Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Dziewuszki a wy gdzie sie wszystkie podziewacie?
    Ania rzadko wpada, Buczek przestała się odzywać? Skoczek pewnie się pakujesz ?!

    Kuba śpi, M przed tv gra a ja padam ze zmęczenia nie długo lecę do wyrka, chciałam przed tym was poczytać no ale co..dobrze że Delfiątko się chociaż odezwało
    Delff to super ci dzionek zleciał,oby jak najczęściej , dobrze robi taka odskocznia od spraw codziennych wiem co to ból łapek bo sie też nie raz tak Kuby natyrałam że obłęd teraz dzieki Bogu raczkuje albo w chodziku biega bo jakbym miała tyrać prawie 10 kg to bym chyba padła




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      no zgadzam się z Ewelką straszne tu ostatnio pustki i nie ma co czytać dziś z rana to przynajmniej Paulina i Ewelka coś stukały...lecę do łóżeczka bo wczoraj kładłam się długo po północy i dziś jakoś padam na twarz...spokojnej i przespanej nocki życzę....




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ewelka ja chodzika nie używam, a nosić tez nie nosze i chyba teraz małą ma najgorszy okres bo raczkować nie umie i jak coś chce to nie może się do tego dostać i wtedy się złości a raczej marudzi. Wiec trzeba jej wszystko podawać. Ale sukces mamy bo od wczoraj przewrotami zaczęła przemieszać się po pokoju normalnie to cały czas w kółko chodziła albo trochę się rączkami odpychała. Nie mówiąc o tym że jak do czegoś dojdzie to chce się od razu podnosić

        ja też zaraz idę się myc i spać. Mój m. poszedł pograć z kumplami w lotki, a ja męczyłam się z szukaniem zdjęć potrzebnych na obronę.zrobiłam je w tamtym roku i jako gdzieś się zapodziały. Cóż jak nie znajdę to zrobię nowe

        Zmykam rano się pojawię i może udami się ubiec Ewelke która ostatnimi dnami pojawia się jako pierwsza i wyprzedza nawet Skoczka - chociaż ta to się trochę zaniedbała ostatnio z tym pojawianiem.

        Acha dziewczyny mam pytanie ile razy podajecie dzieciom mleko? Moja dostaje tylko na noc. W ciągu dnia nie chce nic takiego jeść,no chyba że jakiś jogurcik. Acha kupiłam dla małej kaszkę jaglana bo podobno już od 7 miesiąca można było ja podawać. Jutro coś wykombinuję jej na obiad. Zobaczymy czy jej posmakuje

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          delff ja podaję mleko małemu na noc i z rana tak między 5-6 jak się budzi...z tym że mój maluszek nie chce kaszek a mleka wypija ok 170 wieczorem i 150 rano więc ja uważam że niewiele...pa




          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            A przesypia ci Samek noce? jak nie to co mu dajesz? bo moja po herbatce wstaje po pól godzinie

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              PIERWSZA

              Ewelka wyprzedziłam cię!

              Weszłam bo mężowi musiałam coś przesłać i przy okazji sprawdziłam sobie czy ktoś nie pisał. Patrzę pusto wiec odezwę sie jako pierwsza

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                hej dziewuszki

                No delff dziś ci się udało my już od 8 na nogach ale mały musiał zjeść śniadanko a ja dopiero teraz kawkę sobie zrobiłam. Co do mleka to staram się dawać Kubie dwa razy dziennie ,rano i wieczorem z tym że Kuba nie zawsze z rana wypija bo woli parówkę,jajecznice lub po prostu bułkę z szynką ,ale jak już jest tak że z rana nie pije to daje mu wtedy przy pierwszej drzemce na śpiocha, bo wiem że dziecko w tym wieku dwa razy na dzień powinno dostawać mleko i skoro on nie chce to muszę mu na śpiocha dawać,wtedy pije z przyjemnością

                mamasamuelamyślę że Samek pije tyle co powinien mleczka, i chyba nie masz się czym martwic ze kaszy nie jada po prostu nie lubi,a mleka pije tyle ile mu jest potrzebne,ważne że w ogóle chce pić, bo mój Kuba często miewa takie okresy że przez kilka dni na mleko nie chce patrzeć to ja jak głupia nadrabiam jogurtami.

