Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Skoczku bardzo nie cieszy, że przydała ci się moja praktyka, co do karmienia, no fajnie, ze Edzia tak nocki spokojnie zaczęła przesypiać.
    Najlepszego Dla Edytki Dużo Słoneczka nasza Śmieszko.Duże całuski od brygady A.A.A.

    Delff ja też chętnie wpadła bym na takę kolacyjkę aż mi chęci narobiłaś na coś dobrego.
    Życzę udanej imprezki.

    Ewelka z tym obcinaniem to różnie bywa jak sama przycinałam mu grzywkę czy włoski nad uszami właśnie to nikt nie mógł go trzymać za główkę bo bym nic nie zrobiła i tak samo było u fryzjera znajoma obcinała tam gdzie akurat się patrzał i latała w koło za nim i był bardzo grzeczny.
    Ale ta znajoma mówiła, że niektóre dzieci to nawet jak zobaczą, że włos spadł czy załaskocze ich w nos to tak wrzeszczą, dosłownie się drą, jak by je ze skóry obdzierała a ona jest na prawdę delikatna zagaduje rozśmiesza i w ogóle robi co może.
    Więc z tym obcinaniem różnie bywa.

    U nas dzisiaj okropna pogoda i w sumie nic nie zrobiłam co sobie zaplanowałam bo cała praca zaplanowana była na dworze i wielka du...a ale za to w domu uporządkowałam zaległe rzeczy.
    Min. wyczyściłam wózek głęboki bo chcę go sprzedać.
    Wstawiam obiecane zdjęcie Adasia po wizycie u fryzjera dużej różnicy na zdjęciu pewnie nie widać ale na "żywo" to nie mogę sie do niego przyzwyczaić wygląda tak dorośle i ma taką fajniutka główeczkę tylko cmokać mła.
    Attached Files
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Wszystkiego najlepszego dla Edytki!!!!!!

      Wiem że dawno do was nie pisałam, ale jak zwykle chorowaliśmy i zbytnio nie miałam możliwości. w tej chwili jestem na etapie szukania dobrego gastrologa który zdiagnozuje Bruna( nadal nie przybiera na wadze, a alergia się nasiliła).
      Ale mam też dobre wieści: Bruno jak tylko skończył 10 miesięcy strasznie dużo zaczoł rozumieć
      - pokazuje gdzie włosy ucho
      -robi haho
      -pokazuje jakie dobre, niu niu, papa
      - wkłada do pudełka te nieszczęsne klocki itp
      14 Kwietnia mamy tą wizytę u neurologa, ale myślę że to formalność, choc nadal Bruno nic nie mówi.

      Adaś ale przystojniak z Ciebie

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        moje kochane u nas na zegarku właśnie wybiła 1:15 więc za 45 min. przestawiamy zegarki...właśnie pożegnałam ostatnich gości z imprezki urodzinowej m. spędziliśmy przyjemny wieczór choć ni obyło się bez nieprzyjemności...i znowu wkurzyłam się na teściową, wyobraźcie sobie że moja mamusia przyjechała o 17:30 i przyjechała też moja bratowa z dziećmi (brat jeszcze był w pracy) a moja "kochana" teściowa zjawiła się u nas na górze dopiero ok. godz. 20 byli już wszyscy goście zjadła kolację i poszła do siebie nawet nie porozmawiała z moją mamą, na szczęście mój teść posiedział z nami i rozmawiał z moimi rodzicami...

        ale od początku nie dość że miałam tyle szykowania do imprezy to jeszcze Samkowi idą 3 zęby na raz i był ostatnie trzy dni strasznie nie znośny a do tego szykowanie do imprezy i na domiar złego dziś dostałam okres i wszystko mnie bolało więc myślałam że nigdy się nie wyrobię do przyjścia gości ale na szczęście jakoś się udało...do tego moja psiapsióła nie mogła przyjechać bo jej synek zachorował i nie miała go z kim zostawić więc wpadnie dopiero jutro (dziś) na kawkę...i powiem wam szczerze że przez ten @ mam wszystkiego dość i jestem padnięta....

        delff gratuluję obrony i mam nadzieję że "nawet" z tej 4 jesteś dumna!!!

        aniaszku Adaś śliczny po wizycie u fryzjera, ja to sama ostatnio obcinałam mojego przystojniaka i nawet był grzeczny i się nie wiercił...

        wiktoriab życzę zdrówka dla Bruna, a co do postępów to gratki, a reszta przyjdzie z czasem,mój Samek też dopiero ostatnio zaczął robić papa i pokazywać jaki jestem duży, no i zaczął podawać rzeczy np. jak mu powiem "daj mamusi smoczka" to mi go przyniesie więc jestem dumna z niego!!!

