Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Ja zmolestowałam tego mojego wczoraj przy kumpeli i powiedział, że nie mam marudzić i że powiesi tą naszą karuzelę nad łóżeczkiem. Byłam wszoku, bo powiedział, że dzięki mojemu planowaniu tak się wyrobiliśMY mhhhh tu podkreślam to "my", że już mamy wszystko gotowe

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      To fajnie macie. MY! jeszcze się nie wyrobiliśmy. Po wczorajszej aferze obiecał mi że wszystko dokończymy w sobotę. Ciekawe, ciekawe
      Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        też rozglądam się jeszcze za grubszymi kocykami, mam 3 cieńkie i gruby śpiwór do wózka i myślałam, że to wystarczy ale chyba przyda się jeszcze jakiś grubszy chociażby na wyjście ze szpitala,też tak myślicie??takie grubsze to są wykonane z akrylu czy z czego?? jakie Wy macie??

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Dobra, idę chałupę ogarnąć i upichcić spagetti, potem jedziemy na szkołę rodzenia więc odezwę się wieczorkiem.
          Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Ja też mam same cienkie, jeden akrylowy by się przydał, w końcu cała zima przed nami.
            Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              ja też idę zrobić coś na obiad.. zazdroszczę Wam, że możecie chodzić na szkołę rodzenia, mój lekarz nie wyraził zgody ze względu na niewydolność szyjki i czuję, że dużo nas przez to ominęło

              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                to dziwne, u nas te Dziewczyny, które mają jakieś kłopoty to po prostu nie ćwiczą, ale na wykładach zawsze są. No chyba, że nie możesz w ogóle z domu wychodzić - to inna sprawa.
                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
                  też rozglądam się jeszcze za grubszymi kocykami, mam 3 cieńkie i gruby śpiwór do wózka i myślałam, że to wystarczy ale chyba przyda się jeszcze jakiś grubszy chociażby na wyjście ze szpitala,też tak myślicie??takie grubsze to są wykonane z akrylu czy z czego?? jakie Wy macie??
                  Tak, te grube,cieplutkie, puchate to akryl, ja mam firmy bobas, tylko inny wzór
                  http://www.bajkowo.pl/domek_tloczony_843.html

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Też idę poprasować...

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Ooo ja się wyspałam a Wy sobie poszłyście..;(jeszcze 3 godzinki i będę u lekarza..już się nie mogę doczekać..




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        A ja już po porodzie;-).
                        Iza, miałam mieć cesarkę robioną o 10.00, ale o 4:20 złapały mnie skurcze, NIE DO WYTRZYMANIA! i musieliśmy jechać do szpitala;-)
                        Do szpitala dojechalismy okolo 4:25
                        Cos tak o 4:30 pod moja narkoza zaczeli Wojtka, ze tak powiem zabierac z brzucha. Maly urodził się o 4:43 ;-).
                        Buu, ale ja wam zazdroszczę, wy sobie jeszcze możecie pobyć same, porobić czynności, a ja muszę zajmować się Wojtuskiem.
                        Jestem wkurzona, że muszę jeszcze 6 dni siedzieć w szpitalu!
                        Aaa, podaję Wam wymiary Wojtka:
                        waga - 3 kg. 150 g.
                        wzrost - 56 cm.
                        obwód głowy - 33 cm.
                        obwód klatki piersiowej - 34 cm.
                        jestem wkurzona na męża, bo nie naładował akumlatorków do aparatu, i Wojtek nie miał fotki od razu po porodzie

                        Buziaki dla waszych pociech od cioci Agi i malutkiego Wojtka ;-*
                        Last edited by agus1983; 17-10-2009, 18:21.
                        Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                        Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                        Jaś - 08 listopada 2011

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Napisane przez agus1983 Pokaż wiadomość
                          A ja już po porodzie;-).
                          Iza, miałam mieć cesarkę robioną o 10.00, ale o 4:30 złapały mnie skurcze, NIE DO WYTRZYMANIA! i musieliśmy jechać do szpitala;-)
                          Narkoza działała wolno, około 4:40 'zasnęłam'Wojtek urodził się o 4:43 ;-).
                          Buu, ale ja wam zazdroszczę, wy sobie jeszcze możecie pobyć same, porobić czynności, a ja muszę zajmować się Wojtuskiem.
                          Jestem wkurzona, że muszę jeszcze 6 dni siedzieć w szpitalu!
                          Aaa, podaję Wam wymiary Wojtka:
                          waga - 3 kg. 150 g.
                          wzrost - 56 cm.
                          obwód głowy - 33 cm.
                          obwód klatki piersiowej - 34 cm.
                          jestem wkurzona na męża, bo nie naładował akumlatorków do aparatu, i Wojtek nie miał fotki od razu po porodzie

                          Buziaki dla waszych pociech od cioci Agi i malutkiego Wojtka ;-*
                          Agus, W-I-E-L-K-I-E G-R-A-T-U-L-A-C-J-E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Ja mozesz się smucić???? Spotkała Cię najcudowniejsza chwila w życiu!!!!! A my jeszcze musimy poczekać!!!!! Jak masz możliwość pisania ze szpitala, to prosimy o obszerną relację, jak się czujesz, jak pierwsze karmienie, przewijanie, kąpiel itp....

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Aguś, no to gratulacje

                            Ja kupiłam dwie pościele drewexu:
                            http://www.drewex.com/asortyment_3-3..._MALY_MIS.html
                            http://www.drewex.com/asortyment_3-3...wka_HIPPO.html

                            A ja upiekłam drożdżówki z serem, PYCHA!!! Ale niestety spiekłam się w palec i teraz wytrzymać nie mogę, bo tak boli! Ledwo stukam w klawiaturę!

                            O ten koc jeszcze nie pytałam, pójdę po prostu w przyszłym tygodniu do sklepu w Nowym Targu i zapytam o jakiś sensowny koc akrylowy i kupię.
                            Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                            Antek - 6 listopada 2009r.

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              No, to teraz trzymamy kciuki i czekamy na wieści od Izy

                              A tak mi intuicja podpowiada, że następna to będziesz Ty Zolta, nie wiem dlaczego, ale tak mi się wydaje.

                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Super pościele!!! Pewnie już pierzesz? Ale się zgrałyśmy z tym wejściem na czat. A Ty Zolta już masz wszystko poszykowane? Cos Ci jeszcze brakuje?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X