Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Jednak przelozylismy, ku ogromnej uciesze chrzestnej Tomcia, no i mojej, bo będzie wsjo skamerowane

    Tak, Buczku, od kilku dni jest na słoiczkach. Wczoraj pokosztował rybkę w jakimś sosiku - z bobovity.

    Lece odkurzać, bo mi Mały majstruje przy odkurzaczu



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      wiesz co Paula, moze to jest klucz do sukcesu nie mowie, ze masz caly czas kupowac sloje, bowiem ze sa drogie, ale moze zapisuj sobie, co i ile maly zjadl w ciagu dnia i pozniej latwiej Ci bedzie cos samej dla niego przygotowac. Dasz mu mniej wiecej podobna ilosc jedzenia zrobiona ze skladnikow jakie zostaly uzyte w gotowym sloiczku. Moze tez dostal mniej jedzenia i jego brzuszek lepiej to zniosl. Sprobuj zalozyc sobie taki zeszyt w ktorym bedziesz zapisywc to wszystko to tez przyda sie w rozmowie z lekarzem.


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Buczku, a wiesz... coś może w tym być. W sumie to wczoraj dostał mało jedzenia, to raz, a dwa jada częściej owoce, bo na drugie sniadanko i podwieczorek i to takie, które może, bo kuiłam mu "Misiowy Ogródek" i tam jest deserek owocowy. No i te słoiczki to swoją drogą, bo i porcje mniejsze i odpowiednie na taki mały brzuszek składniki Muszę wszystko przeanalizować i zmieniać z dnia na dzień dietę Tomusia
        A swoja drogą mógł to być ząbek... Jeszcze 3 w drodze...

        W sumie, to nawet lepiej, ze impreza w niedziele. W sobotę sobie jeszcze będę mogła posprzątać i zrobić wszystko na tip top, a nie tak na hura w sobote rano
        Trochę sprzątania jeszcze zostało, ale jakoś nie mam siły już. Najwyzej popoludniu, jak T wroci to zrobię resztę, teraz chcę trochę odpocząć.



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Nowy smoczek Edytki
          Attached Files
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Cześć.
            Jestem i ja, już po zakupach, byłam po farby i takie tam rzeczy bo m. by się w sobotę z zakupami i robotą nie wyrobił, więc rzeczy do pracy ma byle by nie padało.
            Madziu ja też nie palę, owszem kiedyś tam popalałam tak od niechcenie na imprezce lub tak chyba z głupoty, ale zanim zaszłam z Agatą w ciążę to już przestałam na dobre, póki jeszcze m. palił to raz na ruski rok zapaliłam jednego, a że m. nie pali już od 2 lat to ja nawet nie próbuję, żeby mu chęci nie robić pomimo, że mówi że go już nie ciągnie i nie przeszkadza jak ktoś pali to wolę nie i nawet nie jest mi to potrzebne.
            Madziu a co do chrzestnych to, chyba jacyś dziwni urodziny teścia stawiają ponad roczek Edytki przecież tu nawet nie ma się co namyślać, wiadomo, że roczek maleńkiej ważniejszy od któryś tam urodzin teścia, tak jak pisały dziewczyny jak się chce to można, ale kiedyś tego pożałują jak mała się spyta gdzie byli chrzestni na jej pierwszych urodzinkach, ach żadnych priorytetów ludzie nie mają. Sorki Madzia ale ja takich ludzi nie trawię, kogoś ty kochana wzięła na tych chrzestnych?
            No ładnie zleciało to 500 stronek.
            Ewelka fajne zdjątka, a włosy piękne kiedyś też takie miałam i nawet dłuższe i ścięłam bo osłabiły mi się strasznie przez tarczycę i leki, ale cóż teraz mam krótkie i też dobrze.
            Ja też kiedyś tak miałam że mogłam jeść co chciałam i ile chciałam a waga stała w miejscu 48kg. i ani rusz w żadną stronę i co te cholerne choróbska i leki potrafią zrobić...?
            Elu chętnie bym przyjechała ale niestety czasu brak.
            No niezła ta twoja teściowa co jak co ale moja co do zostawania z małymi to nie ma problemów, tylko nie lubi późno wieczorem z nimi zostawać tak do 22 to jest ok. a jak później mamy wrócić to wywozimy maluchy do moich rodziców.

            Lecę małemu obiadek zagrzać bo się bąbel obudził i za chwilę będzie krzyk, a spał 2 godziny, to teraz będzie szalał do 17-18.
            Wpadnę później.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Zapomniałam sie wczoraj pochwalić, że moje dziecię pije z niekapka, dosyć dawno temu jak pierwszy raz podałam mu picie to ciągnął i wypił pół kubka a potem w ogóle go nie chciał nawet do buzi wziąć i tak co jakiś czas próbowałam, aż tu wczoraj jak go Agacie zabrał to się przyssał i wytrąbił jej prawie całe picie.
              Ja miałam dla Agatki taki z Aventu z płaskim i miękkim bo gumowym dzióbkiem bo z innego nie chciała pić i już dowalony jest strasznie ten kubek ale Agata w nim pije tak dla wygłupów, bo tak to ze zwykłej szklanki pije, no i kupiłam dzisiaj nowy ale nie spojrzałam, że ten nie ma gumowej końcówki tylko plastikową a tej to nawet do buzi nie chce wziąć, muszę go albo wymienić albo kupić inny chyba że dostanę osobną wkładkę taką gumową, bo te środki można wymieniać.

