Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    arqo Super zdjęcia! Śliczna ta Twoja córeczka . Niepodobna do siostry (co nie ujmuje siostrze ).

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
      I z najlepszą siosttrą na świecie
      piękne te Twoje dziewczyny!!

      Moja Ala co chwile się w nocy budziła, najdłuższa drzemka trwała godzine.Jestem padnięta. Właśnie Aluśka zasneła to i ja się kłade troszkę do niej.
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Arqo super córeczki, każda inna

        Tulixpanku ja miałam dziś podobną noc. Julek usnął kolo 21, ja padłam koło 23 i budził się o 24, tuż przed 2, koło 4, o 5.50 i ostatni raz o 7.30. Chłopcy właśnie wybyli - jeden do szkoły, drugi do pracy, a Julek usnął.Powinnam się położyć, ale boję się, że on tylko na chwilkę i jak usnę, a on mnie zaraz obudzi to będę jeszcze bardziej rozkojarzona.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Właśnie u mnie tak było. Jak tylko zasnełam Ala się obudziła. Teraz leży i patrzy na karuzele, a ja planuje prace pisać.
          Miłego dnia
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Dzień dobry, u nas coraz lepiej Na studiach bardzo fajnie, już nie narzekam bo jest to odskocznia od codzienności a powiem szczerze że codzienne siedzenie w domu już mnie dobija. Paulina przesypia już całe noce!!!! Zasypia coś koło 22 ( u mnie na rączkach i koniecznie muszę jej śpiewać wtedy 5 min i śpi ) budzi się dopiero o 6 na mleczko i śpi jeszcze tak do 8! W końcu mam chrzestnego dla mojej córeczki! Mój dalszy kuzyn z innego miasta, Łukasz wczoraj raczył się zjawić... W końcu mikołajki nie...Dobra zapomniałam już co chciałam teraz idę nas ubierać bo idziemy na spacerek (to nic że pada) .

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              My też planujemy spacer, tylko wybrać się nie możemy W domu ciepło, jeszcze w piżamkach, a na dworzu buro i szaro.Może później




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Cześć dziewczyny!
                Powiedzcie mi czy macie karuzelki do łóżeczka dla swoich pociech? Kubol śpi z nami wiec dotąd nie planowałam zakupu, jednak powoli chciałabym go przyzwyczajać do własnego łóżeczka i myślę ze by się przydała. Jak się ona u Was sprawdza? Myślałam o takiej:http://www.allegro.pl/item842360081_...s.html#gallery

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Hej Carin - my mamy karuzelkę też fishera, ale z małpką, żabką i jakimś ptaszyskiem. Ona jest zawieszona pod kątem, że jak ona się kręci to zabawki, kółeczka wibrują. Czyli wszystko co tam się na niej znajduje rusza się, opada i wznosi.
                  I Julek uwielbia ją, ale góra na 15-20 minut dziennie , a tak to jest przesunięta na bok.
                  Generalnie takie zabawki są dla dzieci do 6mc życia, więc połowa już za nim Potem jest niebezpieczna, bo dziecko siada i może ją sobie na główkę ściągnąć.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Carin my mamy karuzelkę http://allegro.pl/item831935110_fish...orest_s_k.html I Niunia jak ma dobry humor to nawet jak się nie kręci to gada sobie ze zwierzakami. Może i pomaga, ale moim zdaniem karuzela jednak jest dla starszych dzieci. Właśnie tak dopiero od 3-4 miesiąca. Szybciej mnie usypia niż małą
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      U nas karuzela służy zdecydowanie do zabawy, nie do usypiana.
                      Ale są różne karuzelę, wiem ze są takie które mają za zadanie wyciszać maluszka. Moja jest typowo rekreacyjna, poza tym ma muzyczkę, afekty wizualne i nie da rady przy tym usnąć.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Carin ja polecam bo też mam fisher price'a ale jak dziewczyny piszą ona bardziej do zabawy niż do usypiania jest, moja Paula uwielbia gadać do zwierzątek a otwiera buzię jak tylko jest ciemne a ja jej puszczę projektor

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          My mamy taką, tzn. Julek ma
                          Attached Files




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Nasza nie ma projektora , ale my jej nie kupowalismy, tylko dostaliśmy ją na jakiś czas od Julka, to jak się ma już jedną to drugiej się nie kupuje.
                            Zrobiłam skuchę przy macie. Najpierw kupiłam dwie różne na allegro, a potem i tak najfajniejsza dostałam od koleżanki Teraz nim coś kupię, to się najpierw upewniam czy aby któraś z koleżanek nie ma tego co akurat w danym momencie mi potrzebne.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                              Cześć dziewczyny!
                              Powiedzcie mi czy macie karuzelki do łóżeczka dla swoich pociech? Kubol śpi z nami wiec dotąd nie planowałam zakupu, jednak powoli chciałabym go przyzwyczajać do własnego łóżeczka i myślę ze by się przydała. Jak się ona u Was sprawdza? Myślałam o takiej:http://www.allegro.pl/item842360081_...s.html#gallery

                              ja mam ta karuzelke. Do usypiania jest ok. Projektor sie sprawdza w mieszkaniach z normalna wysokoscia (chyba 2,4 m). My mamy 2,9 m wysokie mieszkanie i efekt nie jest taki fajny, jak przy nizszym suficie. Muzyka jest taka sobie - ja uzywam tylko jednej melodii.
                              Jesli ma sluzyc do usypiania to ok. Jesli do zabawy, to ta sie raczej nie nadaje.



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Witam! Znów musiałam nadrabiać co naskrobałyście, bo dawno nie zaglądałam. Wczoraj Adaś miał chrzest, w kościele tak średnio się zachował, przez moment nieźle płakał, miałam takie stresy, ze szok...
                                Z soboty na niedzielę pobił rekord w spaniu nocą, jak zasnął o 22:00 to obudził się o 5:00. Fajnie, może już mu się wydłużą te nocne spania, tylko nie wiem co robić z pokarmem w nocy, bo w dzień często je, a w nocy po tylu godzinach to myślałam, że mi piersi wybuchną...
                                Adaś wczoraj po chrzcie w domu na imprezie zachował się super, był grzeczny, wesoły i wszyscy się nim zachwycali. Wyglądał prześlicznie w gartniturku. U nas było 26 osób, mamy w domu duży pokój więc się spokojnie wszyscy pomieścili.
                                Pozdrawiam!
                                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X