Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Cześć

    Sto lat sto lat dla Alusi!!!
    Dużo pewności siebie i optymizmu
    I świetnej zabawy w przedszkolu.

    Aga, jak się dziś czujesz?
    Mój mąż na rybach, a my się przejdziemy nakarmić kaczki.

    I muszę się pochwalić, że od wczoraj mamy w domu zmywarkę. Już ją uwielbiam Wczoraj mieliśmy gości, po imprezie zapakowałam wszystkie naczynia do zmywary i poszłam spać. Coś wspaniałego
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Żyje :-)
      bobas kopie, ale ja ledwo chodzę bo mi sie strupki porobily i ciągną każde w swoją stronę.

      zmywarka to świetna sprawa, na początku nie chciałam, ale teraz mamy ja juz 5lat, a myślę ze zawsze była z nami.i wygodnie i więcej czasu dla siebie. a juz przy gościach to poprostu relaks.

      miłego dnia. ja dzis miemobilna, ale coś czuje ze i tak mnie gdzieś wyciagna, martwię sie jutrzejszym porankiem bo muszę wyjść przed 7 do hematologa i jechać na druga strone miasta z kilkoma przesiadkami a z ta nogą to będzie niezłe wyzwanie.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Zmywarka to super sprawa,zgadzam się. Też byłam przeciwnikiem,ale odkąd ja mam to ją uwielbiam. Ja mam talerze i sztućce wizytowe niestety ręcznie malowane tzn talerze ręcznie szczućce z tmalowane,a sztućce takie jakby z matową strebrną ozdobą więc też nie włoże do zmywarki więc po imprezie zawsze mam kupe zmywania,ale na codzień się przydaje.
        Aga odpoczywaj. M nie może Ci zostawić samochodu, żebyś nie musiała się tłuć mpk?
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Aga, auto nie problem, od czerwca znów mamy dwa :-). tyle, ze autem jechalabym z 1,5h bo to taka godzina, poza tym korki,mnóstwo benzyny by poszło, a ztm max 1,1h z trzem przesiadkami. generalnie nie jest źle, od rana jesteśmy na chodzie, Julek szaleje na placu zabaw,a ja odpoczywam w cieniu. jak chodzę nie jest źle, najgorsze są schody, wysiadanie/wsiadanie do auta i kucanie. sama nie wstane ;-). tak więc rodzenie odsuwam na termin, bo teraz byłoby ciężko wszystko przy dziecku zrobić.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Ale jestem zła, całego posta mi wcięło a tak naprodukowałam! Piszę jeszcze raz.

            Wszystkiego naj dla naszej Alusi, niech rośnie zdrowa i radosna!!!

            Coyotku, nie wywijaj, bo Lilka chce sobie jeszcze w brzuszku posiedzieć
            Tulixpanku, pokaż Alę w dniu urodzin - ja też zamieszczam zdjęcia urodzinowe. Ostatnie ze zdjęć to dzieło na ścianie Byłam wściekła!

            Ja ostatnio mam taki mętlik w życiu, że nawet trudno mi będzie to streścić. Głównie chodzi o to przedszkole, które tak ciężko otworzyć, że już nam ręce opadają. Zastępca wójta wróciła z urlopu i chce zrobić wszystko żebyśmy jednak nie otworzyły tego przedszkola. Byłyśmy już dwa razy wzywane na rozmowy. Jesteśmy świetnie przygotowane i nie łamiemy się. Korzystamy z pomocy psychologa, odpieramy argumenty i boją się nas, boją się że będą musieli dofinansowywać. Jutro kolejna rozmowa, mam nadzieję, że wreszcie osiągniemy kompromis ale powiem Wam, że urzędnicy których sami wybieramy na wyborach, stosują takie taktyki, że nie uwierzyłybyście że to się dzieje naprawdę. Teraz to już sprawa honoru więc nie poddamy się ale jest to dla mnie niezła szkoła życia.
            Last edited by agatti; 17-11-2012, 13:36.
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Hej...

