Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    hello

    moj maly brzdac zrobil pobudke o 7 a teraz spi w najlepsze, aa ja zaliczam padaczke. katarek juz mu przechodzi, no i dzis w nocy wyszedl nam kolejny zabek- mamy juz 7

    albo juz nie spi
    wpadne pozniej


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Mamo 7zabków jest czym gryz u nas 4 i tak tymek nie gryzie tylko większość połyka np parówki takie cielęce jak mu pokroje to zje nawet ładnie 2 na raz jest tak zimno ze az strach wychodzić znalazłam fajna praca po 5minut drogi ode mnie z tym ze nie wiem co zrobię bo musiałabym zaprowadzać kol syna do szkoły rano a Tymusnie wiem z kim bym go zostawiała dziś jeszcze będę gadała co i jak to później napisze mam u starszego syna wywiadówkę w szkole i trzeba iść posłuchać...i ferie od 1 lutego

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        jakieś zmiany na forum; trochę jak dla mnie za mdłe kolory wszystko mi się w oczach mieni, ale może niektórym to pasuje.
        Delf no wróciłam, no bo komu ja się wygadam skoro nigdzie nie wychodzę; a m zamiast zostawać w domu jak wraca po pracy to jakoś ostatnio zjada tylko obiad i znika gdzieś, a to żarówkę wymienić, a to odpala samochód, a to koło jedzie dopompować i tak w kółko. Choć wczoraj przejął się trochę moimi plecami i posłanko twarde mi zrobił i tabletkę przyniósł no i jak Krzyń się dwa razy w nocy obudził no to wstawał


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Hej! Ja tylko tak na szybko, bo Michasia marudzi.

          Skoczek Mysza też wszędzie musi wejść, wszystko zwiedzić. Ostatnio widziałam, że wariuje na łóżku. Mówiłam, żeby uważała, bo zrobi bam, mówiłam nie wolno. Położyłam poduszki pod łóżko i Misia zrobiła bam. Wystraszyła się, ale jak mówie, że czegoś nie wolno to już tak nie broi

          My dzisiaj z Misią spałyśmy razem w łóżku. Spała mi od 22 d0 10 z przerwą o 1 w nocy, bo miała koszmar jakiś (darła się jakby ją ktoś ze skóry obdzierał). O 10 wstałam zrobiłam jej mleko i się obudziła. Poprzytulałyśmy się jeszcze 30 min i poszłyśmy na spacerek - W KOŃCU

          Momo gratuluje 7 ząbka. My wciąż mamy tylko dwa.

          Miś wzywa... Pa
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            jestem w koncu i ja...macius znow poszedl na drzemke..ciekae jak dlugo pospi, bo ja opadam z sil.

            mamowczesniaka masz racje mlody gryzie wszystko i wszystkich, najbardziej mu pasuja jablka do chrupania, potrafi zjesc cale do ogryzka

            buczek bedzie wsyztsko dobrze- zobaczysz! jesli chcesz to jak troche sie podreperujecie to zapraszam na kawke! tez blisko tylko 60km

            u nas swieci slonko, jest 1 stopien i wieje masakrycznie, moze jutro bedzie lepiej to ruszymy dupcie i wyjdziemy sie przewietrzyc. a wogole to u mnie w mieszkaniu tak capi ze oddychac sie nie da. rozbijam jajko do panierki a tu kuzwa zbuk, a wczoraj kupowalam te jaja. od razu do kibelka wylalam, ale co z tego jak smrod zostal. teraz wietrze kuchnie na calego!

            skoczus czyli edzia ma pierwsze bec za soba- moj nam juz chyba z 3 razy zlecial, ale u nas to bardziej sie wystraszyl niz go co bolalo. ja mu caly czas powtarzam nie wolno, nunu i jak maciek widzi palca jak mu robie te nunu to mi on robi papa. prwie podobne gesty..hihi

            atusia zazdroszcze snu michasi... tez bym tak chciala, no ale macius woli zajac sie zabawa o 7 rano niz spac. wogole cos mu sie poprzestawialo kiedys spal do 9. no nic- lepsza 7 niz 4 rano, wtedy bym oszalala.

            delff ja Ci pomoge wypic ten likierek az mi slinka pociekla

            ide dalej obiad robic- mam nadzieje, ze juz bez niespodzienek bedzie


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              A ja właśnie położyłam spać Edzię. Fajnie, bo nie domagała się wcześniejszego spania, bo wczoraj to już spała o 11. No ale dzisiaj wstała o 8 i do 13 wytrzymała, także super.

              A ja teraz sobie odpoczywam, trochę ogarnęłam pokój, ale za bardzo nie zaszalałam, bo mi się nie chce i nie mam jeszcze tyle siły. Pobuszuję sobie teraz po necie i poszukam jakichś ciekawych przepisów kulinarnych - czegoś, przy czym będzie można użyć nowego piekarnika

              Atuś, a Ty jak się czujesz? Pewnie obecność męża dużo Ci daje, co?
              A u nas zrobiło się znacznie cieplej - dziś już zaledwie -1 na termometrze, ale za to znowu do południa sypał śnieg i wiał straszny wiatr, już w nocu obudziło mnie to wycie.

              Czy Wy macie już rozebrane choinki? Bo my zaplanowaliśmy z Darkiem, że ją w piątek w końcu schowamy. W tym roku mieliśmy po raz pierwszy sosnę i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo jak do tej pory na dywanie znalazłam tylko 4 igiełki. A w tamtym roku postawiliśmy jodłę i już przy jej ubieraniu wiele igieł straciła. A jak trzeba było ją rozebrać to byliśmy tacy wściekli, bo wszędzie tego dziadostwa było pełno, a ja z tym brzuszkiem co chwila latałam z miotłą i zamiatałam...Porażka!