        Skoczku STO LAT DLA EDYTKI!!!życzy Samek z mamusią...

        wszystkiego najlepszego
        …… ( ……( …… (
        …………… () --- () --- () --- ()
        …………… || -— || — || — ||
        ………… .{*~*~*~*~*~*~*}
        ………@@@@@@@@@@@@@
        …… { ~*~*~*~********~*~*~*~ }
        … . @@@@@@@@@@@@@@@
        … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*}
        …{ *~*~ Z OKAZJI MIESIĘCZNICY~* }
        …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
        …@@@@@@@@@@@@@@@@@
        ……………… … )---------(
        ………… ____ ,-----------, ___
        …… … /_________________\

        buczku mam nadzieję że ty i Twoja rodzinka szybko powrócicie do zdrówka ( a tym samym do nas) i będziemy się razem cieszyć z postępów naszych pociech...

        Ewelak jako że już mamy niedzielę więc życzę STO LAT!! dla Kubusia i kolejnych postępów...życzy ciocia Ela z Samkiem

        wszystkiego najlepszego
        …… ( ……( …… (
        …………… () --- () --- () --- ()
        …………… || -— || — || — ||
        ………… .{*~*~*~*~*~*~*}
        ………@@@@@@@@@@@@@
        …… { ~*~*~*~********~*~*~*~ }
        … . @@@@@@@@@@@@@@@
        … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*}
        …{ *~*~ Z OKAZJI MIESIĘCZNICY~* }
        …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
        …@@@@@@@@@@@@@@@@@
        ……………… … )---------(
        ………… ____ ,-----------, ___
        …… … /_________________\

        u nas też od 2 dni jest niby ciepło ale strasznie wieje wiec spacerki skrócone, a co do lasów to w pobliżu też brak, ale namawiam m. do wyjazdu kawałek dalej do lasku żeby pospacerować i na szczęście jemu ten pomysł też się podoba!!!

        moje kochane mamusie życzę wam udanego wekendu i do zobaczenia ( usłyszenia) w poniedziałek, bo nie wiem czy dam radę "dziś" jeszcze do was zajrzeć....




        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          no to się rozpisałam mam nadzieję że będziecie miały ochotę to czytać

          spokojnej nocki!!!




          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            witam mamusie...

            widzę że tu iście wekendowa cisza...ale myślę że jutro znów będzie tu ruch i przy okazji będzie co poczytać...

            ja pomimo tego że nie spałam za dużo tej nocy to nie jestem zmęczona, domek już doprowadziłam do ładu po wczorajszej imprezce m. odpoczywa na kanapie a młody śpi....

            no to uciekam bo nie będę tu prowadzić kolejnego monologu

            MIŁEJ NIEDZIELI!!!




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Witajcie !!!

              Ja po malej przerwie, ale byłam w pracy i robiłam wielkie porządki wioseno-świąteczne, jestem już na bieżąco, ale już się potracił troszkę wszystkich informacjach

              Buziaki dla solenizantów od Kajtusia i cioci Agi !!!

              Delff gratulacje z okazji 4 i fajnie, że masz to już za sobą.

              Buczki kochany ja już nie wiem jak Was pocieszyć, ale u was to już musi być lepiej z tym zdrowiem. Mam nadzieje, że z tobą wszystko oki i odezwiesz się. Przysyłam buziaki

              Mamosamuela fajnie, że imprezka się udała, a teściową się nie przejmuj, one to tak nieraz muszą coś nabroić

              Aniu synuś wygląda ślicznie w nowej fryzurce, ja widzę różnice.

              Cieszę się bardzo, że Bruno robi postępy i na pewno wszystko jest dobrze

              Ja dziewczyny padam, wczoraj sprzedałam popołudniu małego dziadkom, a ja myła okienka, a z rana sprzątał z mały, ale miał radochę jak mi z firankami uciekał. Wczoraj czuła się oki, ale dziś dostałam @ i jestem tak padnięta, że pół dnia przeleżałam, istna masakra. Ach mały miał mały stan zapalny siusika, ale się strachu najadłm, na szczęście już wszystko oki.
              Olu u mnie też są problemy z m, ale mam nadzieje, że jakoś się ułoży, ale jakoś już za długo się to wszystko ciągnie i niby już wszystko jest oki, a i tak jesteśmy daleko od siebie. Sama już nie wiem

              buziaki i spokojnej nocki, ja jutro w pracy, ale mam nadzieję, że się odezwę w wtorek lub środę.
              Kajtuś 56 cm 3700 g

