Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Hejka.
    Paula jak ty go wtargałaś na 3 piętro razem z wózkiem takiego śpiącego, ja to bym chyba w pół pękła a do słabych raczej nie należę. Ty to masz siłę, zresztą podobnie jak moja siorka ona to na czwarte piętro córcię tachała też o podobnej wadze i zakupy jeszcze
    No trzymam kciuki, żeby wczorajsza rozmowa nie poszła w nie pamięć tylko została wcielona w życie. Powodzenia, oby było z dnia na dzień lepiej.

    Buczku fajnie, że weselicho udane i że chłopaki się przez ten tydzień dobrze bawili.
    Ja to bym też poszła na takie wesele, ale jak na razie nie ma żadnego w planach dopiero na drugi rok 4 oby nie w jednym miesiącu
    A co do kuchni to masz rację, że już bliżej niż dalej, ale czekałam 5 lat to i nawet rok poczekam, bo nie wiem czy do końca roku to wszystko wykończymy na tip top bo m. raczej sam będzie wszystko robił tyle co mu mój brat i tato pomoże, ale to nic lepiej trochę poczekać a zaoszczędzić kupę kasy, bo firmy wykończeniowe nieźle kasują. Tym bardziej, że m. wszystko potrafi sam zrobić to po co komu kieszeń nabijać a nie wiadomo czy zrobi dokładnie a mój mężulo to trochę pedantyczny wszystko musi być dokładnie a nie tak na odp... dziel.

    Momo jednak czasem to co złe na dobre wychodzi tak jak u ciebie z tym prezentem, przynajmniej mieliście gościnkę i widzę, że udaną, a tak to zawsze czasu brakuje na spotkania.

    Madzia a próbowałaś tych tabletek na sen, skoro tak długo ci nie mija może to najlepsze rozwiązanie, bo po co się męczyć.
    Chyba, że ty faktycznie do czarownic należysz

    Muszę lecieć pa.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Aniu, sama siebe podziwiam Zakupy wtachalam pozniej, bo 30kg to bym nie dala rady. Ledwo zipalam po wejściu na gore, no ale nie chcialam Go budzic, bo tyle co usnal No sily to ja musze miec przy takim klocuszku



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Cześć kochane mamusie w dniu naszego święta wszystkiego najlepszego i żeby nasze małe potworki dały nam tego dnia dużo odpocząć
        Wiele póki co nie nastukam bo mały lata po pokoju i sobie zajęcia biedak znaleść nie może,znalazłam wczorra j w necie 2 zabawki dla kuby,jutro po nie jedziemy,do miasteczka obok. Dostanie identyczna co tu w linku: http://www.allegro.pl/item1038229237..._dinozaur.html i taką : http://www.allegro.pl/item1045601898...k_chodzik.html to w ramach prezentu urodzinowego,bo reszte to przywiezie dopiero z polski.
        U nas kolejny cieply dzien wiec pranie sie ładnie suszy, za pół godziny klade małego lulu wiec wiecej bede mogla postukac

        Paula ty to masz siły ja tak jak ania złamałabym się w pół zreszta nawet byłoby bez sensu mi sie przymierzać do zamairu wniesienia kuby na gore bo był nie dała rady!!Super ze jednak jedziecie, odetchniecie troche i zmienicie klimat a to najwazniejsze bo jak sie za dlugo w jednym miejscu przebywa to idzie obłędu dostać

        momo a ciebie do maluszków ciągnie? to moze spraw sobie takiego słodkiego bombelka bo Maciuś to już doroślak

        przepraszam ze wiecej nie odpisze ale kuba mi tu marudzi potwornie......

        A jak pogoda u was? mam nadzieje ze chociaz co u niektorych lato sie zrobilo




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Ewelka, extra te zabawki! Ten smok fajowy. My mamy żyrafe, do której wrzuca się te kulki i ona gra jakies melodyjki, a jak jest za duzo kulek to wypadaja dolem i tez jest melodia przy tym Tomuś jeszcze nie umie wrzucac kulek, woli sobie je turlac ALe zabawka mu sie podoba, jak sie nią z nim bawie. A hipcio - zajefajny!!!!!! Sprawiłabym takiego Tomciowi, ale kasy niestety brak na takie głupoty. Super! Kubuś na pewno będzie przeszczęśliwy!!!!!!

          U mnie słonecznie, ok.17 stopni, wiec bez rewelacji. Do tego wiaterek chłodny. Ale mimo to mozna wyjść na spacer, ważne, ze świeci piękne słońce i wreszcie nie pada. Kto wie jaka pogoda ma być na mazowszu w sobotę, a co najważniejsze, w długi weekend na śląsku?????

