Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Skoczek witaj wreszcie wróciłaś do nas.

    mamasamuela Ja tez ci wysłałam już zaproszenie na nk

    My po imprezce już. Wszyscy wyszli przed 2 w nocy, ale bawiliśmy się świetnie. No i prezent który dostaliśmy od moich rodziców a bya to frytkownica przydał się, bo co chwila frytasy ktoś sobie zamawiał i zużyłam cały nowo kupiony wór frytek Graliśmy w Tabu. Bardzo fajna gra, podzieleni byliśmy na dziewczyny i facetów i dziewuchy wygrały to starcie
    Mała położyłam do łóżeczka ale coś nie chce jej się spać wiec szybciorem umyje sobie włoski i wracam. Tylko niech ktoś coś napiszę

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      HEJ MOJE KOCHANE

      mamasamuela ja tez wyslalam zaproszenie na nk.
      synus duzy sie urodzil- widocznie pasowalo mu jedzonko brzuszkowe mamusi

      delff super ze imprezka udana- my mielismy imprezke w stylu "macius co chwila budzi sie z placzem". teraz moje chlopaki spia, a ja w koncu troche odpoczywam. czuje sie juz troszke lepiej, po maciulku widac ze tez jakby okej. ma jeszcze temperaturke i marudzi ale jest znacznie lepiej niz wczoraj. ale wogole nie ma ani katarku ani kaszlu, moze to trzydniowka? mam nadzieje, ze do wieczora bedzie juz zupelnie dobrze. daje mu raz nurfen raz paracetamol- bo tak kazala lekarka, ja sama biore gripex.

      skoczus w koncu do nas wrocilas. ciesze sie ze wypoczelas)))

      ja ucze mlodego kosi kosi i papa ale on woli przebijac 5 i dawac czesc.
      no i jak go gilgotam po brzuszku i po stopkach to sie smieje w glos- takie to cudne

      delff umyslas juz wloski? bo ja tu czekam na ciebie i was


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        oj chyba sie nie doczekam. wiec ide sie wymyc i ubrac, bo tak caly dzien w pizamie nie wypada

        milego dnia zyczymy


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          witam kobietki...dzięki za zaproszenia na NK...ja teraz mam chwilkę dla siebie bo mąż bawi się z małym...życzę wam wszystkim miłego dzionka...




          http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Bry!

            Edytka właśnie zasnęła, chwilkę przedtem wyszliśmy z nią na ogródek pokazać jej zimę i śnieg. Ale była już taka śpiąca, że powieki jej się przymykały i nic ją nie interesowało Potem zrobimy powtórkę z rozrywki.

            Dzisiaj popołudniu mamy kolędę - to już nasza druga, bo jak byłam u Mamy to w poniedziałek miała księdza u siebie. Ksiądz dawał każdemu krzyżyk do pocałowania, Edytkę dotknął po rączce, a ta zaraz potem wyciągnęła ręcę, żeby dać jej krzyż do zabawy Cieszyłam się, bo się w ogóle nie bała księdza - ale zobaczymy co to będzie dzisiaj.

            Kochane! Ale dziś pospałam! Wczoraj byłam już taka padnięta, ale jeszcze chcieliśmy Teściom opowiedzieć wrażenia z wyjazdu, otworzyliśmy sobie po piwku i tym sposobem położyłam się spać o północy. O 2 Edytka wstała na karmienie, potem jeszcze o 6, ale na dobre wstała już o 9. Super mi się spało, bo nie dość, że we własnym łóżeczku, z własną pościelą i jasieczkiem, to do tego w końcu nic mnie nie krępowało bo spałam we własnej naturalnej pidżamce, czyli nago

            Wstawiam Wam kilka fotek - z wyjazdu i z przed chwili.
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009





              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009



                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Wiecie dziewczyny chyba za szybko sie cieszyłam że Bruno jest zdrowy. Wczoraj odstawiłam mu leki, a dzisiaj wymiotuje. Oby to był przypadek.
                  Pytacie czy Bruno jest zdjagnozowany- niestety lekarze nadal nie wiedzą co mu jest. Przeszedł przez wiele skomplikowanych i bolesnych badań, ale one nic nie wykazały. Lekarze twierdzą że to wszystko przez jego alergie pokarmową, ale nie są pewni.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    wiktoriab mam nadzieję że te wymioty Bruna to tylko przypadek a nie w związku z odstawieniem leków...życzę zdrowia...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Wiktoriab miejm nadzieje, że to nie powrót choroby, bądź silna wszystkiego dobrego.

