Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Iza, zmywarka to super wynalazek, a minus to jest jeden (i to tylko na początku) trzeba dokupić dużo naczyń

    Idę piec marchewkowca

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Renatka, super te foteczki.
      Ku*****, nie wiem co jest z moją teściową!
      Mówiliśmy jej z mężem, że przez 1 miesiąc chcemy być tylko: Ja, Wiktoria, Wojtek i mąż.
      A ona sobie nic z tego nie robi!
      Przyszła sobie dzisiaj do szpitala, i zrobiła mi wykład co robić, a czego nie robić z małym dzieckiem.
      Wojtek zaczął płakać, a ona: "Ja to zrobię, ty nie umiesz się obchodzić z małym dzieckiem" W końcu nie wytrzymałam i ją wyprosiłam ze sali.
      Na szczęście jedzie do sanatorium, i będziemy mieć od niej spokój.
      Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


      Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


      Jaś - 08 listopada 2011

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Zgadzam się z Renatą .
        Zmywarka ma same plusy, a jedyny minus to to, że trzeba dużo naczyń dokupić.
        Rena masz zmywarkę pod zabudowę, czy bez zabudowy?
        Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


        Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


        Jaś - 08 listopada 2011

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Witam nową mamę

          A nam wczoraj przyszła druga pościel z hipopotamem! Cudo!

          Czekam jeszcze na resztę ubranek i po niedzieli zabieram się do drugiego prania.
          Nie wiem co zrobić z kołdrą i poduszką, wyprać? Niby można prać w temp do 60C, ale bez wirowania...
          Chciałabym, żeby Antek miał wszystko czyste i pachnące przyjemnie :>
          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

          Antek - 6 listopada 2009r.

          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Napisane przez Catrin Pokaż wiadomość
            Jeeju, jaka ja jestem rozkojarzona... termin mam na 5, a nie 1 listopada
            Cześć Catrin.. Miło, że do Nas dołączyłaś..
            Ja też miałam mieć dziewczynkę o imieniu Nikola.. ale będzie na 100% już Oliwka..

            Powiedz Nam coś więcej o sobie;-)?
            Pozdrawiam!


            Ps. Za moment wpiszę Cię na listę ( lista mam listopadowych znajduje się na stronie 48 (!) )




            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              [QUOTE=agus1983;137109]Renatka, super te foteczki.
              Ku*****, nie wiem co jest z moją teściową!
              Mówiliśmy jej z mężem, że przez 1 miesiąc chcemy być tylko: Ja, Wiktoria, Wojtek i mąż.
              A ona sobie nic z tego nie robi!
              Przyszła sobie dzisiaj do szpitala, i zrobiła mi wykład co robić, a czego nie robić z małym dzieckiem.
              Wojtek zaczął płakać, a ona: "Ja to zrobię, ty nie umiesz się obchodzić z małym dzieckiem" W końcu nie wytrzymałam i ją wyprosiłam ze sali.
              Na szczęście jedzie do sanatorium, i będziemy mieć od niej spokój.[/QUO

              AGUŚ nie strasz..!!
              Dzisiaj wraca moja teściowa z sanatorium(
              czekam jak na szpilkach.. jak ja nie lubię kiedy Ona jest w domu... zaraz mnie zacznie wypytywać o wszystko, czy mam wszystko gotowe, czy nie muszę czegoś dokupywać.. i zacznie przesiadywać u nas..:/

              średnio za Nią przepadam.. no ale była w tym sanatorium dla własnego widzi misie.. bo nic jej nie jest.. aż 3 tygodnie! więc i tak odpoczęłam..

              Też się martwię co to będzie jak się urodzi Oliwia.. nie lubie kiedy Ona się tak we wszystko wtrąca.. a już w trakcie ciąży wystarczająco bardzo się wtrącała..:[




              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                RENI (!!!!) super zdjęcia.. śliczna z Ciebie Kobitka.. i jaka szczuplutka.. raz dwa zgubisz kg..

                A co zdjęć to będziesz miała super pamiątkę..!