          A to ta zyrafa, co ma Tomuś. My mamy do niej te kulki sensoryczne, dostał je na Gwiazdkę, a żyrafę ostatnio od Chrzestnego :P
          http://www.allegro.pl/item1045402300...ocki_nowa.html
          Last edited by imagination; 26-05-2010, 14:00.



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Paula fajna ta zyrafa ja chcialam z polski przywiesc mu taką http://www.allegro.pl/item1041880741...wa_zyrafa.html no ale jak juz tego smoka tu dostanie to nie bede targac z polski tej zabawki bo to w sumie podobne i na tych samych zasadach wiec jedna taka mu wystarczy, z hipcia pewnie bedzie zadowolony, jutro porobie fotki z reakcja kuby to sie okaże
            Te zabawki to głównie po to bo chce zrekompensowac dziecku te urodzinki, powinien je miec w gronie rodzinki a nie tylko z nami wiec niech ma chociaz czym sie bawic do czasu wyjazdu (37 dni ) Urodziny wypadaja w piatek ale ze m ma na 2 zmiane to przekladamy je na sobote ,wtedy pojdziemy po torcik i razem spedzimy dzien bo tak to co to za urodziny tylko z mama?!

            Kuba zasnął ,mam chwilke wiec poświęce ja na przekąszenie czegoś bo jestem potwornie głodna,zaraz wracam mam nadzieje ze któraś jeszcze się pojawi i będzie co poklikać




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ewelka, tez fajna ta żyrafka
              A mnie wlasnie Tomus caluje po dloni Wzial sobie moja reke i caluje



              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                dziewczyny fajne te zabawki ja poczekam z zakupem jakis do dnia dziecka, zobacze co maciejka dostanie. juz wczoraj od dziadka tzn, tescia dostal plastikowy stolik i krzeselko na balkon, i teraz synus sobie siedzi przy stoliku i sie bawi.

                a wogole jaki mnie zaszczyt dzis kopnal, az nie moge wyjsc z podziwu. tescie wzieli maciusia na spacer, przychodza a tu maciu z kwiatkiem dla mnie, normanie tesciowa kupila mu kwiata zeby mi dal. mile bardzo chociaz synus zanim dal mi badylka to nim pozamiatal troszke podloge, i sie troszke polamala rozyczka, ale liczy sie sam gest tesciowej, no bo tesciu by chyba na t nie wpadl. no i jeszcze mi ciasto przywiozla a ja jej dalam zwykla bombonierke, coz...

                u nas tez slonecznie i cieplutko

                jak m wroci to jedziemy do babci na obiadek, tzn ja z maciusiem bo m jedzie zbieznosc ustawiac.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Dziewczyny czy możecie już polecić jakieś fajne pieluchomajtki?
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Ja siedzę przy popołudniowej kawce, Edzia wstała marudna po godzinnej drzemce, m. zaraz jedzie do mechanika zmienić jakiś filtr. Nudy u nas, pogoda kiepska, mokro i nieprzyjemnie. Siedzimy w domu, a mała dostaje kota.
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      U nas właśnie leje a kuba poszedł juz spac mam calusieńki wieczorek dla siebie zaraz lece smażyć sobie kiełbaski i zasiadam przed kompa




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Ok, chyba coś hucznie świętujecie ten Dzień Matki. To Wasz drugi, a mój, Ewelki i Aniaszki pierwszy w życiu. Wiecie jaką miałam niespodziankę z tej okazji?! Poszłam popołudniu przygotować kawkę dla siebie i m. Patrzę, a m. wchodzi z Edytką do kuchni, a mała trzymała w ręce kopertę ze śliczną kartką. W niej był własnoręczny podpis mojej córusi - taki jeden wielki bazgroł Tak się wzruszyłam, że się popłakałam. Nie spodziewałam się, że m. mnie tak miło zaskoczy!

                        Teraz popijamy sobie winko, Edytka stara się zasnąć, ja siedzę przy kompie, m. na konsoli i czekamy na kolację. Z okazji święta przygotowałam parówki zapiekane w cieście francuskim
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Gips zdjęty! wreszcie
                          Niestety żeby nie było tak super Po wizycie pojechaliśmy podpisać umowę ( ja ją miałam podpisać) w sprawie działki która sobie znaleźliśmy. No i przed bramą czekało z nami małżeństwo. I tak jakoś gadać zaczelismy i sie okazało że tez tą samą działkę chcą kupić. I tez zaliczkę dali. Facet wyszedł i jak zobaczył ze wszyscy są razem to aż go zamurowało. byliśmy tak wkurzeni ze nawet eni da sie powiedzieć i opisać. No i facet zrobił taka awanturę ze policje wezwie ze to oszust i wogole. Facet zadeklarował sie oddać kasę bo jak sie okazało to nie miał w zamiarze sprzedawać tej działki tylko znaleźć jak najwięcej ludzi nabrać ich i pościć kantem. Nawet nei wyobrażacie sobie jaka szczęśliwa byłam ze chociaż działkę będziemy mieć a z reszta poczekamy. A tu taki przekręt. Płakać mi sie chce. Nawet nei chcemy rodzicom nic mówić bo to miała być niespodzianka. Chcieliśmy ich w boże ciało zawieźć na działkę i oświadczyć ze jest nasza a tu takie coś. Nawet nie spodziewałam się że nam może sie coś takiego przytrafić tym bardziej ze umowa wstępną. Jestem zła, smutna i nie wiem co jeszcze

