Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Aniasz Dobrze że to tylko kolka. Chociaż moja teściowa miał je kiedyś przez bardzo długi okres a później przez dwie ciąże miała tez i wcale dobrze tego nie wspomina. Mam nadzieję że twojej mamie się już nie powtórzą bo dieta jest bardzo ważna, bo niektóre produkty powodują takie właśnie reakcje jelit.

    Idę się wcześniej kąpać bo mam ochotę na wyleżenie się w wannie aż mi się skóra pomarszczy Do zobaczonka jutro mamuśki

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Delff ale się uśmiałam z tych punktów!!! A najbardziej, jak sobie wyobraziłam człowieka w akcji Mision Imposible! Fajnie by to wyglądało, jakby tak zrealizować kilka punktów...

      Aniucieszę się, że z mamuśka wszystko dobrze! Nie sądziłam, że dorosły człowiek też może przechodzić kolkę...No proszę!

      Momo wysyłaj mi szybko tą Twoją książkę - też spróbuję wcielić ją w życie

      Edzia śpi od 20.20, mi z włosów kapie, bo właśnie wyszłam spod prysznica. Moje chłopaki właśnie wróciły ze sklepu i zabieramy się za oglądanie filmów, dziś seans horrorów: Paranolmal entity, a potem Amityville na TVP1.

      Do juterka!
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ja znów pierwsza !

        Moja chodzi po podłodze tzn cofa sie, dzisiaj wreszcie zaczęła to porządnie robić. Co prawda mega się przy tym denerwuje no ale postępy sa.
        Wczoraj byłam u babci i tam stał kojec mojego kuzyna wsadziłam ją i normalnie aż w szoku byłam jak jej się podobało. Chyba sobie sprawimy takie cudo. No i na dole będę mogła wtedy mała puszczać w tym bo normalnie to siedzi tylko w krzesełku. mam niby łóżeczko turystyczne ale tam jak uderzy się o róg to nabije sobie guza bo rurka jest a w kojcu te rurki są dalej. No to zaczynam obczajanie kojca na Allegro póki co.

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          U nas brak wody rury zamarzły bo zakręciłam zawór w toalecie i woda nie leciała i zamarzła maż poleciał do sklepu po wodę mleczko trzeba robić dla dziecka

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Delff tu można dostać taki kojec za friko tylko za przesyłkę się płaci. Ale niestety nie ma żadnego dostępnego, więc pozostało ci szukanie http://gratyzchaty.pl/viewtopic.php?t=143641&f=8

            U nas ok. idziemy na urodzinki dzisiaj na wieczór a teraz lecę doprowadzić się do porządku póki m. pilnuje dzieciaczków.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Aniasz dzięki za stronkę :0 miłych urodzin

              mama-wczesniaka Pięknie się urządziłaś, a w dodatku nie zapowiada się żeby zima przechodziła wręcz przeciwnie w wiadomościach mówili że może trzymać do kwietnia. Jesienią mieliśmy wysokie temperatury to zima musi nadrobić zaległości


              My dzisiaj do mojego dziadka idziemy na imieninki. No i sukces wczoraj i dzisiaj mała zjadała moja zupkę domowej roboty. Chyba przeszło jej?! A możliwe że nie mogła sie przyzwyczaić do dwóch posiłków bo teraz to daje jej zupkę i drugie danie. Noi nadal nie che gryźć kawałków ale jak jedzonko jest w połowie zmiksowane a w połowie dodane to rozdrobnione to nie ma problemu. Czekam teraz na lubego, a mała mi śpiocha. jak wstanie to chce ja chociaż na 10 minut na dwór wziąć. U nas -12 ale na chwilkę to jej dobrze zrobi takie przewietrzenie. Mi tez to dobrze zrobi bo coś mnie głowa dzisiaj pobolewa

              No cóż cisza tu jak nie wiem ( w końcu weekend) więc zmykam się trochę ogarnąć

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Na szcescie awaria szybko minęła ale trzeba uważać przy takich mrozach

                a moje chłopaki siedza sobie w kinie na AVATAR-a my z Tymciem w domciu z nudów zrobiłam sałatkę kebab i smażę kurczaczka kto chętny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  a mi coś wczoraj nie chciało zatrwierdzić wpisu na forum więc wklejam go dziś
                  :
                  Aniu-cieszę się że to tylko ta kolka....a tak a pro po...to co się dziwić małym noworodkom że tak mocno płaczą jak boli brzuszek, skoro nawet my dorośli mamy z tym problemy!!

                  momo i skoczek ja też chce te książke!

