Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Aniasz, faktycznie nie za ciekawie z tym autem, no ale najważniejsze, że wszystko poytywnie się zakończyło Widzę, że intensywnie żyjesz, chyba nawet nie masz kiedy pomyslec o nudzie Ale fajnie, przynajmniej nie myslisz o głupotach.
    MamaSamuela, miłej pracy w ogródku



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Paula no z tą nudą to masz racje mało kiedy się zdarza, ale ja to chyba taki człowiek jestem bo jak nie mam niby nic do roboty to sobie zawsze wyszukam jakieś zajęcie, no chyba że złapie mnie taki leń na maxa i wtedy nic nie robię.
      Dzisiaj jest tak w miarę spokojnie zadzwoniłam w parę miejsc, umówiłam teściową na mammografię, dogadałam sprawę przyjęcia taty na oddział do takiej fajnej pani doktor no i pomogłam bratu znaleźć jakiś sensowny internet, żeby mu chodził w miarę normalnie bo u niego jest słaby zasięg i wezmę pewnie na m. na firmę to będzie miał go taniej i na krótszy czas i jak na razie mam spokój obiad zrobiony, Adaś śpi, Agata maluje więc tylko czekam na m. aż wróci z pracy.

      Szkoda tylko, że nie można wybrać się na spacer.
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        A Kubusiek właśnie usnął ja skończyłam jeść ,zaraz chyba słabą kawkę sobie zrobię to dziś już 3 , a ja mam dziś lenia, na dworze Bardzo ciepło wszystkie okna mam pootwierane na oścież a w domu cieplutko, ja oprócz tego że ogarnęłam mieszkanie z wierzchu to więcej nie robiłam nic a nic bo mi się po prostu nie chce, dobrze ze wczoraj były generalne porządki :P

        aniasz może to pasek rozrządu wam siadł, nam tak samo i też autem nigdzie sie nie ruszaliśmy, a że mało mechaników z naszego regionu zajmuje sie takimi autami jak nasz to czekalismy na mechanika kilka dni a pozniej dwa dni stał w warsztacie. a znów teraz wspomaganie kierownicy nam siadło, najdalej za rok chcemy sprzedać auto i kupić nowe ,terenowe albo kombi, m uparł sie na Audi wiec pewnie tak bedzie, marzy mi sie już nowe autko
        Siedze na internecie i szukam domku z podwórkiem do wynajecia,mieszkamy teraz w bloku na 3 pietrze a ja zawsze marzyłam ze jak bede miała dziecko to na podwórku latem rozłoże mu basenik i bedzie sie pluskał caly dzien , noi jak uda mi sie znalezc jakies nie bardzo drogie to bedziemy zamieniac bo w bloku to nie zabardzo mi sie usmiecha, a tak podwóreczko,leżaczek,piwko i będe sie smażyc całymi dniami

        MamaSamuela i jak ogródek,pewnie po całkowitej metamorfozie ja to też bym sobie podwórko ładne chciała zrobić za domkiem,wiec nie dziwie sie ze siedzisz i robisz. Miłej pracy
        Ide wode na kawke wstawic . Może w miedzyczasie którach coś naskrobie




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Sto lat dla Adasia :*

          Ja tylko na chwilę, nie czytałam co dziś pisałyście, ale nadrobie to wieczorem. Chciałam się tylko pochwalić, że Misia woła eee i robi siusiu i kupi na nocnik. Dzsiaj zasikała mi tylko pieluszki podczas spaceru i popołudniowej drzemki. A tak to woła eee i robi ładnie na nocniczek. Ależ ja jestem z niej dumna
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            mamasamuela ja tez uwielbiam prace w ogródku. W tym roku planuje postawić wyższy płot od sąsiadów i zrobić pergolę. mamy sąsiada stolarza wiec złożę mu zamówienie a oczywiście sponsorem będzie teściu, bo on lubi jak coś zmieniam bo wreszcie podwórko fajnie wygląda