                Skoczku
                ty pewnie przyszykowana do wielkiej podroży miłego wypoczynku życzę.

                Długo nie posiedzę bo już ta moja kluska siedzi koło mnie i mi jęczy, on nie znosi widoku mnie przed kompem . Dodatkowo w nocy było gorąco i nie mógł spać i sie przewiercił cała noc,herbatka pomagała na pół godziny i zaś to samo. Lece nie będę sie nad nim znęcać idę go zabawić a wy dziewczyny klikajcie,klikajcie... żeby było co poczytać.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Cześć Dziewczynki
                  witam w ten pochmurny poranek.
                  Weszłabym wcześniej, ale od rana zawsze mam mały sajgon w domu. Trzeba ogarnąć łóżka, zjeść śniadanko, toaleta, no i Mały lubi rozrabiać i trzeba mieć oczy w koło głowy
                  Właśnie popijam kawkę i postanowiłam do Was zajrzeć.
                  Za nami troszke gorsza nocka, bo Mały budził co godzinę, 1,5... Poza tym nie chciał pic wody, więc dawałam Mu mleczko Poza tym sama jakoś spać nie mogłam i wierciłam się jak poparzona. Ale o dziwo nie jestem padnięta
                  Dziś niewiele czasu z Wami spędzę, bo planuję trochę gruntowniej w domu posprzątać, iść z Małym na zakupy i ogólnie dzień szybko mi zleci.

                  Napisane przez delff Pokaż wiadomość
                  Acha dziewczyny mam pytanie ile razy podajecie dzieciom mleko?
                  Ja daję Małemu w ciagu dnia zazwyczaj na podwieczorek ok.180ml (choć nie zawsze), albo jako dodatek do budyniu. No i na noc zawsze mam naszykowane, które pije nad ranem, okolo 200ml. Kiedys potrafił wypijać w ciągu doby nawet okolo 700ml, a teraz jak nie pije w nocy, to mleka staram się podawać coraz mniej.



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    czyli najlepiej by było jakbym jej tylko wodę lub herbatkę dawała?! Masakra po tym to mi co pól godziny będzie sie budzić ale muszę się przemóc i znów zaangażować męża bo od 2 dni śpi tak jak przy karmieniu cycem

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Delff, myślę, ze warto się przemeczyć. Ja też miałam horror jak odstawiałam Tomusia od mleka w nocy, ale teraz już jest lepiej i mam nadzieję, ze z każdym dniam będzie tylko lepiej i lepiej

                      ALe ze mnie matka! Nie zauważyłam jak moje Dziecko samo wstało przy łóżeczku. Zerknęłam na sekunde na Niego, a On stał przy łóżeczku!!! Ale po sekundce klapnął na pupę... ALe cudownie wyglądał... Wrrr... ze też to przeoczyłam



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Dziewczyny zapraszam do konkursu i proszę o głosiki na zdjęcia
                        jak się tam zalogujecie to Wasz głos =3punkty, jeśli głosujecie jako goście tylko 1
                        nie można dodawać linków z innych stron tylko z ebobasa, można codziennie głosować

                        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9785
                        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9783
                        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9782




                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          W końcu jestem.
                          Co prawda ledwo żywa ale jakoś chyba przetrwam ten dzień, ale na początek
                          Spóźnione życzonka dla Krzysia wszystkiego dobrego dużo zdrówka i mnóstwa zabawy.

                          Olaska bardzo ci dziękuje za takie milutkie słowa, aż mi się mięciutko zrobiło.

                          Ja to jestem taki typ, że najpierw wszystkimi w koło się zajmuje a jak mi trochę czasu zostanie to się sobą zajmę i mężulo mówi że ja to bym mogła czasem więcej o sobie pomyśleć i odpocząć a nie latać i pomagać wszystkim którzy o to poproszą ale ja już tak mam i do pomocy zawsze jestem chętna.

