Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
    Właśnie, mama83 co z tą ciążą????
    nic mi o tym nie wiadomo skąd masz takie wieści muszę się pochwalić, że moja Emilka sylabizuje ostatnio i gada jak najęta: mam, baba, papa i mama siedzi już też sama bardzo pewnie i tylko czasami ją "zawieje" na boki jak się zapomni i coś ciekawego zobaczy; zabiera się też już do raczkowania, kombinuje jak tu przesunąć się do przodu- na razie huśta się na boki i czasami przesuwa się do tyłu; energia ją rozpiera, za 2 tyg wracam do pracy niestety chcemy spędzić ten czas razem z mężem i naszym kochanym dzidziusiem razem, dziś w nocy wyjeżdżamy na tydz nad nasze morze, trzymajcie kciuki żeby pogoda dopisała, do następnego kliknięcia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Hejka,
      uwaga Jaś od 2 dni czołga się, śmiga po całym pokoju, musiałam zrobić gruntowne porządki po ławą, ponieważ zrzucanie gazet jest najfajniejsze.
      Dzieki temu dłużej się zjmuje sobą, ale ja muszę mieć na niego cały czas oko.
      Straszne upały są teraz u nas, właściwie nie wychodzimy do 16-ej z domu, bo nie da się wysiedzieć. A w domku przy zasłoniętych żaluzjach mamy 23 st. C więc całkiem przyjemnie.
      Pozdrowionka!

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Hej,

        Rena pogratuluj Jaśkowi!! Mój Filipcio na razie dzielnie ćwiczy przebieranie nóżkami jak go trzymamy pod paszki ale niestety samodzielnie jeszcze się nie porusza. Dzisiaj nawet sam stał oparty o fotel.

        Apetyt mu dopisuje i humorek również.

        Pozdrowionka!!!!
        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          cześć dziewczyny.
          Wybieramy się na Węgry z małym. Mam teraz do Was pytanie, do Kary szczególnie - jaki rodzaj pieluszki polecacie do wody dla malucha? Bo widziałam, że są specjalne pampersy do wody, ale są też takie pływaczki, tutaj link http://www.pieluszkarnia.pl/product-...one-rybki.html co myślicie? Które lepiej się sprawdzają??

          P.S. Antek ma się bardzo dobrze! Cudne dziecko. Na zęba dalej czekamy. Pozdrawiamy wszystkie bobasy!
          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

          Antek - 6 listopada 2009r.

          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Hej Laseczki

            Zoltala, ja używam zwykłych pieluszek do wody (na basen )np. z huggies'a i polecam super się sprawdzają.. myślę, że te imse vimse nie są złe.. sama kiedyś o nich myślałam.. no ale jakoś nie zamówiłam.. myślę jednak, że te imse vimse się bardziej opłacają.. bo ich do kosza nie wyrzucasz!


            U nas nic nowego, Oliwka ani nie stoi ani nie chodzi ani ząbka nie ma..
            My na wakacje wybieramy sie do Chorwacji i mam nadzieje, że pogoda nam dopisze.. ale to dopiero w połowie lipca

            Hmm.. 20.06 robimy chrzest w końcu
            Jednak w restauracji, a dokładnie nawet tam gdzie mieliśmy wesele..będzie 30 osób, mam nadzieje, że Oliwka będzie grzeczna i jakoś przeżyjemy!

            U nas dzisiaj pogoda, że ho ho 36 stopni w cieniu było, byliśmy na podwórku.. Oliwka się cała zgrzała.. mimo, że w cieniu siedzieliśmy..no i będę ją zaraz kąpać, ps. teraz codziennie kąpiemy się 2 razy bo tak u nas parno, duszno i wilgotnie.. jak w dżungli.. dosłownie.. ale lepiej tak niż burzowo..

            __________________________________________________ ________

            Miłego weekendu Mamusie i niektórym udanych wakacji!
            do następnego razu!




