Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    buczku delff zaproszenia wysłane




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ewelka ja już też wysłałam namiary na priva




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Kuba lulka, jakiś taki marudny pod wieczór był mam nadzieję ze nie żadna choroba bo dopiero co doleczyliśmy katar.
        Ja pouzupełniałam pamiętnik , i zaraz chyba mykam przed TV dusić komara wczoraj spałam na kanapie w salonie do 4 rano , dopiero m mnie obudził i ściągnął do wyrka, ja tam wole kimnąć się spokojnie w salonie bo jak kłade się o 21,22 do pokoju do łóżka to zaraz mały mnie wyczówa i zaczyna się wiercenie,stękanie a w efekcie muszę go do siebie przenosić, a wiadomo wygodniej spać samej, jeszcze tym bardziej że kuba nie spi na swoejej pościeli tylko chce spać ze mną na jednej poduszce, co faktycznie wygląda tak że zabiera mi cała a ja tak się nie wysypiam, do tego w nocy sie rozkopuje to wiadomo że i ja bez kołdry, piżamka krótka na ramiączkach to zmarznę, ahhh.... te dzieciaki
        MamaSamuela juz ciebie zapraszam




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          MamaSamuela wpisuje ciebie w wyszukiwarke i ciebie nie ma




          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Może masz zaznaczone żeby Ciebie nie pokazywało w wyszukiwarce tak jak ja




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Wiktoriab ciebie tak samo nie moge przez wyszukiwarke odnaleźć




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                dzien dobry wieczor

                ewelka to ja tez Ci wysylam dane na nk

                my dzis bylismy na spacerku bez wozeczka, macius szedl ladnie za jedna raczke. oczywiscie wszystkie krzaczki, kamyczyki i inne napotkane na drodze rzeczy musialy byc dotkniete maciek mial dzis tylko 1 drzemke 2 h, i o 7 po kapieli padl. ciekawe jak bedzie dzis spal, bo wczorajsza nocka zdecydowanie do udanych nalezala..tfu tfu..kysz kysz...
                obudzil sie tylko na herbatke o 3 i spal do 8.

                jutro jedziemy do dziadka na obiad imieninowo-urodzinowy, wiec nie bedzie nas w domku caly dzien, pozniej przychodzi do mnie kolezanka-wiec dzionek szybciutko zleci-zreszta jak zwykle.

                dzis zauwazylam, ze na dole przebijaja sie trojczki, wiec znow beda ciekawe nocki przed nami

                u nas dzis tez cieplusio bylo, az chcialo sie spacerowaci wogole zyc. a ja na odwrot do was moje leniuszki mialam zapal do wszystkiego.

                wlasnie zaczal sie film na tvn, moze obejrze,bo ostatni raz caly film 1,5godzinny ogladalam jeszcze w ciazy.

                milego wieczoru


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Cicho się zrobiło, kiedy ja do Was zerkam!
                  Właśnie wróciliśmy z urodzinek. Przebrałam na śpiocha Edytkę w pidżamkę i mam nadzieję, że pośpi, bo dzisiaj zaledwie spała 20 min, w podróży do siostry. No ale wstała między 9 a 10 rano i cały dzień była bardzo aktywna, więc może mimo, że nie podałam jej leku to ładnie pośpi.

                  Na urodzinkach jak zwykle ok, spotkałam się z siostrą, tą która mieszka z rodzicami, bardzo mi jej brakowało, więc sobie pogadałyśmy. A Edzia została wybawiona przez swoje ciotki. Siostra ma w domu ten rowerek, o którym ostatnio rozmawiałyśmy, wsadziła Edzię do niego...i jaka była super reakcja Edytki na ten właśnie rower! Siostra załączyła muzyczkę i jeździła po całym mieszkaniu, a młodej uśmiech z buźki nie schodził! Więc już się nie mogę doczekać, kiedy Edzia taki rower dostanie. No i na pewno z niego skorzystamy, bo roczek jest w maju, więc jeszcze zostanie kilka ciepłych miesięcy, żeby pojeździć na rowerze.

                  A jako że ja nie znalazłam nic godnego mojej uwagi w tv siedzę przed kompem. Ktoś poklika?
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Jesteście bardziej aktywne niż w ciązy.
                    Ja jestem dziś po zajęciach. Dostałam 5 z anglika. Boli mnie strasznie głowa do tego.
                    Poza tym NUDA.

                    Ewelka wysłałam link do profilu, bo mnie też nie znajdziesz przez wyszukiwarkę
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Napisane przez aniasz8206 Pokaż wiadomość
                      MamoSamka Atusia nas trochę zdradza z wielkopolską ale wcale sie nie dziwie skoro ma tam dziewczyny ze swojego miasta.
                      Nie zdradza, bo tęskno mi za Wami strasznie. Ale wieczorami jestem zbyt zmęczona by przebić się przez tysiąsiące stron, które tu piszecie. A potem nie wiem co mam Wam pisać i czasami zwyczajnie mi głupio do Was pisac.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Atusia w jakim sensie jesteśmy bardziej aktywne? Więcej piszemy?
                        Ja myślę, że wtedy pisałyśmy więcej i dłuższe wywody :P

                        Dziewczyneczki teraz ja planuję kupić spacerówkę, oglądam na necie, ale nie wiem na co warto spojrzeć...
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          skoczus to pochwal sie jak cos znajdziesz...

                          a ja wlasnie cisne w bilarda


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Skoczek wydaje mi sie, że więcej piszecie. W ciązy jakoś mogłam ogarnąc wszystkie posty, a teraz sie gubię. Może też tak mi się wydaje, bo Michasia nie daje mi posiedziec spokojnie i poczytac wszystkiego...
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Atusia,skoczek,momo zaproszenia wysłane




                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ewelka pewnie już kiedyś pisałaś, ale nie chce mi się szukać.
                                Od jak dawna jesteś we Francji i czy planujesz powrót do PL???

                                Dziewczyny jakie wózki możecie szczerze z ręką na serduchu polecić? Bo wybór jest taki, że głowa mała
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X