Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    No Misia to typowa baba, szpera po wszystkich szufladach i patrzy co na siebie może włożyć. Potem chodzi szczęśliwa po domu i wszyscy mają się zachwycać jej wyglądem.
    A broi za dwóch. Ja za chwilę zawał będę mieć. Michasia biega po domu, nie patrzy jak, ani gdzie leci, przewraca się, wstaje pod stołem i czasami trzyma się czegoś, odchyla się do tyłu i patrzy co jest za nią (ostatnio tak przy piekarniku stanęła i już przed oczami miałam jak te drzwiczki się otwierają a ona leci głową na płytki ) O tym, że krzyczy i wszyscy sąsiedzi ją słyszą to już nie wspomnę i kłóci się diabeł mały strasznie. Potwór mi rośnie straszny.
    Szczęście, że jak padnie mi koło 21 to do 8 śpi twardym snem

    Szukam spódniczki jeansowej na allegro dla Misi: http://allegro.pl/item990577260_earl...owa_86_92.html
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Witajcie Kochane!
      Ja właśnie zasiadłam na chwilkę z kawą i wietrzę pokoje, póki mała jest u Teścia.
      Wczoraj mieliśmy kiepski wieczór: Edzia migiem zasnęła, jeszcze przed 19 Popołudniu zrobiła się jakaś zasmarkana, więc pomyślałam, że pewnie gorzej się czuje, kąpiel przełożyliśmy na inny dzień, podaliśmy jej Panadol, oczyściliśmy siłą jej nos, wysmarowałam ją Pulmeksem i zasnęła po porcji mleka.
      Ale jakoś od tej 19 do 21 spała nie spokojnie, wierciła się, coś stękała, w końcu chwilę po dziewiątej obudziła się z płaczem, okazało się, że ma taki katar, że nie może oddychać noskiem, a jeszcze bardziej złościła się, bo bez kciuka w buzi nie zaśnie - a że oddychała przez usta nie potrafiła ssać. Kolejny raz wyczyściliśmy nosek, a chwilę po tym Edytka zaczęła bardzo płakać, wić nogami, sprawdzam brzuch, a tam on twardy jak kamień! W życiu jeszcze aż tak nie płakała ta moja córa! Zaraz zaczęły się masaże i aplikacje maści majerankowej. Bóle trwały godzinę, w między czasie puszczała bączki, a po wszystkim zorientowałam się, że jeszcze zrobiła kupkę - ale takiego małego twardego klocuszka...No i zastanawiam się o co cho... Bo nie zjadła nic nowego, więc kombinuję czy może za dużo w ciągu dnia zjadła i męczyły ją zaparcia, czy to Bebiko jej nie pasuje? (Chociaż używamy go od ponad miesiąca)

      Rano wstałam jakaś nie przytomna, niby Edzia odkąd zasnęła po 23 tak obudziła się po 7, ale ja wstałam jakaś taka... Niewyspana i lewą nogą. A na dodatek trzeba mi pokoje ogarnąć, bo wszędzie pełno ciuchów, a chciałam jeszcze w komodzie Edytki poprzeglądać ciuszki i odłożyć te, w których już nie chodzi. Mega lenia dzisiaj jeszcze mam.

      Atusiu sukienka bombowa, bo właśnie w formie bombki. W Wielkanoc widziałam dziewczynkę ok. 2 lata w takiej bombkowej spódniczce, z tym że nie z jeansu, ale bardzo się nią zachwycałam. My mamy kilka sztuk spódniczek z jeansu, ale za wkrótce trzeba będzie szukać sukienki na roczek.

      Delff, Paula, Aniaszku i Elu gdzie Wyście???