                  A ja mam kolejny zalatany dzien.Od kiedy m siedzi w domu to mam wrażenie że tylko sprzątam, piore, prasuje, podaje, odnoszę ...etc.Na szczęście nie zrzędzi zbyt mocno i nie użala się nad sobą o co mocno go podejrzewałam! od kilku dni jest bez leków przeciwbólowych i daje sobie w sumie świetnie radę!Kąpie się już sam, więc jego czysto fizjologiczne sprawy mam z głowy, ale oczywiście ręce zajęte ma kulami więc nawet herbaty z kuchni sam sobie nie przyniesie, ale w sumie jest nie najgorzej.Tyle że jak go nie ma w domu to my z jakubem mamy zupełnie inny rytm, jakoś taki spokojniejszy, no i jak mi się nie chce w domu sprzątać to lece do Ani i Zuśki i zawsze nam schodzi parę godzin z dnia...Za to jak lece do miasta to sama nie wiem w co rece wsadzić...firma już pewnie ledwo stoi, a dziewczyny robią co zechcą, ale mam nadzieję że od pn solidnie wezmę się do roboty!o!

                  muszę się pochwalić, bo dziś dzień nowości!po pierwsze Kubusiowi wyszedł 2 ząbal! spał dziś u babci więc dostała nieźle w kość i maiłam nadzieję że na tym się zakończy akcja zęby ale niestety...kuba śpi w moim łóżku i chyba nie ma sensu go przenosić bo wierci się niemiłosiernie i co chwila wybudza , więc chyba odpuszczę jemu i sobie

                  po drugie-kuba sam staje!o! i z tej okazji kupiłam mu dziś takie urządzonko z chico, taki z rączką do wstawania i z zabawkami z przodu, niezłe ....jutro bedziemy testować dalej!

                  odebrała też fotelik dla kuby-W KOŃCU!!!bidok już się tak męczył w tym małym, że aż nie miałam serca go wozić!a teraz-czysty luksus!a co!?
                  a parę dni temu kupiłam paresolkę! zdecydowałam się na peg perego pliko p 3! taki ciemny brąz z jasnymi jakby srebrnymi elementami.Boski!oby się sprawdził!póki co to debiut pewnie bedzie na jakiś zakupać w centrum handlowym bo na ulicy śnieg, więc poreczniej duże koła!

                  mój katar wciąż w natarciu, choć jakby ciut się złagodził, tyle że jak nag;le się zaczyna to nawet na oczy nie widzę bo straszni mi łzawi!maskra!oby to nie było zaraźliwe!

                  wyciągnęłam na jutro pierś z zamrażalnika i teraz myśle jaki jutro z tego obiadek skleić?jutro mamy też ostatnią lekcję basenu!szkoda że to już ! przydałoby się iść na kolejne kursy, ale teraz póki m z nogą na basen nie może to odpuścimy i od września czy października wrócimy do wodnych szaleństw...

                  spokojnej nocki mamusie"


                  to na tyle z wczoraj, dzis już po basenie, po obiadku siedzimy w domku, kuba pewnie zaraz zechce spać, wiec pewnie dziś późno się skończy nasz długi dzionek...
                  zajrze wieczorkiem


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    witam...
                    momo dzięki za książkę mam zamiar dziś zabrać się do czytania...u nas niestety wczorajsza nocka nie należała do udanych...pierwsza pobudka o 22 następna o 00:20,3 i 5 więc troszkę się nie wyspałam ale myślę że to przez zęby...zobaczymy co będzie dziś...u nas też w dzień było zimno -11 ale byłam z małym 15min. na dworze a teraz patrzyłam na termometr i jest już -18,5 ciekawe co będzie w nocy?właśnie ululałam małego a teraz lecę wziąć gorącą kąpiel w piance(mmhhh). spokojnej i przespanej nocki życzę...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      mamasamuela U nas tez taka temperatura. Spokojnej nocki

                      Momo Widziałam komentarz na nk. Ty poczekaj aż ci Maciek dziewczyny będzie sprowadzał to zobaczysz co to będzie. Zobaczymy kto kasę szybciej będzie musiał zbierać Książki jeszcze nie dostałam chyba ze to nie tobie e-maila wysłałam?!

                      Od nas właśnie znajomi wyszli i mój m. z lekka chwiejny, ale na szczęście nie męczący. Padł jak kłoda więc jeszcze na chwilkę zajrzałam

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Spóźnione życzenia dla Kubusia i niespóźnione dla Krzysia




                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          O kurcze ale mi się duże to pierwsze zdjęcie zrobiło

                          Miłej niedzieli dziewczyny, my znowu w rozjazdach dzisiaj

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            dzis konczymy 10mc

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              mama-wczesniaka Wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy

                              wyślij do Atusi dane Tymka to wpisze cię na listę i już będą wszystkie pamiętać

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ok Wysle:d

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X