Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Dzien dobry
    Na poczatek: Ewylynka. dzisiaj nasze dzieci koncza 2 miesiace!!! Wszystkiego dobrego dla Pauli Ciekawa jestem ile wazy Twoja Paula. Moj synek 4,5 kg ale jego waga wyjsciowa to 2,7 (po wyjsciu ze szpitala). Pediatra powiedziala mi ze idealny przyrost to 700 g na miesiac.
    A Twoje 6 kg na plusie to nie tragedia, naprawde.

    Moj Tymcio nie ma zadnych krostek. Skorke ma jak aksamit. Podobnie jak synek Carin, unosi pupke przy przewijaniu i jest przeszczesliwy bez pieluchy ale mysle ze wszystkie dzieci lubia na golaska.
    Martwi mnie ze Tymcio od 2 dni nie zrobil kupki ale nie placze i puszcza baczki wiec chyba jest ok. W ogole ostatnio zrobil sie z niego aniolek. dzisiaj obudzil sie tylko raz w nocy. Zasypia bez zadnej pomocy. Mam nadzieje ze mu tak zostanie
    Ja pozwalam Tymcia brac na rece innym osobom ale zabieram subtelnie gdy to za dlugo trwa co nie znaczy ze lubie go dawac. Obcym to tak z grzecznosci ale tylko na chwilke. Moim rodzicom pozwalam dluzej i nie przeszkadza mi to.
    Tymoteusz - ur. 03.09.09

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      hej,
      Aga wszystkiego najlepszego od nas (wybacz spóźnienie-u nas dopiero zaczynają się pielgrzymki gości).
      Weronika też ma krostki na twarzy, nazywają to trądzikiem niemowlęcym (podobno samo zniknie kiedyś).
      Ewylynka ja też mam na plusie z 7 kg, ale zaczęłam delikatny aerobik codziennie z małą na rękach + spacery z pusią (trochę jest lepiej)
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        A właśnie a propos wagi. Kuboch waży na dzień 1.11. 5,690kg . I strasznie dużo je!

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Carin, to duzo Kuba wazy!!! Zaczynał od 3 kg jesli dobrze pamietam...
          Tymoteusz - ur. 03.09.09

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
            Carin, to duzo Kuba wazy!!! Zaczynał od 3 kg jesli dobrze pamietam...
            Dokładnie. Po spadku ważył 2840g. .

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Hey dziewczyny! Wszystkiego najlepszego dla maluszków kończących dziś dwa miesiące
              U nas wszystko dobrze. Mały jest w miarę grzecznym dzieckiem... W nocy śpi ładnie, jak się obudzi o północy to już biorę go do nas do łóżka, daję cyca i zasypiamy razem. Tylko potem jak się obudzi około 3-4 to jest jakiś marudny, najedzony, przewinięty, a płacze Dziś mu jakoś smoka wcisnęłam...
              agatti, mój Adaś też nie ma kupy od dwóch dni, dziś próbowałam dać mu trochę rumianku ale był najedzony i podziękował.
              W piątek byliśmy na szczepieniu, Adaś przez dwa tygodnie przytył około 80dag, a tyle to przez miesiąc powinien przybrać. W ogóle widać już, że nie jest taki chudziutki jak po wyjściu ze szpitala. Waży prawie 5kg.
              Nie umiem też go nauczyć stałego rytmu w ciągu dnia. Zasypia jak chce, no bo przecież go nie zmuszę do spania jak mu się nie chce, a jak zaśnie to nieraz na ponad 3 godz. i o różnych porach...
              Pozdrawiam serdecznie!
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Magdapm dziękuje za życzenia
                Agatti i Ewelynka wszystkiego dobrego dla Waszych pociech, niech rosną Wam zdrowo i kolorowo.
                Carin mój Julek też waży 5.5kg, ale to waga sprzed tygodnia - może być mocno nieaktualna . Tyle, że my wychodziliśmy z początkowej wagi 4kg.
                Masz pulpecika .
                Z drugiej strony jak mój będzie miał 2 miesiące to pewnie też dobije do 6kg.
                Od wczoraj przeszliśmy z Pampersów2 na Hugisy3.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                  Magdapm dziękuje za życzenia
                  Agatti i Ewelynka wszystkiego dobrego dla Waszych pociech, niech rosną Wam zdrowo i kolorowo.
                  Carin mój Julek też waży 5.5kg, ale to waga sprzed tygodnia - może być mocno nieaktualna . Tyle, że my wychodziliśmy z początkowej wagi 4kg.
                  Masz pulpecika .
                  Z drugiej strony jak mój będzie miał 2 miesiące to pewnie też dobije do 6kg.
                  Od wczoraj przeszliśmy z Pampersów2 na Hugisy3.
                  Właśnie Kuba ma taką smieszną "figruę" Brzuch jak patelnia okrągły, szeroka klatka piersiowa i dość wąsko pod brzuszkiem. No i rzecz jasna dwie brody .