              U nas weekend zaczął się fatalnie, tzn w nocy z piątku na sobotę Tola wymiotowała, nie wiem po czym. Wczoraj jakoś było w dzień i wykorzystaliśmy to i pojechaliśmy do Skarżyska do Muzeum Orła Białego. Na początku była panika, bo to wszystko wielkie, i wie że może hałasować, ale jak weszła do samolotu jakoś przeszło a później jeszcze do ciuchci podjechaliśmy. Wszystko ładnie pięknie, ale po kąpieli poszła spać a w nocy mega katar i biegunka (ale to już po mleku bo zrobiłam Jej na kolację prawdziwą kaszę mannę i był zapach jak za malucha, jak miała skazę). Rano katar, w domu jakoś była pogodna chciała iść, ale w przedszkolu był płacz. Zobaczymy po 13 pójdę po nią i jak coś pójdziemy do przychodni. Bo nie chcę by się rozłożyła.

              Nie wiem jak to wszystko ogarnę, bo o 16:30 mam zebranie w przedszkolu, a jeszcze ja do ginekologa chce iść, bo znowu jakieś chyba zakażenie się dostało... wrr uwielbiam to. A drugie w końcu chce się dowiedzieć co robić, bo w tym miesiącu dostałam okresu po 60dniach, poprzednio 44dni. Z jednej strony dobrze, bo się nie męczę z tym, ale z drugiej, każda taka rozbieżność, doprawia mnie do szału, bo boję że mogę być w ciąży... Nie chcę brać tabsów... ale nie będzie innej możliwości to już się zmuszę, ale jak będzie tak jak wcześniej, że zacznę tyć a na twarzy jedną wielką czerwoną plamę będę mieć, to padnę...

              Nie marudzę już, ale ta cisza troche mnie nudzi...
              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Witam!
                Tulipanku, spóźnione życzenia dla Alusi! Wszystkiego dobrego i powodzenia w przedszkolu!!!
                Karolina, idź do gina to zobaczysz co tam i da Ci coś na infekcję. Ja też właśnie się leczę...
                Może Tola odreagowuje przedszkole i stąd te chorowite dni, jak zajrzycie do lekarza to się dowiecie co się dzieje. Chociaż ja to już nie ufam nikomu, Adaś miał już chyba z 5 syropów na kaszel, każdy doktorek stwierdza co innego, a dzieciak jak kaszlał tak kaszle....
                Agatko, jesteś silna babka, ja bym nie umiała tak walczyć... Powodzenia! Tymek to śliczny chłopiec i piękne włosy ma
                Coyotku, uważaj na siebie!
                Kasiu, ja żałuję, że nie mam zmywarki, jak robiliśmy kuchnie to nie pomyślałam żeby przygotować ewentualnie na nią miejsce i teraz bym nie miała jej gdzie wstawić. Przydałaby się...
                Pozdrawiam!!!
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  My mamy jednak szpitalik w domu. Tola chora jakis wirus sie przylapal, to weekendowe wymiotowanie bylo spowodowane wlasnie tym wirusem. mam jej dawac oslonowe na żołądek jutro mamy zlapac siuski i nq badanie. niby mam ja puszczac do przedszkola, ale jednak zatrzymam ja w domu, bo jest tak drazliwa ze w domu tez jest wszystko na nie. jak mnie w przedszkolu zobaczyła to placz byl. ehh no zobaczymy jak to bedzie, jak nw razie biegunka, kipa i maruda. ja do ginekologa nie poszlam bo nie zdążyłam a teraz czekam w przedszkolu nq zebranie
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    A ja jestem w szpitalu. spokojnie, nic mi nie jest, ale poszłam do wniosku, ze lepiej sprawdzić co i jak, no i dostałam opieprz na izbie i zalecenie by polezec pod obserwacja. dZiwne tak leżeć i nic nie robić, a jestem tu dopiero godzinę.
                    Karolka, współczuję. Julek tez sie czymś podtrul pod koniec lipca i po jednym dniu rozróżnienia wyglądało, ze mu przeszło, ale potem co kilka dni puszczał kleksy. no i okazało sie, ze podraznil sobie jelitka i teraz do końca miesiaca jest na diecie, zero nabiału i surowych warzyw, owoców, soków itp,dodatkowo bierze płonie rano i wieczorem i nasze problemy zoladkowe narazie przycichly.
                    A teraz mile koleżanki odzywać sie, bo tu z nudów wpadne.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Aga, trzymaj się i odpoczywaj, choć w szpitalu to trudna sprawa.
                      A długo planują Cię obserwować?