                      A my mamy już 5 ząbków a szósty też już też widać ale jeszcze się nie przebił.
                      Ja to nie mogę się nadziwić pierwszy ząbek pokazał się 6 grudnia a dzisiaj 3 stycznia a tu mamy już 5 ząbków prawdziwy ekspres, nieźle się rozkręcił ten mój misiek Agatce to tak szybko nie wychodziły.

                      Skoczku fajnie że już jesteś.

                      Momo dużo zdrówka dla was żeby nic poważniejszego się nie rozwinęło.

                      U nas niedziela dość spokojna tylko po południu wpadła ciocia na kawkę z wiśniówką to posiedzieliśmy z nimi chwilę u teściów a teraz się byczymy bo po tych świętach jesteśmy wypompowani i nic się nie chce tylko odpoczywać w ciszy.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Witajcie kochane w nowym roku

                        Ja niestety tylko na chwile. Nie mam kompa u siebie i ciężko mi Was nadrobić. Mężulo już pojechał. W skrócie u nas ok. Misia zdrowieje, został tylko kaszel. 30.12 byłam u teściowej i standardowo myślałam, że jej oczy wydrapie, bo mnie drażniła nieziemsko. Poza tym u nas wszystko ok. A mam za dużo pokarmu, jutro ide po tabletki na zmniejszenmie laktacji i przechodzimy na sztuczne. Misia jak jest głodna to wypija mleko.
                        Nie wiem kiedy wrócę do Was. W miare możliwości będę pisać co tam u nas. Buziaki dla wszystkich :* :* :*
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Witam również nową mamusię!

                          ANIasz8206- tój mały to rzeczywiście się rozkręcił. My mamy 4 ząki iczekamy. pocieszajacy jest fakt ze jeszcze 16

                          Skoczku fajne zdjęcia

                          Delf no to prezent trafiony z frytkownicą i wszyscy zadowoleni

                          Oderałam wasze zaproszenia na nkdzięki

                          My w piątek w południe poj do krakowa. MOja sisotra z rodzinka poj na narty wiec mieszkanie mielismy do dyspozycji. Pouszowalismy po galaeriach odpoczelismy. Kupiłam sliczny kominezon dla malej na przuszła zimę. Ogólnie duzo kasy wydaliśmy ale wszyscy zadowoleni. dzisiaj wrocilismy o 12. wzielismy pozniej mała na sanki, ale yła śpiąca i usneła Jutro pierwszy dzien w żłoku. i do pracy.po świetach i tylu dniach wolnego eehh. miłej nocki. Oliwka już spija też idę papap

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            A u nas już około tygodnia kuba po położeniu spać ok 20, wstaje po 40 min i gotowy do zabay jest!wczoraj u tesciowej buszował do 21:30, a dziś juz u nas do 22... minęło ok 30 min i póki co raz wołał o smoka...pewnie o 23 wstanie na jedzonko....ale dziś czatuje na niego z herbatką, zobaczymy ile da się go oszukać

                            dobrej nocki kochane, ja jakoś nie mam weny, wiec lecę spać


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Witam jaka pogoda u was?u nas zimno prószy śnieg miałam isc dziś na kontrole do lekarza z Tyciem ale rak miejsc może jutro uda nam się zapisać robimy Tymkowi badania i teraz będziemy jechali na usg mózgowia sprawdzić czy te wodniaki mu się wchłonęły pani doktor jest bardzo chora i ma raka a mimo to przyjmuje dzieci jest bardzo dobrym dziecięcym neurologiem niesamowite ze ma jeszcze siłę...czy któraś z was miała problem z dzieckiem bo nie miało skostnienia jader?My już po raz 4 lub piaty będziemy mieli robione usg i zobaczymy czy te skostnienie jest/

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                u nas też zimno i prószy...mamawcześniakaniestety nie mogę ci pomóc bo mój mały nie ma i nie miał takich problemów...oby się wszystko szybko wyjaśniło...bądź dobrej myśli pozdrawiam...




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X