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  CATRIN, lista uzupełniona o Ciebie..




                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Iza, lepiej się już czujesz? Kurcze, szkoda że Twój lekarz tak wszystko przeciąga i musisz się męczyć. Mój Jaś od wczoraj non stop wariuje w brzuchu, cały czas się rusza, aż mnie to dziwi, bo ostatni tydzień był bardzo spokojny.
                    W nocy jak mi dwa razy przywalił w żebra to aż wrzasnęłam w głos tak bolało

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                      Iza, lepiej się już czujesz? Kurcze, szkoda że Twój lekarz tak wszystko przeciąga i musisz się męczyć. Mój Jaś od wczoraj non stop wariuje w brzuchu, cały czas się rusza, aż mnie to dziwi, bo ostatni tydzień był bardzo spokojny.
                      W nocy jak mi dwa razy przywalił w żebra to aż wrzasnęłam w głos tak bolało
                      nooo kurcze zdrzemnęłam się z pół godzinki i dużo lepiej mi już..
                      ale wiesz dopadło mnie przeziębienie, cały czas kicham i mam katar..

                      a to w ciąży w 9 miesiącu i to po przebytej cesarce to jest dramat..
                      brzuch Ci podskakuje jak kaszlesz, smarkasz, kichasz.. do tego blizna po poprzedniej cesarce mnie bo Dzidzia ją wypycha

                      A co do lekarza to też już jestem zła.. byle do tego wtorku, może jakoś zleci..
                      dobrze, że Kubuś jest grzeczny to jakoś dajemy radę.. teraz się układa do spania więc 2 godzinki mam dla siebie jak nic.. może się położę razem z nim..




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Faktycznie, dobrze masz z Kubusiem, że jeszcze śpi popołudniami.
                        A mnie to ciasto wykończyło, brzuch mnie rozbolał i co chwilę mnie tam w dole kłuje, jakby ktoś mi szpilę wbijał. Też się kładę, ale nie mogę zasnąć, bo piekarnik włączony.

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                          Faktycznie, dobrze masz z Kubusiem, że jeszcze śpi popołudniami.
                          A mnie to ciasto wykończyło, brzuch mnie rozbolał i co chwilę mnie tam w dole kłuje, jakby ktoś mi szpilę wbijał. Też się kładę, ale nie mogę zasnąć, bo piekarnik włączony.
                          No a ja się niestety za bardzo pospieszyłam ze stwierdzeniem, że Kubuś się położył ... bo dalej nie śpi.. więc póki co ja też nie mogę..:/




                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            A Jaś cały czas wariuje, coś za dużo chyba myślę, bo jak się nie ruszał to go budziłam żeby sprawdzić czy wszystko ok, a teraz się zastanawiam co się stało że tak wariuje.

                            A wyczytałam wczoraj w Wyborczej, że fiskus zmienił zasady odliczania ulgi na dziecko, oczywiście na naszą niekorzyść. W 2008 r.niezależnie w jakim miesiącu się dziecko urodziło, to odliczał się całą kwotę tj. 1173,70 zł. A teraz, czyli za 2009 r. zależy w którym miesiącu się urodzi, tyle będzie można odliczyć. Za 1 miesiąc jest 92,67 zł, czyli jak urodzimy w paźdz. to możemy odliczyć 3*92,67 zł, a jak w listop. to 2*92,67 zł.

                            A tak tam się rozpisałam

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Nooo widzisz to nic tylko rodzić w październiku..

                              A jak się Reni czujesz ogólnie?




                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Ogólnie ok. Teraz tylko mnie zmogło. Ale tak, to nie mam żadnych skurczy, podejrzanych wycieków, piersi mnie nie bolą - ale widzę że ostatnio tak poszły do przodu że mhhhh, będzie czym karmić
                                Poza tym ciągle się wkurzam, szybko łapię doła i brakuje mi seksu, a nie pytaliśmy się ostatnio lekarza czy możemy, więc pościmy. Ale coś mi się wydaje, że przez nisko położoną głowkę nici z uciech.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X