Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Wszystkiego dobrego dla Julii, niech Helenka szybko rośnie by kompanem do zabawy dla niej być.

    ja wlasnie czekam na konsultację w Poradni Chorób Zakaźnych, wyszły mi złe wyniki na bolerioze i wygląda na to, że mój baltowski kleszczach był zainfekowany. no i teraz jest potrzebna decyzja co dalej, czy brać już antybiotyk, czy jednak nie. Torba do szpitala zapakowana, zaniesiona do auta, dokumenty na wszelki wypadek bede nosić ze sobą i miejmy nadzieję, ze za szybko jednak nie urodze.
    miłego dnia, chorwacki trzymać się i nie rozkładać.
    Mój Julek też pociąga nosem, ale to dlatego ze jego trudno namówić by sie ciepłej ubieral.popsiukalam dzis do nosa nasivin, dałam rutinoskorbin i fru do żłobka.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Wszystkiego najlepszego dla Julki!!! Dużo przyjaciól w przedszkolu,pociechy z siostrzyczki i samych pięknych dni!!!!

      Karola dużo zdrówka!!! Jak się dzisiaj czujesz?
      Aga super, że już jesteś w domu! Kurcze daj znać co z tą boreliozą,mam nadzieje, że nie rozwiążą ciąży wcześniej. Czekam na info.
      Kasiu dużo zdrówka dla Stasia,może to 3 dniówka?

      Moja Alicja przed wyjściem zaczeła znowu popłakiwać,ale jak widzi sale i panią to jest ok. Ala pyta po 100razy czy napewno po nią przyjde.Dzisiaj zażyczyła sobie, że będzie leżakować i kazała kupić sobie piżamke więc od poniedzialku bedzie od 8 do 13.30 albo dłużej jak zaśnie. Ja mam praktyki w tym przedszolu więc mi na ręke, że sama zdecydowała się spać bo ja mam praktyki od 8 do 13 więc itak by musiała godzine na mnie czekać i pewnie by w sklepie u teściów siedziała więc dobrze, że wyszło inaczej.
      A ten rutinoskorbin jest w syropie dla dzieci czy w tabletkach już podajecie?
      Ja mam teraz codziennie jazdy i ciągle brak czasu. Trzymajcie kciuki we wtorek,mam egzamin!
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Aga, o boleriozie mało co wiadomo, szczególnie jaki ma wpływ na ciążę. Dlatego tak bardzo sie nie martwię, bardziej panikuja lekarze np ze szpitala, bo to co obce wydaje sie straszne. w poradni kobieta na spokojnie zaleciła dalsze, dokładniejsze testy majace na celu potwierdzenie pierwszych wyników, teraz to juz test genetyczny z krwi. wynik za tydzień, wizyta w poniedziałek.Moze do tego czasu nie urodze ;-).
        co do leków, to Julek od początku miesiaca bierZe Diclofor, pierwszą dawkę wyluskal z kapsułki zabkami. Wytluaczylam mu, ze lepiej to połknąć, wtedy nie będZie miał w buzi resztek kapsułki. No i zaczął je polykac, więc dzis ten Rutinoskorbin dałam mu w tabletce i powiedziałam, ze to na katarek w nosku i polknal.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          1003 całusy dla Julii z okazji urodzin!!!

          Ja dicoflor daję Stasiowi jak jest chory, żeby dodatkowo go wzmocnić, a kapsułki otwieram i wsypuję zawartość do mleka.
          Planuję kupić tran i zacząć codziennie podawać.

          Póki co temperatura co jakiś czas wzrasta, potem spada, ale dodatkowych objawów nie ma. Zobaczymy jutro

          Aga, ta borelioza, to raczej dla Ciebie kłopot, niż dla Lilki, bo to cholerstwo jest niewyleczalne niestety i co jakiś czas daje o sobie znać. Ale da się z tym żyć
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Dziekujemy za zyczenia i pamiec!
            Julia padnieta strasznie byla, bo swietowala dosyc intensywnie w przedszkolu. Dzieciaki jej spiewaly, sladaly zyczenia i duzo zamieszania bylo.
            Tata sie spisal i wrocil dzisiaj z podrozy sluzbowej, i Julia przed spaniem go widziala. Nawet ja umyl, przeczytal bajki... Julia byla zachwycona, ze jest tata
            Zdjecie Wam wrzuce moze jutro - z prezentami.
            A swietujemy z rodzina w niedziele.

            pa,
            padam na ryjek a tu jeszcze sie "uczlowieczyc" musze, bo jutro rano ide na plywanie z Helena. A tak mi sie nie chce teraz isc do lazienki i golic nog itp.

            Dobranoc!



            Rosne...
            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
            16.11.2009 5620 gr, -
            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
            17.06.2010 9250 gr, -
            06.09.2010 10600 gr, 77cm
            14.12.2010 11600 gr, 81cm
            05.05.2011 11900 gr, 83cm
            20.09.2011 13200 gr, 90cm
            14.01.2012 14300 gr, 93cm
            19.07.2012 15500 gr, 98cm



            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Wszystkiego najlepszego dla Alusi!!! Samych cudownych dni, fajnych przyjaciół w przedszkolu i dużo zdrówka!!!
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Spóźnione życzenia dla Julii :*

                U nas hmm, jakos leci mne juz lepiej, dwa dni antybiotyku i czuje poprawe, ale u Toli dzisiaj gardlo rano szwankowało, ale teraz juz lepiej. (wkurza mnie jeszcze to, że jest takie zimno w nocy a spółdzielnia nie zamierza zacząć grzać. w zeszłym roku to juz na początku wrzesnia bylo grzanie a teraz nic) Wczoraj byłyśmy w przychodni, bo kaszel się pokazał i lekarka (ta ktora wyciagnela mi Tolę ze skazy- a zarazem niedoceniona jednak) dała mi leki pulmeo i jakis tam jeszcze ale nie pamietam nazwy bo jakas taka glupia w pon ma juz isc do przedszkola, jesli nic sie nie zmieni. Oby tak było!