                          Skoczek ja kupuje pieluchomajtki z Pampersa i jestem zadowolona

                          aniasz dobrze ze mąż wszystko robi bo kupa kasy w kieszeni zostanie

                          momo no to synuś sie dzisiaj postarał, nie ważne ze kwiatek ledwo dożył ale był

                          Ewelka u nas dzisiaj cieplutko trochę

                          Chyba tylko tyle napisze bo nie mam ochoty pisać ide wyleżeć się w wannie i meliski sie napić bo z tych nerwów to nei usnę

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Agata to się nie mieści w głowie, że ciągle są tacy nieuczciwi ludzie! To straszne! Dobrze, że zdążyliście jeszcze zareagować, i wszystko dobrze się skończyło. Pewnie znajdziecie sobie jeszcze lepszą działkę. 3mam mocno kciuki, żebyście odzyskali szybko pieniążki. No i gratulacje dla mężka, że odzyskał rękę!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              jestem! w końcu!

                              Paula super, że oczyszczająca rozmowa nastąpiła i ze nie była monologiem, tylko że T też powiedzial co i jak i teraz oboje wiecie co robić by było lepiej!trzymamy wszystkie kciuki za was i waszą rodzinkę!!!

                              Delff, no niezły przekręt!masakra!dobrze ,że w pore spotkaliście tych ludzi bo inaczej obudziliście się z ręką w nocniku! i Madzia ma rację-znajdziecie lepszą!
                              ...ale rozumiem żal i rozgoryczenie sytuacją!
                              A imprezka się szykuje niezła, a ja nie mogę się doczekać, żę bedzie tyle ludu, bo od urodzin m w zeszłym roku (jak byłam jeszcze w ciązy) to u nas nie było, a teraz bedzie ogień !hi hi

                              Madziu nie wiem co Ci poradzić z tym niespaniem,ja też tak czasem mam ale samo i po paru dniach mija, wiec ciężko mi doradzać, ale tak sobie myślę, że wyrozumiałą masz wtym wszystkim córę ,że pozwala Ci się przespać nawet do 11...unas NIE MA TEKIEJ OBCJI, choćby nie wiem co!Kuby rekord w chorobie (raz, poza wczesnym niemowlęstwem)to 8:40 a jak zobaczyłąm zegarek to myślałam że go zacałuję ze szczęścia hi hi!!!
                              Ale wyobrażam sobie Twoją minę na widok zalanych płatków w opakowaniu zamiast w misce, ja kiedyś chciałam jakąś szmatę wrzucić do kosza na brudy a z roztargnienia wrzuciłam do ...wc (tuż obok a jednak robi różnicę)...

                              Buczku, dawaj foty z weselicha i wpadaj w piątek na grilla-daleko nie masz a reset Tobie też się należy!znajomi z Wro też będą więctransport Ci załatwię

                              Ewelcia ostro odlicza dni do upragnionej wizyty w PL i się nie dziwię!A tak w ogóle to skąd jesteś bo jakoś ne zakodowałam?!

                              Ja dziś za to cały dzień w mieście, a teraz popijam gingersa bo niestety m mnie pożucił na rzecz pokera! Za to ja byłąm wymienić bieliznę którą od niego dostałam i obkupiłam się w zarąbiste buciki!aż mi lepiej
                              W dodatku byłam wymienić bieliznę bo kupił majtki s a stanik 75C, więc śmiałm się ,że mąż pamięta mnie szuplejszą i z większym biustem, bo stanior wydawał się za duży, a tu niespodzianka!okazało się ,że pod biustem mam 70 a w biuście...D! wow!byłam w szoku!no jednak nie ma to jak fachowa pomoc w profesjonalnym sklepie z bielizną!
                              A do tego jak pokazałam się m w samej bieliźnie i nowych bucikach to zwariował oj dawno nie widziałm takiego ognia w jego oczach na wmój widok ...chyba wracam do formy


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Momo to teściowa nieźle dała radę! miły gest z jej strony! Jednak czasem się sprawdza

                                dobrej nocki kochane!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X