Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Mój Adaś chodzi spać podobnie, ale ok 4 rano wędruje do naszego łóżka, i śpi tak do 7-8. Ok 12 1,5 do 2 godzin spania.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      witajcie dziewczynki

      pewnie mało która z was mnie pamięta, ale mieliśmy już 2 przeprowadzki, poprzednio nie mieściliśmy się już w 68 m2, przeprowadziliśmy się do nowego osiedla, mamy spoko sąsiadów - w naszym wieku, z dziećmi w wieku Wiktorii i Wojtka.także nie było mnie tu ponad rok. aa i najważniejsze w listopadzie zostanę mamusią po raz 3 co do płci dzidziusia, to nie chcemy wiedzieć do urodzenia, chyba, że podczas USG, parsknę do ginekologa "A jaka będzie płeć dziecka?" no i się wszystko wyda, nad imieniem nie zastanawialiśmy się jeszcze.

      To chyba tyle, trzymajcie się :*
      Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


      Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


      Jaś - 08 listopada 2011

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Cześć listopadówy.

        Na początek: przepraszam, że mnie tak długo nie było, prawie 2 lata :P, ale jakoś zapomniałam o forum :P jak można zapomnieć o forum - najwidoczniej można :P:P, kolejną rzeczą jest to, że w lipcu tr. zostałam mamą Antka. Więcej dzieci na razie nie planujemy. w końcu trzydziestka na karku :P
        kolejną rzeczą jako tako ważną, jest zmiana mieszkania i miasta - wyprowadziliśmy się z miasta w którym mieszkaliśmy, bo to co się tam działo to jakaś masakra. Gdy jeszcze nie mieliśmy dzieci, to jeszcze OK. gdy urodził się Maciek, to wyprowadziliśmy się z osiedla w którym mieszkaliśmy, ale to, że w bloku obok zaczęto wybijać szyby z mieszkań, okradano ludzi, to było już przegięcie, a prezydent i cały urząd miasta nic z tym nie robili, także w czerwcu '10 wyprowadziliśmy się na dobre z tego miasta.

        A co do Maćka, to ma już 6 ząbali chodzi już samodzielnie i rozrabia

        Sagapo kurcze, Iza współczuję, i mam nadzieję, że będzie lepiej
        Maciek - 06.11.2009

        Antek - 03.07.2011

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Cześć Catrin fajnie, że do nas zaglądnęłaś.. gratuluje drugiego dzidziusia..
          U nas na forum też Renia urodziła w lipcu, także będziecie miały wspólne tematy..chyba, że obie nie będziecie znów tu zaglądać.. na forum generalnie pusto jest.. a szkoda.. bo chętnie porozmawiałabym sobie z Wami jak dawniej..
          ale rozumiem, dzieci, praca, wakacje.. i czas leci..


          U nas nic nowego czekam do czerwca aż dostaniemy te klucze do mieszkania, może i wcześniej nam je dadzą bo w sumie mieszkania już jako tako zrobione, okna parapety juz sa.. wylewki i tynki tez.. ale generalnie wszystko wyglada jeszcze jak plac budowy nie ma jeszcze drogi dojazdowej no i elewacji..
          także może i szybciej niż dopiero w czerwcu 2012 pozwolą już tam coś robić..

          poza tym 30.08 ide odebrać pierwszy raz te zastrzyki z betaferonem, boje sie jak sie bede po tym czuła.. ale może nie będzie tragedi.. przeraza mnie tylko fakt kłucia się co 2 dzień w mięsnie przez 3 lata oby to leczenie miało chociaz jakis sens..

          Ok. kończe Dziewczynki .. Oliwka się obudziła... odzywajcie sie częściej żebym miała co czytać, buziaki;*




          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            a ja się pochwalę :P nadrobiłam cały wątek od początku do końca w 3 dni.

            Iza jeszcze niedługo i nasze szkraby będą miały dwa lata :P

            ale na tym forum pusto brakuje mi Was :P chętnie bym z wami pogadała, a pamiętacie jak prawie 2 lata temu wszystkie oczekiwałyśmy na nasze dzidzie, jak ten czas szybko leci.

            Catrin gratki od cioci Agi muszę was kiedyś odwiedzić, teraz przypomną ci się czasy nocnego wstawania

            aa i zobaczcie co wychaczyłam w Biedronce z gumami Orbit
            Attached Files
            Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


            Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


            Jaś - 08 listopada 2011

            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              aa, dziewczyny, napiszcie mi jeżeli możecie ile wasze dzieciaki mają zębalów i ile ważą?
              Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


              Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


              Jaś - 08 listopada 2011

              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                Aga tobie za nie długo też no musisz musisz, nie po to podawałam ci adres a tak apropo, pisałaś, że byliście w Tropical Island w Niemczech, jak było? A to coś nie wiem jak to nazwać kawa czy cola z gum podoba mi się lubię to

                Iza nie będzie tak źle, ważne żeby myśleć pozytywnie, a mogłabyś mi napisać, ile wasze nowe mieszkanie będzie mieć m2?


