Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    ide do maciusia bo jednak nie spi juz..zajrze pozniej


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      my przed chwilką wróciliśmy ze spaceru i niby jest 0.5stopnia na plusie ale było zimno bo wieje wiatr...mały teraz lula...u mnie w piątki na ogół też nie je się mięsa i ja robię dziś naleśniki...
      momo Maciuś śliczny...buczku Krzyń też wygląda super tylko szkoda że musi przez to przechodzić
      ja jak obiecałam też wklejam zdjęcia małego(oczywiście o ile zrobiłam to dobrze)





      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Skoczku Bukowina Tatrzańska najlepsza na narty a poza tym to nie ma tam co robić

        Momo Widzę ze Maciek do kosmetyczki się dobrał, a tej pieluszce na szyi wygląda jak mały cowboy Cos zdjęcia źle wkleiłaś ze się nie wyświetlają od razu. Czekam aż kupisz i wypróbujesz wózek i ocenisz. mam nadzieję ze będzie ci pasował

        Buczku biedny Krzyś ale dobrze że inhalacje ma więc pewnei mu pomagają

        A dzisiaj to dzień mi zleciał jak nie wiem na tych zakupach, super miło było, kupiłam sobie spodnie i obrączkę bo bardzo mi się spodobała.

        A to te buty i najlepsze jest to zalicytowałem je w nocy i chyba mi już się kolory pochrzaniły, bo myślałam ze są beżowe a one zielone są tzn khaki. No ale cóż do czegoś może pasować będą a jak nie to sprzedam


        Ale wiecie co latem sobie kupiłam buty w takim kształcie
        http://allegro.pl/item904020697_www_...bl2788_39.html
        Całe czarne wysokie. ja normalnie nie chodże na obcasach, bo wole płaskie ale nawet sobie nie wyobrażacie jakie te buty są wygodne. i przez to ze mają taki gruby przód nie czuć ze mają tyle centymetrów.
        Dobra zmykam odkurzyć tą moją rupieciarnie bo niedługo to pająki się u nas zalęgną

        mamasamuela Ale Samuel wygląda świetnie na czworakach a moja nie chcę coś raczkować ale zaczynam z nią ćwiczenia więc może jej się odwidzi wstawanie
        Last edited by delff; 29-01-2010, 16:08.

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          deff butki za*****iste i jedne i drugie a te pierwsze na allegro wypatrzylas??




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Sloneczko8
            ten co od niego kupiłam to http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11617273

            Ale ten link co poprzednio podałam do tych czarnych butów to ta sam osoba ale o innym koncie. No i buty można wylicytować za naprawdę przyzwoita sumkę, a jakiś super bo już od nich któryś raz kupuję jeszcze poluje na kozaczki ale poprzednie poszły po 90zł.

            A co tu taka cisza nikt się nie odzywa, gdzie wy się podziewacie cały dzień?

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              delff wielkie dzieki za ten link butki ma super moze uda mi sie cos upolowac tylko ja jesli chodzi o rozmiar mam strach kupowac na allegro
              Last edited by Sloneczko8; 30-01-2010, 07:56.




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                CZEŚĆ DZIEWCZYNY