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Carin - mój też ma taki płaski i szeroki brzuszek.
                    i podobnie jak twój szalej z nóżkami jak tylko zaczyna się zmiana pieluszki. A już jak rozpinam samą pieluszkę to muszę mu nóżki przytrzymywać by ich sobie nie pobrudził .
                    Właśnie próbuje ogarnąć jakoś kuchnie, tzn. przetrzeć szafki i robię to na raty, bo Julek dziś śpi po 30minut i się wybudza na jedzonko i znów zasypia. Jakoś pomału dam radę.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Co do noszenia na rekach to ja nie pozwalam tylko jak mama czy tesciowa chca ja uspic. Mama moja to odrazu wiedziala ze ma nie nosic, gorzej z tesciowa mialam. Ale jakos sie udobruchala. Za to szwagier zakochany w bratanicy jakby mogl to nawet na 5min by jej nie odstepowal. Ja wage dowiem sie dopiero w poniedzialek. Ale jak bylam 19.10 u pediatry to niunia 4060g wazyla po 4tyg 800g przybrala. W dzien coraz mniej spi upodobala sobie,ze po 9lub 12 rano nie chce spac i trzeba z nia rozmawiac,a ona przy tym smieje sie od ucha do ucha i gaworzy. Najczesciek to e i a powtarza a jak jest przed jedzeniem jest to le "mowi". Co do tych krost na buzi to ja zauwazylam,ze to moze byc tez uczulenie na tetre,bo jak podkladam reczniczek do karmienia i po to ma mniej widoczne,a po tetrze momentalnie sie nasila. Ewylynka powiem ci ze butla jest w pewnym sensie wygodniejsza, ale jak mozliwosc to karm cycem jak najdluzej. Pamietam jak mnie wkurzalo to,ze co dwie trzy godz musialam mleko sciagac,w nocy na brzuchu spac nie moglam,a tylko tak zasne. Teraz mam z tym wygode bo moge wyjsc nie martwiac sie ze mnie zaleje itp. I nie musze uwazac by nie przeziebic bimbolow . Ja wiem jak to dziala na psyche ze nie masz co zalozyc,ja normalnych rozmiarow spodnie mam tylko dwie pary z czego tylko jedne sa idealne. Eh znowu sie rozpisalam...
                      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        Właśnie Kuba ma taką smieszną "figruę" Brzuch jak patelnia okrągły, szeroka klatka piersiowa i dość wąsko pod brzuszkiem. No i rzecz jasna dwie brody.
                        Tosia ma podobnie z brzuszkiem jak u Kubusia. Klatke ma normalna. Za to nogi dlugie w niektore spiochy i pajace wlasnie przez nogi mi sie nie miesci. Ale dobrze niech nie bedzie kurduplem jak ja mierzacym 165cm, tylko w tate niech sie wrodzi wysoka i szczupla.
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          u nas te krostki są bardziej widoczne jak mała śpi na tej stronie lub gdy jest jej po prostu ciepło, a prawie ich nie widać podczas spacerów (ale to podobno normalne przy trądziku).
                          Ewylynka jak się siostra trzyma??
                          Weronika 19-09-2009

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                            agatti, mój Adaś też nie ma kupy od dwóch dni, dziś próbowałam dać mu trochę rumianku ale był najedzony i podziękował.
                            Ja probowalam dac herbatke z koperku ale tez niestety odmowil mimo ze glodny byl Za to mleczko z piersi wcinal az mu sie uszy trzesly

                            A tu prosze moja pociecha po wczorajszej kapieli i w dniu dzisiejszym rozmawiajac ze swoja "ulubiona" zabawka.
                            Last edited by agatti; 16-12-2009, 22:05.
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Nie martwcie się dziewczynki, w końcu kiedyś wagę odzyskamy.
                              Teraz zima idzie i naturalną siłą rzeczy odkładamy zapasy tłuszczyku by było nam ciepło. Tak to już jest, po zimie tłuszczyk stopnieje i odzyskamy figurkę
                              Mam nadzieję .

                              Co do noszenia - to u nas jest tak, że jak ktoś przychodzi ze znajomych to im się poprostu nie proponuje żeby wzięli Julka na ręce, a sami się chyba boją . Dla mnie to potencjalne źródło zarazków, nie wiadomo gdzie byli, co robili, czego dotykali.
                              Mój tata ze swoją żoną jak do nas przychodzą to zawsze myją ręce po przekroczeniu progu mieszkania




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Agatti malusi ten twój Tymuś, ale ładniutki chłopczyk z niego.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X