Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    No to gratulacje dla Misi


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Ja miałam się wziąć za sobotnie porządki - dzisiaj Teściu odprawia swoje 60. urodzinki i powinnam się sprężyć, ale Edzia mi dzisiaj coś marudzi i chciałaby, żeby tylko trzymać ją na rękach.
      A w pokoju taki bałagan - na podłodze same zabawki, piankowe puzzle porozrzucane, na krześle pełno ciuchów...Och, żeby ten porządek sam się zrobił!

      My też prosimy o głosik - nawet i ten fotel z kocykiem nas by ucieszył
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        GRATULUJEMY MICHALINCE DRUGIEJ PEREŁKI - ŚCIGAJ NAS, KOBIETKO, ŚCIGAJ!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Delff my też jesteśmy totalnie bezzębni czekamy cierpliwie!

          GRATULACJE DLA MISI KOLEJNEGO ZĘBOLA!!!

          a co do tych drzemek, to ja się jedynie wkurzam na to że były a teraz jest problem, a skoro były tzn że ich potrzebuje...ciężko jak dziecię nie sypia...

          Buczku super że Krzyń tak ładnie zaczyna sypiać, u nas nie najgorzej, jadł o 19,22,2:30 i 6 i dopiero wtedy wzięłam go do łóżka, bo jakoś spać mu się już nie chciało, za to ja nie zamierzałam zaczynać dnia o 6!!! i tak przekimaliśmy z małą przerwą ok7 az do 8:30!Fajnie by było jak kuba budziłby się jedynie na jedzenie...a on niestety jescze między karmieniami się budzi...ale dziś tylko po smoka więc noc uważam za na prawde udaną!ale oduczanie mleczka wnocy póki co nie wchodzi w grę...napawam się odrobiną snu zresztą próbowałam go tak oszukiwać i...rzeźnia była!
          skoczku-dziekujemy!

          Ewelka, tzn że ZUPEŁNIE Kuba jest bez mleczka?!konsultowałaś to z pediatrą?
          w tym wieku chyba baby jeszcze potrzebuje mlesio...hm...

          a ja czdekam aż kuba się obudzi i lecimy do opola na basenik, a jak zaraz się nie obudzi to bedzie pobudka przymusowa, bo już czas się zbierać!ooo budzi się


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ola tak konsultowalam to z lekarzem i jak bylam u niego miesiac temu jak Kuba jadł jeszcze butelke na dobe to p. doktor zdziwila sie ze on tą jedną jeszcze wypija, powiedziala ze to normalne ze dzieci z pewnym czasem oduczają sie od mleka , bo posmakowaly inne jedzenie i mleka juz poprostu nie chca a wszystkie witaminy jakie byly w mleku sa w jogurtach,owocach, i obiadkach.




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Dziewczyny głosiki na pokoiki oddane i zapisane w zakładkach więc codziennie będę głosować.
              Buczku mój konkurs nadal trwa tylko, że można głosować co 24h. nie prędzej.

              Gratulacje dla dziewczyn nowych ząbków.

              Moja Agatka od 4 miesiąca była bez mleka bo nie chciała żadnego pić i wszystko było ok., więc bez mleczka też można się obejść.

              Zrobiłam dzisiaj gołąbki i zamroziłam na święta i pierogi z jagodami a drugie z kapustą i grzybami.
              M. zajmował się małym a ja z Agatą pichciłam.
              Oby dwoje zasnęli o 13 a obudzili się o 16.30
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                hej dziewczyny !!!

                Delff gratulacje ukończenia pracy, będziemy trzymać kciuki za obrone.
                Mała może mieć zatwardzenia po kaszcze, jak odstawisz na pare dni to zobaczysz czy coś się zmieni, może jak dasz jej śliwki to będzie lepiej, mojemu kruszkowi zawsze pomagały.
                Głosik oddany.