      A i zapomniałam się pochwalić: wczoraj Edytka zrobiła po raz pierwszy siku do nocnika...A potem kupkę na dywan - tak ją mój m. z Teściem pilnowali
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        http://www.allegro.pl/item985078880_...ki_6_12_m.html śliczna, nie?
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Dziewczyny, za dwa dni rocznica ślubu
          Macie jakieś plany? Bo ja chyba wypije sobie drinka z bratem
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ja kilka dni temu miałam taką akcje z Misią. Nie wiedziałam co jej jest, a darła się jakbym ją ze skóry obdzierała. Dałam jej czopka nurofen, i po 5 minutach zaczęła stękać. Posadziłam na nocnik, puszczała takie bąki, tak stękała, że myślałam, że cały nocnik będzie w kupie... A tam dwa bobki.
            Misia po Bebiko miała toksycznie śmierdzące kupy i zmieniłam na NAN. I po NANie jest ok.
            Sukienka super, tylko jak dla mnie chyba za ciemny kolor.
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Dziewczynki czy jesteście w stanie wytłumaczyć mi jak to jest z tą marką ciuchów dla dzieciaków - Next? Czy to coś co produkują dla marketów czy jak? Bo sama mam pełno, bardzo sobie je chwalę, ale ja już je kupiłam po znajomej i nie wiem gdzie w przyszłości szukać ubranek tej firmy.
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Cześć dziewczyny !

                Czekam właśnie na drugą już dziś kawusie, Mały właśnie zasnął więc w końcu mogę odpocząć bo od kąt wstałam to sprzątanie,prasowanie,gotowanie + zajmowanie się małym rzecz jasna. Za oknem szarówa,spacer pewnie odłożymy na później , mały dziś nie polata po parku tak jak to wczoraj i przedwczoraj było.
                Nocka jako taka,mały przebudzał się dwa razy i ciężko było mu usnąć ,chyba za gorąco w pokoju było.
                Olu co do choroby to mnie chyba też coś bierze, zaraz muszę Gripex zażyć może mnie nie rozłoży. Co do smoka to powiem tak.. to chyba ja częściej daje małemu smoka w ciągu dnia niż on tego potrzebuje, on w dzień się go w ogóle nie domaga,chodzi tylko o spanie bo bez smoka nie da rady, no chyba że jest chory i ma katar, a w ciągu dnia to ja mu daje z własnej woli ponieważ chodzi i mi paprochy zjada,albo gryzie to co nie powinien, i dzięki temu że ma zajętą smoczkiem buźkę nie robi takich rzeczy, na dworze tak samo,jak jest w wózku to nie ma przeważnie smoka,ale jak go puszczamy i biga po trawie to wole mu dać żeby mi bóg wie czego nie zjadł, bo wiadomo to ułamki sekundy i nie zawsze zdążę bądź zauważę co on tam do buzi wkłada.
                Co do wstawania ,to Kuba w dalszym ciągu samodzielnie nie wstaje, podpiera się na rękach i tyłek do góry i na tym się kończy,ale za to chodzi perfekcyjniei tak jak Misia wszędzie chce chodzić sam,absolutnie za rękę.
                Skoczku bardzo możliwe że te bóle brzuszka to po mleczku, spróbuj kupić inne i zobaczysz jaka reakcja będzie po innym mleczku, ja akurat jak NAN kupowałam to Kuba miał zielone kupy i nie załatwiał się tak często jak powinien, dopiero po BEBIKO było dobrze. Ja póki co dzięki bogu jeszcze nigdy z Kubą nie miałam takich akcji




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Madziu ja ci nie pomogę bo ja owszem ciuszki tej firmy mam,bo to świetna firma i ciuszki bardzo dobrej jakości ale ja przeważnie zamawiam ciuszki dla małego z allegro,albo tu kupuje a tu tej firmy nie widziałam jeszcze w żadnym sklepie




                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    No widzisz Atusia, to mi daje do myślenia, bo my też używamy Bebiko i chyba też zmienimy na Nan. Chyba też jest dostępny w Bierdronce???