            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Dziewczyny! mam jeszcze pytanie, jak możecie to powiedzcie mi ile dawałyście księdzu za ochrzczenie dziecka? ( jeśli oczywiście możecie powiedzieć) bo się zastanawiam ile teraz księża biorą




              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                cześć dziewczyny.
                Wybieramy się na Węgry z małym. Mam teraz do Was pytanie, do Kary szczególnie - jaki rodzaj pieluszki polecacie do wody dla malucha? Bo widziałam, że są specjalne pampersy do wody, ale są też takie pływaczki, tutaj link http://www.pieluszkarnia.pl/product-...one-rybki.html co myślicie? Które lepiej się sprawdzają??

                P.S. Antek ma się bardzo dobrze! Cudne dziecko. Na zęba dalej czekamy. Pozdrawiamy wszystkie bobasy!
                Ala ja też używam takich zwykłych z hagisa. Sprawdzają się dobrze.

                My też chcemy jechać do Chorwacji, ale trochę się boję. W końcu to dość daleko.

                Za chrzest dałam 100 zł.

                Pozdrowionka
                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  haha, my za chrzest daliśmy 250zł - takie stawki u nas na wsi są :P.
                  Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                  Antek - 6 listopada 2009r.

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Ala no ok, ale ksiądz Ci powiedział, że należy się 250zł czy co łaska?
                    a może dałaś tyle bo zrobiłaś wywiad środowiskowy i ludzie z Twojej miejscowości tyle dawali..?:>




                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      nie no, ksiądz powiedział, że co łaska, ale jak pytałam dziewczyn, no to jedne mówiły, że 200zł, inne że 300zł, więc wypośrodkowałam :P.
                      Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                      Antek - 6 listopada 2009r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        My daliśmy 150 zł, ksiądz pytany odpowiedział że to najmniej ważna sprawa.

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Dziewczynki, śmigajcie do H&M mają rewelacyjną wyprzedaż dla naszych maleństw!!!! Ja dzisiaj Jacha obkupiłam!!!!!

                          Pozdrowionka,

                          ps. u nas nadal brak zębiszonów, ale za to raczkowanie z dnia na dzień jest udoskonalane i Jachu już śmiga po całym domku

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Renatko, ja byłam w poniedziałek i też się obkupiłam w H&M.. chyba ponad 200zł na dzieci wydałam..ale za to mają piękne ubranka no i Oliwce już pokupowałam na rozmiar 80 cm;> więc na jakiś czas ubranka ma..

                            POLECAM wszystkim bo H&M ma super jakość.. a wyprzedaże są śmieszne.. bo spodnie np. dla chłopców można kupić po 20,30zł z 79,90 także warto




                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Cześć Dziewczynki..
                              Jutro o 10:30 wielki! dzień mojej Oliwki.. chrzest!
                              Już nie mogę się doczekać.. trochę się martwię jak to ja.. czy wszystko się uda tak jak zaplanowaliśmy itd.
                              Zaprosiliśmy w sumie 26 osób, robimy w restauracji tam gdzie mieliśmy swoje wesele..mam nadzieje, że Niunia będzie grzeczna i że nie będę się stresować
                              będziemy mieć fotografa, więc pochwalę się fotkami z uroczystości i z imprezy:]

                              Trzymajcie się cieplutko i piszcie częsciej żeby było co czytać




                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                u nas wiele nowości!wróciliśmy znad morza Emilce strasznie się podobało, nam też zaczęła mówić tam mama i pewnie sama siedziećzębów dalej nie ma; dużo spała na świeżym powietrzu a potem robiła pobudki o 3 w nocy teraz niestety jest lekko przeziębiona a ja dziś zaliczyłam pierwszy dzień w pracy ciężkie było rozstanie ale jakoś dałyśmy radę, aha waży już 9 kg i ma 74 cm wzrostu, a co u Was?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X