Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    my chodzimy raz na miesiąc. pediatra sprawdza ciemiączko, wagę, jej przyrost itp. Uważam, że to wskazane.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      hej
      ale nastukalyscie ale i tak zapomnialam juz o czym- dzis jakas rozkojarzona chodze od rana, chociaz nocka nalezala do tych udanych

      przed chwila wrocilam z zakupow i kupilam mlodemu pchacza-kolyske, czekam az wstanie i zobaczymy jaka bedzie reakcja.

      skoczus juz myslisz o drugim dzidziusiu? powiem szczerze, ze ja tez bo bycie w ciazy i porod wspominam jako cos pieknego, ale pewnie jakbym teraz zaszla w ciaze to wpadlabym w mala panike. wiec chyba poczekamy jeszcze z 2 lata- i bedziemy myslec o corci

      my jutro idziemy na mierzenie i wazenie- raczej jedziemy bo chodzic sie nie da, bo tak jak u was skromne sciezki i slisko jak cholera. wiec prawko sie przydaje. ja mam juz 9 lat i nie wyobrazam sobie nie miec. skoczus nie masz sie co przejmowac egzaminem na prawko, za ktoryms razem napewno zdasz, a trzeba byc mysli ze za 1. moj egzaminator chcial sie ze mna dwa razy przesiadac, ze niby oblalam- ale ciety jezyczek zrobil swoje ze jako jedyna zdalam z grupy.

      ja tez lubie peczaka, a dzis na obiad chinszczyzna. a wy co serwujecie swoim rodzinkom dzis?


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Skoczku ja mogę Ci taka stronkę zaproponować http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...0,2321797.html
        a co do obiadku to u nas pulpety z indyka w sosie koperkowym i jeszcze myślę, czy dać ryż czy ziemniaki, a do tego buraczki z jabłkiem. Pewnie Ewela znowu zje pół miski


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          zapomnialam sie pochwalic. wczoraj moj m dostal z pracy wielka pake slodyczy dla macka. tych maly pech ze macius nie jada jeszcze slodyczy i wszystko zjem ja a tak na serio to bylam w szoku, bo pierwszy raz cos takiego zrobili i wogole rychlo w czas bo ikolaj byl ponad miesiac temu. ale liczy sie ze dostali ta pake.


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Momo no faktycznie szybko się domyślili o paczkach ale jak piszesz dobrze że w ogóle się kapnęli, że pracownikom można zrobić niespodziewankę.

            A ja zapomniałam się pochwalić, że Adaś zaczął sam robić kosi kosi łapki, na razie tylko parę razy zrobi kosi a potem ściska jedną rękę drugą i się chichra.

            A co do obiadku my mamy tylko ogórkową.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              moj mackiem nie chce robic kosi kosi, ale za to dzis zrobil papa pierwszy raz. wogole to sie wspina wszedzie i sie puszcza, chwile stoi sam i potem upada na pupke. chwycony za raczki fajnie drepta.


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                no to fajnie Momo, że m dostał słodycze. W tym roku jeszcze dla was, ale pewnie za rok to już dla Maciusia; Ja jak w zeszłym roku zjadam jeszcze tą paczkę, która była dla Ewelki ona biedna nie może, ale może i lepiej, bo zęby przynajmniej jej się nie zepsują
                Brawo dla chłopaków- Adasia i Maćka za postępy Krzyn kosi kosi nie chce sam robić, ale uwielbia jak się mu robi idzie rak, albo idzie kominiarz po drabinie; no i nauczył się przemieszczać wzdłuż kanapy, jak na jej końcu jest jakaś zabawka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Kurcze tyle stron musiałam nadrobić ze szok! Jak nigdy.

                  Skoczku Ja tez bym chciała za jakieś 2 latka. Oczywiście mój m. nie chcę ale jest czas na przekonanie

                  momo83 ja dzisiaj tylko zupę ogórkowa zrobiłam a mężowi od rodziców przywiozłam żołądki z ziemniakami bo nie miałam czasu nic przygotować

                  aniasz8206 buczku gratki za postępy maluszków

                  mamasamuela don't stress

                  Co do chodników to u mnie niczym się nie różnią od waszych jednak mi to jakoś nie przeszkadza. Mój wózek bez przeszkód pokonuje te przeszkody i korzystam z zimowych spacerów tak samo jak z letnich ostatnio kilka razy używałam sanek ale wózek jest tak samo wykorzystywany. Zresztą już kiedyś pisałam o tym
                  Last edited by delff; 13-01-2010, 22:30.