                Weszłam żeby was troszkę poczytać a tu od wczoraj nie wiele podrukowałyście, aż do was nie podobne
                U nas nocka jako tako, mały ładnie przespał,za to ja spać nie mogłam wierciłam się z boku na bok i tak w kółko, teraz piję mocną kawkę może postawi mnie troche na nogi. Kuba ma straszne rozwolnienie, wczoraj wieczorem zrobił kupę i ufajdał sobie całe plecy, w nocy powtórka, a rano było o ciut już jej mniej, słyszałam, że rozwolnienie to na zęby ale żeby on mi się nie odwodnił, w dodatku nic nie je , dobrze że w miare pije, ale jutro chyba idę z nim do lekarza.
                Byliśmy ostatnio na ważeniu i mierzeniu, mierzy 72 cm i 9 kg wagi.
                Delff fajne butki ale ja jak większość dziewczyn nie umiała bym się na takich poruszać jak mam buty na obcasie to na małym, często nosze adidasy, jedynie na lato jakieś sandałki na obcasie większym ale to tylko tak na wyjscie gdzieś na promenade czy coś.
                Jeżeli chodzi o góry , to ja osobiście lubie ale jakbym miała wybierać między górami a morzem,zdecydowanie MORZE, u mnie w rodzinie tak sie dobrze składa że ja mieszkam nad samym morzem (USTKA) a całą reszte rodziny mam w Górach nie daleko Zakopanego, także jak chcem jechać na wakacje to zawsze do rodziny i za darmo spedzam sobie tydzien, dwa w górach
                Momo fajny ten wózek co zamówiłaś mój podobny tylko tylnie koła grubsze.
                mamasamuela ale mały świetnie wygląda na czworaka, Kuba nie raczkuje podnosi tylko tyłek do góry i przesuwa się na twarzy, śmiesznie to wygląda, aaa noi jak się go puszcza to umie ustać sam pare chwil, może on poprostu ominie raczkowanie?!
                Dziewczyny współczuje wam tych temperatur i śniegu, u nas ani grama śniegu i ciągle na plusie wczoraj +6 a dziś ma być +8 także na spacer w sam raz.
                Lece do małego bo mi wszystkie kwiatki diabeł obrywa. Miłego dnia kobitki




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ewelka88 ja codziennie w takich butach nie chodże tylko d święta, a poza tym to ja mam obsesje na punkcie butów i teraz czekam na szafę aż teściowa zrobi bo połowę a raczej 3/4 butów mam u rodziców bo tu się nie mieszczą. Połowę to raz może założyłam ale chęć posiadania mnie bardzo uszczęśliwia

                  Sloneczko8
                  Ja to już bam obcykane rozmiary więc nie boję się kupować i z Allegro mam bardzo dużo butów.

                  Szok taka cisza od wczoraj?! ja dzisiaj mam gości i zaraz biorę się za gotowanie bo mała mi usnęła, na szczęście teściowa w domu wiec mi pomoże i zostanie z mała a później kumpela jeszcze przyjedzie bo na imprezce nei może być bo na koncert dzisiaj jedzie.

                  No a my do gór mamy niedaleko zresztą działkę w górach mamy i wakacje sa zawsze podzielona na morze i góry

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    ja mam manie na punkcie kolczykow sama nawet od czasu do czasu robie
                    a wlasnie mi sie przypomnialo ze zapraszalas mnie do znajomych tak?? bo cos mi orzyszlo na meila klikalam zaakceptuj ale widzialam na twoim profilu ze mnie nie ma w twoich znajomych
                    a dobra juz zrobilam




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Sloneczko8 jesteś w znajomych, ale możesz nam dane na nk na priva wysłać jak chcesz

                      Ja już 2 sałatki zrobiłam, a za chwilkę biorę się za obiad żeby mieć już wszystko z głowy

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Cześć Dziewczynki!
                        Ja na razie mam wolne, bo teść z m. przeciągają przez ścianę u nas w pokoju kabel z kablowki, mieliśmy słaby sygnał i trzeba było wymienić cały kabel. Dlatego siedzę i czekam aż skończą, bo jest chwilowo unieruchomiona ze sprzątaniem. A roboty mam masę: posprzątać swoje pokoje, pomyć sień, ugotować obiad i jeszcze zachciało mi się upiec ciasto Pewnie do północy się wyrobię.