                    A właśnie, rocznica...Nie mamy żadnych specjalnych planów, może uda nam się wyjść gdzieś na kolację, chociaż nie wiem, bo ostatnio jak w piątek chcieliśmy wyjść do kina na seans o 18.45, to teściowa powiedziała, że mamy wybrać jakiś wcześniejszy film, bo ona sobie nie poradzi z kąpielą i usypianiem - bo co będzie, jak Edytka będzie płakać?! To ja już nie wiem, jak ona wychowała dwójkę własnych dzieci... Widzicie same, niby kupa ludzi w domu, ale za bardzo nie mogę na nich polegać.
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Skoczek NEXT to chyba z UK jest. Jedyny w Polsce sklep NEXT jest w Złotych Tarasach. Ale są sklepy, w których możesz zamawiać przez internet z dostawą do Polski. Tak przynajmniej znalazłam w google.

                      A ja pozwolę ssać smoka do roku, potem go schowam i nie będzie smoka. I tak Misia ma go tylko do zaśnięcia. Ale powoli zaczniemy to zmieniać. A jak jesteśmy na spacerku to Misia już nie zbiera paprochów, jedynie kijki. Ale my wychodzimy z piłką, wózkiem lub psem. Misia jest zajęta zabawą i nie w głowie jej zbierania śmieci
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Nan jest w biedronce. Chociaż ostanio jak szukałam to był tylko NAN 1, NAN2 i NANy z "R"...
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          witam kochane mamuśki...
                          skoczku jestem tylko nie mogę teraz pisać tylko poczytałam wpadnę później i wam opowię...




                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            [B]Elu/B] to ja czekam, aż napiszesz, mam nadzieję, że u Was już wszystko ok, bo jakoś to zabrzmiało...
                            [B]Atuś/B] a jakiego Nan Ty używasz???
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Skoczku NeXT to angielskie sklepy, ciuszki mają rewelacyjne, Kuzynka mi dużo wysyła z Irlandii bo tam tez je mają ,ponadto dużo ludzi na allegro sprzedaje te ciuchy. To tak jakbyś u nas zakupy dla dzieci robiła w Zarze to u nich to jest NEXT. Tylko wiadomo w promocjach to za grosze się tam ciuchy sprzedaje

                              http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn

                              Później poodopisuje reszcie bo nie mam chwilki na spokojne odpisanie każdemu

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Buczku atusia Ola gratulacje postępów

                                Buczku no ten twój mąż to chyba nie zdaje sobie sprawy jaka ułatwił ci zadanie, niektórzy to naprawdę ze smokiem sobie poradzić nie mogą

                                Atusia Blanka nada na słowo mam się śmieje, ale jak mówi jej się idź do mamy to zasuwa i się na mnie wspina żeby się przytulic. My mamy rocznice we wrześniu. A nóz mąż ci suprise zrobi i przyjedzie?!

                                Ja to mam dla małej mnóstwo spódniczek i nawet 2 bombki ale ta Atuśki jest śliczna i być może się tez skusze na kolejna, mimo tego ze szafka małej pęka w szwach

                                Skoczku gratulacje pierwszych siuśków. Rozumiem że puszczasz małą już bez pampka

                                A co do bebiko to mój m. kiedyś się pomylił i kupił mi Bebiko wiec musiał zużyć i to jedna wielka porażka zresztą na innym wątku czytałam ze u ich pociech te problemy z Bebiko były. Odkąd mała nie je cyca kupuje NAN 3 i wszystko gra.

                                Ewelka i Olu wyleźcie się o ile się da i wypoćcie przy mężu i wyzdrowienie murowane

                                Ale ruszyło rano forum A przez ostatnie dni a raczej tygodnie dosyć ze mało dziewczyn się pokazywało to jeszcze jakieś pustki, no chyba ze to tylko ja tak odczuwałam. A teraz Buczek i ola powróciły. Co prawda zaginęła aniasz i imagination nie wspominając już o agis momo i paru innym mało aktywnym a byc może czytającym.

                                Misiulka Martaula Rsawicka Myszka1710 Wiktoriab Aspargin co was? Chyba wszystkie przywołałam. Byc może się wkręcić nie możeice albo czasu nie macie ale odezwać co u was jak tam dzieciaki i ich postępy

                                Chyba wszystkie wywołałam!!!!

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X