Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Kala jakbym czytała o swojej Ali. Dlatego też mam mnóstwo obaw. Alicja woli zabawy ze starszakami,jak widzi więcej dzieci np na placu zabaw to się wycofuje. A jak ktoś jej coś zabierze to placze,boi się hałasu,krzyku jak Twoja Pola. Ja już mam stres. Od srody do pt mam zajęcia adaptacyjne,zobaczymy jak to bedzie.
    Aga chodzi Ci o metki tak? Niewiem co to są te stowki. Dobry pomysł z tym pisakiem do plyt. Dzieki za radę.
    Aniu powodzenia w pisaniu,mnie też to czeka. Jak ja tego nie cierpie.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Aga, pewnie że metki. tak to jest jak sie pisze posty z komórki i korzysta sie z podpowiadacza a potem sie nie sprawdza co podpowiedział. :-)




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Witam!
        Agatti, to fajnie, że wakacje udane, Tymek to taki zuch, ze szok
        Adaś to też taka ciamajda, niby szaleje, ale wobec nachalnych dzieci to znika, nie umie walczyć...
        Dzieci bez nas lepiej sobie radzą, my tak niańczymy to cwaniaki dają się wyręczać... Nie martwcie się dziewczyny, Wasze maluchy świetnie się odnajdą w nowych warunkach!
        Mój Adaś jest bardzo nie samodzielny, najgorzej jest z jedzeniem, woła siku ale muszę z nim iść... Jak coś mu każemy zrobić to mówi "Nie dam rady"...
        Pora się wziąć za niego...
        Pozdrawiam!
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Witam!
          Co u Was? Pogoda się poprawiła to cisza na forum
          My mamy dziś 4. rocznicę ślubu
          Wojtek jutro wraca to może zrobię coś ekstra na kolację... Co polecacie? Wojtek lubi kuchnię meksykańską, chińską, byle niebanalnie i na ostro Papryczki chilli wcina jak krakersy i nic go nie rusza...
          Pozdrawiam!
          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            hej,
            My od środy chodzimy do przedszkola na 1,5 godziny. Ala się wstydzi, jak są dowolne zajęcia to Ala się boi tego gwaru i albo mam z nią iść albo siedzi mi na kolanach. Jak są zabawy ruchowe czy muzyczne to chętnie uczestniczy w nich. Ale są płaczące dzieci, które są cały czas na rękach u rodziców. Z Alą nie jest najgorzej
            Macie jakiś pomysł na prezent na urodziny? Bo u Nas to już niedługo, Ala zażyczyła sobie Barbi syrenke do wody i mieliśmy jej kupić,ale moja mama ukradła nam pomysł i ona jej to kupiła. a teraz my zostaliśmy bez pomysłu.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Tulipanku ja bym proponowała, żebyście kupili jeszcze jedną lalkę Barbie, jakąkolwiek.
              Moja Edytka dostała na urodziny Barbie Roszpunkę, potem miała jeszcze 3 takie najtańsze te lalki i super się bawi. Teraz marudzi, że potrzebny jest jeszcze Ken, bo chce im zrobić wesele... Więc może jakby Ale miała do syrenki towarzyszkę, to by się super bawiła.
              Ja już wiem, że na Gwiazdkę małej kupię jakąś kolejną Barbię z akcesoriami, np. z psem lub z autem http://allegro.pl/barbie-i-tawny-cho...557201277.html no coś takiego.

              Ja uciekam, bo kończę pakowanie - jutro wyjeżdżam do rodziców na tydzień czasu z małą (też w okolice Tulipanka), i jeszcze po małą muszę za chwilę jechać
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Pomyślałam, że może jakieś akcesoria dla lalki byłyby fajne, ale pewnie już Ala to ma, np. domek, ubranka lub właśnie towarzysza
                Ja w ogóle nie mam pojęcia o zabawkach dla dziewczynek. Adasia to pewnie ucieszyłby kolejny resorak...
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Fajne te pomysly chyba kupie jej domek dla lalek lub Kena towarzysza. Ala juz ma jedna lalke tego typu ale zwykla nie firmowa. Ala niczym sie nie bawi,nie ma ulubionych zabawek. Najbarsziej lubi bajki ogladac.
                  My na podworku,korzystamy z pieknej pogody.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Hej!
                    O! Agatka: jak fajnie, ze jestes!
                    Agatti: no to sie Wam urlop udal na calego.
                    Tulipanek: ja dla Julii na urodziny mam koszulke z cyferka 3 (zrobiona na zamowienie, wyszywana ale bez imienia, bom ja matka-sknera i chce, zeby Helena tez w niej mogla chodzic jak bedzie miec 3 lata) Mam tez dla niej CD ze sluchowiskiem o zwierzakach (ma taka ulubiona serie i akurat znalazlam CD, gdzie tygrys ma urodziny). Poza tym mam ogromne puzle w ksztalcie gasienicy do nauki cyferek. Ja tak kupowalam juz od dluzszego czasu rzeczy dla niej
                    A od mojej siostry dostanie chyba hulajnoge, bo na rowerze biegowym robi sie za szybka