            Ewelka88 ja nie wyobrażam sobie mieszkania w blokach wiec podziwiam tych co tak mieskzaja. jednak jak sie w domu wychowąłao to trudno sie tak przestawić. Mam andziej ze trafi ci sie jakiś fajny domek. ja w tym roku juz kupiłam taki mały basenik dla Blanki a sami mamy taki duży 3 m

            aniasz8206aleś ty pomocna jest. Chyba usiedzieć na miejscu nei potrafisz? A przy okazji wszystkiego najlepszego dla Adasia

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Hej Kochane!
              My już wróceni, Edzik już śpi, ja już wykąpana. Czekam aż m. przygotuje sobie rzeczy do pracy, otwieramy piwko i zasiadamy przy PS.

              Wróciliśmy o 15, zdążyłam już nas rozpakować i zrobić dwa prania.

              Jutro popiszę więcej, bo nie jestem na bieżąco, a Reddsa jabłkowego chce mi się jak pieron!
              Z naszych nowości: Edzia mniej więcej od tygodnia jest odstawiona od mojego mleczka, zasypia bez cycuśka i zasypia sama! Woła: bim bam, jak pokażę jej zegar ścienny i fuu kiedy zapytam, jak babcia kurzy papierosa. A, i robi papa i klaszcze brawo!

              Lecem teraz przytulić się do m. bo mam chcicę!

              P.S. Do Was też czuję chcicę - brakowało mi Was strasznie i zaczynam myśleć nad lapkiem z bezprzewodowym necikiem
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Skoczku czekam na relacje z wyjazdu. ja tez już moje nie karmie cycem. fajnie było karmić i chyba nigdy tego nei zapomnę, zobaczymy ile dam rade z drugim

                Atusia pisałaś wtedy co ja i nie widziałam twojego posta. Moja tez korzysta z nocnika i w ciągu dnia udaje nam się zmienić tylko jednego pampka i to przeważnie wtedy kiedy własnei na spacerek wybywamy no i z rana oczywiście

                Do as dzisiaj kumpel przychodzi i pijemy gina, ochotę mam taka jak skoczek na redsa. A mimo tego że cały dzienm mnie w domu nie było to teraz przygotowałam obiad na jutro żeby mieć wolny cały dzień i poświecić go mojej dzidzi

                Miłego wieczorku dziewczyny

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  hej dziwczynki!

                  zacznę od spóźnionych życzeń dla wszystkich jubilatów!

                  Buczku i Karolinko-trzymajcie się-my możemy tylko trzymać kciuki i to właśnie robimy, czekając na nowe wieści o stanie waszych skarbów!karolinko, a co właściwie mówią lekarze?co bruncio robi nie tak?, albo czego nie robi co ich martwi?!


                  ja jakoś bez weny ostatnio i jakoś spadek energii, choć wszystko ok jest.

                  Gratulacje dla Misi, Ania ma rację-niedługo ciężko bedzie ją dogonić

                  No i nasze cycuszkowe delff i skoczek, widzę że odstawianie obyło się bez dramatu!super!

                  A nasza Ania jak zwykle ręce pełne roboty ma...zupełnie jak mamasamuela pracusie nasze!!

                  my dziś z bratową wybrałyśmy się do wrocka na zakupki do ikei (bo w opolu nie mamy...) i przez to miałyśmy fajny wycieczkowy dziebn z naszymi pociechami, a jutro rano lece do robotki, więc kuba leci do baby i tam już zostanie do czwarku bo mamusia na wieczór umówiła się z laseczkami na winko hip hip hura!

                  Delff mi się też x-lander podobał, ale w okresie jak byłam w ciąży dosłownie CAŁE opole jeździło z tymi wózkami (zapewne dlatego że fajne i w dobrej cenie), ale jakoś chciałam mieć jakiś ciut inny i jestem zadowolona, choć teraz mam parasolkę z peg perego i to jest właśnie TO o co mi chodziło!jest boski!

                  już sama nie pamiętam jakie tematy poruszyłyście więc kończę wywody...

                  dobranoc mamcie!!!