                Grtulacje z okazji kolejnch zęboli, my też jesteśmy bezzębni Wydawało mi się że to już będzie bo małego strasznie swędziały dziąsła, a tu dalej nic.

                Buczku fajnie, że mały zaczyna przesypiać noce. U nas dalej kiepsko, mały daje się oszukiwać herbatką o tej 3, ale i tak się budzi. Ola u nas karmienia wyglądają bardzo podobnie jak u Was, myślałam że jak dajesz małemu już modyfikowane to będzie sie zasycał bardziej i dłużej spał, małe głodomorki
                Ewelka z tym bez mlecznym karmienien to coś dziwnego, ale jeśli lekarz uważa że oki ?!Moja lekarka uważa, że 1-2 posiłki mleczne jak najdłużej, jeśli dziecko chce, bo wiadomo na siłe to nie.
                Strasznie jest zimno więc cały dzionek siedzimy sami w domu, bo m w pracy. Moja mama nas na chwilke odwiedziła i zrobiłam mi zakupy. Mam nadzieje, że pojedziemy jutro na zakupy. Zastanawim się czy jechać z mały na basen, jak jest tak zimno ?
                Kajtuś 56 cm 3700 g

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  kurcze dziewczyny, kiedy wy jeszcze macie czas pichcić przy tych m,ałych terorystach?hi hi?! ja na szczęście NIC nie muszę robić.Wigilia i święta-jak co roku, po trochę u każdych rodziców,brata, więc oni nie dadzą nam umrzeć z głodu

                  my po basenie-było super.Kuba pojechał najedzony i wysdpany i swietnie się bawił!

                  a teraz ja w pracy, bo jedna z naszych dziewczyn się pochorowała i musiałam ją zastąpić na 4 godzinki-do 20, więc jak wróce to kuba powinien już spać...no ciekawe


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Olaska w sumie z tymi świętami to masz całkiem dobrze bo ja pomimo, że mieszkamy z teściami i mamy jedną kuchnie(gotujemy razem) to w zasadzie całe jedzenie na święta ja przygotowuje, bo teściowa dzień przed wigilią lub w dzień wigilii kapnie się że można by było coś kupić i zrobić do jedzenia więc jak już jedzie to kupi jakąś wędlinę i ewentualnie jak jej coś powiem, że mi zabrakło lub zapomniałam to mi kupi.
                    Niby się wydaje, że robiąc wspólnie święta powinno być taniej a jest jeszcze raz tak drogo, bo wigilia zawsze w domu bo samych nie wypada ich zostawić, apotem w któreś święto przyjeżdża szwagier bo teścią nie chce się jechać do nich a to tylko 40 km. a nie 1000, więc tylko w jedno święto jest dla nas wtedy najczęściej wybieramy się do moich rodziców lub zabieramy ich ze sobą do mojej siostry.
                    A pomóc to też nie pomoże bo musi sobie włosy umalować dzień przed świętami a nie tydzień, chyba że jej powiem to zrobi sałatkę ale ja już wolę wszystko sama zrobić i jej nie prosić skoro sama nie wie, że można by pomóc.
                    Nawet dzisiaj m. stwierdził, co znowu wszystko sama robisz.
                    Istna masakra aż się odechciewa na same jedzenie jakieś 3-4 stówy zawsze pękną, a gdzie reszta.

                    Ale się pożaliłam ale czasami nie mam już sił do niej, bo tak jest na każde święta i imieniny, które mamy razem niestety, ja robię a ona się po prostu gości.
                    Ale już za pół roku będzie inaczej sama we własnej kuchni, już nie mogę się tego doczekać.

                    Delff już trzymam kciuki za twoją obronę.
                    AGATKA 16.04.07r
                    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                    W końcu w komplecie
                    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Ola, a robicie już nurki na basenie?