                Tulipnaek mignął mi post że nie widziałaś albumu dla maluchów od urodzenia, ja swój kupiłąm w smyku. i wiem, że w empikach sa a nawet w zwykłym tesco na książkach dla dzieci.
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Umkneło mi, że i Adaś ma dzisiaj urodziny. Sto lat dla Adasia, dużo resoraków, zdrówka i mnóstwo wspaniałych chwil w życiu!!!!

                  Karola pulmeo jest dobrym syropem,Ali pomaga. Na gardło dobrym syropem jest gardimax. o widzisz a ja nie widziałam takiego albumu, dla nastepnego maluszka musze kupic.

                  My w piatek byliśmy w cyrku,Ali bardzo się podobało.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Cześć
                    U nas bez zmian. Staś cały czas gorączkuje, ale innych objawów brak. Jak mu spada temperatura, to szaleje (biedny na dwór by chciał), a jak wzrasta, to robi się marudny i grzecznie leży i ogląda bajki. Skłaniam się ku wirusówce, ale zobaczymy czy obejdzie się bez lekarza czy nie.

                    I tak siedzimy w domu i się nudzimy, a moi rodzice są na wakacjach w Hiszpanii i wypoczywają w ciepełku.
                    U nas jeszcze nie jest tak zimno, żeby trzeba było grzać.
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Julek pociąga nosem, ale to pikus. gorzej, ze maż mi sie rozłożył. dobrze, ze był na chodzie jak ja byłam w szpitalu. tak więc całą opieka nad Julkiem spadła na mnie. A jego rozmowie i jeszcze nosem siorpie. Kupiliśmy mu bioaron C, to daje mu to + wapno musujace i psikam do nosa. A do picia dostaje wodę z sokiem z pigwy z jablkiem. Rano miałam tylko chwilę wolnego bo pojechali do teatru, ale to wolne to wystawienie obiadu itp. U nas dzis był pieczony kurczak, danie które sie samo robi. i tym sposobem mąż śpi, a my oglądamy Piotrusia Pana, znaczy mam 1,5godziny wolnego.
                      Jutro robimy Julkowi urodzinki, tzn wpadnie mój tatą i Bartek i dzis jeszcze robię tort bez jajek, czyli sernik na zimno z serków mascarpone, waniliowych i bałkańskiego na ciasteczkach digestive+galaretka na wierzch. mam nadzieję, że nie opadne z sił.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Cze!!!

                        Spóźnione życzenia dla Julii i Adasia -samych powodów do radości i zdrówka!!!

                        Tulipanku dziękujemy za życzenia

                        My zrobiliśmy na raty trochę urodziny, bo w czwartek było moje kuzynostwo, a dzisiaj babcia. W przedszkolu w piątek częstowała gumami maoam, dzieci jej śpiewały. Była zadowolona .

                        Zmykam bo spałam wczoraj i dzisiaj łącznie 4 godz... A poza tym Ala chce żebym wzięła ją do swojego łóżka

                        Coyotku trzymaj się kochana, teraz to ja już całkiem chyba zrezygnuję z wypraw do lasu... Boję się kleszczy...




                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Cześć
                          Staś w sobotę wieczorem ozdrowiał. Moze to była wirusówka, a może odreagowuje stres przedszkolny.
                          Dziś poszedł do przedszkola normalnie, zaczął płakać dopiero jak wchodził po schodach do swojej sali. Za to strasznie śpi. krzyczy czasem, płacze, kręci się. Chyba mu się jakieś koszmary śnią Ja jestem dziś padnięta, bo co chwilę do niego wstawałam.
                          Dziś w przedszkolu koncert filharmonii, a 28 września są urodziny misia Remisia (tak się nazywa przedszkole), trzeba przebrać dziecko jak na bal i koniecznie wziąć misia. Będzie parada jak pogoda pozwoli, tort i muzyka
                          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Arqo, zastanawiałam sie jaka to Ala obchodzi urodzinki, a to twoja pocieszać. Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe życzy ciotka Agnieszka.

                            Do lasow mozemy chodzic, ja jestem pechowa, przywiozlam kleszczach z Baltowa. Ludzie u których mieszkaliśmy mieszkali przy lesie, mogłam i go na ogródku u ich złapać a potem przywieźć na dziko do domu.A te nastepne to juz balkonowe,swojskie.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              hej,
                              wpadłam poprosić o kciuki jutro po 15!! mam egzamin na prawko wtedy.
                              Aluśka coś jakaś niewyraźna dzisiaj,zaczyna mieć stan podgorączkowy,katar i narzeka na bół uszu.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                                Za to strasznie śpi. krzyczy czasem, płacze, kręci się. Chyba mu się jakieś koszmary śnią Ja jestem dziś padnięta, bo co chwilę do niego wstawałam.
                                Wiesz co to może być też okres wzmożonego wzrostu kości, właśnie od 3 do 5 roku dzieci w nocy "rosną" co może objawiać się bólem i automatycznie płaczem.
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X