              Dobra lecę, póki mam trochę czasu tylko dla siebie!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                No proszę! Jest i trzecia stówka!
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  my juz choinke rozebralismy po 3krolach, bo macka za bardzo ciagnelo do bombek

                  dziewcyzny ja juz tak mysle o cieple i lecie ze szukam juz kwater nad morzem i znalazlam http://www.zula.afr.pl/, widzialam te domki w tamym roku i wygladaja tak samo ciekawie jak na fotkach.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Momuś domki - elegancja Francja. Bajkowo! Aż sama bym się wybrała...A znasz już ich cenę?!
                    To i ja się pochwalę, zobaczcie co już mamy zerezerwowanego na maj:http://www.domcek.wz.cz/ cały domek dla mnie, Darka i Edzi Oj, będzie szaleństwo!
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      350zl za dobe na 6 osob + kazda naastepna 20zl.wiec wyjdzie nas ok50 zl za osobe.

                      moja mysia siedzie ze mna przy kompie wiec duzo nie napisze...

                      sskoczek twoj domek tez superowy.a u ciebie jaka cena


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        My za cąły domek za tydzień czasu płacimy 170
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Skoczek fajnie, że m jest w domu, ale drażni mnie czasem. Wczoraj pojechał do rodziców i w domu będzie dziś wieczorem.

                          A ja się źle czuje. Nie dość, że brzuch mnie boli to jeszcze zła chodze jak osa.

                          A co do wakacji to mamy już zamówione pokoje w Sarbinowie. Wynajmujemy 3 pokoje 2 os (40zł za osobe), mamy dwie łazienki i duży salon dla siebie. Do morza mamy 300 m więc nie jest źle. Jest też miejsce żeby dzieci mogły poszaleć więc damy rade.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Atusia łączę się z Tobą, mnie też brzuch boli już od ponad tygodnia i też chodzę zła jak osa. Na szczęście Darek zrobił się ostatnio grzeczniutki, więc już tak nie narzekam.

                            Oj, mi też się marzy wypad większą ekipą... Pozazdrościć!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Skoczku zdjęcia super masz, Edzia wymiata w tej pralce, ale widzę ze jej pasuje . Zresztą kiedy ona się nie uśmiecha. A domki fajne, my jeździliśmy do Jasnej za Liptowski Mikulas ale tylko na narty a w wakacje tam nie byliśmy.

                              My planujemy wakacje w Chorwacji, ale co z tego wyjdzie jeszcze nie wiemy. Wiem tylko że na pewno nad Polskie może mój m. nie chce jechać bo odkąd pamiętam zawsze wakacje spędzaliśmy za granica. A droga tylko trochę dłuższa ale lepsza.

                              Dziewczyny a co wy w weekend majowy robicie? Bo my planujemy wyjazd gdzieś z mała. No wiec jak macie wolne i macie zamiar gdzieś wybyć to się jakoś umówimy niedaleko. Ja myślałam o Zalewie Czorsztyńskim lub Szczawnicy, ale po głowie też mi chodził Kazimierz

                              Moja choinkę rozebrałam dzisiaj, ta w dużym pokoju rozebrałam z teściową w poniedziałek a u rodziców w sobotę choinka przez okno wyleciała.

                              Dzisiaj psiapsióła zabrała mnie na zakupy do ciucha i nakupowałam małej czapek i szaliczków, w ciuszkach nie było dużego wyboru wiec skupiłam się na nakryciach głowy. A jutro ja ją zabieram do CH i jedzie z nami jej synek. Ale się cieszę bo uwielbiam tego małego szkraba. No a później biorę się za sprzątanie, bo gości w sobotę mam więc trochę roboty jest. na szczęście dziecię mi z dziadkami zostanie na jakieś 2 godzinki wiec szybko ogarnę domek i wróce po mojego szkraba

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Witajcie dziewczyny !!!

                                Nam sie popsuł komp i przez kilka dni byłąm odcięta od świata, ale już mi się udało wszystko przeczytać.

                                Buczku kochany dużo zdrówka dla dzieciaków i siły dla Ciebie. Trzymam za was kciuki. Może skorzystaj z propozycji Oli i oderwij się od dzieciaków chociaż na chwilke

                                Delff spóźnione życzenia urodzinkowe STO LAT !!! Wpraszam się na likierek to mój ulubiony.

                                Buziolki dla wszystkich solenizantów !!!

                                Skoczku fajnie że macie nowy piecyk i będziesz mogła piec. Ja też od nie dawna mam możliwość pieczenia i sprawia mi to dużą przyjemność, a ja nigdy wcześniej nie piekła tzn. w domu rodzinym, trzymałam się z daleka od kuchni

                                U nas nic nowego, mały dalej nie ma ząbali, noce dalej nie ciekawe były dwie lepsze, ale wczoraj już wszystko wróciło do normy. Mały już od ponad tyg. śpi w swoim pokoju, myślałam że może tam będzie mu lepiej, ale przeważni po 2 ja już śpie w mały pokoju bo mi się nie chce latać.
                                Ola ja też po bardzo poważnej rozmowie z m, też miałąm wrażenie że ta nić nam się "popruła", ale rozmowa wydaje mi się dużo zrobiła, każdy powiedział swoje żale, a potem ładnie się pogodziliśmy

                                Dziewczyny superowe te propozycje wakacyjne, my też musimy już o czymś pomyśleć. Momo czy w te 6 osób wliczają się dzieci, czy chodzi tylko o dorosłych?
                                Kajtuś 56 cm 3700 g

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X