                      Ja się zastanawiałam czy można tak dziecko bez mleka karmić, ale widocznie można.
                      Jestem ciekawa czy Miś polubi inne mleczko niż moje. We wtorek ide do lekarza, a w środę jadę do hurtowni się zaopatrzyć w smoczki, mleczka i co mi tam wpadnie w oko jeszcze.

                      Ja też Was dziewczyny podziwiam, bo ja nie mam siły nic robić. Posprzątałam u siebie, powieka mi spadła i siły ze mnie uleciały. Miałam mieć dziś gości, ale przełożyłam na jutro. Szczerze nie chce mi się nikogo gościć tak przed świętami. Chciałabym mieć święty spokój. Ale co zrobić.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        No niestety też chciałam żeby mały pił jeszcze mleko,no ale jak na widok mleka był tylko placz i nie udalo mi sie w niego wlac ani kropli to co robic? przecież dziecka zmusić sie nieda. Mleko poprostu zastępuje bardzo dużą ilością jogurtów i owoców ,te same witaminy które sa w mleku on dostaje w normalnych posiłkach i to jest najważniejsze,zresztą tak jak pisała Ania jej córka przestała pić jak miała 4 misiące,mój jak miał 6, każde dziecko jest inne i widocznie mój mleczkiem się znudził Najwazniejsze ze dobrze sie rozwija i tyje ponad norme




                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Ale ze mnie gamoń. Sprzątałam cały dzień, układałam, przekładałam... No i schowałam sobie piloty od TV i kina domowego. I teraz nie mam jak włączyć Misi kołysanek. Trzeba być wyjątkowo uzdolnionym, żeby tak sprzątnąć, heh Ide szukać dalej.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Delff my też jesteśmy totalnie bezzębni czekamy cierpliwie!

                            GRATULACJE DLA MISI KOLEJNEGO ZĘBOLA!!!

                            a co do tych drzemek, to ja się jedynie wkurzam na to że były a teraz jest problem, a skoro były tzn że ich potrzebuje...ciężko jak dziecię nie sypia...

                            Buczku super że Krzyń tak ładnie zaczyna sypiać, u nas nie najgorzej, jadł o 19,22,2:30 i 6 i dopiero wtedy wzięłam go do łóżka, bo jakoś spać mu się już nie chciało, za to ja nie zamierzałam zaczynać dnia o 6!!! i tak przekimaliśmy z małą przerwą ok7 az do 8:30!Fajnie by było jak kuba budziłby się jedynie na jedzenie...a on niestety jescze między karmieniami się budzi...ale dziś tylko po smoka więc noc uważam za na prawde udaną!ale oduczanie mleczka wnocy póki co nie wchodzi w grę...napawam się odrobiną snu zresztą próbowałam go tak oszukiwać i...rzeźnia była!
                            skoczku-dziekujemy!

                            Ewelka, tzn że ZUPEŁNIE Kuba jest bez mleczka?!konsultowałaś to z pediatrą?
                            w tym wieku chyba baby jeszcze potrzebuje mlesio...hm...

                            a ja czdekam aż kuba się obudzi i lecimy do opola na basenik, a jak zaraz się nie obudzi to bedzie pobudka przymusowa, bo już czas się zbierać!ooo budzi się


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Ups...hjakoś Stary Tekst Się Wdarł...hm...odezwe Się Pozniej


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Hej.

                                A ja dziś męcze Misie. Wczoraj poszła spać o północy. Od 20 siedziała w łóżeczku, bawiła się i próbowała wstawać. To ją dziś obudziłam o 9, położe ją spać po 12 na godzinke max 2. Zje obiadek i o 17 położę ją na 30 min. Niech się uczy mój Paskudek Mały
                                No i moje dziecko nauczyło się robić kosi łapki, jak podoba jej się jakaś piosenka to tańczy na siedząco, jak jej sie cos nie podoba to nawet krzyczec potrafi po swojemu.

                                Idziemy sie ubierac bo idziemy na zakupy
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X