                Pozdrowienia dla Kary, Reny, Ali i ich dzieci :P

                dobra dziewczyny spadam, bo zaraz wróci B. z Maćkiem i Antkiem ze spaceru.
                Maciek - 06.11.2009

                Antek - 03.07.2011

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Catrin tak, tak byliśmy, ale bez dzieciaków, bo potem zostaliśmy na noc, gdyż potem pojechaliśmy do Berlina. było nieźle, a z dziećmi wybierzemy się gdy trochę podrosną.

                  a tak btw. dziewczyny słyszałyście o ciążach urojonych? kiedyś w rozmowach w toku leciało.
                  Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                  Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                  Jaś - 08 listopada 2011

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Hej dziewczyny

                    Ja tylko z "newsem" :P

                    Nie będzie mnie na forum, bo wyjeżdżamy na upragnione wakacje do Chorwacji, do Dubrownika. Wyjeżdżamy dziś tj. 18/19 sierpnia w nocy i wracamy 25/26 sierpnia mamy zamiar wyjechać w nocy.


                    Trzymajcie się ciepło, piszcie żebym miała co nadrabiać i papa :*

                    aaa i byłam dzisiaj u gina, i nie wytrzymałam :P zapytałam o płeć - będzie najprawdopodobniej chłopczyk, mój tż. (towarzysz życia) wymyślił imię Michał, na razie niech będzie Michał :P potem się zobaczy.
                    paa :*
                    Last edited by agus1983; 18-08-2011, 17:54.
                    Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                    Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                    Jaś - 08 listopada 2011

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Iza nie będzie tak źle, ważne żeby myśleć pozytywnie, a mogłabyś mi napisać, ile wasze nowe mieszkanie będzie mieć m2?


                      Hmmm Catrin to nasze mieszkanie w sumie 110m2 bo to jest jakby szeregówka




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Napisane przez agus1983 Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczyny

                        Ja tylko z "newsem" :P

                        Nie będzie mnie na forum, bo wyjeżdżamy na upragnione wakacje do Chorwacji, do Dubrownika. Wyjeżdżamy dziś tj. 18/19 sierpnia w nocy i wracamy 25/26 sierpnia mamy zamiar wyjechać w nocy.


                        Trzymajcie się ciepło, piszcie żebym miała co nadrabiać i papa :*

                        aaa i byłam dzisiaj u gina, i nie wytrzymałam :P zapytałam o płeć - będzie najprawdopodobniej chłopczyk, mój tż. (towarzysz życia) wymyślił imię Michał, na razie niech będzie Michał :P potem się zobaczy.
                        paa :*
                        Aguś.. super zazdroszczę..WAKACJI Gratuluję Synka.. a jak wrócicie z Chorwacji to koniecznie wrzuć zdjęcia i napisz jak było..




                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Napisane przez agus1983 Pokaż wiadomość
                          aa, dziewczyny, napiszcie mi jeżeli możecie ile wasze dzieciaki mają zębalów i ile ważą?
                          12 kg i 88 cm czystego szczęścia Ogólnie to spory klocek z tej mojej córci Ma 13 ząbków i czekamy na kolejne. Dzisiaj nauczyła się dwóch nowych słów: nie ma i no. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

                          -Zuza, za oknem jest samochód?
                          -Nie ma
                          -A ptaszki są?
                          -Nie ma
                          -A mama jest?
                          -Nie ma

                          Jeszcze lepiej było ze starszą córką:
                          -Zuza, Ola jest fajna?
                          -No
                          -A mama?
                          -No
                          -A Marcin to wredny idiota?
                          -No
                          Moja prawie dorosła córka


                          Moja wyrośnięta kruszynka

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Cześć dziewczyny.
                            Dostałam SMS od Agi zostają w Chorwacji do 31 sierpnia. Im to dobrze :P
                            Maciek - 06.11.2009

                            Antek - 03.07.2011

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Oj, ja też bym sie powygrzewała na plaży w słoneczku A tu niestaty trzeba dzieciaczkiem się zająć, bo od września wracam do pracy, na razie wprawdzie 3 razy w tygodniu, ale zawsze jakaś zmiana.
                              Moja prawie dorosła córka


                              Moja wyrośnięta kruszynka

                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Cześć dziewczyny,

                                fajnie że zaczęłyście pisać, miła niespodzianka
                                Właśnie poczytałam jak Jaś się rodził i łezka się zakręciła. A teraz to pyskol i łobuz.
                                Od wczoraj idą ostro trójki, ciągle ma napady ryku, głowa mi odpada.

                                A Antek anioł synek, pięknie śpi, budzi się tylko raz w nocy i jest zupełnie inny od Jaśka.
                                Nie wyszła mu skaza białkowa, lubi spać na brzuszku, nawet sam zasypia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X