                        Nockę znowu mieliśmy kiepską, Edzia fajnie zasnęła o 21, przed północą przebudziła się na karmienie, ja się uparłam i wlewałam w nią zamiast mleka - herbatę z butelki. Ale cwaniara nie dała się oszukać, wypiła ponad pół butelki, ale i tak domagała się piersi, zaczęła marudzić, kręcić się i w końcu zaczęła płakać. Myślałam, że m. mi pomoże, bo go o to poprosiłam, a on tylko zakrył się kołdrą i dawał mi wskazówki typu: daj jej jeszcze herbaty, zostaw, niech sobie popłacze, a na koniec rzucił - daj jej w końcu tego mleka i niech śpi. Fajne wsparcie, nie ma co! Ja byłam uparta przez godzinę, ale później dałam sobie spokój, bo przecież to dziecko jest zarówno moje, jak i mojego męża, więc jemu też powinno zależeć na odzwyczajeniu Edzi od nocnych karmień. Niech się zacznie poczuwać do obowiązku!
                        A problem Edzi polega na tym, że ona nauczyła się zasypiać po wypiciu mleka, i jak wczoraj dawałam jej herbaty to i tak jeszcze liczyła na mleczko...
                        No i kiszka, jeszcze trochę poczekam, może Edzia wkrótce dojrzeje do tego, żeby nie pić już w nocy. Tylko kurcze, zamiast rzadziej to ja coraz częściej muszę wstawać do niej w nocy!

                        Delff Ty masz manię na buty, słoneczko szaleje za kolczykami, a ja to znowu lubię kupować sobie swetry czy bluzki Ale ostatnio wzięłam się za siebie i staram się urozmaicić moją szafę też w spodnie. I o spódnicach muszę też pomyśleć!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          skoczek wspolczuje tego wstawania w nocy wiec co czujesz bo sama tez musze wstawac conajmniej dwa razy bo oliwia chce mleko(w ciagu dnia raczej go nie pije) tez raczej nie da sie jej oszukac herbata cwaniara mala dzisiaj nawet zrobila sobie 40min przerwe w spaniu prze 3 bo ja dziasla bolaly i moj m tak samo jak twoj olal mnie total ah ci faceci udusic to malo
                          a i ciuchy tez lubie kolekcjonowac ale niestety teraz nie moge tego juz robic jak na razie




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Hej!

                            Skoczek ja mam tak samo z mężem. Wg niego każdy jej płacz to histeria. Wczoraj Misia obudziła się przed 22 i przed 20 min krzyczała. Nie wiedziałam co jej jest. Daliśmy jej w Nurofen w czopku, napiła się troszkę wody i po chwili zaczęła się uspokajać i zasypiać. Oczywiście Piotrek powiedział, że niech się wypłacze, że ja jestem miękka i on ją ponosi, bo jego histeria Misi nie rusza. Myślałam, że uduszę go za chwile, bo zamiast mi pomóc, uspokoić czy coś to on mnie doprowadza do szału.
                            Co do nocnych karmień. Jak karmiłam piersią to też wstawałam kilka razy żeby Misia mogła pojeść mleka. Ale teraz Misia o 20 wypija 200ml mleka z kleikiem, a o 22 wypija 240ml czystego mleka. I starcza jej to do 8-9 rano. W nocy koło 1 budzi się i wypija 10-20 ml wody, po czym dostaje smoka i śpi do rana. Edzia już jest dużą dziewczynką i może potrzebuje więcej jeść, a Twoje mleko nie starcza jej do rana.

                            Jak jeszcze byłam bez męża to uwielbiałam kupować jeansy Miałam pełno tego w szafie. I do spodni musiałam mieć bluzeczkę, w której mogłam iść na impreze. Ale dzisiaj kupuje tylko jak potrzebuje, a zamiast dla siebie wolę kupić coś dla Misi


                            I dodaje jeszcze zdjęcia, które zrobiłam przed chwilą. Misia staje przy łóżku i próbuje iść do przodu. A najlepsze jest to, że się puszcza i stoi sama. Wczoraj stała sama przed minute lekko bujając się na boki.



                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Atusia ale smieszna ta twoja Misia ale masz fajnie z tym karmieniem moja niestety uwielbia pic po nocach czy jej daje mleko z kleikiem czy nie




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Słoneczko ja Misie przetrzymywałam zawsze. I męczyłam się po nocach żeby nie piła mleka. Ale są efekty więc jestem z siebie dumna.
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X