              A co do pogody to u nas padało w nocy straszliwie a z rana w miarę ciepło pomimo, że słońce uciekło chyba do was bo u mnie to było ostatnio we wtorek.
              Ja mam takie wrażenie jak by był kwiecień a nie połowa maja, ja chce ciepło.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                A wy gdzie się pochowałyście.
                Ola ty nawet się nie waż przepraszać za swoje długie wypowiedzi, co byś my czytali. Pisz i Pisz ile tylko wlezie.
                No i spójrz na mnie od kiedy ja już ten monolog dzisiaj prowadzę ale to już koniec puki się któraś z was nie odezwie to ja też nic więcej nie napiszę.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Jak się Wam podoba moje dzieło?
                  14-05-09(2)2.JPG



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Dziewczynki, ja juz uciekam. Jutro pewnie nie uda mi się wejść, w weekend tym bardziej. Wszystkim Jubilatom duuużo zdrówka i usmiechu!
                    Kochane, miłego weekendu Wam życzę, udanych imprez urodzinowych i wzystkiego naj. A co najważniejsze - by pogoda nam dopisała

                    Pewnie zajrzę dopiero po niedzieli, więc PAAAA



                    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      dobry wieczor

                      ja dopiero teraz mam troszke czasu, m z lista na zakupach, ja w lozeczku pod kolderka okupuje net mlody dzis i wczoraj tylko drzemka 1h w ciagu dnia, a dzis juz przeszedl sam siebie bo padl przed 22, ciekawe czy przespi nocke, ale pewnie bedzie sie chcial w nocy tulic ten moj maly cycus,
                      u nas przygotowania do roczkowej imprezy w toku. co chwila sprawdzam pogode i niby ma byc pochmurno ale nie padac, oby- bo nie wiem co zrobie, chyba rozdam parasole na dzialce
                      dzis moje dziecko pierwszy raz zjadlo kawalek czekolady i tylko czekalam az go wyspie ale nic, zza to dostal takiego powera ze szok, oczoplasu o malo nie dostalam patrzac jak biega w ta i spowrotem.
                      wlasnie m dzwonil ze wszystko z kartki kupil i mam mu jakas kolacje robic. wiec zaraz wracam.

                      no i zapomnialam co mialam pisac...
                      odezwe sie jutro- miedzy robieniem salatek sprzataniem i bawieniem sie z maciusiem
                      Last edited by momo83; 13-05-2010, 22:47.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009












                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          No i co, więcej tu nikogo nie było poza Agatą???

                          Ja nie mam siły, rano krew mnie zalała i umieram w boleściach, zrobiłam o 6.30 mleko małej i była tak uprzejma, że pospałyśmy jeszcze do 10. A teraz zwijam się z bólu, więc lecę po Nospę
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Cześć.

                            Twoje pierwsze Wielkie Święto
                            Nasz Kubusiu uśmiechnięty
                            Zawsze wesół,
                            Pełen werwy,
                            Miłą minę masz bez przerwy,
                            Nasz maluszku ukochany,
                            Bądź nam zawsze tak wspaniały.
                            Najlepsze życzonka z okazji
                            Pierwszych Urodzinek
                            Sto lat i mnóstwa radości
                            Życzy Adaś z Agatką i ciocią.



                            W życie wesoło jak jaskółeczka wpłynęła rok temu mała łódeczka.
                            Na jej pokładzie Tomuś stoi, żagle napina, nic się nie boi.
                            I krzyczy ochoczo:
                            Niech moja mama o swego synka się nie boi!!!
                            ja mamo droga sobie poradzę, bo przecież zawsze ty przy mnie stoisz!
                            Dużo uśmiechu i radości,
                            Zbaw bez liku i szczęśliwości,
                            Życzy Adaś z Agatką i ciocią.



                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Agatko a jak tam u Was? Jak się mąż miewa?
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Madziu ja już tu zaglądałam i wzięłam się za składanie życzeń bo nie wiem czy potem zdążę.

                                A mnie krew zalała 3 dni temu więc dzisiaj już końcówka ale ja na szczęście przechodzę to prawie bezboleśnie, tylko pierwszy dzień bywa czasem gorszy.

                                Agatko skąd te uśmiech, czyż byś miała mężulka w domu czy to z innej okazji?

                                ale tu ostatnio pustki oby się dzisiaj poprawiła obecność, bo nie ma co czytać ani o czym podyskutować.
                                Kochane już 11 wstawać kochane.
                                A ja jadę teścia do domu przywieść pewnie mi zejdzie 3-4 godzinki więc do pisania zapraszam.
                                No to na razie pa zmykam się doprowadzić do porządku i jazda.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X