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    OLA_SKA- To że Bruno nic nie mówi to już wiesz, ale teraz się czepiają że:
                    - nie wkłada np klocków do pojemnika
                    -że jak mówie do niego daj mi np. piłkę to nie daje
                    - nie robi kosi kosi
                    -nie pokazuje co jest na obrazku jak go pytam itp


                    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADASIA!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      wiktoriab powiem tak mój kuba też nie pokazuje co jest na obrazku gdy sie pytam, i nie daje mi np piłki jak go o to poprosze, bo jest chytrus i woli wpakowac sobie do buzi to jest chyba najgorsza głupota jaką słyszałąm!! i co z tego że on tego nie robi, i to ma byc oznaka innosci,choroby? o matko ,dziewczyno nie przejmuj sie takimi rzeczami bo to tylko ciebie dołuje i wykańcza. Ja idąc do lekarza i pytana o takie włąsnie rzeczy odpowiadam, tego nie robi i tego tez nie a lekarz do mnie "wszystko w swoim czasie" nikt nigdy nie powiedzial ze Kuba chory i że cos z nim nie tak. Trzymam kciuki o twoje nerwy przede wszystkim bo z tymi naszymi porąbanymi lekarzami to trzeba mieć bardzo wysoki próg wytrzymałości




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Ewelka to nie pasek od rozrządu bo my takiego owego nie mamy mamy łańcuszek do rozrządu. No a m. niestety dostał tylko ten pasek a drugiej części nie będzie dopiero jutro więc jeszcze jeden dzień bez auta.
                        Szukaj szukaj kochana tego domku bo to wspaniała rzecz tak usiąść sobie w ogródku i patrzeć jak dzieciaczki biegają a ty możesz odpoczywać.

                        Skoczku witam s powrotem i czekam na jutrzejsze sprawozdanie
                        Gratulacje, że tak ładnie poszło z odstawianiem, w tak krótkim czasie w sumie no i delff tobie też gratuluje.
                        W ogóle wy tak fajnie długo mogłyście karmić trochę mi szkoda, że mnie to ominęło i to dwukrotnie ale tak to już jest.

                        Wiktoriab według mnie Ewelka ma racje co to za dziwne przypuszczenia wysuwają ci lekarze nie przejmuj się nimi za bardzo.

                        Jutro popisze więcej bo Agatka z kąpieli przyszła i muszę się nią zająć.
                        Jeszcze raz dzięki za życzonka dla Adaśka.
                        AGATKA 16.04.07r
                        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                        W końcu w komplecie
                        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          no kochane widzę że troszkę tu popisałyście... Wiktoriab zgadzam się z Ewelką na wszystko przyjdzie pora mój Samek dopiero od 3 dni robi "kosi kosi" a po za tym to też nie pokazuje co jest na obrazku jak pytam ani nie podaje mi zabawek wręcz przeciwnie jeszcze mi je zabiera pomimo tego że nie chce się nią bawić tylko mi zabiera i odkłada więc głowa do góry na pewno będzie dobrze...Delff i Skoczku gratulacje że udało wam się w krótkim czasie "pożegnać" cyca...no i skoczku czekamy na relacje z pobytu u mamusi...ewelka rozumiem że chciałabyś mieszkać w domciu a nie w bloku ja sama nigdy nie chciałabym mieszkać ani w mieście ani w bloku...aniaszku przykro mi z powodu auta...
                          ja niestety za dużo w tym ogródku to zrobić nie zdążyłam bo Samek zaczął się nudzić i klapa trzeba było się nim zając, szkoda że to nie lato to mógłby siedzieć na ziemi i się bawić a tak w wózku to za długo nie chce, ale myślę że jak codziennie tak po troszkę to w końcu zrobię
                          m. dziś pierwszy raz od nie pamiętam kiedy wrócił wcześniej z garażu i spędziliśmy miły wieczór... teraz poszedł spać bo jutro niestety trzeba do pracy...ja też zaraz uciekam..ano właśnie jutro w końcu idę na wizytę do gina którą przekładałam z 4 razy bo zawsze coś wypadło...dobra kochane wy pewnie już smacznie śpicie więc życzę spokojnej i przespanej nocki...buziole