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Cześć kochane.
                Ja dzisiaj tak o świcie bo m. poszedł do pracy dzieciaczki śpią a ja na razie jestem wyspana i co tu robić - NUDY ale może jeszcze z pół godzinki i włączy mi się spanie. Na razie przeglądam neta w łóżku bo co innego można robić o tej porze.
                Wiktoriab fajnie, że pomimo problemów ze zdrówkiem, są od was i dobre nowiny. Widzę, że Bruno robi już dużo nowych rzeczy i jest tak jak większość z nas mówiła każde dziecko ma swój czas na robienie danej rzeczy i czasem też trzeba odpuścić i nie brać do siebie wszystkiego co mówią lekarze, bo widać, że przesadzają po prostu czasem.
                Życzę dużo zdrówka i żebyś znalazła jakiegoś porządnego gastrologa a to pewnie też nie będzie łatwe.
                Mamo Samuela ty kochana pisz ile wlezie przynajmniej jak tu wczoraj weszłam to miałam co poczytać, bo wiadomo jak to przy weekendzie bywa zawsze pustki, ale to normalne.
                Fajnie, że imprezka się udała, a teściową się nie przejmuj twoi rodzice na pewno bawili się dobrze i bez jej towarzystwa.
                Ciekawi mnie tylko jak to jest z tymi teściowymi czemu tylko jedna na 10 np. jest normalna a reszta zawsze jakieś numery wywija, za miast się cieszyć, że syn założył rodzinę i nie jest sam albo, że nie siedzi jej już na głowie to wiecznie mają jakieś problemy zawsze coś sobie znajdą.
                Agia widzę, że prace przedświąteczne i u ciebie idą pełna parą.
                Dobrze, że już siusiak Kajtusia wrócił do normy i nic mu się więcej nie dzieje.
                Mam nadzieję, że z wiosną i cieplejszą porą i u was w związku się ociepli. Najlepszego i zaglądaj do nas częściej to nie będziesz miała wielkich zaległości.

                Buczku mam nadzieję, że już niedługo do nas wrócisz, i że wszystko będzie ok., że znajdą przyczynę co ci tak dokucza no i że dzieciaczki w końcu na dobre wyzdrowieją. Szkoda, że nie ma u mnie miejsca w domu bo chętnie bym cię zaprosiła do mnie, fakt nie mieszkam nad samym morzem ale klimat zdecydowanie inny, no a 40 kilometrów od czasu do czasu mogła byś przejechać się nad same może. No ale tak to już jest niektórych rzeczy nie przeskoczę i wszystko zostaje na dobrych chęciach.
                U nas weekendzik całkiem znośnie w sobotę byliśmy u znajomych i wróciliśmy dopiero po 1 a wczoraj mój tatko miał urodzinki więc pojechaliśmy na kawkę, wieczorem wpadł nasz przyjaciel ze swoją dziewczyną i z tego co się dowiedzieliśmy to pewnie za rok będzie ślub już 3 zaplanowany na następny rok ale u nas to norma rok przerwy i 3-4 wesela w jedno lato.
                A Adasiowi w końcu zaczęły dalej wybijać się dolne dwójeczki od jakiś 3 tygodni był całkowity spokój z ząbkami, aż do wczoraj ma rozpulchnione i czerwone dziąsełka ale może i dobrze będzie miał to z głowy.
                Dobra zostawiam ciuteczkę do poczytania i zmykam.

                Dobra kochane ja jeszcze pooglądam telewizję i może przy tym zasnę bo ja tak mam, że telewizor to dla mnie najlepszy usypiacz.
                Do rańca mam nadzieję, że ktoś będzie czekał na nie z kawką a jak nie, to ja na kogoś zaczekam.
                Pa
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  mamasamuelazachowanie teściowej świadczy o niej więc nie przejmuj się, ważne że impreza udana

                  aniasz8206 to co napisałaś o teściowych to racja bo większość osób które znam to narzekają Ale ty ranny ptaszek. Ja to bym nie potrafiła się obudzić tak wcześnie żeby nawet m. wyszykować,. Zresztą wychodzi po 7 a ja i tak nie jestem w stanie wstać

                  agis82 synek mojej przyjaciółki miał zum i to bardzo niefajna sprawa Ale dobrze że już mu przeszło

                  wiktoriab a sprawdzałaś czy Bruna przypadkiem na gluten nie jest uczulony?! Każde dziecko rozwija się w swoim czasie wiec niepotrzebnie się martwiłaś . Moja dużo rzeczy później robi, ale z niektórymi wyprzedza. Różnie to bywa tym bardziej że urodziła sie miesiąc wcześniej.

                  Weekend u nas bardzo udany i wyspany. W sobotę mieliśmy imprezkę. Oczywiście ze znajomymi opijałam swój mały tytulik . Moje dziecko w niedziele wstało po 7 ( już nowego czasu) wiec dała sie mamie nawet wyspać te kilka godzin, bo normalnie to godzinę wcześniej sie budziła. Wczoraj były poprawiny soboty ale już przy grillu. A dzisiaj z mała w łóżku leżałam do 8.30. SZOK normalnie ona tyle nei wytrzymuje

                  Dzisiaj u nas pięknie świeci słoneczno wiec po drzemce wyjdziemy na spacerek. A zapomniałam wczoraj byliśmy z Blanka w kościele poświecić palemkę. Zrobiłam jej taką miniaturową. Cała msze trzymała ją w rączce i nie chciał oddać. Jej pierwsza palemka. Chyba ją ususzę na pamiątkę.

