego, że to bardzo rozwojowa zabawka.Kuba pokazuje wszystko:gdzie jest szop?(wystaje z komina), gdzie pływa kaczuszka?gdzie pan chrapie, piesek szczeka?etc...czysta rozkosz!
                                A co do konika to fajowy, bo wydaje dzieki i wogóle, ale kuba dostał osiołka na biegunach od chrzesnej na święta wielkanocne , takiego co ma koła od spodu i nie trzeba odmonowywać, tylko ma szybciutki system który pozawala na przejście na kółka migiem i dziecię ma jeździk.Do tego jest niziutki (owszem nie będziena tak długo jak Twój), ale kuba już dziś wsiada i zsiada sam i robi chusiu - chusiu bo jest w sam raz dla takich niewielkich postaci.Nie znalazłam na allegro teraz identycznego, ale działający na tej samej zasadzie słonika.Oto link http://allegro.pl/item1051389629_dwu...ach_gampi.html
                                polecam!pewnie jak dłużej poszukasz to możesz znaleźdz taniej bo Ania zapłaciła za naszego 130zł (no i ma 2 funkcje co się przydaje) .Mi zależało ,żeby koń (w naszym przypadku osiłek) był faktycznie dla roczniaka, bo te duże są exta ale dla większych dzieci (moim skromnym zdaniem of course)

                                Już sama nie wiem co jeszce miałam napisać i komu odpisać, nie gniewajcie się kochane, ale Kuba dziś mnie zajechał swoją aktywnościa
                                Miełam z nim jechać do koleżanki, ale ona coś jakaś nie zdecydowana, w dodatku dostał @ i nie była w formie, więc odpuściłam i poszliśmy do Ani i Zuzi.Nie wierzę własnym oczom (choć znam dziecię od pierwszych chil życia i widujemy się kilka razy w tyg),że ta moja chrześnica jest aż tak grzeczna!!!masakra!Ania kosiła trawę(ponad godzinę), ja w tym czasie biegałam po całym podwórku za małym a Zuzia...bawiła sie sama w wystawionym na dwór kojcu!A jak Ania skończyła to mała poszła spać!Bajka jak dla mnie!ja przy kubie jestem w sytanie zrobić drobnostki a większe rzeczy (jak prasowanie, czy coś w tym stylu)to tylko jak śpi!więc jak nie śpi to biegam za nim , a jak śpi to zasuwam, więc wieczorem padam na twarz!!!Skąd ludzie biorą te spokojne dzieci?hi hi!!??


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X