                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            cześć laleczki
                            Jak tam dzionek sie zaczął,wyspane i w dobrych humorach? ja mimo tego ze sie wyspałam humor mam jakis taki ponury,może to przez pogode na dworze szaro,buro i ponuro ;/
                            Macie dzewczyny racje co do tego domku,ja z m o nim marzymy, niestety teraz tak wyszlo ze jestesmy w bloku, wczesniej mieszkalismy i wynajmowalismy mieszkanie u znajomych, ale trzeba było sie wyprowadzic bo koleżanki rodzina miała jakieś ogromne problemy i poprosila czy nie mogli by ich "przetrzymać" jakiś czas u siebie, więc my długo nie myśląc poszliśmy do biura i baba zaczeła szukać nam mieszkania, miała na to tydzień wiec znalała wolne te mieszkanie, ogólnie to jest fajne,bardzo ładne,duże,ale same wiecie że to nie to samo co ogród tym bardziej ze idą wakację, n od wczoraj dzielnie szukam znalazłam 3 które mnie zainteresowały, cena nie za mała ale jak nie znajde taniej to wezmiemy ktorys z tych, $ tysiące złotych miesiecznie + rachunki za 130 m2 takie są przeważnie ceny, troche dużo bo jakby nie było to ponad tysiąc euro ale komfort nie porównywalny do tego co teraz.

                            Skoczku witamy s powrotem , cieszymy sie ze w koncu jestes bo znow na forum będzie co poczytać zdawaj relacje tak tam wypoczynek wasz i Edzi

                            mamasamuela Kuba też nie wysiedzi długo w wózku i jak coś sobie zaplanuje to zawsze odkładam to na kilka dni, ważne że zaczełaś a skończysz kiedy już tam będziesz miała wolną chwilę.

                            Kończe bo Kuba dziś w fatalnym humorze i od jakiś 20 min stęka i płacze mi nad uchem. Do pózniej




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Elo elo

                              Atusiu, jak Ty to zrobiłaś, ze Michasia JUŻ woła na nocnik??? Nauczaj nas! Tomek lubi siedzieć na nocniku, ale zeby zawołać, to niebardzo, choć staram się Go uczyć. Nieraz już nasiusiał i kilka kup zaliczyliśmy, ale niestety bez zawołania... NAUCZAJ!!!!
                              Skoczuś, witaj z powrotem! Zrobiłaś mi smaka na Reddsa... I cieszy mnie, ze za Nami tęskniłaś
                              Wiktoriab, Tomuś tez nie chce mi oddawać rzeczy, czy nie pokazuje co jest na obrazku (woli drzeć kartki), ale nie wydaje mi sie, by miał jakieś zaburzenia neurologiczne. Myślę, ze Bruno do wszystkiego dojżeje i będzie dobrze, widocznie taki już z Niego typ. Głowa do góry!
                              Ewelka, trzymam kciuki by udało Ci sie znaleźć wymarzony domek



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Kuba zasnął, obiadek sie robi, M na kanapie ogląda autka a ja zajadam sie ciastkami przed kompem No na pewno domek jakiś sie znajdzie ale szukam jeszcze w niższej cenie,zobaczymy co z tego wyjdzie,narazie sie nie nastawiam . Kuba jeszcze do tej pory na nocnik nie siadał bo szczerze mówiąc, wiem że to bezsensu,takie dziecko nie jest w stanie zrozumieć jeszcze ze siusiu trzeba robić na nocnik! takie dziecko nie wie co to siusiu czy kupka wiec tym bardziej ze ma lecieć na nocnik tez nie wie i nie rozumie, ten moment zostawię jak skończy rok,półtorej wtedy będzie rozumny bardziej. No ale każdego indywidualna sprawa.
                                Co dziewczyny porabiacie ze taka tu cisza??




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X