                  Co do sprzątania to zostały mi szafki, popranie firanek i odkurzenie ale chyba zrobię to w połowie tygodnia dopiero Totalnie mi sie nei chce tym bardziej że tak ładnie na dworze.

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    ewelka Spóźnione życzenia dla Kubusia


                    Ania właśnie zauważyłam zdjęcie Adasia. Ja tam widzę różnice patrząc na te poprzednie jego zdjęcia

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Cześć Kochane!

                      Ja dzisiaj nie mam weny do niczego, wpadłam się tylko przywitać.
                      Wczoraj pokłóciłam się z m. w łóżku. Poszło o wszystko! Zaczęło się od tematu świąt, a skończyło się na Edzi... Porażka! Zasnąć nie mogłam przez to wszystko, a wstałam z takim poczuciem, jakby przed chwilą czołg po mnie przejechał.

                      Teraz piję kawkę i muszę się czymś zająć (prasowanie), żeby już o tym nie myśleć.

                      Agis fajnie, że się odezwałaś! Częściej proszę!
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Skoczku nie przejmuj się. Napewno dzisiaj przyjdzie z pracy i się pogodzicie

                        Zobaczcie co znalazłam. Myślałam ogólnie nad kupieniem fotelika na rower na roczek]
                        https://ssl.allegro.pl/item975313342...er_nowosc.html
                        Last edited by delff; 29-03-2010, 11:07.

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Delff widzę, że Wy też jesteście rowerową rodzinką! My też dużo jeździliśmy, ale od czasów zajścia w ciąże nie siedziałam na rowerze! W tamtym tygodniu jeszcze m. odkręcił z mojego pedał, bo jego pękł i musiał zamienić.

                          My kupujemy fotelik dopiero za miesiąc. Ale też już za takowymi się rozglądam
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Skoczek Ten jest fajny bo dziecko masz przed sobą a te zwykłe to dziecka nie widzisz i nie wiesz co ono z tyłu robi. Fakt trochę kosztuję ale chyba szybciej nad nim pomyśle

                            Ja na rowerze tez nie siedziałam odkąd zaszłam w ciążę, ale na koniach jeszcze jeździłam ale tylko w ramach hippoterapii, bo szybsze jeżdżenie jest niewskazane ze względu na wstrząsy

                            Coś reszta zaginęła

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              dzieńdoberek

                              U nas dziś piękne słońce za oknem i ciepełko, iście wiosenna pogoda, może na spacerek się później wybierzemy , M zaraz do pracy ucieka a ja znów ten tydzień sama w domciu z małym ,ale czekam do soboty , bo w sobotę jedziemy z M i Kuba do LYON do takiego ogromnego parku który jest przedzielony jeziorkiem, po jednej stronie woda, kwiatki, ławeczki i mnóstwo do zwiedzania a po drugiej pełno zwierzaków łącznie ze słoniami i zebrami myślę że mały będzie zachwycony!!!

                              Skoczku nie przejmuj się , u mnie też bywają takie ostre kłótnie , dopiero jak się z tym oboje prześpimy dochodzimy do wniosku że trzeba się pogodzić bo nie odzywanie się do siebie i fochy nie mają tu najmniejszego sensu, BĘDZIE DOBRZE głowa do góry

                              Delff fajny ten fotelik na rower, ja to za bardzo nie przepadam za jazdą na rowerze, tzn jeździć jeździłam ale to było dawno a teraz to raczej się nie zdarza,ale za to mój M bardzo lubi on w ogóle do sportu to chętny ,czego nie można powiedzieć o mnie mi się nigdy nie chce.

                              MamaSamuela na szczęście ja mam kochaną teściową, rzadko kto to może powiedzieć o swojej- to prawda dlatego ja nigdy czegoś takiego nie doznałam,ale uważam że tak jak to dziewczyny piszą powinnaś to olać bo to o niej świadczy i ważne że imprezka udana, reszta się nie liczy!!

                              Kubuś dziękuje wszystkim ciociom za życzenia




                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                A co do nocek to u nas dziś bardzo dziwna, nigdy jeszcze tak nie mieliśmy jak tej nocy, wyobraźcie sobie że Kuba całą noc płakał zasypiał na kilka chwil i w ryk, jak nie ryk to na okrągło jęczał, wiem na pewno że to za sprawą zębów bo idą mu dwójki górne (oczne jak się nie myle) a podobno te i trójki są najgorsze




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X