                    A koszulka jest taka:
                    Attached Files
                    Last edited by AMSW; 23-08-2012, 21:59.



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Aniu, mój Julek też jest szybki na tym rowerku, na szczęście do opanowania przed ulicami, nauczyliśmy go ze ma stawać i czekać na nas.ale po parku to jak torpeda zasuwa.
                      ja jeszcze nie mam pomysłu co mu kupic na urodziny, tzn wiem ale muszę poszperac na allegro i poprostu to kupic.
                      My ostatnie dwa dni spędziliśmy na basenie odkrytym. wczoraj przeszło 3godzinki, dziś prawie 5. Julek padł w drodze powrotnej, miałam jeszcze wizytę u giną, ale taka kontrolna, usg dopiero za tydzień. powiem wam, ze jak chodzę to zdecydowanie lepiej sie czuje niż jak leze.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Koszulka świetna.
                        ja kupiłam kilka miesięcy temu w biedronce drewniane pudle w kształcie pociągu z wagonikami, gdZie każdy wagonik to jedna z liter alfabetu z przypisanym do niego od razu obrazkiem.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Hej Aga!
                          A Tobie to juz nie za duzo czasu zostalo! Jej! I znowu bedzie forumowy bobas



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Kochane, termin mam na 7 października, czyli juz niedługo. ale sierpień mam zaplanowany, więc nici z rozsypki ;-). Chłopaki zajmują mi dzień od rana do wieczora, tylko noce mam dla siebie. Jutro przyjeżdża firma montujaca bibloteczke w dużym pokoju, więc dziś musimy znaleźć chwilę by prZygotować teren, tzn tam teraz stoją pudła z książkami i Bartek poprzenosi je do drugiego pokoju. Naradzie chłopak jeszcze śpi,a my urzedujemy w salonie :-). niech łapie siły.
                            u nas ladnie i słonecznie, moze znów na basen pójdziemy, ale to jeszcze zobaczymy.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Cześć
                              My w środę wróciliśmy znad morza, byliśmy w Krynicy Morskiej, wyszaleliśmy się w morzu. Dziś jadę ze Stasiem pociągiem do Ełku, ciekawe jak wytrzyma 4 godziny drogi. Wracamy w poniedziałek, we wtorek zrobimy zakupy do przedszkola i w środę idziemy pierwszy raz na dwie godziny do przedszkola. Ja też mam pełno obaw
                              Staś może dostawać samochody w ilościach hurtowych i zawsze sie cieszy, my chcemy mu kupić na urodziny taki zdalnie sterowany.
                              Co do roweru, to Staś pędzi jak szalony, muszę go hamowac, ale reaguje na komendy.

                              Trzymajcie się dziewczyny
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Hey!
                                Aniu, fajna bluzeczka
                                indra, Staś chyba lubi podróżować Adaś wytrzymuje godzinę z Lidzbarka do Ostródy, ale 4. to nie dałby rady... Życzę przyjemnej podróży!
                                Coyotku, już niedługo dołączy do Was maleństwo, super. Ja coraz poważniej myślę o dziecku.
                                Nie wiem co Adasiowi na urodziny kupić, najczęściej bawi się małymi modelami samochodów... Bajki też uwielbia...
                                Ja odstawiłam tabletki, okres mi się kończy, mąż dziś wraca i żebyśmy czegoś nie zmajstrowali... Może warto poczekać jeszcze po tabl. Bo jeszcze bliźniaków się dorobię... Co myślicie? Z Adasiem zaszłam po 3. miesiącach po odstawieniu, wcześniej uważaliśmy, a potem za pierwszym razem się udało
                                Pozdrawiam!
                                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X