                      My dziś wybraliśmy się po przedszkolu na długi spacer, nakarmiliśmy kaczki, zjedliśmy lody i kupiliśmy w rossmanie kolorowe tabletki do kąpieli.

                      Dużo zdrówka dla Tosi. Może to choróbsko tak jak przyszło, tak pójdzie sobie samo.
                      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Kasiu, max. 2 dni, ale dziewczyny na sali mówią żebym szykowała sie na dłużej




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Aga trzymaj się ja też leżałam na tydzien przed porodem, niby na 3 dni, ale chcieli mnie juz do konca zostawic, bo wróżyli ze za dwa dni urodzę, ale na wlasne żadanie wypisałam się i za tydz wróciłam.

                          Toli kupiłam nasivin do nosa, smectę i rutinacea, bo lekarka nic mi nie dała tzn. jakis syrop wzmacniajacy za 30zł a ja kupilam to samo za 8zł. i na badanie moczu, co w tym stanie sie poronione, bo wyniki będą w cały świat.
                          do przedszkola mamy calkowity zakaz wstepu, dopóki kipa nie ucieknie.
                          Mam nadzieje, ze szybko przejdzie.
                          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            hej,
                            Agnieszka trzymaj się Kochana!!!!!! Odpoczywaj jak najwięcej
                            Karolina zdrówka dla Tosi!!!

                            U Nas też chorobowo. Alutka już z pt na sobote kaszlała w nocy,podajemy jej gardimax,calcium i tantum verde i już jest dużo lepiej. Do nosa wode morską i nasivin. Już dzisiaj praktycznie nie kaszle i jutro ją już puścimy do przedszkola.
                            W piątek dzieci wyszły na spacer, moim zdaniem te dzieci nie poubierali jak trzeba,bo było wtedy zimno i już wczoraj kilkoro dzieci nie było więc sie dzieciaki poprzeziębiały.
                            Ala dostała na urodziny m.in album przedszkolaka do wpisywania różnych info i wydarzeń z przedszkola,super sprawa,polecam!
                            Wedle życzeń Agatti zostawiam fotki:
                            1,2,3 z sobotnich urodzin
                            4. przed wyjściem do przedszkola w pt z paczką cukierków dla dzieci
                            Attached Files
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Hej!
                              Aga: dobrze, ze poszlas na kontrole po tym wywijaniu koziolkow. Tylko skoro wszystko jest ok, to po co tam siedziec? No ale decyzje podejmuje lekarz a my go nie przeskoczymy
                              Trzymaj sie i melduj sie tutaj, zebysmy wiedzialy co z Toba i Lilka (sliczne imie!)

                              Aga: ladna solenizantka! A taki album to ja mam dla dziewczyn juz od urodzenia. Mozna wpisywac wazne wydarzenia i to sie ciagnie az do pierwszego dnia szkoly.

                              A u nas w przedszkolu w dniu urodzin robi sie sniadanie dla wszystkich dzieci. Takze ja w piatek bede gnac z 25 bulkami, salami, szynka, serkiem, ogorkami, marchewkami itp do przedszkola. A! I jeszcze robie Julii tort-jeza. Ciekawe czy go zjedza w przedszkolu?
                              Last edited by AMSW; 11-09-2012, 10:46.



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Aniu o taki album od urodzenia to musi byc super sprawa,ja takiego w PL nie spotkalam. Ja wazne wydarzenia piszcze w zeszycie. Jak Twoja praca mgr? Jak dziewczynki?
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X