                          Olaska widzę że powoli wszystko u ciebie się normuje i z Kubusiem i M. oby tak dalej.

                          Adaś pije mleczko wieczorem 21-21.30 i rano 8-9.30 po 260 ml. z kaszkę ryżową- 3 miarki te od mleczka od Bebiko.

                          A ja się nie odzywałam bo rozłożyła nas grypa jelitowa, żołądkowa jak kto woli i to pewnie teściu nam ją przyniósł, że szpitala bo pacjent obok niego też ją miał i jak w piątek przywiozłam go ze szpitala to już w sobotę i niedzielę latał do kibelka, we wtorek Agatka nie zdążyła na nocnik no i mężulo przyszedł cały schorowany z pracy a mnie złapało w nocy więc wczoraj pojechaliśmy z m. do lekarza dostaliśmy te same leki no i jak wróciliśmy do domu to Agata już też miała biegunkę a Adaś zwymiotował całe mleczko więc pojechaliśmy po południu z nimi do lekarza.
                          M. już wczoraj czół się lepiej, mnie kibelkowanie opuściło ale wymiotowałam aż do wieczora i na szczęście noc była już spokojna tylko jeszcze Agatkę brzuszek lekko bolał.
                          Ja od pół godziny męczę się z pół kromką chleba i jakoś nie mogę jej zjeść ale co gorsza od wczoraj mało co piłam bo też mi nie wchodzi i tym sposobem 3 kilo mniej tylko, że nie tłuszczyku a wody wmuszam dosłownie w siebie to picie żeby się nie odwodnić bo nad dzieciaczkami trzeba czuwać chociaż widzę , że już wszystko wraca do normy.

                          Skoczuś pewnie już zwarta i gotowa do wyjazdu albo już pojechała odpoczywać. Szerokiej drogi i udanego wypoczynku życzę.

                          Muszę powiesić pranie wpadnę później.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Kuba właśnie zasnął, ja ogarnęłam chałupkę i nawet zrobiłam obiad,jak M wróci to się tylko ziemniaki nastawi i spokój.

                            Delff lepiej teraz ci się przemęczyć z tym mlekiem nocnym niż później, czym będzie starsza i bardziej się przyzwyczai do nocnych karmień tym gorzeń ci będzie ją oduczyć! Ja mam na tyle dobrze że Kuba jakoś sam przestał pić mleko i w tym momencie przestałam w nocy dawać, a teraz raz zje w nocy raz nie zje i nie przyzwyczaja się do tego że "wczoraj dostałem to i dziś chce" pije to co mu daje bez marudzenia i zasypia. I jego wstawanie nie zawsze wiąże się z tym że dostał mleko, bo nawet jak dawałam herbatki to potrafił spać ciągiem prawie pół nocki.




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Aniu współczuje, ja na początku stycznia też sie tak męczyłam razem z mężem i Kubą ale na szczescie po dwóch dniach przeszło, teraz najgorsze te wracanie do siebie, ale jedz jedz kochana noi przede wszystkim dużo pij, bo jak nie ty to kto dopilnuje żeby dzieciaczki wróciły do zdrówka.




                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                witam witam...ja niestety chyba nie będę pierwsza bo my śpiochy jesteśmy delff pytałaś czy Samek przesypia całe noce na szczęście tak zasypia około 19 30 i wstaje między 5-6 i pije mleczko i dalej lula...choć jakiś 1,5 miesiąca temu to budził się ok 23-2 i krzyczał bo chciał jeść więc się poddawałam i robiłam w końcu mleko a teraz jakoś samo mu przeszło...no kochane ale tak w sumie to za dużo nas tu ostatnio nie zagląda gdzie cała reszta się podziewa??? u nas nocka spokojna...młody tera śpi i jak wstanie zje sobie i jedziemy do mojej mamusi myć okienka bo u nas nadal piękna pogoda i jest już +10...oby to już była wiosna...a więc zajrzę do was pewnie dopiero wieczorem...a wy tu stukajcie żeby było co poczytać




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X