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Witajcie!
                    to widze że plany takie jak u nas. Też bysmy chcieli Oliwce zrobic prezent na 3 urodzinki w postaci rodzeństwa. Szczerze mówiąc obojętne mi czy ot bedzie chłopczyk czy dziewczynka nawet nie wiem czy nie wolałabym jeszcze jednej dziewczynki. Bo wszytskie ubranka sukienki dziewczęce hehe. Oliwka nie chce robić ani kosi kosi ani papa.
                    momo jak tam pchacz?wogóle masz moze linka jak to wygląda??
                    Kurcze też muszę iśc zmierzyć ją i zwarzyć bo bylam na ostatnim szczepieniu w listopadzie. ale moj doktor przyjmuje tylko zdfrowe dzieci jak szczepi i kolejki sa masakryczne wiec się spieszy, a ja tak nie lubię.
                    TA noc była kiepska. mała budziła się co godzinę. Rano do złobka. Bardz ojestem zadowolona ze złoka ona jest taka szczesliwa jak tam przychodzimy.
                    NO i pazurki sobie zrobilam , w sobote fryzjer (mialam robic metamorfoze ale jednak zapuszczam) no i w sobote na imprezke firmowa- kulig. juz sie nie mogę doczekac.
                    DObra cza coś popracowac

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Skoczku Śliczny masz pamiętnik Edytki. Mam ciocię m w Żorach to chyba nie daleko Ciebie??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        http://www.au.poznan.pl/knd/Download/dzieci.ppt#1

                        ja mam taką prezentację o żywieniu dzieciaczków. Ale tutaj pustki z rana chyba odsypiacie :P

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          dzień dobry
                          u nas ok tylko coś wieczorem Krzyń miał problemy ze spaniem, przebudzał się co około 40 min i tak prawie do 23.30. Później obudził się o 3.40 i po około 10 min zasnął znowu. Na jedzonko wstał o 5.50 i jeszcze później do 8 udało się poleżeć. Chyba powoli wychodzimy na prostą z przeziębieniami. Mały praktycznie wogóle nie kaszle, a Ewelka jeszcze trochę.
                          Idę zrobić sobie kawkę i do młodzieży bo już im się nudzi.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            jestem od rana tylko moje dziecię utrudniało mi pisanie wiec byłam w stanie tylko przeczytać
                            Usnęła jakaś godzinkę temu ale przed chwilką wstała. Ja sobie tylko zdążyłam obiad przygotować wiec lecę powrotem do Blanki

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              KUBUSIU KOCHANY 100 LAT, DUŻO ZDRÓWKA I DAJ SIĘ W KOŃCU WYSPAĆ RODZICOM !!!


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Dzień dobry! Wyspałyście się? Bo ja bardzo i dlatego mam superowy humorek od rana. Edytka obudziła się o 7, wzięłam ją do siebie, nakarmiłam i jeszcze pospałyśmy do 9.30. Teraz zjadłam śniadanie, a Edytka wcina pałeczki kukurydziane.

                                Reniu Żory leżą zaraz koło Rybnika. Do Żor mam ok. 10 km, mieszkałam tam przez 17 lat, dopóki nie wyszłam za mąż i nie przeprowadziłam się do niego, do Rybnika.
                                Natomiast teraz moi rodzice wyprowadzili się w tamtym roku do Dobrej koło Limanowej - pewnie znasz tą wioskę?! Do rodziców jeżdżę na weekend mniej więcej co drugi miesiąc, teraz byliśmy tam na Sylwestra.

                                Buczku trzymam kciuki, żeby choroby w końcu Wam odpuściły i żebyście całą czwórką cieszyli się zdrowiem!

                                Kochane mi też marzy się rodzeństwo dla Edytki, nie wyobrażam sobie, że miałaby być jedynakiem. Najchętniej chciałabym mieć jeszcze dwójkę dzieci.
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X