Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
    Myślisz, że to za daleko?
    Nie wiem jaką masz formę, ale ja jak 2 dni temu pobiegałam po wsi, zrobiłam ok. 3 km, to wczoraj tak mnie kolana i nogi bolały, że ledwo mogłam się ruszyć.

    Dzisiaj za to mam powera, pomimo że spałam od 4-8, mhhh, w sumie nie tak mało bo 5h, myslałam że krócej.

    Jak T wróci z pracy czekają nas cotygodniowe zakupy, na pewno będzie koszmarny tłok.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Właśnie, Babcia już mi coś o tym wspominała, muszę to sprawdzić!!! Dobry pomysł.
      Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
        Nie wiem jaką masz formę, ale ja jak 2 dni temu pobiegałam po wsi, zrobiłam ok. 3 km, to wczoraj tak mnie kolana i nogi bolały, że ledwo mogłam się ruszyć.

        Dzisiaj za to mam powera, pomimo że spałam od 4-8, mhhh, w sumie nie tak mało bo 5h, myslałam że krócej.

        Jak T wróci z pracy czekają nas cotygodniowe zakupy, na pewno będzie koszmarny tłok.
        Nawet nie wiesz jak mi brakuje takich codziennych domowych rytuałów. Mam nadzieję, że już niedługo i będę w domku. Może nawet za tydzień w niedzielę, jeśli urodzę koło czwartku Chociaż w czwartek jest 5 listopad, moja teściowa ma urodziny buuuuuuuuuuu
        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          My w niedzielę, pewnie wieczorkiem wybierzemy się na junkowski cmentarz, tylko że my nie wjeżdżamy do Poznania, jedziemy od strony Skórzewa, tam jest boczne wejście i mam blisko do moich dziadków. Poza tym to mamy jeszcze Kiekrz, Buk no i Tarnowo, każdy w innym miejscu, na jeden dzień to za dużo, zawsze dzielimy na dwa dni.

          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Ja mieszkam na Kwiatowym, więc najbliższy dla mnie park to cmentarz
            Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
              Nawet nie wiesz jak mi brakuje takich codziennych domowych rytuałów. Mam nadzieję, że już niedługo i będę w domku. Może nawet za tydzień w niedzielę, jeśli urodzę koło czwartku Chociaż w czwartek jest 5 listopad, moja teściowa ma urodziny buuuuuuuuuuu
              Hihihi, a to byś jej piękny prezent zrobiła Ja na ten moment w kwestii porodu jestem kompletnie zdezorientowana.
              Ufff, no czuję, że się rozładowałam i przeszły mi smutki - pewnie po części dlatego, że właśnie zjadłam połowe snickersa A co tam!

              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                Ja mieszkam na Kwiatowym, więc najbliższy dla mnie park to cmentarz
                No zobacz, a wczoraj jak jechaliśmy na ktg, to kwiczeliśmy bo w radiu reklamowali że ukazała się super pozycja czytelnicza "spacerownik po warszawskich cmentarzach" - z opisem kto gdzie leży. To w takim razie też by Ci się przydał taki spacerownik

                A stoją już z tymi pysznymi pierniczkami?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Przebiegnij sie do Piotra i Pawła na Kopernika, przynajmniej będziesz miała gdzie usiąść przed drogą powrotną
                  Chociaż tam możesz mieć jeszcze dalej.
                  Albo faktycznie, potrenuj trasę na stadion.

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                    No zobacz, a wczoraj jak jechaliśmy na ktg, to kwiczeliśmy bo w radiu reklamowali że ukazała się super pozycja czytelnicza "spacerownik po warszawskich cmentarzach" - z opisem kto gdzie leży. To w takim razie też by Ci się przydał taki spacerownik

                    A stoją już z tymi pysznymi pierniczkami?
                    Pewnie, że stoją. Jak byłyśmy małe z siostrą to jedynie te pierniki nas ratowały od śmierci głodowej podczas maratonu cmentarnego
                    W tym roku pobiłam rekord odwiedzin na każdym z grobów, wczoraj zaliczyłam 4 rundę, a jeszcze pierwszego nie było.
                    Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                      Przebiegnij sie do Piotra i Pawła na Kopernika, przynajmniej będziesz miała gdzie usiąść przed drogą powrotną
                      Chociaż tam możesz mieć jeszcze dalej.
                      Albo faktycznie, potrenuj trasę na stadion.
                      W sumie to bym miała trochę bliżej niż na stadion, ale wolę nie kusić się bogatym asortymentem Piotra i Pawła kilka dni przed wypłatą, bo i tak już cienko piszczymy, a zanim przeleją wypłatę, to jeszcze trochę trzeba pożyć. Tak na marginesie, to ja też wracam do pracy po macierzyńskim, czyli pewnie 1 czerwca, najbardziej przeraża mnie szukanie opiekunki, to będzie masakra na tej wsi.
                      Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                        W sumie to bym miała trochę bliżej niż na stadion, ale wolę nie kusić się bogatym asortymentem Piotra i Pawła kilka dni przed wypłatą, bo i tak już cienko piszczymy, a zanim przeleją wypłatę, to jeszcze trochę trzeba pożyć. Tak na marginesie, to ja też wracam do pracy po macierzyńskim, czyli pewnie 1 czerwca, najbardziej przeraża mnie szukanie opiekunki, to będzie masakra na tej wsi.
                        Ja mam to szczęście, że moi rodzice są oboje już na emeryturze i się zajmą, więc będzie mi łatwiej. Ostatnio wszyscy się uwzięli na to pytanie, dlaczego będę wracać po macierzyńskim i jak mogę zostawić takie małe dziecko - po prostu nóż mi się w kieszeni otwiera.
                        Już nie komentuję, bo zawsze wymądrzają się tak ci moi znajomi, którzy na nic sami nie musieli zapracować, tylko wszystko dostają cały czas od rodziców.

                        Kara zbieram się, bo jak mam to wszystko pomyć to muszę już zacząć, żeby na 16-ą zdążyć jeszcze zrobić obiadek i przygotować się do zakupów.

                        PS. A jednak dobrą masz babcię, jak się interesuje piłką nożną

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          No to leć, tylko nie przesadzaj, bo jeszcze urodzisz

                          A Babcia, jak to Babcia - najlepsza na świecie!!!
                          Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                            No to leć, tylko nie przesadzaj, bo jeszcze urodzisz

                            A Babcia, jak to Babcia - najlepsza na świecie!!!
                            Hehe, też nie przesadzaj z tym spacerkiem
                            Miłego dzionka, pa

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              witam! jak często macie robione ktg? to zalecenie lekarza czy Wasza nadgorliwość ja nie miałam robionego jeszcze do tej pory lekarz tylko zawsze słucha serduszka Maluszka

                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                znowu nikogo nie ma jak ja jestem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X